menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #421  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 14:15
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

No to Albania i Chorwacja w NATO dzisiaj. Sikorski Radek się wygłupił powiedzeniem -Rosja do NATO. Sejm odrzucił projekt zawieszenia finansowania partii (pomysł PO) Na sali wołano "Misiak, Misiak". Koalicyjna PSL była przeciw. http://fakty.interia.pl/polska/news/...,3Przypominają gazety piszą też o tym jak studenci-słupy finansowali kampanię (Palikot).

Ale jest cisza o tym co dziś o 3-ciej w nocy oglądałem. Tusk i Merkel dogadali się o przejęciu naszej TV. Ma być "wspólna" z tym że finanse z Niemiec. Dyskutowali : Cymański (PiS) Kalisz (SLD) i ktoś z (PO). Cymański: jestem tym przerażony. Kalisz pomysł popierał. Czyli w razie weta -poprą odrzucenie. Deutschland, Deutschland über alles.

A w prasie jeszcze o tym ani słowa. To mi się nie przyśniło-siostra to też oglądała. Przy okazji podano że "Fakt" to jeden z wielu pism niemieckiego właściciela. O "Agorze" nie wspomniano, ale to też nie nasze. Agora wydaje Wyborczą. Wszystko jasne.

Już bym wolał żeby Rosjanie władali na Woronicza. Przynajmniej wiemy jak rozumieć ich wiadomości typu "Prawda".
  #422  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 14:38
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie O ludzka naiwności!!!

Cytat:
Napisał Kazik
Ale jest cisza o tym co dziś o 3-ciej w nocy oglądałem. Tusk i Merkel dogadali się o przejęciu naszej TV. Ma być "wspólna" z tym że finanse z Niemiec. Dyskutowali : Cymański (PiS) Kalisz (SLD) i ktoś z (PO). Cymański: jestem tym przerażony. Kalisz pomysł popierał. Czyli w razie weta -poprą odrzucenie. Deutschland, Deutschland über alles.
A w prasie jeszcze o tym ani słowa. To mi się nie przyśniło-siostra to też oglądała. Przy okazji podano że "Fakt" to jeden z wielu pism niemieckiego właściciela. O "Agorze" nie wspomniano, ale to też nie nasze. Agora wydaje Wyborczą. Wszystko jasne.

Już bym wolał żeby Rosjanie władali na Woronicza. Przynajmniej wiemy jak rozumieć ich wiadomości typu "Prawda".
Nawet nie przypuszczałam, że Ty - światły człowiek z Krakowa, dasz się nabrać na tę primaaprilisową kaczkę.
Gratuluję przytomności umysłu!

Nawet radio o.Rydzyka nie dało się nabrać, a Ty- a jakże. Woda na młyn, co? żeby przyłożyć PO.
Nie ma się co dziwić, że tęsknym okiem spoglądasz na tych spod znaku sierpa i młota.
  #423  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 15:51
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Nawet nie przypuszczałam, że Ty - światły człowiek z Krakowa, dasz się nabrać na tę primaaprilisową kaczkę.
Gratuluję przytomności umysłu!

Nawet radio o.Rydzyka nie dało się nabrać, a Ty- a jakże. Woda na młyn, co? żeby przyłożyć PO.
Nie ma się co dziwić, że tęsknym okiem spoglądasz na tych spod znaku sierpa i młota.
Już nie sierp i młot tylko "posierpowi" oligarchowie, przynajmniej wiemy jak czytać TASS -między linijkami, lub wspak. Lepsze to od propagandy niemieckiej, bo Rosjanie nie mają zapędów na majątki w Polsce. Ani nie mówią ze stare granice kiedyś wrócą, jak uważają ci spod znaku Eriki S. Oglądałem to dziś 2 kwietnia w nocy. Może to była powtórka. Do licha nabrali mnie? Ale uwierzyłem że Platforma jest zdolna do tego też. Nie słucham jak Ty R.M.-nie miał mnie kto o tym żarcie powiedzieć.

