menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #79861  
Nieprzeczytane 06-11-2015, 08:08
dajdziuba's Avatar
dajdziuba dajdziuba jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2 797
Domyślnie

Dzień dobry

Jeszcze raz się pomozolę, by skreślić słówko, dzisiaj znowu będzie wizyta u informatyka, może jakoś jednak uspokoi mi to tatałajstwo...

Z grubsza przeczytałam

Halinko
ja już się wytłumaczyłam ale dzięki że mnie wspomagasz widziałaś fotomontaż?

Ninko
a cóż Ci to kotku coooo????
nabieraj szybciutko sił i wracaj, czekamy

Mirko
temat który poruszyłaś...szkoda słów...ileż takich spraw i zawsze za zamkniętymi drzwiami

Kochane,dziękuję za miłe słowa


U progu weekendu życzę miłego piąteczku ze znośną pogodą. Pogody ducha też

Pracującym szybkiego upływu czas w pracy
__________________
„Cieszyć się życiem to największy sukces. Niezależnie od przeciwności, zachowuj optymizm.”- Ellen DeGeneres
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79862  
Nieprzeczytane 06-11-2015, 12:44
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Halo, halo "nikogo nie ma w domu"....pustki...Ja jestem w pracy ...za oknem chyba siąpi kapusniaczek..jeszcze trochę i weekend hura!!!Ninko jak samopoczucie? mam nadzieję że lepsze...wszystkie na Ciebie czekamy.Wczoraj kupiłam buty...na razie na próbę tym razem kozaczki ...oj ten moj haluks boli wściekle buty muszą być super wygodne.Mam płaskostopie i czego to jeszcze nie mam wszystko na minus ...no ale jakoś muszę się ze wszystkim pogodzić i nie przejmować.Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79863  
Nieprzeczytane 06-11-2015, 17:33
Wandula's Avatar
Wandula Wandula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Ostrowiec-sw Świętokrzyskie
Posty: 952
Domyślnie

Witajcie dziewczynki!

Danusiu jeżeli w Twoim laptopie włażą Ci bez przerwy reklamy to może wystarczy -- dobry program antywirusowy lub program ABP +.

Halinko ja Cię doskonale rozumiem co to znaczy mieć haluksy - dla mnie są najlepsze buty już rozklapane,skórzane i miękkie.

Kobitki jesteście bardzo fajne w tym fotomontażu,nie powiedziałabym ,że aż takie ...seniorki.. raczej SENIORITY

Mirusiu droga -dobra kobieto- zastanów się nim w targniesz w relację - matka ., dziecko / matka dzisiaj narzeka za chwilę wybaczy a Ty zostaniesz ofiarą/ chyba że dobrze znasz koleżankę i jej sytuację.

Ninuś droga przytulam Cię jeszcze mocniej i życzę zdrówka.

Moje drogie życzę wszyściutkim wspaniałego jesiennego weekendu.



alfabet-298-w.gif
__________________
_______________________________


Zycie ma się tylko jedno,patrz......
gdy się obudzisz,aby zakwitnąć a nie wiednąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79864  
Nieprzeczytane 06-11-2015, 18:40
dajdziuba's Avatar
dajdziuba dajdziuba jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2 797
Domyślnie

Witam

Spróbuję trochę napisać, aczkolwiek wyłażę ze skóry przy tym pisaniu

Wandziu

byłam ponownie u informatyka, na miejscu,
w punkcie mój laptopek chodzi jak mróweczka.
Pan wgrał mi jakiś program i w domu odpaliłam,
uruchomiłam ów program, podałam przez telefon hasło
i pan na odległość "pracował" na moim komputerze.
Był zdziwiony tymi "babolami" co mi wyłażą w domu,
a u niego nie niestety jednak nie zdołał zdiagnozować co to,
jestesmy umówieni na poniedziałek u mnie.
Być może router jest zainfekowany, albo już wtedy nie wiem.
Są sprawdzone wszystkie programy,
antywirus, blokady -powinno być dobrze a nie jest
To tyle o kłopotach informatycznych.

Wandziu trochę przyznaję Ci racji w Twoich słowach do Mirki
ale też taka prawda, że często tworzą się tragedie,
a nikt "nic nie słyszał" ale trudno nam to wiedzieć,
różnie może być...

