menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1661  
Nieprzeczytane 27-08-2011, 22:56
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg nie ugiął się pod naciskiem przywódców religijnych oraz politycznych i nie zmienił decyzji o wykluczeniu duchowieństwa z oficjalnych uroczystości w 10. rocznicę ataków terrorystycznych na World Trade Center 11 września.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...ticaid=1c eb6

I co?
ta bezbozna Polonia amerykanska pozwoli na takie swietokradztwo?
a prawdziwy Polak katolik nie zorganizuje tutaj u nas protestow?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1662  
Nieprzeczytane 27-08-2011, 23:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Pluto ja nie chłop co mu słoma z butów wychodzi ,albo menel z miasta śląskiego bym miał popijać takie drinki.Nie mierz wszystkich swoją miara.

Wacek!
Przepis byl Hypatii, nie moj, co bys zauwazyl, gdybys cokolwiek zauwazal. Co do tego co masz w butach, to juz twoje zmartwienie. Byles pral czesto i zmienial.
i Wacek!
nawet przez mysl by mi nie przyszlo, zeby cie swoja miara mierzyc.
Ja nie z SD i nie od Urbana i spalikocienie tez mi nie grozi, to jak tu jednej miary uzywac. Powiem nawet ze wstyd bylby przed ludzmi.
Juz przyzwoiciej z menelem slaskim byloby te herbate niz z przystawkiem po Klasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1663  
Nieprzeczytane 27-08-2011, 23:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
I co?
ta bezbozna Polonia amerykanska pozwoli na takie swietokradztwo?
a prawdziwy Polak katolik nie zorganizuje tutaj u nas protestow?
Amelio!
przyzwoita Polonia to ma ten problem w glebokim powazaniu.
Robia swoje, zyja, pracuja i od gett trzymaja sie z daleka.
Bo .....wstyd.
Na tym towarzystwie o ktorym mowisz te cwane robia szmal i wydaja go na Florydzie, albo na Hawajach.
Ta zwykla bida co raz na 20 lat na wycieczke do RP sie wybierze bedzie jeczec bo musi wydac grube tysiace i to ich boli, ze nie jest jak za komuny kiedy na socjalu toto jechalo i w PRL-u za 20$ milionera udawalo.
To dlatego masz bredzenie o tych drogach i podobnych jakby te one te "hajueje" wlasnemy rukami porobily, a nie z umyslowego zadupia i bidula na gotowe zjechaly.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1664  
Nieprzeczytane 28-08-2011, 01:16
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Amelio!
przyzwoita Polonia to ma ten problem w glebokim powazaniu.
Robia swoje, zyja, pracuja i od gett trzymaja sie z daleka.
Bo .....wstyd.
Na tym towarzystwie o ktorym mowisz te cwane robia szmal i wydaja go na Florydzie, albo na Hawajach.
Ta zwykla bida co raz na 20 lat na wycieczke do RP sie wybierze bedzie jeczec bo musi wydac grube tysiace i to ich boli, ze nie jest jak za komuny kiedy na socjalu toto jechalo i w PRL-u za 20$ milionera udawalo.
To dlatego masz bredzenie o tych drogach i podobnych jakby te one te "hajueje" wlasnemy rukami porobily, a nie z umyslowego zadupia i bidula na gotowe zjechaly.

Pluto. Bardzo mało wiesz o Polonii amerykańskiej. Chyba o całej Polonii mało wiesz, bo sorry ale mówisz jak po herbacie z pradem.
Polonia, a nasi rodacy, którzy wyskoczyli by zarobić dolce, funty czy ojra, to dwie zupełnie inne społecznosci.
Popraw mi sie Pluto, bo ścierą po tyłku dostaniesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1665  
Nieprzeczytane 28-08-2011, 01:24
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał grabski
Pluto. Bardzo mało wiesz o Polonii amerykańskiej. Chyba o całej Polonii mało wiesz, bo sorry ale mówisz jak po herbacie z pradem.
Polonia, a nasi rodacy, którzy wyskoczyli by zarobić dolce, funty czy ojra, to dwie zupełnie inne społecznosci.
Popraw mi sie Pluto, bo ścierą po tyłku dostaniesz

