menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #42001  
Nieprzeczytane 23-08-2013, 23:03
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Nie będę ukrywał,że odczułem ogromną ulgę kiedy usłyszałem wynik wyborów.Zważywszy jak zażartą kampanię wyborczą prowadzili obaj kandydaci,jak szala poparcia przechylała się raz na jedną,raz na drugą stronę i wreszcie to niezrozumiałe zwlekanie z ogłoszeniem wyników.Palpitacji serca można było dostać.Autentycznie zacząłem się obawiać,że pan premier polegnie.
Teraz na spokojnie chciałbym zwycięzcę zapytać za co płaci swoim sondażowniom.Prorokowali,że rywal dostanie aż 3% głosów,a poparło go tylko 20%.Frekwencja miała wynieść marne 100%,a w rzeczywistości osiągnęła oszałamiające 50%.
Nie rozumiem też dlaczego komisja wyborcza nie wzięła pod uwagę poglądu p.premiera,że ci którzy nie głosują,faktycznie popierają aktualnego przywódcę.Gdyby to uwzględniono, sukces p.premiera byłby pełniejszy,na poziomie ok.99%.A taki wynik w najlepszych swoich latach sam Breżniew kupił by w ciemno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42002  
Nieprzeczytane 23-08-2013, 23:33
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Teraz straszakiem jest jakiś Ryszard Opara.

Szemrany biznesmenn, który za swoje pazerne, nietrafione inwestycje oskarża bank i jakichś bankowców

Cytat:
Wkrótce, na rozmaitych spotkaniach biznesowych, jak i imprezach towarzyskich, koncertach – poznałem Zarząd oraz osoby kluczowe w Banku i jego spółkach.
http://wzzw.wordpress.com/2012/01/16...iedy-sprawa-2/

ożesz w mordę,
że wtedy nie miał ten prawy człowiek żadnych moralnych skrupułów do bogacenia się w ten sposób,
i że bez wstydu mówi o tym otwartym tekstem

Sama kilka dni temu zadałam tutaj podobne,
ale retoryczne pytania w stosunku do braci Kaczyńskich,
może nie o wydatki ( ale to też byłoby ciekawe)
tylko o osiągnięcia

Lecha Kaczyńskiego jako

-Prezesa NIKu
-Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego
-Prezydenta RP

Jarosława Kaczyńskiego
jako Premiera RP

I jakoś nie było ekscytacji tym tematem,
że nie wspomnę o braku jakiejkolwiek odpowiedzi,
której oczywiście się nie spodziewałam.

Ale ja nie jestem Ryszard Opara i nie zalegam bankom milionów,
sama już nie wiem czy dziesiątków milionów czy może setek
więc żadnym straszakiem nie jestem.

http://wyborcza.pl/1,75478,13323404.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/

Ostatnio edytowane przez amelia : 23-08-2013 o 23:38.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42003  
Nieprzeczytane 23-08-2013, 23:42
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał POLA
Raczej idiota.
Zbyt bagatelizujesz Polu.
Idiota to człowiek chory, upośledzony umysłowo i należy mu współczuć. Czy chcesz powiedzieć, że współczujesz tym, którzy insynuują,pomawiają, szczują i świadomie nawołują do rozwiązań na modłę Bliskiego Wschodu? Nie widzisz do czego oni dążą?
Obyś się nie przeliczyła tak jak z filozofem.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42004  
Nieprzeczytane 23-08-2013, 23:47
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Nie Niezłe towarzystwo

Milionerzy Opara i Kobylański zapleczem prawicowego Marszu Niepodległości

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,12880707,...#ixzz2cpaVf2ES

Cytat:
- Polska potęga jest wielka i nieograniczona - mówi "Gazecie". - Jestem ojcem sześciorga dzieci i chciałbym, żeby znalazły sobie miejsce w tym kraju, mogły pracować. Ale demokracja parlamentarna nie jest dla nas dobrym ustrojem.

Politycy, biznesmeni, hiphopowcy

W komitecie Marszu Niepodległości znaleźli się m.in.: politycy Ryszard Bender (PiS), Artur Górski (PiS), Patryk Jaki (Solidarna Polska), Stanisław Pięta (PiS), Krystyna Pawłowicz (PiS), publicyści Rafał Ziemkiewicz i Jan Pospieszalski, biskup Antoni Dydycz, profesor Jan Żaryn (UKSW) i dr Jacek Bartyzel (UMK), polonijni biznesmeni Ryszard Opara i Jan Kobylański oraz kombatanci (głównie NSZ). Lista jest ułożona alfabetycznie, między historykami i politykami przeplatają się także pseudonimy hiphopowców: "Juras"i "Tadek" oraz sportowców (głównie sportów walki), np. grypsującego boksera Artura Szpilki i Włodzimierza Małeckiego, prezesa Polskiego Związku Kendo.


Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,12880707,...#ixzz2cpaHigm4
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42005  
Nieprzeczytane 23-08-2013, 23:50
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Bez pomówień, OK? Dlaczego ''dla Ciebie'' skoro cytuję Lisią?
Dlaczego Lisy tak piszą?
Ich zapytaj.
Nie OK, bo nie ma żadnych pomówień.
Nie cytowałaś, było tak: CO UKRYŁA PLATFORMA?
Koniec.
O nic nie muszę pytać. Przed Lisem tę informację podały inne media, a dowiedziały się od PO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42006  
Nieprzeczytane 23-08-2013, 23:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Niezłe towarzystwo

--------------------------------------------------------------------------------

Milionerzy Opara i Kobylański zapleczem prawicowego Marszu Niepodległości



He he he...

