menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Podróże, turystyka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 11-08-2007, 14:31
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Wiewióro,

Nie oceniam bynajmniej Twojej osoby, nie znam Cię, tylko wypowiedziałam kilka uwag odnośnie Twojego projektu. Czy go zrealizujesz czy nie, nie obchodzi mnie zbytnio.
Nie podtrzymuję dalszej rozmowy, uważam to za bezcelowe.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 11-08-2007, 14:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie Jak dla mnie szok !!!

Cytat:
Napisał Bianka
Nie oceniam bynajmniej Twojej osoby, nie znam Cię, tylko wypowiedziałam kilka uwag odnośnie Twojego projektu. Czy go zrealizujesz czy nie, nie obchodzi mnie zbytnio.
Nie podtrzymuję dalszej rozmowy, uważam to za bezcelowe.
Pozdrawiam

Bianka,Ty osoba tak wrażliwa na sztukę i muzykę ?
I taka wypowiedź ?
Jak to się ma do wrażliwości na człowieka ?
Sorry,ja znam kilka osób ,które taka inicjatywa by zainteresowała.Czasami samotność aż boli i tęskni się do ludzi,zwłaszcza młodych.Ja tego jeszcze nie doświadczyłam,ale kto wie ???

Poza tym Twoja sugestia na temat sponsoringu była zwyczajnie ....nie na miejscu...
Wolne żarty...
Co może zasponorować senior w naszym kraju ?

Promyczku,nie zniechęcaj się...
Ludzie starsi często są nieufni.Ot,życie...

Ostatnio edytowane przez Lila : 11-08-2007 o 14:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 11-08-2007, 14:49
Wiewi00ra's Avatar
Wiewi00ra Wiewi00ra jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 15
Domyślnie

Nie zniechęcam, ale dziękuję za słowo otuchy
__________________
"Drogę wyznacza się idąc..."
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 11-08-2007, 14:58
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Trzymam kciuki .............

Cytat:
Napisał Wiewi00ra
Nie zniechęcam, ale dziękuję za słowo otuchy
żeby pomysł wypalił ..........
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 11-08-2007, 15:22
Wiewi00ra's Avatar
Wiewi00ra Wiewi00ra jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 15
Domyślnie

Dzięki Basiu
__________________
"Drogę wyznacza się idąc..."
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 11-08-2007, 20:15
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Przepraszam, że nie odnisę się do propozycji założycielki tego tematu, po prostu nie jest zainteresowany i to nie dlatego, że to zły pomysł, ale z wielu innych powodów, także geograficznych.
Chciałbym tu dodać, że jestem starym harcerzem, w stpopniu phm, instruktorem Nieprzetartego Szlaku i wiążę z czynnie uprawianym harcerstewm same miłe wspomnienia. Dopiero od kilkunastu lat zapraestałem działaności a powodów było wiele i zdaje się,że dziś nadal w harcerstwie dzieje się źle. Zaczęło się chyba od tego,że nastąpił rozłam i podział na ZHP i ZHR.
Nie przypominam sobie , np. zeby ktoś harcerzom bronił dostępu do kościoła. Pamiętam, kiedy w latach mocno stalinowskich, na obozie w Wisełce budowaliśmy ołtarz polowy i służyło sie tam do mszy. Pamiętam organizowany przez mnie obóz w głuszy leśnej, bez prądu, lodówki itp, kiedy to chętną młodzięż oboźny prowadził kilka kilometrów do kościoła i komu to wszytko przeszkadzało? Trzeba było tworzyć coś nowego i osłabić w ten sposób istniejący , wspaniały ruch? Baden Powell (chyba tak się pisze nazwisko twórcy skautingu) w grobie się przewraca.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 11-08-2007, 21:13
Bogna Bogna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: kujawsko -pomorskie
Posty: 3
Domyślnie

Wspaniały pomysł, żałuję, że nie jestem z okolic Szczecina. W mojej pracy seniorzy mają częsty kontakt z mlodzieżą, biorą udział we wspólnych wycieczkach i ta forma się sprawdza. Życzę powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 22-08-2007, 16:23
kropka48 kropka48 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 16
Domyślnie

Witam wszystkich, wlaśnie odwołano moją wycieczkę (Almatur_z powodu braku wystarczającej liczby chętnych) Europa Tour. Mogę wybrać inną u nich, pociąga mnie np. Hiszpania (dość tanio) od 15 września, ale szukam towarzystwa. Czy ktoś się może zapisał na tę wycieczkę? Miłoby było........
Zapraszam na stronę: http://www.almatur.pl/lista_lato.php?gr=2

Ostatnio edytowane przez kropka48 : 22-08-2007 o 20:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 22-08-2007, 17:51
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wiewi00ra