Helenko

czyli butki możesz wymienić -jakby coś nie tak ?
zdrówka nóżkom Twoim życzę

Halinko

Twój komputerek też ma focha, zaniosłaś mu wirusa ode mnie ?
Ale piszesz że zasięgu nie ma, to może wina internetu, a nie kompa...

Mirko

weekend już jest, więc rozpiera Cię radość, hihihi a może słodkie lenistwo?

Ewuniu, Izuniu, Gosiuniu,Joasiu ...

Ninko

Pozdrawiam serdecznie


__________________
„Cieszyć się życiem to największy sukces. Niezależnie od przeciwności, zachowuj optymizm.”- Ellen DeGeneres

Ostatnio edytowane przez dajdziuba : 06-11-2015 o 18:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79865  
Nieprzeczytane 06-11-2015, 18:48
dajdziuba's Avatar
dajdziuba dajdziuba jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2 797
Domyślnie

Rozmawiałam dzisiaj przez telefon z moją siostrą, powiedziałam jej parę słów prawdy, chyba jej się nie spodobało...teraz czuję się podle, bo ona ma dużo kłopotów, a ja jeszcze ją zdenerwowałam...ale miałam rację, tylko co z tego? obydwie zdołowane, ona, że usłyszała, ja- że powiedziałam,....

jest mi źle....
__________________
„Cieszyć się życiem to największy sukces. Niezależnie od przeciwności, zachowuj optymizm.”- Ellen DeGeneres
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79866  
Nieprzeczytane 06-11-2015, 19:16
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Danusiu ja nie dawno miałam podobną sytuację...też rodzinka, brat , siostra nawet nie mogłam pogadać bo mnie zlekceważyli.wyszlam..chodziłam i płakałam było mi bardzo przykro i dlatego rozumiem Ciebie.Potem telefonicznie wyjaśniliśmy sobie i teraz są bardzo mili.Nie należe do ludzi którzy żyją waśniami tymbardziej że to moja najbliższa rodzina. Wandziu będzie dobrze potrzeba trochę czasu.Ciekawe jak Ninka? zadzwonie do Niej jutro.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79867  
Nieprzeczytane 06-11-2015, 23:28
JEWKA's Avatar
JEWKA JEWKA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Łódż
Posty: 4 800
Domyślnie Dobranoc

Poczytałam że macie rodzinne perypetie ....One są wszędzie w każdej rodzinie
ale rozmawiać trzeba i szukać złotego środka do zgody....
Wiem Danusiu i Helenko o czym piszecie ...

Dzisiaj też miałam długą polemikę z najstarszym wnukiem 20 lat
...wydaje mu się że już wszystkie rozumy posiadł ...mam nadzieje że z tej wymiany zdań
coś wniesie w swój tok myślenia
Faceci to egoiści

Mirusi trudno coś podpowiedzieć jak się tak długo znają
to może kobieta szuka wsparcia

Będe się zbierac do SPA i pod kołdre....

Słodkich snów dziewczyny .....

Ninusiu zdrówka




__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79868  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 07:45
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam...dopiero wstalam obudzil mnie koszmarny sen, płacz dzieci...mięso brzydkie żylaste wolowe ....dawno nie mialam takich snów. No nie i jeszcze w kranie sucho dobrze ze miałam wodę w czajniku na kawę....samo życie.Za oknem biala mglą a tak marzyło mi się wywietrzenie pościeli na balkonie...Ciekawe jak czuje się nasza Ninka? może dziś do nas zajrzy? a ja tu narzekam. MIlutkiego dnia dla wszystkich bez wyjątku.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79869  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 08:53
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Witam Różności.
Dzień dobry Helenko. Pisze tak jakoś nie śmiało, bo nie jestem pewna, że już wszystko jest ok. z internetem.
Niby połączenie już mam, ale i tak ten post piszę już drugi raz. Nie zauważyłam, że post się zaniebieszczył ... jedno klikniecie i skasowany.
Helenko, rozmawiałam wczoraj pod wieczór z Ninką. Mówi, że po antybiotykach troszkę lepiej, ale nie wygląda mi na to.
Co i rusz zanosiła się kaszlem i w końcu powiedziałam, że musimy zakończyć rozmowę bo nie mogłam pozwolić by tak się męczyła. Przekazuje Wam pozdrowienia ale na wątek zajrzy dopiero po powrocie ze szpitala.
No chyba, że noc przyniesie znaczącą poprawę. Ja też kończę pisanie, obawiam się, że skasuje mi się post.
Muszę bardzo wolno pisać, bo ciągle zaniebieszcza się tekst
albo kursor przeskakuje w inne miejsce tekstu.
Nie wiem co jest grane. Wnerwia mnie takie pisanie, kiedy
co chwilkę trzeba od nowa ustawiać kursor i poprawiać tekst.
Całuski. Pa.
A ha!. Wczoraj dzwoniłam trzy razy do Danusi i nie uzyskałam
połączenia. Nie wiem co jest grane. Ninka też narzekała, że nie mogła dodzwonić się do rodzinki.
No to do potem. Pozdrawiam wszystkie koleżanki które się pojawią po mnie.


