menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 18:25
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Tymczasem poseł Palikot najprawdopodobniej spadł ze schodów w hotelu w Istambule. Odpoczywał w Turcji, bo jego samolot miał tam międzylądowanie.
W czasie badań w lubelskiej lecznicy stwierdzono, że Palikot "złamał żebro IX lewe i ma rozległy krwiak podskórny klatki piersiowej po stronie lewej". W szpitalu dostał kroplówkę i leki przeciwbólowe.
http://www.kurierlubelski.pl/stronag...odow,id,t.html

Czyli palikot pochlał i spadł na mordę. Pił szlanką czy "małpkami"? Oto jest pytanie. Ale zostawmy w spokoju "Hamleta". Interesujące że--cham leciał. Niskich lotów specjalista to tylko żebro złamał.

Wracaj do zdrowia. Bo w zastępstwie Tusk już Gierdycha ściągnął. A ten tak wali jak Andriu o Talibach w Klewkach. Zrozumieć Romka mowę można, ale szyta liną okrętową zamiast nićmi. Tylko skrajnie głupi lud to kupi, a potrzeba więcej.

  #202  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 18:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Ojej, ani chybi ta kąpiel w Gangesie mu zaszkodziła.
  #203  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 19:23
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Czyli palikot pochlał i spadł na mordę. Pił szlanką czy "małpkami"? Oto jest pytanie. Ale zostawmy w spokoju "Hamleta". Interesujące że--cham leciał. Niskich lotów specjalista to tylko żebro złamał.

Tak się zastanawiam kim trzeba być, żeby taki tekst napisać!
Innym łatkę przypiąć miło a samemu jest się ponoć bez skazy.
Idę kwiatki zbierać, KWIATKI nie kwity
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #204  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 19:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Tak się zastanawiam kim trzeba być, żeby taki tekst napisać!
Innym łatkę przypiąć miło a samemu jest się ponoć bez skazy.

Tadek, sorry.
Ale kto jak kto, ale Ty nie powinieneś zwracać Kazikowi uwagi.
W końcu on nie pisze o żadnym forumowiczu.

ps. Palikot za chama też się nie obrazi.
To słowo nie jest obrazą.
  #205  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 19:42
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Tadek, sorry.
Ale kto jak kto, ale Ty nie powinieneś zwracać Kazikowi uwagi.
W końcu on nie pisze o żadnym forumowiczu.

ps. Palikot za chama też się nie obrazi.
To słowo nie jest obrazą.

Lilu nie o chama mi chodziło, tylko o chlanie (Kazika wydumany pomysł) i o "tylko jedno zebro złamał" tak powinienem powiększyć pokolorować tak by było zrozumiałe. Może teraz bez wytłuszczeń będzie jasno.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #206  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 19:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Lilu nie o chama mi chodziło, tylko o chlanie (Kazika wydumany pomysł) i o "tylko jedno zebro złamał" tak powinienem powiększyć pokolorować tak by było zrozumiałe. Może teraz bez wytłuszczeń będzie jasno.

A możesz dać głowę, że nie pochlał?
Przecież to młody chłop, pikawka mu nie wysiądzie.


I tylko jedno żebro?
Jakie to szczęście że drzwi w samolocie są blokowane,
bo jakby biedaczysko w czasie lotu chciał wysiąść...ojoj!!
  #207  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 19:49
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Jakoś cicho, że Ziobro się rozchorzał i zwiał z komisji. A jemu wolno bo to pisowiec. Patrzcie na oba oczy a nie na jedno. Jakoś wrogom nie życzę chorób, połamań itd. Kwestia gustu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #208  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 19:51
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Jakoś cicho, że Ziobro się rozchorzał i zwiał z komisji. A jemu wolno bo to pisowiec. Patrzcie na oba oczy a nie na jedno. Jakoś wrogom nie życzę chorób, połamań itd. Kwestia gustu.

Cicho, bo naprawdę zachorował.
I nie na gardziołek, przez który kłamstwka lecą jak po masełku.
  #209  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 20:06
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Cicho, bo naprawdę zachorował.
A może kupił lewe zwolnienie, może postraszył medyka i ten mu dał świstek
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #210  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 20:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
A może kupił lewe zwolnienie, może postraszył medyka i ten mu dał świstek

Może.
Stary człowiek i może...
Tym bardziej młody.
  #211  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 20:57
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Coz ta gazdowie prawicie, co Ziobro złomił ziobro ? Wypije se ze dwa ziubry od harnasia i mu sie zlomione ziobry wylecy. I juz bedzie mioł Ziobro zdrowe syćkie ziobra.
  #212  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 21:45
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Tak się zastanawiam kim trzeba być, żeby taki tekst napisać!
Innym łatkę przypiąć miło a samemu jest się ponoć bez skazy.
Idę kwiatki zbierać, KWIATKI nie kwity
Trzeba być Jip-kiem. Ale Jip NAZYWAŁ Prezydenta. Ja Palikota nie nazywam tym czy tamtym jak Jip. Ja piszę na co spadł. A ponadto to prezydentem Palikot jeszcze nie jest. Tylko mi nie pisz że niema różnicy między obywatelami. Bo obraza każdego prezydenta jest ścigana automatycznie. Spróbuj coś w USA napisać [publicznie] na Obamę to poczujesz różnicę. Mam nadzieję że to się w Polsce skończy. Nie wolno obrażać przyszłego prezydenta, ktokolwiek to będzie.