A Tusk swoje wystąpienie powinien był wczoraj wygłosić. Mógłby powiedzieć teraz że to był żart. A tak przed chwilą Napieralski na nim psy wieszał. Ale ponieważ wszystkie partie były przeciw pomysłowi, to powiedział o kontrze PiS dla PO. A o SLD zapomniał wspomnieć. Oto jak można podać sprytnie informację. Nowa retoryka.
  #424  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 16:14
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Wałęsa: wpadną na tym - to będzie ich pogrzeb

Pisze pan bzdury - tak w rozmowie z dziennikarzami Lech Wałęsa skomentował skierowany do niego list prezesa Instytutu Pamięci Narodowej Janusza Kurtyki. Wałęsa zarzuca, że w obronie własnej IPN "będzie chciał podrabiać dokumenty, ale wtedy wpadnie".

Jak demokracja to demokracja, nobliście wolno pleść co mu ślina na język przyniesie a reszta ma trzymać buzię na kłódkę. Książkę Zyzaka przed chwilą odebrałam, poczytam sobie z wielkim zainteresowaniem.
http://wiadomosci.onet.pl/1945824,11,item.html
  #425  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 16:14
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie No to se poczytałam....

O książce mgr.Zyziaka się nie wypowiadam ,z tej prostej przyczyny że jej nie czytałam.
Ci co krzyczą,czytali chyba ,jak mniemam.Ponoć o młodości Wałęsy górnej ,chmurnej i erotycznej ,niewiele jest.Zresztą ,gdy człek ma 20 lat ,to i głupoty się trzymają ,więc nie wiem czemu taki wrzask się podniósł,łącznie z kontrolą katedry historii UJ.
Co najmniej ,jakby praca magisterska była pracą naukową.

Ale ja nie o tym.
Zgodnie z tym co tu poczytałam ,piszę apel ,manifę czy orędzie .Jak kto woli...

Kaczyńskich nienawidźmy z sił całych naszych witalnych.Bardziej kochajmy naszego hipotetycznego mordercę ,bo wszakże on wyzwoli nas od Kaczyńskich.

Kogokolwiek,kto powie coś dobrego ( o zgrozo !!!) o Kaczyńskich, wdepczmy w glebę ,za pomocą buta naszego ze skóry ekologicznej , a także kalosza czy adidasa .Co tam który ma na nodze.

Psy nasze szczujmy na Kaczyńskich i ich zwolenników.W imię miłości do bliźniego swego .Bo bliźni niekoniecznie oznacza bliźniaka.

Tak jak proletetariusze świata łączyli się niosąc żagiew rewolucji do spalonych miast i wsi,tak i my ponieśmy ogień nienawiści ,łącząc się w bólu z powodu przymusu oglądania Kaczyńskich w TV.Wszak nasz paluszek środkowy ,w czasie ich przemówień pozostający w pozycji ''fuck'' ,absolutnie powoduje paraliż naszej górnej kończyny, co nie pozwala nam zmienić kanału na ''M jak miłość '' lub jakiś inny serial o Bandzie Miłości.

W owej nienawiści będziemy się umacniać ,aż stanie się ona naszą racją stanu emerycką ,oraz opoką na której zbudujemy świątynię miłości ,ze Słońcem Peru w herbie.

Tak nam dopomóż Bóg i wszyscy święci.



A kiedy z biletem tęczowym
Na progu staniemy -raju,
spyta się stróż bramowy..
z jakiego jesteście kraju ?


Banalne pytanie ,kumie Pietrze.Z kraju ,gdzie cokolwiek się dzieje przy ''otwartej kurtyce '',natychmiast wieje grozą .
Z kraju,gdzie walą się koalicje kolejne ,a niedorżnięte czerwone watahy - używając języka Rad- Sika - po raz któryś szykują się do walki,czyniąc ją bardziej widowiskową i medialną.....

ps.jeśli w tym kraju powinna powstać jakakolwiek komisja śledcza ,to tylko ta tycząca OFE. Bo ci oszukani nie wyjadą do Australii ,obraziwszy się na kraj .
  #426  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 17:40
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/1945824,11,item.html
1] Panie, pan pisze bzdury w tym liście.

