menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 21:02
jano43 jano43 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska północnozachodnia
Posty: 335
Domyślnie

A może jednak warto wiedzieć wcześniej na kogo oddaje się głos.Po co po raz tysięczny przyznawać rację poecie,że polak i przed i po - głupi.
  #22  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 21:10
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

wibi
Cytat:
Za moje pierwsze posty na tym forum zostałem ostrzeżony publicznie, że mnie tu "zjedzą" ale chyba się nie poddałem?przede wszystkim dlatego że moim adwersarzom brak argumentów,mają jedynie inwektywy i drobne złośliwości

Śmieszny jesteś, bo argumenty były tylko ich nie raczyłeś czytać -sam twierdzisz, ze linków nie czytasz-. Skoro twierdzisz, że czarne jest białe a białe czarne to co można mówić. Pewnie niektórym to i nawet ***** pachnie.
ps. prokuratora nie boję się bo będzie tarzał się ze śmiechu
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #23  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 21:22
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał wibi
Pewnie tak jest ale...mam troche satysfakcji z tego, że na razie parę osób przestało się bać, że ich "zakrzyczą" majacy "jedynie słuszne" poglady.Sadzę również, ze ta grupa bedzie się powiekszać i to znacząco a moze nawet wyrazi to w wyborach nie bojąc się swoich przekonań i tego, że w swoich rekach a właściwie głosach przy urnie mogą zmienić ten zakłamany obecnie świat czy to PiSowski czy POwski i wrócić do NORMALNOŚCI
Za moje pierwsze posty na tym forum zostałem ostrzeżony publicznie, że mnie tu "zjedzą" ale chyba się nie poddałem?przede wszystkim dlatego że moim adwersarzom brak argumentów,mają jedynie inwektywy i drobne złośliwości
Wibi, nikogo się obawiaj. Tu na forum każdy swobodnie wyraża swoje poglądy i nikomu z tego powodu włos z głowy nie spadł. Ja jeśli zauważę, że ktoś lubuje się w okazywaniu innym pogardy, to unikam go "na kilometr" i po problemie. Wyznaję zasadę, należy pięknie się różnić.
  #24  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 21:52
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Wibi, nikogo się obawiaj. Tu na forum każdy swobodnie wyraża swoje poglądy i nikomu z tego powodu włos z głowy nie spadł. Ja jeśli zauważę, że ktoś lubuje się w okazywaniu innym pogardy, to unikam go "na kilometr" i po problemie. Wyznaję zasadę, należy pięknie się różnić.

To nieporozumienie,ja się nikogo nie obawiam,to, że mnie chyba senior AP w ten sposób ostrzegł publicznie mówiąc,że jego to kiedyś spotkało(takie zakrakanie za poglady) to tylko mi pochlebia.
  #25  
Nieprzeczytane 14-02-2010, 21:52
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ada 33
Przecież z Waszego założenia wszystko co ma etykietę PiS jest durne,oszołomskie i kundlowate....bardzo dziękuję za nadmiar komplementów
Każdy ma swoje spojrzenie na rzeczywistość, a ja właśnie tak myślę jak mówisz o tym co PIS wyrabia, Ty możesz się do nich nawet modlić, na msze za nich dawać, co nie zmieni mojego o ich postępowaniu myślenia, a myślę, że postępują szujowato i tyle....
  #26  
Nieprzeczytane 15-02-2010, 14:14
Ada 33's Avatar
Ada 33 Ada 33 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 4 868
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Każdy ma swoje spojrzenie na rzeczywistość, a ja właśnie tak myślę jak mówisz o tym co PIS wyrabia, Ty możesz się do nich nawet modlić, na msze za nich dawać, co nie zmieni mojego o ich postępowaniu myślenia, a myślę, że postępują szujowato i tyle....
Ja mam do kogo się modlić i nie przywykłam podchodzić do władzy na kolanach.....cenię intelekt i prawość niezależnie czy piękna czy brzydka...czy silna czy słaba!!!!
Daleka też jestem od namawiania Ciebie do zmiany pogladów.
  #27  
Nieprzeczytane 15-02-2010, 14:20
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ada 33
Ja mam do kogo się modlić i nie przywykłam podchodzić do władzy na kolanach.....cenię intelekt i prawość niezależnie czy piękna czy brzydka...czy silna czy słaba!!!!
Daleka też jestem od namawiania Ciebie do zmiany pogladów.
No to fajnie, ja mogę z Tobą nawet sobie piwko wypić albo kawkę, ale poglądy jak zmieniam to po samodzielnej analizie, no nieraz dyskutuję z psem, a to piwo czy kawę stawiam ja, i dobrze, że już nie dąsasz się..... Ale to jeszcze nie znaczy, że czasem sie nie pokłócimy... jak będzie o co....
  #28  
Nieprzeczytane 15-02-2010, 21:20
Ada 33's Avatar
Ada 33 Ada 33 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 4 868
Domyślnie

Oj będzie,będzie i to nie raz...chyba że wcześniej opuszczę to forum i pozostanę przy kynologii,bo bezpieczniejsza i mniej stresująca.
Bo politykę już jakiś czas temu porzuciłam, na rzecz bardziej pożytecznej pracy.
  #29  
Nieprzeczytane 15-02-2010, 21:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Ale może być jedno i drugie.
Jip też kynolog ....poniekąd.
  #30  
Nieprzeczytane 15-02-2010, 21:44
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Kynologów to tu więcej. Ja też mam psy i ty Lilu też. To może Ado33 warto zostać na forum. Przecież o kynologii nie da się dzień w dzień rozmawiać.
  #31  
Nieprzeczytane 16-02-2010, 14:08
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ada 33
Oj będzie,będzie i to nie raz...chyba że wcześniej opuszczę to forum i pozostanę przy kynologii,bo bezpieczniejsza i mniej stresująca.
Bo politykę już jakiś czas temu porzuciłam, na rzecz bardziej pożytecznej pracy.