grabski!
czy ty też Polonia od ściery jesteś? Czy od konserwacji powierzchni płaskich? Z bidula na wywczasach po przejściach? i z zadupia ze slumsów przez nieuwagę do "wigwama" cię wiatry zawialy?
Tak na wszelki wypadek to polecam pier...jodyki made in "polonia". Strony polonijne są ciekawe, a w szczególności te pełne naprawiaczy -na pisowską modłę- Uojczyzny na odległość.
Szczególnie polecam "Gońca" z Toroncia....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1666  
Nieprzeczytane 28-08-2011, 01:35
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
grabski!
czy ty Polonia od ściery jesteś? Czy od konserwacji powierzchni płaskich? Z bidula na wywczasach po przejściach? i z zadupia ze slumsów przez nieuwagę do "wigwama" cię wiatry zawialy?
Tak na wszelki wypadek to polecam pier...jodyki made in "polonia". Strony polonijne są ciekawe, a w szczególności te pełne naprawiaczy -na pisowską modłę- Uojczyzny na odległość.
Szczególnie polecam "Gońca" z Toroncia....

- no co ja mam z tobą zrobić Pluto No powiedz co?
-trzeszczysz głupoty, czasem mi wstyd za Ciebie, ale przecież jesteś moim rodakiem. Tacy własnie jesteśmy Pluto
Ktoś musi fason trzymać, zeby się wszystko nie rozleciało. Teraz fason trzymam ja, a jak sie nauczysz i przybedzie Ci lat, to fason bedziesz trzymał Ty
Bo w to że już nie zmądrzejesz, to wolę nie wierzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1667  
Nieprzeczytane 28-08-2011, 01:45
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Leszku, nie wierzę. Mama porządna, Tata porządny a Ty w pisie

Jarek - zebys wiedział. Miałem naprawdę super mądrego i przyzwoitego ojca i baaaardzo kochana mamusię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1668  
Nieprzeczytane 28-08-2011, 03:51
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
czy ty też Polonia od ściery jesteś? Czy od konserwacji powierzchni płaskich? Z bidula na wywczasach po przejściach? i z zadupia ze slumsów przez nieuwagę do "wigwama" cię wiatry zawialy?
Tak na wszelki wypadek to polecam pier...jodyki made in "polonia". Strony polonijne są ciekawe, a w szczególności te pełne naprawiaczy -na pisowską modłę- Uojczyzny na odległość.
Szczególnie polecam "Gońca" z Toroncia....


Niesmialo pytam jaki artykul jest tak komentowany przez Wielkie Plucie.Wszak watek o prasie,ktora senior podobno czytuje.

W Toroncie a moze w prącie wylali Polaka z firmy sprzatajacej sklepy kanadyjskie"Goniec" o tym pisal.
Nie potrafil sprzatac i wyszla esbecka przeszlosc.
Kanada komuna pachnie,ale takich podrzutkow nie chca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1669  
Nieprzeczytane 28-08-2011, 08:32
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Ach, ten Wąsik prezesa Kaczyńskiego
Monika Olejnik


Prezes Jarosław Kaczyński marzy o tym, żeby mieć "czterech pancernych" w Sejmie. Na listy wyborcze zaprosił szefa CBA Mariusza Kamińskiego, jego dwóch zastępców Ernesta Bejdę i Macieja Wąsika oraz ślicznego agenta Tomka. Jak mówi prezes - to są porządni ludzie, dobrze pracowali i nie może ich zostawić "na lodzie". Prezes nie wyklucza, że kiedy wygra wybory to mogą powrócić do służby.