Małgorzato,

po 1. z całym szacunkiem i sympatią - mam już jedną mamę, i nie planuję adoptowania kogokolwiek na to miejsce.

po 2. pisałam już, że nie przepadamy za próbami infantylizacji nas i naszych działań - jeśli to celowa złośliwość, to trudno, jeśli nie to nie pisz tak proszę. Chyba, że chcesz być nazywana "babunią".

po 3. nie mam ambicji "zadawalania wszystkich", ani kwalifikacji na zbawcę świata ogólnie i stosunków - młodsi-starsi w szczególności.
Mam pewien pomysł, który uważam za porzyteczny i ciekawy, mogący zainteresowanym osobom przynieść sporo frajdy.
I go zrealizuję z osobami, które podobnie myślą. Jeśli masz inne plany i pomysły - realizuj je sama. Ja swoich raczej nie zmienię tylko dlatego, że nie wszystkim się podobają.

po 4. ojjj, nie założyłabym się kto kogo, wcale nie.

Pozdrawiam mimo różnicy zdań.

Odpozdrawiam mimo różnicy zdań .Nie zalezy mi na zadzieraniu z mlodzieżą .A projekt hmmmm...życze powodzenia
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 22-08-2007, 19:56
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie Poodzenia

Wiewióreczko- tak Cię nazwę,bo myslę, że jesteś osóbką incjatywną,miewasz bobre pomysly i dodam,ze mój Tato,często wracal do lat mlodości mając powyżej 70 lat.W pierwszej wojnie byl w niewoli w Rosji.Zaliczyl wiele okręgów na Syberii,często wracal do tamtych dni i opwiadal o zyciu i zwyczajach tamtych ludzi.Bardzo często sluchaly go 9cio- latki i starsze dzieci,lubily z nim rożmawiać nieraz posmiali my się też zabawnych sytuacji.Tak więc nie jest ,że mlodzież i starsi nie mogą mieć wspólnych zainteresowań.Mlodość wnosi usmiech i radosc,a starsi nie żyją tylko narzekaniem i kwenkaniem.Pozdrawiam i pisz jak postępuje integracja.
43.jpeg
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 22-08-2007, 23:14
Wiewi00ra's Avatar
Wiewi00ra Wiewi00ra jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 15
Domyślnie

Dzięki Bogusiu, wielka buźka .

Małgorzato pozdrawiam .

Ninko uściski. Moja Prababcia i Babcia również spędziły lata na Syberii, więc te opowieści i nastroje są mi znane .

Teraz jestem nieco w rozjazdach jeszcze, ale jak tylko ustabilizuję się w Szczecinie - obiecuję pisać regularnie.

Narazie powoli krystalizuje się skład ekipy projektowej.

c.d.n.
__________________
"Drogę wyznacza się idąc..."
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 23-08-2007, 21:41
duszka07's Avatar
duszka07 duszka07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 607
Domyślnie

Wiewioora, świetna inicjatywa. Żałuję, że nie mieszkasz w trójmieście. Chętnie dołączyłabym do Twojego projektu.Tym bardziej na Bornholm. Jak planujecie -z rowerami czy pieszo? Nie zrażaj sie uszczypliwościami. Przyznam, zaskoczyła mnie forma niektórych wypowiedzi. Pozostawiam je bez komentarza. Pisz. Życzę ci powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 07:37
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie

Babciu Oli, już Ci pisałam, że Kazimierz jest piękny, a ostatnio szczególnie zasłynął za przyczyną tych nieszczęsnych Betanek. Na pewno czytałaś. Pozdrawiam Cię cieplutko i mimo że jesteś taka zajęta, zaglądaj tu częściej.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 07:39
Dzidka's Avatar
Dzidka Dzidka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 317
Domyślnie



A to zdjęcie całego klasztoru byłych Betanek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 14:05
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

ło Jezusiczku....

tylko mogę sobie jęknąć....

Dzidka ,dzięki za piękne zdjęcia.A wiesz,że ja do tej pory nie nauczyłam się ich zamieszczać ?
Nie mogę pokonać lenistwa...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 16:24
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Lilka jek zabrzmiał podwójnie ...i gromko.Zdjecia b. b.b.....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 20-10-2007, 17:15
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 717
Domyślnie