2] Oni spróbują podrobić dokumenty. W obronie swojej będąc w potrzasku. Jestem przekonany, że spróbują. Ale zrobią to tak nieudolnie, że na tym wpadną i to będzie ich pogrzeb - mówił były prezydent.


Pierwsze zdanie to typowa odpowiedź kogoś wobec braku argumentów i przy niskim poziomie intelektualnym.

A druga-no cóż przewidujący jest co na pewno złego będzie robić IPN. Czyli będzie fałszować dokumenty. To mi przypomina przewidywania PO co złego w przyszłości zrobi PiS. Przed wyborami było tego dużo. Po wyborach też np.: miał Prezydent zaszkodzić w Brukseli, ale nie zaszkodził. Taki pech, a to było niemal za pewnik podawane.
  #427  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 17:59
zosia446's Avatar
zosia446 zosia446 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Polnocna Floryda
Posty: 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
[color="Red"]Co najmniej ,jakby praca magisterska była pracą naukową[/COLOR .


Nie jest,ale dobrze miec cos takiego w swoim CV,a jak sie nie ma....la famale rompu....
  #428  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 18:53
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Oglądałem to dziś 2 kwietnia w nocy. Może to była powtórka. Do licha nabrali mnie? Ale uwierzyłem że Platforma jest zdolna do tego też. Nie słucham jak Ty R.M.-nie miał mnie kto o tym żarcie powiedzieć.
1. Nabrali Cię, mimo że swoje latka już masz i powinieneś skojarzyć, a nie popisywać się na forum takimi rewelacjami jak ten od sikania Wałęsy gdzieś tam
2. Ludzie, którzy są tak łatwowierni jak Ty, mogą stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa naszego pięknego i dziwnego zarazem kraju.
3. O tym, że pewna stacja kaczkę puściła, wiem nie z RM, choć i ojciec dyżurny wykazał się przytomnością umysłu, co mnie bardzo ucieszyło.
Myślący i niezależni się nie nabrali, uwierzyli ci, którzy za wszelką cenę i różnymi metodami muszą dokopać PO.
4. Radzę wyciągnąć radio z szafy i nie ograniczać się - uchowaj Boże - do RM. Radio to dobry wynalazek, oglądać nie trzeba, wystarczy słuchać, a rączki zająć czymś pożytecznym, porządkami albo obieraniem ziemniaków np.

Do reszty Twojej twórczości się nie ustosunkuję, bo jak zwykle nijak się ma do sedna czyli Twojej wpadki.
  #429  
Nieprzeczytane 03-04-2009, 14:35
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Cicho tu jakoś,

a w sejmie od rana zażarty bój o kasę dla partii i ciekawe zjawisko socjologiczne.
  #430  
Nieprzeczytane 03-04-2009, 14:49
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
OK

Rozwiazac partie polityczne,wtedy bedzie spokoj w sejmie RP.
Po co nam walka o koryta ?
  #431  
Nieprzeczytane 03-04-2009, 15:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Rozwiazac partie polityczne,wtedy bedzie spokoj w sejmie RP.
Po co nam walka o koryta ?

A Ty dalej te mrzonki ?
Zawsze w Polsce były partie czy stronnictwa ,poza jednym ''czerwonym '' czasem.
A może byś zaczął lobbować w USA ? Po co wam te partie ?
  #432  
Nieprzeczytane 03-04-2009, 15:21
zosia446's Avatar
zosia446 zosia446 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Polnocna Floryda
Posty: 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
a w sejmie od rana zażarty bój o kasę dla partii i ciekawe zjawisko socjologiczne.