Nie wiem, jak to będzie ze ślicznym agentem Tomkiem, bo ten już nie jest agentem pod przykryciem, może co najwyżej zostać posłem bez przykrycia.
Więcej... http://wyborcza.pl/1,86116,10174510,...#ixzz1WIpQsyLJ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1670  
Nieprzeczytane 28-08-2011, 11:17
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

QUOTE]am[elia napisała-I co?
ta bezbozna Polonia amerykanska pozwoli na takie swietokradztwo?
a prawdziwy Polak katolik nie zorganizuje tutaj u nas protestow?[/quote]
Polonia- oni boją się wszystkiego pewnie i własnego cienia. Wspomnienia o bohaterstwie w „rozmowach Polaków nocą” to ta większość ,podzieleni są i nic nie potrafią razem działać. Czy mamy się z tego cieszyć ? nie ,jest to smutne że tacy jesteśmy,nie mówiąc już o samodzielnym ich myśleniu .

http://www.popeaccountability.org/do...ve-/polski.php Ja się dziwię że nie ma u nas protestów o to że Josepha Ratzingera chcą postawić przed trybunałem w Hadze .Strona internetowa z aktem oskarżenia sami możecie zobaczyć i przeczytać a kto chce nawet i poprzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1671  
Nieprzeczytane 28-08-2011, 11:34
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

http://www.rp.pl/artykul/10,707129-K...-wyborczy.html Program zostanie ogłoszony zobaczymy co ta przewodnia siła narodu nam powie ?

Natomiast najciekawszym news-em była debata w POLSAT rządzących którzy w dobrym czasie antenowym opowiadali o swoich i przyszłych dokonaniach. Jest to ciekawe dla tych co nie wiedzą że PO-PSL jest w koalicji a jest tych obywateli ok. 50% co nie chodzą na wybory i mogli zobaczyć jak dwaj politycy debatują o tym co razem robią bo są w koalicji.

Premier Tusk stawia na rozwój ja też jestem tego samego zdania .W ramach polityki pro rodzinnej , Premier Pawlak przedstawił pomysł zatrudniania przez młode matki niani i podniesienia płacy minimalnej ,zgadzam się że to by zmniejszało bezrobocie ale podniesienie płacy minimalnej będzie ograniczało zatrudnienie ? Dowiedziałem się że reforma KRUZ to wina Premiera Pawlaka. .

Czekam na następne budujące debaty Rostowski –Fedak itd... Natomiast TVN wie że u nas siłą są kibice i nie może być gorsza mecz Politycy Redaktorzy TVN , kampania wyborcza trwa.
http://www.platforma.org/pl/platforma/ I ty możesz zmienić Polskę -ciekawa inicjatywa podano że 50 234 osoby działają w PO odzew i pomysły mizerne to też świadczy też tak samo o jakości elektoratu głosującego na nią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1672  
Nieprzeczytane 28-08-2011, 12:20
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46

http://www.platforma.org/pl/platforma/ I ty możesz zmienić Polskę -ciekawa inicjatywa podano że 50 234 osoby działają w PO odzew i pomysły mizerne to też świadczy też tak samo o jakości elektoratu głosującego na nią.

Moze i mizerne, ale SLD wypada calkiem slabiutko, calkiem


http://www.facebook.com/sojusz
Liczba osób, które lubią Sojusz Lewicy Demokratycznej: 2,512.

http://www.facebook.com/PlatformaObywatelska
Platforma Obywatelska Lubią to:17.166

http://www.facebook.com/PolskaJestNajwazniejsza
Polska Jest Najważniejsza -Lubią to:3.485

http://www.facebook.com/kppis
Prawo i Sprawiedliwość, lubi to: 5.625
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1673  
Nieprzeczytane 28-08-2011, 14:05
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

http://www.platforma.org/pl/przyjaciele/pomysly/Chcesz zmienić Polskę .Podziel się swym pomysłem,albo dyskutuj pomysły innych.
To co napisała platforma do swoich zwolenników i to jest ich strona internetowa a nie innych partii .Jakość debaty publicznej jest żenująco niska a spory ograniczają się do tego co kto powiedział albo albo spory na tematy historyczne.

