menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #301  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 19:11
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał nutaDo
.A mowa ciała - mam wrażenie, że starają się być oryginalni....


O to chodzi... wlasnie.. Czy ludzie dziela sie na tych ktorzy zawsze musza byc oryginalni i tych normalnych szczerych??
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
  #302  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 19:13
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie

Zastanawiam się , jaka byłaby reakcja tych jururów, gdyby ta dziewczyna nie była niewidoma...
Z mojego długoletniego ...doświadczenia wiem, że mało jest szczerych ludzi.Wielkie szczęście, jeżeli się na takiego trafi.Nie zawsze ci co walą prawdę - to ludzie szczerzy!
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
  #303  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 19:33
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

No to teraz wyraze moja opinie o jurorach.. Ta Agnieszka zachowuje sie jak malpa w kapieli.. i to jeszcze nie byloby takie zle ( bo moze taki sobie juz wyrobila wizerunek) ale na poczatku
jej ruchy byly na "NIEEEEEEE co to za chala" a potem pod presja tego co sie dzialo wokol niej ... zaczela zmieniac swoje odruchy na "tak, tak"
Ja mysle ze jest ona nie ma pojecia o muzyce i plynie z pradem ... aby dobrze wypasc ona sama.. Zachowuje sie jakby to ona byla na scenie..( w dosc smieszny sposob)

Co to ma do tolerancji zapytacie sie???
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
  #304  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 21:02
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Bardzo lubię Agnieszkę Chylińską.Nic na to nie poradzę.
  #305  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 21:06
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Czy Agnieszka Chylińska i pozostałe jurry nie mają prawa do ludzkich uczuć. Nie widziałam tam udawania tylko szczere ludzkie odruchy bez pozerstwa. Nie trzeba dopatrywać się fałszywych zachować, a zresztą nie Ewa Lewnadowska wygrała ten program.
  #306  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 21:09
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Lidko

Cytat:
Napisał Lila
Bardzo lubię Agnieszkę Chylińską.Nic na to nie poradzę.
też ją lubię, uważam że jest bardzo dobrą wokalistką. Ma oryginalny sposób bycia i z jej mowy ciała wyczytałam zachwyt. Dziewczyna śpiewała bardzo pieknie i jestem przekonana, że zebrałaby takie same owacje gdyby była osobą widzącą. Pochylono się nad jej talentem a nie nad kalectwem.
  #307  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 21:15
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Bardzo lubię Agnieszkę Chylińską.Nic na to nie poradzę.


Lila ja tez lubie ja za piekne piosenki i wspanialy glos.. dlatego zaszokowana jestem tym malpim zachowaniem.. Po prostu nie tak ja sobie wyobrazalam..


A ta mloda dziewczyna nie wzruszylaby nikogo gdyby nie jej kalectwo i ten psiak w muszce.. bo jej glos .. niezly w sumie nie byl az tak dobry.. Sorry.
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
  #308  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 21:17
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

E,ona się wygłupia .Taki image.
  #309  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 21:33
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 147
Domyślnie

Pare lat temu był taki program "mamy cię" i oglądałam akurat z Agnieszką Chylińską jak miała pilnować i opiekować się kilkuletnim chłopcem.....Chylińska nie wiedziała, że jest ukryta kamera to było super Ona jest kontrowersyjna a jednak da się lubić w przeciwieństwie do innych dziwaków, podobała mi się też jej wypowiedż, że synek odmienił ją i jej życie.
  #310  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 23:03
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

No cóż-piosenka składająca się z kilku słów, głos też słabiutki. Myślę że chcieli jej zrobić przyjemność. Kogoś widzącego by traktowano inaczej. Polak na religijne i śpiewane przez niewidomą się wzrusza-nawet taki co do kościoła nie chodzi. Ale jakoś mnie nie zachwyciła, życzę jej dobrego męża i maksimum radości jaką można mieć z kalectwem.
  #311  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 23:11
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
Czy mozecie skomentowac ten filmik?? Szczegolnie chodzi mi o tzw." mowe ciala"( body language) ludzi z juri..


http://video.google.com/videosearch?q=poland+got+talent&hl=en&emb=0&aq=f&a q=3&oq=poland#
Asiu po pierwsze primo Agnieszka Ch. mową ciała wyraziła wzruszenie i zachwyt a jest dziewczyną z temperamentem i po prostu ma taka ekspresje czego sie czepłaś
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #312  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 23:13
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
No cóż-piosenka składająca się z kilku słów, głos też słabiutki. Myślę że chcieli jej zrobić przyjemność. Kogoś widzącego by traktowano inaczej. Polak na religijne i śpiewane przez niewidomą się wzrusza-nawet taki co do kościoła nie chodzi. Ale jakoś mnie nie zachwyciła, życzę jej dobrego męża i maksimum radości jaką można mieć z kalectwem.
co ty bredzisz
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #313  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 23:24
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
co ty bredzisz
Wyraziłem swoje zdanie. Możesz po ludzku napisać co Ci się nie podobało w mojej wypowiedzi? Zamiast uskuteczniać swoje "grzeczności". To napisała nauczycielka [podobno], a potem się dziwisz że Ci odpisują.
  #314  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 23:39
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