No wlasni boj o kase,a w rzeczywistej rzeczywistosci....


Polska gospodarka coraz szybciej mknie ku przepaści. Kraj czeka wielka fala bankructw oraz wielomilionowe bezrobocie, a co za tym idzie – groźne niepokoje społeczne. Tak twierdzą katastrofiści. Wśród nich nie brak polityków opozycyjnych, którzy na potknięciach i bezczynności rządu zbijają punkty przed czerwcowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Ponadto w przyszłym roku Polaków czekają wybory prezydenckie, a w 2011 r. – parlamentarne. Mając te same perspektywy wyborcze na widoku, obóz rządzący dwoi się i troi, by przekonać obywateli, że robi wszystko, co możliwe, aby pokonać kryzys lub przynajmniej złagodzić jego dotkliwość. Abstrahując od propagandy i rywalizacji politycznej, ciśnie się pytanie: „Jak jest naprawdę?”


Taka zapowiedz analizy sytuacji w Polsce znalazlam w miejscowym Dzienniku
  #433  
Nieprzeczytane 03-04-2009, 15:34
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

PiS wyrzuca swoją "gwiazdę" z listy wyborczej
Dość dawno smród wokół Libickiego - nie jest to ktoś dla mnie zjadliwy, podobnie potomek, ale czy ten smród nie na wyrost?.....
http://wiadomosci.onet.pl/1946675,11,item.html
  #434  
Nieprzeczytane 03-04-2009, 16:35
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Co do kryzysu,pożyjemy - zobaczymy.
Można wyczytać także ,że USA czeka katastrofa .A czy tak się stanie ? Niekoniecznie.

Cytat:
Niestety, kryzys w Kalifornii znacznie się pogłębi i nie będzie już wsparcia finansowego, które go rozwiąże. Dlaczego?
Bo podczas gdy pierwszy etap kryzysu dotyczył ludzi, których nie stać było na spłatę hipoteki, kolejny etap będzie dotyczył tych, którzy nie mają nawet po co próbować spłacić swoich hipotek - pisze Slate.com.
  #435  
Nieprzeczytane 04-04-2009, 10:20
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Mrzonki powiadasz ?
Obstajesz za zlobami ???
Jezeli zawsze partie byly to wcale nie znaczy ,ze tak bedzie do skonczenia swiata .
Amerykanie juz przestali ufac partiom,teraz czas na Polakow.
Oj starzejesz sie Lidka wraz z partiami.
Bywaj !
  #436  
Nieprzeczytane 04-04-2009, 11:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Premier przemawia właśnie...

Cóż ,trzeba wziąć pilota i go zamknąć.
PiS ,PiS-owi i PiS-em.Wszystkie przypadki już naliczyłam ,z wyjątkiem wołacza.
Dno i hipokryzja.
Ciekawe,czy on naprawdę wierzy że ma do czynienia tylko i wyłącznie z Wyborczym Kotletem,którego można bombardować niczym tłuczkiem - po tępym łbie ?
Duży krok zrobiono w kierunku układów polityczno - biznesowych.Teraz ,jak już dawno tak nie było ,start w wyborach będzie zależał od źródeł finansowych.

To wszystko już było ...
Czy automaty do głosowania zdają sobie sprawę ,co naprawdę się stało ?
Wątpię.Ale znam takich biznesmenów,którzy się już cieszą.Od czasów dominacji SLD ,nie mieli tak dobrego klimatu do działania.
Więcej nie napiszę ani słowa ,bo po prostu nie mogę.
Myślę ,że straty z tego tytułu ,staną się jasne także dla Wyborczego Mięsa.