Ada! to nie wypada! O psach można wiele, szczególnie w okresie wystaw. Też miałem kiedyś psy myśliwskie. Ale hodowanie ich w Warszawie, to trudna sprawa. Dlatego dziś wolę jednak politykę, tu się na poważnie kłócić nie należy. Chyba tylko o miejsce na liście wyborczej. A to z kolei nam seniorom już nie grozi.
  #32  
Nieprzeczytane 16-02-2010, 14:53
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ada 33
Oj będzie,będzie i to nie raz...chyba że wcześniej opuszczę to forum i pozostanę przy kynologii,bo bezpieczniejsza i mniej stresująca.
Bo politykę już jakiś czas temu porzuciłam, na rzecz bardziej pożytecznej pracy.
No ale czy ta praca, to bardziej śmieszna od polityki? i nie nudna? bo polityka jak polityka, jak się będziesz za mocno zacietrzewiać , to na urodzie stracisz, bo złość piękności szkodzi, a jak luźniejsza politykę zastosujesz do polityki, no to znowu dostaniesz zmarszczek bo się uśmiejesz, a okresowe denerwowanie się takie mocniejsze, takie okresowe zacietrzewienie, podobno też życie przedłuża, czyli radzę się zastanowić....
  #33  
Nieprzeczytane 16-02-2010, 16:53
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie Tylko....PIS

Chętnie...Ja nie popieram takich ugrupowań,które jako oręż polityczny mają w zanadrzu mikrofon podsłuchowy,tajną kamerę,i te nieszczęsne teczki,które są hakami...Niestety TYLKO PIS TYM
DYSPONUJE I JESZCZE TYM SIĘ CHWALI..przecież p.Kamiński,człowiek PIS-u tym dysponował a p.Jarosław miał bieżące haki na ....wszystkich. To odrażające..
__________________
zdzislaw1
  #34  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 22:30
Ada 33's Avatar
Ada 33 Ada 33 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 4 868
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
No ale czy ta praca, to bardziej śmieszna od polityki? i nie nudna? bo polityka jak polityka, jak się będziesz za mocno zacietrzewiać , to na urodzie stracisz, bo złość piękności szkodzi, a jak luźniejsza politykę zastosujesz do polityki, no to znowu dostaniesz zmarszczek bo się uśmiejesz, a okresowe denerwowanie się takie mocniejsze, takie okresowe zacietrzewienie, podobno też życie przedłuża, czyli radzę się zastanowić....
Tak,bo pracuje w charakterze clowna i zmarszczek mam bez liku i 100 lat,a dodatkowo mój pojazd "miotła" stoi w rogu.....jak widzisz nie muszę się o nic martwić.....mam własny cyrk
  #35  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 23:45
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Teraz to już jest jasne..Pan Jarosław,Pan Gertych wejdą do tego szamba i nawzajem będą się okładać po facjatach..Ale to będzie CYRK....Ktoś wygra...ktoś przegra....i o to chodzi...Może wreszczcie PRAWDA WYPŁYNIE.....JAK OLIWA...Za dużo faktów przemawia za tym,że to Pan Jarosław jest tym HAKOWYM.Kolegą był Kamiński,który wszystko kładł braciom na biurka...Bunkier Prezydencki ma w piwnicy tyśiące "szaf" Macierowicza..I czego nam potrzeba..Były haki...są haki ....i niestety będą haki.....Takich to mamy polityków..żenada..
__________________
zdzislaw1
  #36  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 23:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Zdzisiu...gdybym był hakowym,
z hakami w sejmie szalał
to co byś powiedziała,
czy coś byś przeciw miała..

drżałabym drżała, drżałabym drżała
....



http://www.dziennik.pl/polityka/arti...ervice =print

Rok 2007. Tusk straszy hakami.
  #37  
Nieprzeczytane 18-02-2010, 05:18
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Chętnie...Ja nie popieram takich ugrupowań,które jako oręż polityczny mają w zanadrzu mikrofon podsłuchowy,tajną kamerę,i te nieszczęsne teczki,które są hakami...Niestety TYLKO PIS TYM
DYSPONUJE I JESZCZE TYM SIĘ CHWALI..przecież p.Kamiński,człowiek PIS-u tym dysponował a p.Jarosław miał bieżące haki na ....wszystkich. To odrażające..


Zdzisławie skorzystaj z linku podanego przez Lilę jeden wpis niżej
  #38  
Nieprzeczytane 22-02-2010, 19:10
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Wibi i Ada !
Trzymajcie sie swojego myslenia !
Tu na tym portalu jest wszystko z wyjatkiem masci na wszy .
Handlarze juz na zdrowiu podupadli ,wiec zaopatrzenie szwankuje.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:12.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.