__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79870  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 09:01
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 830
Domyślnie

Witam w sobotni poranek wszystkie Różnościanki a szczególnie Helenkę i Jolinkę, które już dziś tu były.
Za wiadomości od Ninki dziękuję, martwiąc się Jej stanem zdrowia. Ninuś..... trzymaj się kochana - jesteśmy z Tobą.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.....

Odpowiedź z Cytowaniem
  #79871  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 10:01
JEWKA's Avatar
JEWKA JEWKA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Łódż
Posty: 4 800
Domyślnie

Witam w sobotę Helenke ...Jolinke ...Izabell ...

Ninusiu




Mirusi nie widać czyżby też się rozchorowała
Danusiu Wandulko
Gosiu

Dziś mam wychodne będę po południu.....

Trzymajcie się cieplutko



__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79872  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 10:41
Polla's Avatar
Polla Polla jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: opolskie
Posty: 14 822
Domyślnie Witam miłej soboty:):)

DZIEŃ DOBRY.♥•°*”˜*
*”˜˜”*°•._˜”*°••
°*”˜_.•*”˜˜”*°•.
........^v^
^v^...%%....^v^
...%;.%%%.......^v^
`,%%%;%% ...........^v^
`%%;\%,%%%_ ......;%%..
%%% %%%.%....`,%%%%
% \%//%%%_%_...`%%%;,%
%, %%\%/;\%%_..(%%%%%%
%%.%/%;%/%%_.%% \%//%%
/ %%;%%_%___(%%, %%\%/%
..........|.|________%_\ %%.%/%
..........|.|____||____(%%\ / %%
___/(WWWWWWWW)\___|.|
__/(♥))WWWWWWWW)\_ |.|
_/(___))WWWWWWWW)\ |.|
/(_____))WWWWWWWW)\ .|
/(_|♥♥|__))WWWWWWWW)\
/__|__|___))WWWWWWWW)\
/_________))WWWWWWWW)\
/_|♥♥♥|____|__|♥♥♥|___|♥♥♥|
|_|___|____|__|___|___|___|_|
*”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•.
Uśmiechniętego Dnia Życzę,
nawet, gdy pochmurno i pada .
Słonka w serduszku nawet wtedy,
gdy brak go na niebie.
Wszystkiego co najlepsze
niech dziś spotka Ciebie!
*˜”*°•♥ MIŁEGO DNIA ♥•°*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79873  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 11:01
MIRA...'s Avatar
MIRA... MIRA... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Pałuki - Polska
Posty: 2 685
Domyślnie




Witam... u mnie niebo płacze... zbliżone z moim nastrojem... też chodzę po mieszkaniu i nie mogę znaleźć miejsca... przypominam sobie smutne sytuacje i szlocham... czyżby dopadła mnie depresja... muszę się pozbierać... włączyłam laptosia... poczułam się lepiej widząc Was... tylko nadal mateczki nie ma... dobrze, że są telefony...


wczoraj dzwoniła córcia... ma wpaść w niedzielę... teraz jedzie do teściowej... nie mogę się doczekać wnusi...

miłego weekendu dla wszystkich.... bez wyjątku jak mówi Nasza Helenka...




ZATRZYMAĆ JESIENNY CZAS

Wreszcie przestała nam kaprysić jesienna pani -
i majestatycznie, niczym prawdziwa królowa

rozrzuca dookoła w prezencie złoto - czerwone liście
wołając,że do odejścia zupełnie nie jest jeszcze gotowa.