Okrzyki w czasie przemówienia oraz oklaski ,coś mi przypominają.
Niepotrzebnie całkiem.Australia nie wchodzi w grę .Nigdy nie wchodziła.Krokodyle łzy i histeria ( słowa prof.Staniszkis - nie moje ) całkowicie nie były na miejscu.
L.W.był w młodości nikim.Stał się kimś.Jak wielu przed nim w historii.Napoleon był tylko kapralem - kurduplem ...i co z tego ?
Po jaką cholerę udawać ,że legenda od niemowlęctwa ,była wyjątkiem ,a nie żywym ,cwaniakowatym chłopakiem ? Czy to ma jakieś znaczenie w świetle późniejszych dokonań ?

Hmmm...kocham konie .Nade wszystko.Dotknięcie miękkich jak aksamit chrap ,przejmuje mnie dreszczem.
A mając kilka lat,wepchnęłam w pewne chrapy ,szprychę od roweru.Cud ,że uszłam z życiem.
I czy to oznacza,że jestem potworem udającym miłość do tych cudów z rozwianymi grzywami ,ocierajacymi się tak czule o człowieka ?

Trochę dystansu by się przydało.
  #437  
Nieprzeczytane 04-04-2009, 12:55
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Święta racja, Lilu,"Trochę dystansu by się przydało." Szczególnie do naszych problemów lokalnych. Masz rację również::"Co do kryzysu,pożyjemy - zobaczymy."
Wg. mnie, rozwija się tak,jak to opsisane jest w tym opracowaniu "Zeitgeist-Movement": obecnie świat jest w fazie deflaciji-inflacji, na szczycie, w punkcie przegięcia krzywej rozwoju,niby już jest,ale jeszcze jest nieżle, w Ameryce i u nas,mało kto odczuwa jego oddech, gospodarka jeszcze dycha,inflacji nie ma i rządy uspakajają gawiedź. Ale, przwidywana jest faza prawdziwego spadku,zjazd w dół, aż do osiągnięcia prawdziwego dołka. Rządy wszystkie deklarują w pompowanie w gospodarkę "gigantyczne" pieniądze, w USA i UE, razem chyba ok.3,5bln$ . Są to narazie tylko zapowiedzi,daklaracje,ale jak te pieniądze "ukażą" rzeczywiście na rynku w większej ilości, grozi światu, inflacja, mówi się nawet o hiperinflacji w Ameryce, czyli w reakcji rynku wzrost cen.Itd,itd...
Być może, jestem czarnowidzem. Przydał by się jakiś jasnowidz ?
W sym blogu, publikuję teraz odcinki tego "raportu" Zeitgeist-Movement w oryginale, czyli po angielsku,bo uważam,że ktoś, kogo to naprawdę interesuje woli czytać w oryginale, niż w moim tłumaczeniu. W końcu, nie trzeba do czytania tego opracowania być ekonomistą-anglistą. A pojąć mechanizm ekonomii monetaranej można tam dobrze poznać. Ekonomia zasobów, tam zachwalana jako przyszła ekonomia świata, to przyszłość.
  #438  
Nieprzeczytane 04-04-2009, 13:08
zosia446's Avatar
zosia446 zosia446 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Polnocna Floryda
Posty: 627
Domyślnie

[quote=Lila]Premier przemawia właśnie...

Cóż ,trzeba wziąć pilota i go zamknąć.
PiS ,PiS-owi i PiS-em.Wszystkie przypadki już naliczyłam ,z wyjątkiem wołacza.
Dno i hipokryzja.
Ciekawe,czy on naprawdę wierzy że ma do czynienia tylko i wyłącznie z Wyborczym Kotletem,którego można bombardować niczym tłuczkiem - po tępym łbie ?
Duży krok zrobiono w kierunku układów polityczno - biznesowych.Teraz ,jak już dawno tak nie było ,start w wyborach będzie zależał od źródeł finansowych.

To wszystko już było ...
Czy automaty do głosowania zdają sobie sprawę ,co naprawdę się stało ?
Wątpię.Ale znam takich biznesmenów,którzy się już cieszą.Od czasów dominacji SLD ,nie mieli tak dobrego klimatu do działania.
Więcej nie napiszę ani słowa ,bo po prostu nie mogę.
Myślę ,że straty z tego tytułu ,staną się jasne także dla Wyborczego Mięsa.