Podziel się pomysłem albo dyskutuj pomysły innych. Ty piszesz
Cytat:
Moze i mizerne, ale SLD wypada calkiem slabiutko, calkiem
W pomyśle na koleje dużych szybkości czy w temacie drogi dwupasmowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1674  
Nieprzeczytane 29-08-2011, 11:37
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Dzisiaj nad ranem doszło do ekshumacji ciała Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie smoleńskiej - informuje RMF FM.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ekshu...wiadomosc.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1675  
Nieprzeczytane 29-08-2011, 13:10
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
Scarlett napisała-Dzisiaj nad ranem doszło do ekshumacji ciała Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie smoleńskiej - informuje RMF FM..

Powinni zwęszyć intensywność wykopywania bo mogą nie zdążyć do końca kadencji sejmu. Tylko pomyślcie że pomysły schizofreników realizowane są za nasze pieniądze i nikt na to nie reaguje .Może taniej będzie włożyć te święte szczątki do formaliny i rodzina i inni zwolennicy tych szczątków będą mogli sobie je oglądać i dyskutować nad nimi.

http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/4.htm Art. 104 Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców. Poseł wam może obiecać co chce zmienić barwy bo tak sobie uchwalili posłowie .Uchwalili też że , tym partią które są w sejmie jeszcze należą się pieniądze z budżetu państwa czyli z naszych podatków, chcesz czy nie chcesz płacisz na PO, PiS, SLD,PSL Wprowadzili jeszcze dodatkowy przepis że na fundusz wyborczy maksymalna wpłata ok. 20 tys żł http://prawo.gazetaprawna.pl/artykul...litycznej.html natomiast sami z budżetu mają miliony przez to zabetonowali się w sejmie i mamy ich złotoustych na wieki. Ograniczenia które sobie wprowadzili to by wyborców za przeproszeniem wydymać i pisać na forach przez podstawionych przez siebie ludzi jacy oni są oszczędni.

http://www.youtube.com/watch?v=x7bEu4DkIuU to dlaczego nie podpisał a Polska do dnia dzisiejszego? Czego się przestraszył pan premier? Czy wyborców PiS a może zwykła gra partii prawicowych przed wyborcami-lemingami i otumanianym społeczeństwem przez tych co są u władzy..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1676  
Nieprzeczytane 29-08-2011, 13:23
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scarlett
Cytat:
Dzisiaj nad ranem doszło do ekshumacji ciała Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie smoleńskiej - informuje RMF FM.
A przecież podobno listy już zamknięte
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1677  
Nieprzeczytane 29-08-2011, 13:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
A przecież podobno listy już zamknięte
Ale wieko niekoniecznie i urna też czeka na człowieka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1678  
Nieprzeczytane 29-08-2011, 14:32
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

http://www.barczentewicz.com/sagi-op...k-nie-poznamy/. To dalsza część sagi „dwór sułtana” w sprawie dostępu do informacji treść pism jest w załączonym linku. Sprawa już długo się toczy a jest prozaiczna ,czy obywatel ma prawo wiedzieć jaka jest opinia prawna za którą on płaci , bo przecież Prezydent nie płaci z własnych środków tylko Kancelaria Prezydenta z pieniędzy podatników.
Wiemy że kosztowały nas 47 000 zł ale dalej jest tajny tekst i osoby ? Utrzymywana jest w tajemnicy kto te opinie prawne pisał bo to sugeruje różne podejrzenia o merytoryczność tych opinii.
http://blogobywatelskiegorozwoju.pl/?p=417 to co pisze Mikołaj Barczentewicz też przeczytać warto to co młodzi ludzie piszą o sprawach nas wszystkich interesujących
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1679  
Nieprzeczytane 29-08-2011, 16:36
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Dziś łączne zadłużenie osób prywatnych i przedsiębiorców przekroczyła kwotę 750 mld zł, a w ciągu roku wartość zadłużenia, które nie jest spłacane w terminie wzrosła z ponad 58 mld zł do ok. 63 mld zł. Zawsze tego typu sprawy są odznaką spowolnienia gospodarki która wynika z spowolnienia gospodarczego w Niemczech a oni są dla nas największym odbiorcą eksportu Rozsądniej z budżetem bo to poczatek spowolnienia.