Świat mieni się w słońcu pięknymi barwami,
a mgła poranna pod nogami się ściele
Pachnie dymem z ogniska i wieczornym chłodem -
liściastą kołdrą przykryła się iglaków zieleń.

Po jesiennym spacerze zaparzę gorącą herbatę
i stanę się na chwilę tą dziewczyną z wiersza Tuwima.
Złotymi liśćmi przyk*ry*ję przemijanie i wszystkie smutne myśli...
Może tym razem uda się czas i jesienne piękno jak najdłużej zatrzymać.

Barbara Leszczyńska




Cytat:
Napisał dajdziuba
Mirko temat który poruszyłaś...szkoda słów...ileż takich spraw i zawsze za zamkniętymi drzwiami


Danusiu... takich i podobnych spraw jest bardzo często... spotykam się z nimi w mojej pracy... ale wtedy wiem jak mam rozwiązać takie problemy... gorzej z najbliższymi...

Cytat:
Napisał Wandula
Mirusiu droga -dobra kobieto- zastanów się nim w targniesz w relację - matka ., dziecko / matka dzisiaj narzeka za chwilę wybaczy a Ty zostaniesz ofiarą/ chyba że dobrze znasz koleżankę i jej sytuację.


Wandziu... oj bardzo się zastanawiałam... ale znany się bardzo dobrze... jesteśmy jak rodzina... dzieci mówią nam „ciocia”... więc nie mogę obojętnie przejść obok problemu... jestem już po rozmowach... syn koleżanki nie wiedział, że mama przyjęła to tak... przeprosił mnie, że tak źle się zachował... był już u mamy z kwiatami... bardzo... bardzo ją przepraszał... będę spokojna o nią...

Cytat:
Napisał dajdziuba
Rozmawiałam dzisiaj przez telefon z moją siostrą, powiedziałam jej parę słów prawdy, chyba jej się nie spodobało...teraz czuję się podle, bo ona ma dużo kłopotów, a ja jeszcze ją zdenerwowałam...ale miałam rację, tylko co z tego? obydwie zdołowane, ona, że usłyszała, ja- że powiedziałam,....

jest mi źle....


Danusiu... prawda nieraz bardzo boli... ale lepsze to niż nic nie mówić... wszystko zamiatać pod dywan... wtedy problemy się nawarstwiają i wybuchamy w nieodpowiednim momencie... później żałujemy tego... więc dobrze zrobiłaś, że na spokojnie to powiedziałaś... wszyscy przemyślą sprawę i przyznają rację... tak myślę... przytulam Ciebie...


Cytat:
Napisał JEWKA
Poczytałam że macie rodzinne perypetie ....One są wszędzie w każdej rodzinie
ale rozmawiać trzeba i szukać złotego środka do zgody....
Wiem Danusiu i Helenko o czym piszecie ...

Dzisiaj też miałam długą polemikę z najstarszym wnukiem 20 lat
...wydaje mu się że już wszystkie rozumy posiadł ...mam nadzieje że z tej wymiany zdań
coś wniesie w swój tok myślenia
Faceci to egoiści


Ewuś... zgadzam się z Tobą... trzeba rozmawiać... z wnusię miałaś na pewno ciężką przeprawę... młodzi, to wszystko wiedzą... ale niestety... brak im doświadczenia życiowego... nieraz dobrze nas starych” posłuchać... ale młodzi to buntownicy... pamiętajmy o tym... my też kiedyś tacy byliśmy... teraz dopiero przyznajemy się do niektórych błędów... niestety... po czasie...

Cytat:
Napisał helena62
Witam...dopiero wstalam obudzil mnie koszmarny sen, płacz dzieci...mięso brzydkie żylaste wolowe ....dawno nie mialam takich snów. No nie i jeszcze w kranie sucho dobrze ze miałam wodę w czajniku na kawę....samo życie.Za oknem biala mglą a tak marzyło mi się wywietrzenie pościeli na balkonie...Ciekawe jak czuje się nasza Ninka? może dziś do nas zajrzy? a ja tu narzekam. MIlutkiego dnia dla wszystkich bez wyjątku.


ło matko... Helenko... ale masakryczny sen miałaś... chyba wszystko dobrze... mi mało się co śni!... albo nie pamiętam snów?... i dobrze... ciągle bym się zastanawiała co one znaczą... Twój może znaczył, że nie będziesz miała wody... beznadziejny „żart”...


niech Ci się nowe butki dobrze noszą...