Cytat:
Napisał Babcia Oli
Nie moge zagladac ,dostalam reprymende,jestem bezpanstwowcem,malo ambitna sluzaca,ty takich nie chca.Sprawe Betanek znam,codziennie jestem pod kamerkami i na Rynku-pozdrawiam
Babciu Oli wiesz co ci powiem, ty to juz tak jestes zachłysnięta tą ameryka ze nawet nie rozumiesz co do ciebie sie mowi po polsku A przeczytaj dokladnie i przemysl staraj sie zrozumiec to co napisalam . Czy ja napisalam ze ty jestes bezpanstwowcem,napewno nie . Ja tylko zacytowalam wypowiedz kogos komu sie tam udalo jest tam ponad 20 lat ma wlasny biznes i jest dzialaczem Polonijnym , A powiedzial tak takiej samej "zachłysnietej" jak ty . Wiec zastanow sie i co piszesz . Czy ja napisalam malo ambitna sluzaca w odniesieniu do ciebie ? nie!! pisalam ze ja sie czulam służąca A jak ty sie czujesz w roli " prywatnej pielęgniarki / po angielsku to dostojniej brzmi prawda?/ to mnie wcale nie interesuje . Na mnie mowili . w prostym tłumaczeniu ' Pani domu " prawda ze lepiej , bo pielegniarka nawet prywatna zawsze kojarzy sie z basenem ,takim nie tylko do plywania
A trzeba powiedziec że do zdrowych pielegniarki czy opiekunki nie zatrudniaja ,więc i z tymi basenami różnie jest.
Nie rozumiem tez dlaczego piszesz ze tutaj cię nie chca kto cię niechce napisz konkretnie to my temu komus zaraz cos powiemy .Chyba nie masz na mysli mnie . nie gadaj glupot bo my tutaj wszystkich
Babciu Oli mile witamy i chcemy . I tych ,ktorzy w basenach pływają .. i tych co baseny podają tez .Wszystkich . A więc ciebie tez
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 21-10-2007, 08:02
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Babciu Oli,

mam ochotę wytargać Cie za uszy, ale się boję, bo pisałaś, żeś silna i wysportowana

Wiesz, co myślę? Wszystkie nieporozumienia w tym temacie (że użyję ulubionego sformułowania byłego prezydenta naszego) wynikają z tego, że i Ty, i Twoje rozmówczynie mają do niego bardzo emocjonalny stosunek. Coś na kształt kompleksów, wynikających z osobistych doświadczeń. I to świeżych (nie znajdę teraz innego określenia, rano mi sie zle myśli, ale chyba wiesz, o co mi chodzi?).
Najspokojniej do tego podeszła Tar-ninka, tylko że nie zauważyłaś pewnie cudzysłowów albo coś innego Cię ubodło.

A ja podziwiam Ciebie za energię, sprawność i wiele innych cech. To, co robisz - robisz z wyboru. Własnego. I to Twoja sprawa.
Nie lepiej dać sobie spokój z polemikami i włączyć się w inne wątki?

Tyle masz do opowiedzenia! Jezdzisz, zwiedzasz. Masz rodzinę - może nie pod ręką, ale spotykacie się. Jest o czym gadać
Błagam, tylko nie obraz się na mnie! Bo ja z życzliwości to piszę!

PRZESTAŃCIE SIĘ KŁÓCIĆ! Zacznijcie się uśmiechać!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 21-10-2007, 08:50
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 717
Domyślnie

Babciu Oli ,Alsko ma racje poco sie kłocic . Ja nie chce,napewno .Jeżeli cie uraziłam , przepraszam .
Widzisz Alus ja przeszłam kilka etapow pracy na saxach. Pracowalam jako opiekunka /to samo co pielęgniarka/ i Jako prowadzaca dom/Pani domu / Mam tez przyjaciolki pracujace w Niemczech i Włoszech . Więc wiem jak te słodkosci wyglądaja.Nie zaleznie jakie sa warunki praca jest jedna , i niewola 24 godz w gotowosci . Na rozkaz idziesz spac i na rozkaz wstajesz . I niech mi nikt nie mówi mi ze jest inaczej bo nie uwierze .Byłam widziałam , doswiadczylam .Podziwiam tych co to wytrzymują ,
Podziwiam cię Babciu Oli za to co robisz. i napewno nie było moim zamiarem cie urazic . Wytrwalosci ci życze.
A wszystkim miłego dnia
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 16-11-2007, 17:29
Krystyna01's Avatar
Krystyna01 Krystyna01 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 155
Domyślnie

Fajny ten twój pomysł Wiewióreczko. Opowiem o nim moim znajomym ze Szczecina. Może komus z nich będzie z wami "po drodze". Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poszukuję inteligentnego funkcjonariusza ZUS pro Emerytura, renta, ZUS 2 18-05-2008 10:27
Poszukuję książek: Latarnik Oddam, potrzebuję 6 10-08-2007 11:21
Poszukuję odważnych :) Wiewi00ra Zaproszenia 0 10-08-2007 00:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.