menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 17:40
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Zauważyłem też, że często jest tak, że jeśli pojawi się jakiś trudny lub drażliwy temat, to natychmiast dyskusja zamiera.
To jest też odpowiedź na temat kufy, dlaczego panowie tak mało tu piszą.

Wcale tegonie zauwazylam
Daj moze jakies przyklady..
  #42  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 17:43
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Wuere'le...w sieci jest pełno forów,w których kurczowo trzeba trzyamać się tematu..
Są one nudne jak grzech śmiertelny i zdychają z głodu.Tu jest wyjątkowo.I chyba Administracja to widzi,bo nijak nie przeszkadza,a moderatorzy borą na uspokojenie walerianę..

To też mój głos li tylko.Mogę nie mieć racji,bo w sumie nie zależy mi ,aby ją mieć..Choć trudnych dyskusji się nie boję..
  #43  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 17:47
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Zamiast snuć rozważania o psychologii forum, my teraz po prostu demonstrujemy ją w życiu
Czy wyście poszalały??? Azja odpada całkowicie. Tatarzy całe haremy mieli, szsczególnie tacy z ambicjami wodzowskimi. Bohun w życiu by się nie zmienił, masz Danmal rację. To była silna osobowość, nie nadająca się do życia domowego. Wcześniej czy później zabiłby naszą Halszkę, jak Stienka Razin perską ksieżniczkę.
Nie uległa, bo była zakochana w innym, a Bohuna bała się śmiertelnie. Co tu mają czasy do rzeczy... W naszych czasach też istnieje miłość, taka sama, jak w XVII wieku.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #44  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 17:52
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Wcale tegonie zauwazylam
Daj moze jakies przyklady..
Pani Słowikowa, zajrzyj na temat "Dlaczego panowie...."
Są tam tematy poruszane, kilka cytatów i w zasadzie zero dyskusji. Panów tu mało, to fakt, ale ci co są, mają jednak co nieco do powiedzenia.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #45  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Bianka,polemizowałabym...
Nie taka sama.Mnie nikt nie chciał porwać,niestety,choć moja Mamusia dałaby błogosławieństwo i krzyż na drogę,pod warunkiem iż byłby to lekarz...
A tak wyszłam z miłości,bez błogosławieństwa za górnika...hiiii..No....został bisnesmenem,Mamusia ma 91 lat..odpuściła sobie...
Ale kudy mu do Bohuna,choć niczym Wołodyjowski mógł się dynamitem rozerwać w czasie odstrzału.Ale Wołodyjowski nie był moim idolem...
  #46  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:05
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Kurcze blade, o czym Wy właściwie piszecie, bo nic nie jarzę. Albo mnie dopadła demncja starcza, albo nie wiem już co.
Jakieś plastry na posladkach, jakiś Azja na palu, jakaś nieuległa Baśka. Co tu ma za znaczenie cała ta, ciekawa skąd inąd, trylogia, w wątku o psychologii?

siedzę sobie przy lapim, sączę "żywca" z kwadratowej szklnki po niejakim "walkerze" i zarykuję sie od śmiechu. Buuuuaaaahhhhaaahaaaaa !

jakie to typowe - męskie postrzeganie świata

przypomniało mi się takie psychologiczne opracowanie, wedle którego jak mężczyzna wchodzi do sklepu kupić kostkę masła to kupi TYLKO kostkę masła - reszta towaru jawi mu sie jako zamglone obiekty nieistotne. Mało tego - ON obraz tej kostki ma tak wyryty w mózgu, że gdyby to samo maslo sprzedawano w pudełku w kształcie np gwiazdy, to on by tego nie dostrzegł i nie kupił - bo ma inny szablon w głowie. Kobieta natomiast kupując masło omiecie wzrokiem wszystkie pólki, wszystkie promocje i kupi wszystko - oprócz masła, bo sobie może zapomniec po co przyszła. Analogia do wypowiedzi wuere'le - jasna - dla kobiet, ale czy dla niego?
  #47  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:10
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Arczia, a tak zdroworozsądkowo, to kto lepiej na tych zakupach wyszedł?Ona, czy On?
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #48  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:16
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

hmmm. milosc dzikusa..?? Interesante!!
Ciekawe jak to wyglada ze strony technicznej??
  #49  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:23
arczia arczia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: zachodnie Wybrzeże :)
Posty: 468
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Arczia, a tak zdroworozsądkowo, to kto lepiej na tych zakupach wyszedł?Ona, czy On?

o ile nie zmienili kształtu opakowania - to ON, bo kupił co niezbędne w danej chwili, ale tak globalnie rozumując ONA wypatrzyła takie rzeczy, o których ON nie ma pojęcia, że istnieją - ale przyniesione przez NIĄ do domu pałaszuje ze smakiem
  #50  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:27
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Wuerlee

Cytat:
Napisał wuere'le
Pani Słowikowa, zajrzyj na temat "Dlaczego panowie...."
Są tam tematy poruszane, kilka cytatów i w zasadzie zero dyskusji. Panów tu mało, to fakt, ale ci co są, mają jednak co nieco do powiedzenia.