Lipcowe bezrobocie w Polsce wyniosło 11,7 proc. Dzieje się tak mimo otwarcia rynków pracy w Niemczech i Austrii. Wprowadzenie 2 języki do szkół podstawowych ma sens ponieważ rozszerza możliwości ludziom młodym znalezienie pracy dlatego powinniśmy być za tymi zmianami w szkolnictwie , myśląc o rynku pracy szerzej , bez względu na to kto to zgłasza.

Realizowana jest kolejna podwyżka dla nauczycieli. Od nowego roku szkolnego nauczyciel stażysta będzie zarabiał 2 tys. 618 zł brutto, a nauczyciel dyplomowany - 4 tys. 817 zł. Nie podali skąd na to pieniądze przy takim zadłużeniu. Ale cel uświęca środki, trzeba kupić trochę głosów przed wyborami.

Wszczęto śledztwo w sprawie sprzedaży przez Kompanię Węglową kopalni Silesia w Czechowicach-Dziedzicach za zaniżoną cenę. Kopalnię kupiła spółka z udziałem czeskiego inwestora po zaniżonej cenie. Nabywcą było Przedsiębiorstwo Górnicze Silesia, z większościowym udziałem czeskiego Holdingu Energetycznego i Przemysłowego (EPH) oraz załogi kopalni. Spółka przyjmuje nowych pracowników, inwestuje w rozwój, a wcześniej została uznana za spółkę bez przyszłości. To dla tych co we wszystkim wietrzą sensację , dla mnie samo życie biznes jest wtedy gdy mamy zysk.A nie zapominajmy o solidarności i chrześcijaństwie ponoć Pan Bóg kazał się dzielić.

Grupa ITI (posiada 56 proc. udziałów w TVN) rozważa sprzedaż TVN. Zainteresowanie kupnem TVN wykazują Time Warner, Vivendi, Bertelsmanna, a także szwedzki operator płatnej telewizji Modern Time Group i fundusze private equity. Każdy z seniorów może kupić ci co liczyli na zwyżkę akcji się przeliczyli na razie dołuje bardziej właściciele pakietu kontrolnego mogą narzekać od ciułaczy, strata miliard a dwóch... to jest dopiero strata.

I tydzień mamy z głowy inne informacje też są zostawiam innym do uzupełnienia wraz z krótkim komentarzem abysmy nie zasnęli na tym forum od historii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1680  
Nieprzeczytane 29-08-2011, 22:25
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Rząd chciał sprzedać stocznie po zaniżonej cenie. Niestety, nikt nie chciał kupić i prokuratura nie ma nic do roboty, normalnie okropność
A Bogdanka w Lubelskim jest zyskowna... Czasem coś się uda.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
SENIOR PRASĘ CZYTUJE - CZASEM CHĘTNIE KOMENTUJE.cz.17 jolita Polityka - wątki archiwalne 503 01-04-2010 14:48
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. Cz.IX jolita Polityka - wątki archiwalne 498 09-12-2008 23:18
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.VI jolita Polityka - wątki archiwalne 538 21-07-2008 22:59
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.V jolita Polityka - wątki archiwalne 502 03-06-2008 13:46
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.IV jolita Polityka - wątki archiwalne 531 19-04-2008 16:34

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.