A nawet jakbym użył do Palikota tych samych nazw co Jip, to zauważ do kogo by to było skierowane. Do JEDYNEGO w Polsce co tak mówi o L.K. i mu to uchodzi na sucho.

Z wibi sobie "delikatnie" porozmawiaj. Tak jak dotychczas-to może swoje zauważysz.
  #213  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 22:04
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie To abstynent. Alkoholików widzi wyłącznie w PiS.

Cytat:
Napisał tadeusz50
Lilu nie o chama mi chodziło, tylko o chlanie (Kazika wydumany pomysł) i o "tylko jedno zebro złamał" tak powinienem powiększyć pokolorować tak by było zrozumiałe. Może teraz bez wytłuszczeń będzie jasno.
Gdybym to o którym z Kaczyńskich napisał to byś przyklasnął. Jip też. Nawet to "na mordę" by Ci się bardzo podobało. A jak piszę o kłamliwym facecie co publicznie na rynku w Lublinie "małpki" wypija, a o Prezydencie mówi "był chyba pijany" [w Brukseli].

Wydumany pomysł? To fotka właśnie z centrum Lublina.
Widać okratowane okno-więc jest na zewnątrz.

  #214  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 22:05
Ada 33's Avatar
Ada 33 Ada 33 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 4 868
Domyślnie

Bo obrażanie Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego....uważane jest przez "niektórych",że jest w dobrym tonie,....aż wstyd....że ludzie dojrzali, i nie wiedzą co to jest szacunek dla urzędu,i do człowieka,który wygrał z kandydatem Donaldem Tuskiem w demokratycznych wyborach.
I nieważne jest czy ktoś na Niego głosował, czy też nie i czy go lubię czy też nie!
Przepraszam za belferski ton ale jestem zniesmaczona formą tych dyskusji.
  #215  
Nieprzeczytane 17-02-2010, 22:32
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Jakoś cicho, że Ziobro się rozchorzał i zwiał z komisji. A jemu wolno bo to pisowiec. Patrzcie na oba oczy a nie na jedno. Jakoś wrogom nie życzę chorób, połamań itd. Kwestia gustu.
Czuję że "pite" do mnie. Poczytaj jeszcze raz co napisałem. Czytaj tym razem uważnie [nie jak Jip]. Jak byk napisane, że mu życzę [Palikotowi] powrotu do zdrowia. A Ty jak zwykle w PO odwracasz kota ogonem, że mu życzę połamania itd.
Cytat:
Napisał Kazik
Wracaj do zdrowia. Bo w zastępstwie Tusk już Gierdycha ściągnął. A ten tak wali jak Andriu o Talibach w Klewkach. Zrozumieć Romka mowę można, ale szyta liną okrętową zamiast nićmi. Tylko skrajnie głupi lud to kupi, a potrzeba więcej.
Mam nadzieję że się nie obrazisz jak zwykle za to "pite do mnie". Wiem że jesteś nawet wirtualny abstynent.
Nie odwracaj też kota ogonem . Chociaż dzisiaj wyjątkowo możesz [jeżeli kot to lubi]

A Ziobro nie musi zwiewać jak nie przygotowany Drzewiecki. Ziobro zna pytania na pamięć. Bo komisji po 3 latach się koncept skończył, więc muszą się powtarzać. Czy komisja ma zakończyć bo wyczerpali pytania? Ależ skąd. Czuma nie pozwoli bo to dodatkowo dobrze płatna fucha.
  #216  
Nieprzeczytane 18-02-2010, 05:42
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie Czego boi się policja