Okrzyki w czasie przemówienia oraz oklaski ,coś mi przypominają.
Niepotrzebnie całkiem.Australia nie wchodzi w grę .Nigdy nie wchodziła.Krokodyle łzy i histeria ( słowa prof.Staniszkis - nie moje ) całkowicie nie były na miejscu.
L.W.był w młodości nikim.Stał się kimś.Jak wielu przed nim w historii.Napoleon był tylko kapralem - kurduplem ...i co z tego ?
Po jaką cholerę udawać ,że legenda od niemowlęctwa ,była wyjątkiem ,a nie żywym ,cwaniakowatym chłopakiem ? Czy to ma jakieś znaczenie w świetle późniejszych dokonań ?
  #439  
Nieprzeczytane 04-04-2009, 15:08
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Premier przemawia właśnie...
Cóż ,trzeba wziąć pilota i go zamknąć.
PiS ,PiS-owi i PiS-em.Wszystkie przypadki już naliczyłam ,z wyjątkiem wołacza.
Dno i hipokryzja.
Premier, ale były, JK, skończył właśnie przemawiać na błękitnym, jak dzisiejsze niebo, tle. Nawet miał posiłki, sztuk dwie.
Też potrafi odmieniać platformę przez przypadki i też wołacza nie zastosował.
Dno i hipokryzja, nic nowego.
Cytat:
Ciekawe,czy on naprawdę wierzy że ma do czynienia tylko i wyłącznie z Wyborczym Kotletem,którego można bombardować niczym tłuczkiem - po tępym łbie ?
Kotlet duży, dla tępych głów wystarczy, a te mądre łby muszą się żywić tym, co spadnie ze stołu bliźniaczej armii. Tylko te okruchy jakiś kiepskie jakościowo, niestrawne.
Cytat:
Duży krok zrobiono w kierunku układów polityczno - biznesowych.Teraz ,jak już dawno tak nie było ,start w wyborach będzie zależał od źródeł finansowych.(...) Myślę ,że straty z tego tytułu ,staną się jasne także dla Wyborczego Mięsa.
Strata źródła dochodu bez wysiłku bolesna zwykle zwłaszcza wtedy, gdy się część funduszy roztrwoniło przed czasem.
Finansowanie pewnych startów dotyka też posłów z PiSu. Przypomnieć?

O Wałęsie wypowiadać się nie będę, bo mamy oddzielny wątek jemu poświęcony.
Natomiast od wczoraj zastanawia inna sensacyjna wiadomość, mianowicie LK - obecnie prezydent wybrany większością głosów tych, którzy pofatygowali się do urn - poparł Duńczyka wbrew rządowi.
Brat bliźniak na konferencji prasowej nie chciał tego komentować, on wierzy bezkrytycznie bratu, który rzekomo uczciwy i takież same zamiary ma, Szczygło też się wykręcał, jak mógł, a mięso wyborcze zbaraniało i nie wie już, kto tu łże jak bura suka Dorna. Ale mięso wyborcze trochę myśli i doszło do wniosku, że o jeden most za daleko, o jeden urząd za dużo. Premier być musi, stoi na czele rządu, więc drugi pałac z całym zapleczem do kasacji. Będzie i taniej, i mniej wstydu w świecie wielkiej polityki, i komunikacja lepsza

Prezydentura - może, za 50 lat, ale nie teraz, nie teraz, bo więcej z tym kłopotu niż pożytku.
  #440  
Nieprzeczytane 04-04-2009, 15:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Kazimierz..
Wpędzasz mnie w kompleksy.To jest bardzo trudne ,jak dla mnie . Chylę czoła przed Tobą ...

Zosia..
Czemu mnie cytujesz bez żadnego komentarza ?

Pola ..
Suka Dorna jest czarna ,jak smoła.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...IX cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 506 01-12-2008 23:21
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.