menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-09-2011, 14:51
elzbietab44 elzbietab44 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Rybnik
Posty: 61
Post Prezbiopia: dotyczy wszystkich, ale mało o niej wiemy - komentarze


Komentarz do artykułu: Prezbiopia: dotyczy wszystkich, ale mało o niej wiemy
--------------------
Nie wiem jak jest w innych miejscowościach ale w mojej do okulisty czeka się miesiącami w kolejce,nie lepiej jest do innych specjalistów,nawet na podstawowe bad.labor.(Ob,morfol.cukier)trzeba się upominać i to stanowczo u lek.pierwszego kontaktu.(Takie są dobrodziejstwa reform naszych polityków.Najgorsze jest to że nie ponoszą za swoje decyzje odpowiedzialności.)Jestem wściekła zbliżają się wybory a nikt nie rozliczył polityków za reformę Sł.Zdr.Oświaty,emerytalną,bałagan na PKP itd.Te same osoby ciągle startują i bzdury w kampani wyborczej obiecują,ewentualnie uciekają do Parlamentu Europejskiego (Pan Buzek,Ziobro i znowu itd)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 21-10-2011, 10:25
~gość: 78.9.150.xxx's Avatar
~gość: 78.9.150.xxx
 
Posty: n/a
Post

badania profilaktyczne zabezpieczają przed sytuacjami "podbramkowymi", dlatego są tak ważne. Warto korzystać z bezpłatnych akcji tego typu (np. "czas na wzrok"- teraz rozpoczeła się w Poznaniu). Ze zdrowiem nie ma żartów...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 28-10-2011, 14:03
~gość: 78.9.150.xxx's Avatar
~gość: 78.9.150.xxx
 
Posty: n/a
Post

Cytat:
Napisał 78.9.150.xxx
badania profilaktyczne zabezpieczają przed sytuacjami "podbramkowymi", dlatego są tak ważne. Warto korzystać z bezpłatnych akcji tego typu (np. "czas na wzrok"- teraz rozpoczeła się w Poznaniu). Ze zdrowiem nie ma żartów...

bylam na tej 'akcji' z tata. bardzo zadowolony. polecam wszytskim skorzystanie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 22-03-2014, 18:31
BabciaKacperka BabciaKacperka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 11
Post

najgorsze, że się oszukujemy i nie dopuszczamy, że to nas też dotyczy, albo żeby widzieć machamy ręką, żeby złapać odpowiednią odległość, albo pożyczamy okulary od bliskich, a tym samym robimy sobie jeszcze większą krzywdę. Ja tez miałam problem ze wzrokiem, no i w końcu postawiłam na okulary ze szkłami progresywnymi JZO. Teraz nie mam większych kłopotów z widzeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 30-03-2014, 14:12
~gość: 164.127.216.xxx's Avatar
~gość: 164.127.216.xxx
 
Posty: n/a
Post

no i sami sobie szkodzimy, bo jak będziemy bagatelizować takie schorzenia możemy sobie większą krzywdę zrobić. A jeśli będziecie potrzebować więcej informacji na temat tej choroby warto zajrzeć do tego serwisu http://www.zobacztozjzo.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 02-05-2015, 20:41
~gość: 31.175.9.xxx's Avatar
~gość: 31.175.9.xxx
 
Posty: n/a
Post

i bardzo dobrze, że się pojawiają akcje, które mają na celu uświadamiać Polaków. Jeśli chodzi o prezbiopię i związane z nią akcje mnie się bardzo podoba ta http://tosieoplaca.zobacztozjzo.com.pl/ nie tylko można kupić taniej okulary (swoją drogą mam te progresywne i bardzo dobrze się sprawdzają) ale też przyczyni się do tego, żeby porozmawiać ze znajomymi i zachęcić do badania wzroku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.