Szef sejmowej komisji śledczej Marek Biernacki wnioskuje, by Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji odtajniło dane policjantów, którzy mieli zabezpieczać przekazanie okupu porywaczom Krzysztofa Olewnika. Jak dowiedział się "Nasz Dziennik", stosowny wniosek jest już w resorcie.
  #217  
Nieprzeczytane 18-02-2010, 19:47
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Kaziu znasz sprawy to zgłoś do prokuraturyKaziu podaję adres gdzie możesz złożyć doniesienie.
Olszewskiego i Macierewicza pytaj. A komisji weryfikacyjnej-nocą wywieziono dokumenty. Olszewskiemu [przewodniczył] wywieziono. Nie rżnij głupa. Widzisz że właśnie umorzono sprawę mafii węglowej. Nie było mafii, nie ma "Alexis", ale i tak pewnie nie wiesz kto to. Afery FOZ też nie było? No ale jak była to się przedawniła i tylko 2 osoby były przed sądem. A gdzie główni z WSI? Dwie osoby skupowały długi, ale kasa szła do prywatnych kieszeni. Dwie osoby? Jak by coś powiedzieli-to by były 2 samobójstwa.
Cytat:
Wszyscy seniorzy chcą zarobić,emerytura nie jest wysoka .Może twoja to nie musisz ale dsaj innym jezeli wiesz.
Może Miro, Grzecho Zbycho Cię przyjmą do paczki. Tam można zarobić.
Ale jesteś za cienki nawet aby byś sługą u sługi [Rosoła].
Cytat:
Kiedy dostaniemy rozliczenie roczne abvy zyskać nadpłaty w podatku,jaka wysokość rewolaryzacji w marcu ,co o tym sądzisz jako senior nie jako otrzymujący emeryturę w wysokośći 5000 zł?emerytury wojskowe/ ,albo nas oświeć że to nie prawda.Jakie są w rzeczywistości te emerytury wojskowe i górnicze?
Co ty do mnie o rozliczenie roczne. Może PiS teraz rządzi? Obudź się. Jaka wysokość rewaloryzacji to ja wiem, ale czy ja jestem informacją? Rozkładu jazdy pociągów odemnie nie potrzebujesz? Google i szukaj.

Ja nie byłem wojskowym to ani emerytury wojskowej nie mam, ani 5000 zł. Jeżeli już--to SenioraAP pytaj. Górnikiem też nie byłem. Jest w seniorku górnik, nawet wiesz który--to jego pytaj o górnicze emerytury. Nie powinieneś pisać postów po godzinie 20,00 Bo Ci się wszystko miesza. Nawet klawiaturę słabo widzisz i literki mieszasz [nie podkreślam-sam sprawdź] i jak to później czytać? Jeszcze trochę to biskupem mnie zrobisz. Wyśpij się.
Cytat:
Zascznij działać a nie narzekać i coś robić dla seniorów ,wreście piszesz na tym forum.
A Ty co tu robisz? Narzekasz mieszasz i walisz w klawiaturę. Jakby mądrze to jeszcze dało by się to znieść. Ale niestety.
Weź się za politykę realną [dosłownie]. Ale nie u Korwina.
  #218  
Nieprzeczytane 18-02-2010, 20:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Warszawska prokuratura ma ponownie poprowadzić śledztwo w sprawie zarzutu wobec kardiochirurga Mirosława G. dot. błędu w czasie operacji,
który polegał na pozostawieniu gazy w sercu pacjenta - orzekł w czwartek warszawski sąd rejonowy.


Tym samym nastąpiło uchylenie decyzji o umorzeniu śledztwa.
Pewnie będzie inna kwalifikacja, ale proces się odbędzie.
  #219  
Nieprzeczytane 18-02-2010, 20:27
Mag Mag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 523
Domyślnie

jak miło znowu sie tu pojawić
__________________
Nolens volens....
  #220  
Nieprzeczytane 18-02-2010, 20:46
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
Czyli palikot pochlał i spadł na mordę. Pił szlanką czy "małpkami"? Oto jest pytanie. Ale zostawmy w spokoju "Hamleta". Interesujące że--cham leciał. Niskich lotów specjalista to tylko żebro złamał.
Kaziu ja rozumiem krytykę ale konstruktywną z podaniem argumentów a nie krytykanctwo .Trzeba zachować dystans co do swoich uprzedzeń i ograniczeń.Prymitywizacja walki politycznej nakierowana jest na propagandowe efekciarstwo a tu komu chcesz zaimponować.Krytyka powinna być współmierna do znajomości rzeczy,a krytyka podejmowana tylko po to aby sobie ulżyć do niczego nie doprowadza a tylko nakręca spiralę rozdrażnienia.Tadeusz ma rację zwracając ci uwagę traktuję twoją wypowiedz jako lapsus.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
SENIOR PRASĘ CZYTUJE - CZASEM CHĘTNIE KOMENTUJE. cz.XV jolita Polityka - wątki archiwalne 508 11-11-2009 16:01
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. Cz.X jolita Polityka - wątki archiwalne 512 05-01-2009 16:24
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.VI jolita Polityka - wątki archiwalne 538 21-07-2008 22:59
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.V jolita Polityka - wątki archiwalne 502 03-06-2008 13:46
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.IV jolita Polityka - wątki archiwalne 531 19-04-2008 16:34

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.