Cytat:
Napisał Jolina
Witam Różności.
Dzień dobry Helenko. Pisze tak jakoś nie śmiało, bo nie jestem pewna, że już wszystko jest ok. z internetem.
Niby połączenie już mam, ale i tak ten post piszę już drugi raz. Nie zauważyłam, że post się zaniebieszczył ... jedno klikniecie i skasowany.
Helenko, rozmawiałam wczoraj pod wieczór z Ninką. Mówi, że po antybiotykach troszkę lepiej, ale nie wygląda mi na to.
Co i rusz zanosiła się kaszlem i w końcu powiedziałam, że musimy zakończyć rozmowę bo nie mogłam pozwolić by tak się męczyła. Przekazuje Wam pozdrowienia ale na wątek zajrzy dopiero po powrocie ze szpitala.
No chyba, że noc przyniesie znaczącą poprawę. Ja też kończę pisanie, obawiam się, że skasuje mi się post.
Muszę bardzo wolno pisać, bo ciągle zaniebieszcza się tekst
albo kursor przeskakuje w inne miejsce tekstu.
Nie wiem co jest grane. Wnerwia mnie takie pisanie, kiedy
co chwilkę trzeba od nowa ustawiać kursor i poprawiać tekst.
Całuski. Pa.


witaj Halinko... chyba to nie wina internetu tylko komputera... i naszych zgrabnych paluszków... i sokolego wzroku... do tego piszemy w pośpiechu i nie zawsze patrzymy w ekran... przez nieuwagę kasujemy wszystko... powinna być możliwość odzyskania tego co już napisałyśmy... ale czy tak można to nie wiem... ktoś powinien zastanowić się nad tym i pomóc „małolatom”...
nie wnerwiaj się... to tylko komputer... pozdrawiam serdecznie...

dzięki Halinko za info o Nince... bardzo martwię o nią... jak już kiedyś pisałam, powinna na początku tygodnia znaleźć się w szpitalu... ale to tylko moje odczucia... rodzinna wie co robi... chyba...

Cytat:
Napisał Iza_bella
Witam w sobotni poranek wszystkie Różnościanki a szczególnie Helenkę i Jolinkę, które już dziś tu były.
Za wiadomości od Ninki dziękuję, martwiąc się Jej stanem zdrowia. Ninuś..... trzymaj się kochana - jesteśmy z Tobą.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.....


jak się masz Izabell!... czy wnusie zdrowe?... masz je jeszcze?... dzięki za pozdrowienia... przyjemnej soboty...


Cytat:
Napisał JEWKA
Witam w sobotę Helenke ...Jolinke ...Izabell ...

Ninusiu

Mirusi nie widać czyżby też się rozchorowała

Danusiu Wandulko Gosiu

Dziś mam wychodne będę po południu.....

Trzymajcie się cieplutko


jestem... jestem Ewuniu... nie jestem chora tylko markotna... chyba... ale to będzie... wczoraj zasiedziałam się i już nie miałam siły wpaść do Różnościanek... przepraszam...
miłego popołudnia... buziaczki dla Ciebie...


Witaj Gosiu... miłego dzionka... pomimo deszczu...


inuś... tęsknię...


__________________


"Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem..." Phil Bosmans
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79874  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 11:16
Polla's Avatar
Polla Polla jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: opolskie
Posty: 14 822
Domyślnie

Mira, nie smutaj,szkoda zdrowia...

https://www.youtube.com/watch?v=ZSaYh-zltsU

https://www.youtube.com/watch?v=XgiNJm9Wtew
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79875  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 11:34
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Dzięki za wiadomość od Ninki HALINKO,pewnie masz rację Mirko a propos szpitala ale..my tu nie decydujemy. Przykra jest taka sytuacja myslę że bardzo przykra nikt z nas nie wie co go czeka a samotność w takiej sytuacji... Zrobiłam juz porządki ogarnę się i wybywam po małe zakupy i spacer...slońce pokazuje się i chowa...pozdrawiam serdecznie wszystkich miło że jesteście.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79876  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 12:12
Wandula's Avatar
Wandula Wandula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Ostrowiec-sw Świętokrzyskie
Posty: 952
Domyślnie

Thumbnail.aspx.jpeg[color="DarkGreen"] Witajcie - ta sobota dla wielu jest taka smętna, bo i mnie ogarnęło jakieś smętactwo.

