menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 21-08-2009, 23:10
Maryna46's Avatar
Maryna46 Maryna46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: mazowsze
Posty: 11 178
Domyślnie Obrazek


Witam i pozdrawiam.
  #202  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 07:46
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Witam. Faktycznie wczoraj wszystkie nastroje zostały wyrażone. Obrazki Haliny pokazały że nie tylko ludzie czują ale i zwierzęta. A już te czereśnie to chyba sie ostały bo szpaki nie wiedzą że te królewskie psy są łagodne jak baranki. Jestem rannym ptakiem i dzień zaczynam od oglądania Wszystkie prace super .Na dzieńdobry brycowe wprawki Miłego oglądania
  #203  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 16:02
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Witam w sobotnie popołudnie.
Halinko jak pięknie opisałaś nasze pracki,wydaję mi się że robiąc swoje pracki żadna z nas jeszcze nie wie gdzie kryje się głębia tej pracy którą właśnie Ty Halinko potrafisz świetnie wyciągnąć.Wszystkie prace jak zawsze świetne,Basia1247 zabrala nas tym razem w dalekie podróże,jedna morska a druga na pustynię,bardzo przemawia do wyobraźni.Ja mam dziś i jutro tak dzień wyplanowany że nie będę miała czasu na komputer bo będę miała gości dawno nie widzianych i lapuś musi iść w odstawkę.Życzę wszystkim pięknego i miłego weekendu.
Ja na dziś mam taką prackę.Pozdrawiam wszystkich

  #204  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 16:27
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Witam dzisiejsze graficzki- potwierdzam to co powiedziala sellenhel.Kazda praca inny klmat.Ja pobawiam się gimpem i zrobilam kombinowaną animację,a drugie obrazki na PF.



__________________
  #205  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 19:59
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Witam graficzki, oglądam z podziwem wszystkie prace.
Halinka pięknie opisuje nasze obrazki a to bardzo motywuje do dalszej pracy.
  #206  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 20:45
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Evi bardzo piękny scrapek. Aż mi trudno o nim pisać. Dobrze mieć kogoś komu można dedykować takie słowa. Ja ci dziękuję za twoją obecność tutaj i za dzielenie się z nami wszystkimi swoimi pracami. Evi jak dobrze, że jesteś. Alicja 211046 ciekawe połączenie czerni z czerwienią. Dama dzięki temu zyskała na wampowatości. Basiu 1247 gdzie ty nas jeszcze zaprowadzisz? Przewodnik z ciebie doskonały.Biedne wielbłądy ledwo idą. Ten piach chrzęści im pod kopytami. Statek uwięziłaś w lodowych górach. A zimno tam i zaraz tę morską falę lód skuje. Podziwiam twoje postępy w tym trudnym programie. Wspaniałe efekty już w nim uzyskujesz. Podziwiam te co już widziałam i czekam na dalsze. Sellenhel świetne tło do tych ptaszków, kwiatów i pani w kuli. A jeszcze serduszka lśniące w tych promieniach czerwonych, a mimo to ze słońcem się kojarzących. Inka-ni animacja cudowna. Motylek znika jak za teatralną kurtyną. Leśny obrazek skojarzył mi się z grzybami. Są na nim tylko zwierzęta, ale udało ci się wywołać skojarzenie gęstej puszczy. Obrazek abstrakcyjny dzięki motylkom i różnym kształtom ma w sobie coś z koronki. Basia 73 w ramce krajobraz letni i cudna dziewczynka w czerwonej sukience. Taka zamyślona i do końca nie wiadomo czy ona widzi drugą postać czy nie. Może to początek bajki?
  #207  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 23:36
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Witam

Witam chociaż jest późno musiałam zajrzeć aby obejrzeć piękne prace i poczytać Halinki komentarze super
Ja zrobiłam takie obrazeczki
  #208  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 23:37
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Jeszcze taki

  #209  
Nieprzeczytane 22-08-2009, 23:39
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Na dobranoc

  #210  
Nieprzeczytane 23-08-2009, 07:53
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Witam w niedzielny poranek Prace wszystkie dokładnie obejrzałam, recenzje przeczytałam Są trafione w samo sedno. Na dziś trochę z przymrużeniem oka. Akusia i Inka zachęciły do animacji no więc też z pewną nutką nostalgii oraz tak trochę przyzwoiciej na wycieczkę zapraszam. Miłego oglądania i o uśmiech proszę
  #211  
Nieprzeczytane 23-08-2009, 09:38
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 715
Domyślnie

Witam wszystkich serdecznie.
Witaj Basiu chetnie pojechalabym tym autokarem w ten bajkowy swiat....

. . . . . . . . . . . . . .
Miłego dnia wszystkim.
  #212  
Nieprzeczytane 23-08-2009, 10:03
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witam dziewczyny,Tar-ninko i ja tez!
Basia animacja swietna!!
ze dzisiaj na wesolo ,prosz e dalej sie smiac , http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk&feature=PlayList&p=C0DAB759D41 60E22&playnext=1&index=1


Halinko,dziekuje i pozdrawiam was serdecznie wszyskie pilne graficzki !
popatrz tutaj bronczyk na wesole koty : http://www.youtube.com/watch?v=aManWyp4cgo
Milej niedzielki zycze.