Ja w tamtym watku nie zauwazylam zadnego interesujacego momentu w dyskusji.. ani porzucenia go w "najgoretszym momencie" Wiec prosze cie abys mnie nakierowal jakos dokladniej bo nie mam pojecia o czym ty mowisz..
  #51  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Asiu...ja też nie zauważyłam nic frapującego.Tylko konstatacja ; nie ma - to nie ma .Widać nie mają o czym pisać.Ale rozbierać to na czynniki pierwsze ?
  #52  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:33
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Bianka,polemizowałabym...
Nie taka sama.Mnie nikt nie chciał porwać,niestety,choć moja Mamusia dałaby błogosławieństwo i krzyż na drogę,pod warunkiem iż byłby to lekarz...
A tak wyszłam z miłości,bez błogosławieństwa za górnika...hiiii..No....został bisnesmenem,Mamusia ma 91 lat..odpuściła sobie...
Ale kudy mu do Bohuna,choć niczym Wołodyjowski mógł się dynamitem rozerwać w czasie odstrzału.Ale Wołodyjowski nie był moim idolem...
Lila, i chwała Bogu, że nie mieszkamy na Dzikich Polach, brrrr... Zupełnie mi nie odpowiadają porwania, potyczki z Tatarami, siczowi kozacy itd. Wolę prawo i sprawiedliwość, hi hi hi ...
Niemniej jednak to tylko oprawa była, sceneria. Uczucia ludzi sa niezmienne.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #53  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:35
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Ha ..ja też !! Bo to mi gwarantuje troszkę ..chociaż ociupinkę ...zgiełku bitewnego.
  #54  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:37
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Wuere`le,

jesteś od jakiegoś czasu na forum i nieczego się nie nauczyłeś!
Dygresja dygresję goni i lezie w wężowych splotach? Drażni Ciebie? No to lu! Trzeba było napisać post ściśle na temat, udając, że nie widzisz tego.
Jestem pewna, że natychmiast byłby odzew Na temat!


I po co grzmieć? Skutek będzie odwrotny, bo my przekorne jesteśmy

A odpowiedz na pytanie Kufy już padła: panowie się nie odzywają, bo jest ich mało. A lwia część tego "mało" interesuje się głównie muzyką lub lubi czytać. Stanley albo się boi - jak dziś, albo się leni - jak sam przyznał. Kufa nie lubi się wypowiadać, woli zadawać pytania. A Danmal - jeszcze nie wiem.
  #55  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:38
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Bosze...

Ja marzę tylko o ciszy i spokoju. O domu z kominkiem, psem i kotem.
To do Lili piszę
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #56  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

To coś jak i ja...
I mam to,ale spokoju ...niet.Bo to wszystko nie jest w liczbie pojedynczej...niestety..
  #57  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:43
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

Nie rozumiem czego boi się Stanley?
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #58  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:45
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Że się nie pozna, bo go zmienimy, czy co... Kilka postów wyżej trzeba się cofnąć :-))
  #59  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:50
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Znalazłam

Cytat:
Napisał Alsko
Że się nie pozna, bo go zmienimy, czy co... Kilka postów wyżej trzeba się cofnąć :-))
Stanley przechodzi transformację. Ciekawe.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
  #60  
Nieprzeczytane 24-11-2007, 18:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Transformacja owa jest pod wpływem naszego wdzięku,dobrego serca oraz otwartego na problemy innych -umysłu..
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Forum dla niewybranych cz. XI Ewita Różności - wątki archiwalne 513 11-05-2008 20:08
Forum dla niewybranych cz. IX Ewita Różności - wątki archiwalne 594 16-04-2008 22:51
Forum dla niewybranych cz. VI Ewita Różności - wątki archiwalne 513 18-02-2008 18:50
Forum dla niewybranych cz. V Ewita Różności - wątki archiwalne 499 31-01-2008 11:57
Forum dla niewybranych cd. wątku "forum dla wybranych????" Basia. Różności - wątki archiwalne 502 20-08-2007 16:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:50.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.