Syn przyjechał aby mi po robic zakupy , co bym nie wychodziła na dwór, a mnie się zebrało na wypominki.
zreflektowałam się że przesadziłam ,przeprosiłam wycałowałam i nawet mnie wtedy zrobiło się weselej.

Pomyślałam, czy czasem nie jesteśmy przeczulone na pewne tematy/ zamykamy w sobie, wyolbrzymiamy sprawy nawet może bardzo proste./

Helenko zajrzałam do starego sennika co do Twojego snu Lo matko zostawiam bez komentarza--na pocieszenie podobno sny są odwrotnością codzienności więc może to dobry sen.

Ewciu przyjemnego wychodnego Ci życzę -- baw się dobrze.

Dziewczyny mimo tych utyskiwań i narzekań nie jest tak żle inni mają może gorzej , a my pobiadolimy przy laptopie a póżniej w realu trzeba się pośmiać i czerpać z życia.

ale mnie wzięło -- dobrze że mój mąż nie widzi bo by powiedział tak. / babo nie możesz mówić to piszesz głupoty/

no to teraz tylko życzę dobrego nastroju na cały WEEKEND .

COLOR]
__________________
_______________________________


Zycie ma się tylko jedno,patrz......
gdy się obudzisz,aby zakwitnąć a nie wiednąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79877  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 13:02
dajdziuba's Avatar
dajdziuba dajdziuba jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2 797
Domyślnie

Witam sobotnio

Na 15 idziemy na urodziny do kuzynki.
Muszę się upiększać, a wcześniej też nie mogłam wejść.
Czyli krótko

Halinko,
ja nie mam żadnych nieodebranych połączeń od Ciebie...
A co piszesz? Ninka w szpitalu? ....coś chyba pogubiłam, to przez ten komp...

Wandziu, Helenko - lepiej nie tłumaczyć sobie snów, bo od tego stresu naprawdę może się coś wydarzyć
tak jak nie należy czytać na ulotkach skutków ubocznych leków. Od samego czytania można zejść

Coś nie wchodzą mi emotki-buźki...wrrrr....znowu coś, tylko klawiszami mogę, ale umiem tylko dwa

Mirko
dziękuję za krzepiące słowa, ale nocka nieprzespana...

Gosiu
nie otwieraja mi się linki...

No cóż, idę męczyć moje włoski i jakąś tapetę narzucić, ale tylko delikatną, żeby szarość nocy zakryć

Miłej soboty życzę wszystkim

Aha ...i powiększyć tekstu też nie mogę....okularki do czytania uprzejmie proszę założyć

Wysłać też nie mogę, mówią mi że moja wiadomość jest za krótka ...no to jeszcze raz.
__________________
„Cieszyć się życiem to największy sukces. Niezależnie od przeciwności, zachowuj optymizm.”- Ellen DeGeneres
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79878  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 13:58
Polla's Avatar
Polla Polla jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: opolskie
Posty: 14 822
Domyślnie

https://www.youtube.com/watch?v=ZSaYh-zltsU

https://www.youtube.com/watch?v=XgiNJm9Wtew

Cytat:
Gosiu
nie otwieraja mi się linki...
A teraz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79879  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 14:15
Polla's Avatar
Polla Polla jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: opolskie
Posty: 14 822
Domyślnie

Danusia,
Cytat:
Aha ...i powiększyć tekstu też nie mogę....okularki do czytania uprzejmie proszę założyć


Wchodzisz tu klikasz w odpowiedż


Potem klikasz na 4 czy 5 i już masz duże litery..





Odpowiedź z Cytowaniem
  #79880  
Nieprzeczytane 07-11-2015, 14:50
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 830
Domyślnie

Cytat:
Napisał MIRA...
jak się masz Izabell!... czy wnusie zdrowe?... masz je jeszcze?... dzięki za pozdrowienia... przyjemnej soboty...
Witaj Miruś.... też przyjemnej soboty życzę..... i odpoczynku, po ciężkim tygodniu pracy.....
Pytasz o wnuków.... dokładnie nie wiem, ale pewnie od poniedziałku wracają już do przedszkola. Najgorsze minęło.... w końcu dwa pełne tygodnie byli w domu.... jeden tydzień z córką, drugi tydzień ze mną.....

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.