menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 26-02-2010, 13:53
wolfik7 wolfik7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Post


Sport i aktywność fizyczna jest podstawą. Lekarz, który każe astmatykowi siedzieć w domu powinien wrócić na akademię medyczną (a zapewniam, że takich trochę się znajdzie). Ja poza spacerami pomagałem sobie suplementem. Ten tandem zdziałał cuda. Z trzech leków dziennie zszedłem do zeraaaa. Polecam http://www.astma-oskrzela.pl/p/610/strona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-07-2010, 15:59
Bogus55 Bogus55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 31
Post

witam serdecznie. w moim wieku , przekroczone 50 lat, nie branie żadnych leków na astmę równałoby się samobójstwu. na astmę leczę się od niepamiętnych czasów. poza tym prowadzę aktywny tryb życia, mam własną firmę, często podróżuje. moim zdaniem kluczowe jest posiadanie przy sobie inhalatora oraz dobór odpowiednich leków i dawek. dla mnie akurat najlepsza jest Monkasta, bo nie prowadzi u mnie do spadku energii , tak jak po innych lekach . mój aktywny tryb życia nie pogłębia choroby, co więcej, często mam wrażenie że gdybym usiadł w fotelu i nic nie robił to od razu mój stan by się pogorszył. moi drodzy dbajmy o siebie bo jest wiele do zrobienia w życiu pomimo tego pół wieku, które już części z nas minęło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 31-10-2011, 14:48
~gość: 46.134.229.xxx's Avatar
~gość: 46.134.229.xxx
 
Posty: n/a
Post

ja jestem alergiczką i mam 11lat.Właściwie niewiem czy mam astme.Powiedzcie mi do jakiego lekarza mam się zgłosić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 26-02-2012, 23:21
~gość: 77.115.114.xxx's Avatar
~gość: 77.115.114.xxx
 
Posty: n/a
Post

Wofik7 ma rację z tą aktywnością fizyczną. Ja spotkałem się z jeszcze jednym rozwiązaniem wspomagających leczenie astmy. To Jonizator termoemisyjny TE-702 firmy ComLed. Podaję stronę: http://www.jonizatortermoemisyjny.pl
Zastanawiam się czy ktoś już go używał? Mojemu znajomemu pomógł w leczeniu bezsenności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.