menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #8161  
Nieprzeczytane 05-11-2016, 23:41
elfka's Avatar
elfka elfka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 442
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #8162  
Nieprzeczytane 06-11-2016, 10:35
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Herr Piernik to Ginter Hainc Vonof!Ja to kiedyś mu okażę swoim zaangazowaniem!!
Miła niedziela bedzie u siebie w domku-miałam iść na spacer do lasu ale kropi i nie chce mi sie nigdzie iść!Może pod wieczór do kościoła i koleżanki bo przyjechała od wnuków.
A w poniedziałek to czekam na kuriera z dokumentami wyjazdowymi!
Z Polski to nie ma co załatwiac ani roamingu ani internetu!Zobacze na miejscu co można kupić!Powiadomie Was co sie ze mna dzieje,jak żyje mój herr Vonof i czy ogólnie jest mi dobrze?!
No cóż-miłej niedzieli wobec tego!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8163  
Nieprzeczytane 06-11-2016, 11:08
GAPCIO's Avatar
GAPCIO GAPCIO jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Łódź Polska
Posty: 169
Domyślnie

Tedy od poniedziałku
będziesz Danusiu
Ambasadorem
wątku: Życie Samotnych Seniorów
w Niemczech.
Pisz!!!
__________________
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim,
niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. M.Twain
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8164  
Nieprzeczytane 06-11-2016, 22:50
GAPCIO's Avatar
GAPCIO GAPCIO jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Łódź Polska
Posty: 169
Domyślnie

__________________
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim,
niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. M.Twain
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8165  
Nieprzeczytane 07-11-2016, 07:15
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 772
Domyślnie

Dzień dobry! Miłego ciekawego dnia!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8166  
Nieprzeczytane 07-11-2016, 09:00
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry!A jednak wczoraj rozpogodziło sie na tyle,że poszłam na spacer do lasu!Byłam tak ok.3 godzin oczywiście sama!Bardzo chwalę sobie moją samotność po przykrych doświadczeniach życia 16 lat z alkoholikiem okresowym-moim mężem!!Nikt chyba nie przeżył tego co ja!
W 1997 roku mąż umarł i było to dla mnie wyzwolenie i ulga przede wszystkim psychiczna!!Dlatego do tej pory jestem sama i boje sie mężczyzn!Umawiałam sie na randki ale zawsze na mojej drodze stawali pijacy albo żonaci-okazało sie szybko!
Jak byłam w Grecji jako opiekunka to też spotykałam tylko amatorów seksu:ciekawe jak to smakuje z blondynką o niebieskich oczach!? a ja w zasadzie szukam w ludziach wartości innych.I nie znajduję!
No dosyc tych zwierzeń!! .W środę jadę do córki do Gdańska a we czwartek na noc wyjazd!!!Pa i całuski!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8167  
Nieprzeczytane 07-11-2016, 14:32
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 772
Domyślnie

Danusiu, samotność w życiu to jedno, a samotne długie spacery po lesie to drugie. Zresztą, wcale nie muszą być długie, na krótkim też może zdarzyć się coś nieprzewidzianego. Jeśli masz spacerować sama to lepiej po parku. Ja też jeżdżę sama na rowerze i mam na dróżce kawałek lasu. Akurat dróżka w tym miejscu jest piaszczysta i nie mogę szybko przejechać. Zawsze rozglądam się dookoła i z ulgą wyjeżdżam na pola.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8168  
Nieprzeczytane 08-11-2016, 06:47
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 772
Domyślnie

O, nikogo nie ma? A ja śniadanie przyniosłam!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8169  
Nieprzeczytane 08-11-2016, 07:28
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Ho ho!Ale bogate śniadanie!Już się częstuję!Ja wypiłam już kawę i zjadłam kawałek sernika!Ostatnie moje podrygi na swobodzie-potem może będzie dieta?Jak herr będzie miał dietę to i ja!!W Grecji przez cały miesiąc jak dziadek był chory to i ja jadłam tylko raz dziennie,aż rodzina dziadka powiedziała abym sobie gotowała!!Ale nie szło mi z apetytem bo co zasiadłam do jedzenia to zaraz musiałam sprzątać,myć dziadka a potem odechciało mi się!!
Stawiam wobec tego kawę!



Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8170  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 06:48
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 772
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim! Zapowiada się pięknie - czyste niebo, mały minus na termometrze, bezwietrznie. Pogoda idealna na spacer. I nawet wiem, dokąd pójdę... do "Mrówki", daleko za miasto. Potrzebuję sprzęt do sprzątania tj. porządną szczotkę - najlepiej taką, która by sama w razie potrzeby wyskakiwała z szafki i hasała po mieszkaniu.
A może pojadę rowerem?

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8171  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 08:20
elfka's Avatar
elfka elfka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 442
Domyślnie

Witam w moim mieście od rana pada śnieg,jest bajkowo,drzewa są pokryte warstwą białego puchu,cieplutko pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8172  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 09:50
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 772
Domyślnie

Witaj, Elfko! Moje plany na spacer wzięły w łeb, bo zaczął padać śnieg i zrobiło się mokro. A tak ładnie miało być! Chociaż - jest ładnie - liście przysypane śniegiem, za oknem jakby ktoś rozwinął tiul, - a tam, dam radę bez nowej szczotki. Przecież to pierwszy śnieg...