__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
  #213  
Nieprzeczytane 23-08-2009, 11:40
Maryna46's Avatar
Maryna46 Maryna46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: mazowsze
Posty: 11 178
Domyślnie Obrazek


By alicja211046
Witam nie wiem czy będzie się podobał mój obrazek.
  #214  
Nieprzeczytane 23-08-2009, 21:08
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Nektarynko misie, laleczki,grzeczne dzieciaczki dzieciaczki poprawiają nastrój.Mnie urzekł twój inny obrazek. Ten z krajobrazami.Może dlatego, że kocham brzozy. Rosły wokół domu mojego dziadka, a wtedy było mi tak dobrze. I stąd wielki sentyment do tych drzew. A ty jeszcze poprzykrywałaś je mgłami i rozweseliłaś ptakami i sercami. Śliczny liryczny widok. Basia 1247 świetna animacja. Czy można ją do znajomych powysyłać? Niech też się uśmieją. Na wycieczkę chętnie pojadę. Choć jak znam ciebie będzie pełna niespodzianek. Autobusik pocieszny już zapowiada liczne atrakcje.Tar-ninko przepiękna ramka. Ma coś z muszli i fal morskich. Evi twoją pracę nazwałabym - Dziecięce lęki. Jeszcze czasem stary już człowiek na wspomnienie dawnych strachów dostaje gęsiej skórki. Alicjo211046 piękną suknie dałaś piosenkarce. Tylko zlikwidowałaś jej mini. Hi, hi.
A ja zrobiłam znajomej jej pieska. Zadowolona z mojej pracy bardzo. Sama się chwalę. A tam, i tak nie powtarzam wszystkich jej zachwytów.
  #215  
Nieprzeczytane 23-08-2009, 21:14
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie Witam wieczorkiem

Pośmiałam się z humoru Ewi ale dobre pooglądałam wszystkie prace Basiu ale Ci wyszła animacja
Tarninko super obrazek już niedługo koniec lata .
Ewuniu obrazeczek super.
Alicjo świetnie to Ujęłaś super
pozdrawiam życzę miłego wieczorku .
*** A ja bajkowo ***
  #216  
Nieprzeczytane 23-08-2009, 21:22
nektarynka's Avatar
nektarynka nektarynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: woj.kujawsko-pomorskie
Posty: 5 192
Domyślnie ** && ## ** ## **

Halinko dzięki Ci za miłe słowa ,a teraz ja pozwolę sobie na krótki komentarz .Twoje obrazki są tak śliczne z wnukami z pieskami naprawdę ,że można oglądać po kilka razy zresztą tak były jeszcze wnuki innych koleżanek bardzo mi się podobały Jesteście bardzo zdolne i macie wspaniałe wnuczęta
trochę wam zazdroszczę bo jeszcze nie jestem babcią
  #217  
Nieprzeczytane 23-08-2009, 22:36
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Witam wszystkich w niedzielny wieczór,trochę mnie tu nie było ale jak zawsze dużo się tu działo.Ja trochę sobie pobalowałami i co za tym idzie nie byłam zbyt pracowita ale odrobię to w najbliższym czasie.Wszystkie pracki wspaniałe,wesoła animacja super a kociaki Evi świetne.Evi pozwoliłam sobie sprzedać Twoje wesołe kociaki dziewczynom z osobowego(wątek wkufione) one lubią kociaki ja zresztą też więc sprzedałam dziewczynom na poprawienie humoru.Życzę wszystkim dobrej nocy.Ja mam dziś tylko taką małą prackę (brak czasu dziś).

  #218  
Nieprzeczytane 24-08-2009, 07:03
basia1247's Avatar
basia1247 basia1247 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: sląsk
Posty: 802
Domyślnie

Evi dzięki za rozśmieszacze. Nektarynko ,piszesz że nie masz wnuków ale za to Twoje prace wszystkim się podobają. Zbieraj je do kupy a będą jak znalazł w razie potrzeby. Sellenhel nie otwiera sie Twój obrazek a jak kliknęłam w czerwony krzyżyk to mi cały mój post zniknął. Więc piszę drugi raz. Wszystkie prace mi się podobają a komentowanie zostawiam Halinie. Z moich prac jak ktoś coś chce to proszę bardzo . Na dzisiaj raz na gimpowo a raz na brycowo Miłego oglądania
  #219  
Nieprzeczytane 24-08-2009, 10:01
Arakuda's Avatar
Arakuda Arakuda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Kraków
Posty: 569
Domyślnie

Witam,jak zawsze pięknie tu, kolorowo i wesoło. Na dzień dobry wklejam taki obrazek
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Tuby i wiersz z internetu

Ostatnio edytowane przez Arakuda : 24-08-2009 o 10:57.
  #220  
Nieprzeczytane 24-08-2009, 10:52
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 715
Domyślnie

Witam wspaniałe graficzki w nowym tygodniu
Halince dziekuje za miłe komentarze..
Podpisuje sie pod nimi , wszystkie prace sa piekne.
Arakudo pieknie ten wiersz oprawiłas chociaz taki smutny...
Lubię oprawiac wiersze i ja tez oprawilam wiersz naszego forumowego poety pwalskiego .
. . . . . . . . . . . . . . .
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
...Nasza grafika - obrazki ...cz.XI tar-ninka Hobby, pasje 507 25-04-2009 08:23
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. IX tar-ninka Hobby, pasje 532 24-03-2009 17:49
. . .Nasza grafika - obrazki . . .cz. VI tar-ninka Hobby, pasje 515 02-02-2009 20:49
....Nasza grafika - obrazki cz. V tar-ninka Hobby, pasje 507 21-01-2009 11:29
....Nasza grafika-obrazki ...cz. IV tar-ninka Hobby, pasje 503 05-01-2009 12:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:37.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.