1.po pierwsze p.Ewa jest utalentowaną,piękną kobietą
2. jury było autentycznie wzruszone
3. p. Ewa jest zaprzeczeniem tzw "biednej kaleki" robi doktorat jest samodzielna b.inteligentna i wrażliwa
4.Dziwię się,że tego nie zauważyłeś
5.jestem dużą dziewczynką i nie lubię żeby mnie stawiać do kąta i będę pisać co chcę i jak chcę
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #315  
Nieprzeczytane 19-12-2008, 00:06
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
1.po pierwsze p.Ewa jest utalentowaną,piękną kobietą
2. jury było autentycznie wzruszone
3. p. Ewa jest zaprzeczeniem tzw "biednej kaleki" robi doktorat jest samodzielna b.inteligentna i wrażliwa
4.Dziwię się,że tego nie zauważyłeś
5.jestem dużą dziewczynką i nie lubię żeby mnie stawiać do kąta i będę pisać co chcę i jak chcę
1] talent piosenkarki nie doceniłem-bo było go brak.
2] Autentycznie wzruszeni? Naprawdę?
3] Słuchałem śpiewu-informacji o jej wykształceniu i inteligencji i wrażliwości nie miałem. A co ma piernik do wiatraka? Może być profesorem-ja opisałem TYLKO jej śpiewanie.
4] Nie zauważyłem jej wykształcenia-bo na Y.T. oglądałem jej śpiewanie. Czy na ulicy przechodnia określisz jakie ma wykształcenie? Prezydent jest profesorem[wiesz o tym] ale nie zalecałbym mu śpiewania. Może tu się zgodzisz.

A poza tym Twoja wypowiedź nie grzeszyła grzecznością-wprost odwrotnie. Ja Ci jednak nigdy nie odpisywałem "że bredzisz". Przemyśl to.
  #316  
Nieprzeczytane 19-12-2008, 00:40
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Asiu po pierwsze primo Agnieszka Ch. mową ciała wyraziła wzruszenie i zachwyt a jest dziewczyną z temperamentem i po prostu ma taka ekspresje czego sie czepłaś


Czeplam sie bo nie spodobala mi sie ta ekspresja..na poczatku myslalam ze sie zgrywa..i ze nie podoba jej sie . Nawet krecila glowa na nie.. Potem nagle okazalo sie ze to byl zachwyt..
Mysle ze ona po prostu kapnela sie ze trzeba zaczac sie wzruszac i zamienila sie w odpowiednim czasie w slup zachwytu..

Nie podoba mi sie to nagminne lanie lez.. ostatnio o byle co..
Lzy musza sie dobrze sprzedawac.. ale jakosc muzyki tez musi byc.
Tak mysle i juz..
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
  #317  
Nieprzeczytane 19-12-2008, 02:11
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Ale nie rozumiem ,albo ty nie zrozumiałaś .A.Ch znana jest ze swojej temperamentnej ekspresji -ja oglądałam ten program w całości -ja po prostu wbilo w fotel.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #318  
Nieprzeczytane 19-12-2008, 02:17
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Powiem szczerze i brutalnie Kazik ,że mam ciekawsze tematy do myślenia niż to czy "grzecznie" się zachowałam .Nazwalam rzecz po imieniu i tyle .W odróżnieniu od ciebie nie opieram się na kawałku z YT tylko po pierwsze, widziałam ten program w całości po drugie, oglądałam świetną rozmowę z p.Ewą przeprowadzoną przez Doroę Wellman po trzecie, czytałam o niej.Kiepsko się widać znasz na śpiewaniu jeśli nie zauważyłeś bardzo interesującej barwy głosu tej śpiewaczki (nie piosenkarki) dla informacji dodam ,że jest ona pracownikiem wyższej uczelni,a do tego ma coś niecoś do powiedzenia .A jej niepełnosprawność nie ma tu nic do rzeczy .Polecam ci na Canal+ b. dobry film "Cisza w uchu" może przestaniesz odbierać świat tak niesamowicie schematycznie.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #319  
Nieprzeczytane 19-12-2008, 13:13
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie Ateizm - Boże Narodzenie

Wiadomo, świecki /ateistyczny/ zachód bogaci się i bierze
z religii to, co przynosi korzyść finansową.Tu się wszyscy powinniśmy zgodzić. Zresztą dociera to także do nas.I praktycznie nie tam pełnych świąt, tak jak wg religijnych obrzędów winno być.
Myślę, że komuniści pod tym względem byli bardziej uczciwi - oni tego nie uznawali i nie stosowali się do tradycji.Mówię o prawdziwych komunistach.
Niewierzący także wybiórczo korzystają z obrzędów religijnych, a szczególnie Bożonarodzeniowych.
I tutaj granice tolerancji ?.....
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
  #320  
Nieprzeczytane 19-12-2008, 13:42
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie

NutoDo. O jakiej tolerancji mówisz w kontekście świąt Bożego Narodzenia? Kto, kogo, co i dlaczego miałby tolerować?
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.