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8173  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 17:08
elfka's Avatar
elfka elfka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 442
Domyślnie

Pierwszy śnieg,to już tylko wspomnienie.Wracałam do domu,na chodnikach była chlapa ,a śniegu ani śladu Meteorolodzy mówią,że od przyszłego tygodnia wrócą upały jesienne +14 stopni ,ciekawe czy im się te prognozy sprawdzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8174  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 18:47
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dobry wieczór!Jeszcze z Polski ale jutro jadę o 19,00.Była na 6 godzinnym szkoleniu pierwszej pomocy i pielęgnacji!Jestem już przeszkolona i trochę jednak sie boję!Jaki będzie ten mój podopieczny?
No i dowiedziałam się gdzie mogę kupić Lyca Mobile i gdzie zarejestrować.Powinny być na każdej poczcie.Ale okazało sie teraz że córka mi kupiła tylko muszę zarejestrować numer i doładować!Będę mogła dzwonić tanio do Polski!!Oczywiście jak będzie trzeba! A internet to będzie u dziadka przez Wi-Fi i rozmowy na skaypie!Trochę zapłacę za pakiet-dołożę się!
Będzie ok!!!
To dobranoc-kolorowych snów samotnice!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8175  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 20:07
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Witam samotnych , dobry wieczór Elfka Danusia juz chyba pojechała niech jej się darzy i niech będzie tak zadowolona jaki ma optymizm . U mnie powoli widać koniec wymiany kabli jeszcze tylko kuchnia i duży pokój, a potem to juz tylko sprzątanie i sprzątanie i aby na święta zrobić Życzę wszystkim miłej nocy i spokojnych snów. Dobranoc

forum image hosting
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8176  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 21:35
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 772
Domyślnie

Dawno Cię nie było, Lodziu. Wszystko ma swoje dobre i złe strony - teraz męczysz się w remontowym bałaganie, ale jak posprzątasz, to już na święta będziesz miała spokój. Nigdy nie wyzbędziemy się nawyku przedświątecznych porządków.
A Danusia wyjeżdża jutro wieczorem. Też trzymam za nią kciuki i podziwiam.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8177  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 21:37
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 772
Domyślnie

A tak dzisiaj wyglądał świat za moimi oknami:



__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8178  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 21:55
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Dobry wieczór!Jeszcze z Polski ale jutro jadę o 19,00.Była na 6 godzinnym szkoleniu pierwszej pomocy i pielęgnacji!Jestem już przeszkolona i trochę jednak sie boję!Jaki będzie ten mój podopieczny?
No i dowiedziałam się gdzie mogę kupić Lyca Mobile i gdzie zarejestrować.Powinny być na każdej poczcie.Ale okazało sie teraz że córka mi kupiła tylko muszę zarejestrować numer i doładować!Będę mogła dzwonić tanio do Polski!!Oczywiście jak będzie trzeba! A internet to będzie u dziadka przez Wi-Fi i rozmowy na skaypie!Trochę zapłacę za pakiet-dołożę się!
Będzie ok!!!
To dobranoc-kolorowych snów samotnice!!

szczęśliwej podróży Danusiu
dobrze, że jest internet...gdziekolwiek się wyjedzie to kontakt jest.



U mnie zimnica nastałam, pierwszy śnieg już widziałam
lecz jak się człowiek odpowiednio ubierze to można przespacerować...zrobiłam małe zakupy
Wczesne ciemno już ....koleżanka wpadła pogadałyśmy
przy okazji zjadłyśmy kolację.
Zaoferowała mi przyprowadzić pana "złotą rączkę" więc pan wreszcie drobne naprawy mi porobi.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8179  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 22:23
elfka's Avatar
elfka elfka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 442
Domyślnie

Witajcie
Danusia życzę Ci aby optymizm nie opuścił Cię nawet na obczyźnie,trzymam za Ciebie kciuki
Izak dałaś sobie radę z remontem to ze sprzątaniem szybko się uwiniesz
Wszystkim życzę miłego śpiocha,dobranoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8180  
Nieprzeczytane 10-11-2016, 09:00
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dziękuję serdecznie za mile życzenia i słowa!Tak przydadzą mi się!
Za oknem słońce w Gdańsku.Pójdę do miasta załatwic pare spraw,spakuję się zjem kolacje a na noc nic nie biorę bo w nocy nie jem!O 2 w nocy będe przekraczać granicę i będzie zmiana busika.Jedzie nas tylko 6 osób z Gdańska. Firma ubezpieczyła mnie na wyjazd i bezpłatne leczenie w razie wypadku.Różnie bywa w tym życiu,prawda?
Troche sie boję tej bariery jezykowej ale słyszałam ze dziadek jest dosyc milczący i lubi spokój. Ja tez nie lubie za wiele klepac jęzorem!! To jeszcze raz dziękuję i odezwę się niebawem!Miłego świętowania!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.