Jakiś tam Opara, a jak się nim zajmujemy, nie?
No proszę. Biznesmen narodowcem. Straszne, potworne!!
Dla ludzi pokroju gazowego, marsz niepodległości to straszne wykroczenie jest. Przypomina o Polsce biało-czerwonej,
a oni wraz twoimi feministkami preferują tęczę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42007  
Nieprzeczytane 23-08-2013, 23:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Nie OK, bo nie ma żadnych pomówień.
Nie cytowałaś, było tak: CO UKRYŁA PLATFORMA?
Koniec.
O nic nie muszę pytać. Przed Lisem tę informację podały inne media, a dowiedziały się od PO.
Bo taki jest tytuł ;
''nieważne głosy czyli co ukryła Platforma''

http://polska.newsweek.pl/niewazne-g...07795,1,1.html

Może sobie przeczytasz. Łatwiej niż skrobać post.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42008  
Nieprzeczytane 23-08-2013, 23:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Nie będę ukrywał,że odczułem ogromną ulgę kiedy usłyszałem wynik wyborów.Zważywszy jak zażartą kampanię wyborczą prowadzili obaj kandydaci,jak szala poparcia przechylała się raz na jedną,raz na drugą stronę i wreszcie to niezrozumiałe zwlekanie z ogłoszeniem wyników.Palpitacji serca można było dostać.Autentycznie zacząłem się obawiać,że pan premier polegnie.
Teraz na spokojnie chciałbym zwycięzcę zapytać za co płaci swoim sondażowniom.Prorokowali,że rywal dostanie aż 3% głosów,a poparło go tylko 20%.Frekwencja miała wynieść marne 100%,a w rzeczywistości osiągnęła oszałamiające 50%.
Nie rozumiem też dlaczego komisja wyborcza nie wzięła pod uwagę poglądu p.premiera,że ci którzy nie głosują,faktycznie popierają aktualnego przywódcę.Gdyby to uwzględniono, sukces p.premiera byłby pełniejszy,na poziomie ok.99%.A taki wynik w najlepszych swoich latach sam Breżniew kupił by w ciemno.



Cytat:
Suczka alfa w dogrywce również dostała kopa pod ogon i była zmuszona odszczekać wszystkie wcześniejsze rozkazy pożarcia Gowina.
Gdyby Jarosław Gowin miał wylecieć za zdradę PO, konsekwentnie za nim powinno wylecieć 4114 członków PO popierających zdrajcę.
Logiczne?
Owszem i grożące kolejną kompromitacją, ponieważ po zsumowaniu nieobecnych i 4 tysięcy zdrajców wywęszonych w PO, z partii 43-tysięcznej pozostałby 16-tysięczny Ruch Poparcia Tuska,
co i tak ma miejsce, tylko się schowało za grubo przypudrowaną gębą.

Obojętnie, w którą stronę spojrzeć nie widać najmniejszych zysków Tuska,
z samca stał się samiczką,
co więcej ogłosił całemu elektoratowi, że nawet we własnej partii niewiele znaczy i sama partia ledwie zipie.
Złośliwi powiadają, że te 1700 nieważnych kart miało dopisek „Schetyna”, to oznacza, że Donald nadal ma nieprzespane noce i wie mniej niż się dotąd mógł domyślać. Pierwsza zagadka spędzająca sens z powiek odnosi się do 20% Gowina. Czyje to są głosy, czy tylko tych, którzy nie chcą związków pedalskich, czy też palce maczał w tym wyniku Schetyna?
Druga zagadka.
Jeśli zliczyć 20% Gowina i 7% nieważnych głosów robi się prawie 30% głosów przeciw Tuskowi. Wskaźnik paliwa opada w krytyczne rejony, bez większego wysiłku i przy ustawionej kampanii, słaby kontrkandydat, pozbawiony wsparcia aparatu partyjnego, pokazał jak blisko jest do „sensacji”. Ile potrzeba jeszcze wpadek i zjazdów w sondażach, żeby sprawy przejął mistrz od intryg i zapewniania dobrego biznesu partyjnym kacykom – Grzegorz Schetyna?

http://kontrowersje.net/suczka_alfa_na_czele_stada_po

ps. Pola potwierdziła.
Był dopisek ''Schetyna''.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42009  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 00:03
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Idiota to człowiek chory, upośledzony umysłowo i należy mu współczuć ...
Raczej leczyć.
Nie chcesz mi chyba wmówić, że autor ma wszystkie klepki na swoim miejscu.
Cytat:
Obyś się nie przeliczyła tak jak z filozofem.
Jak Tusk z Gowinem?
Zupełnie inny kaliber.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42010  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 00:10
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
ps. Pola potwierdziła.
Był dopisek ''Schetyna''.
Nie tylko Grzech.
Zabawniej też było.
Kiedyś pewna komisja zebrała to, co ludziska dopisali na listach wyborczych. Pomysły były różne i śmieszne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42011  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 00:16
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie 16 mln dzieci Czyngis-chana

a propos

narodowców, antysemitów i faszystów,
wszelkiego rodzaju,
hajterów i userów którzy produkują się w Nowym Ekranie,
czyli "prawdziwych polaków"
odsyłam do poniższego linka

http://ciekawe.onet.pl/historia/16-m...8,artykul.html

Cytat:
Dzięki policzeniu liczby mutacji ustalili, że pochodzi on od mężczyzny, który żył około 1000 lat wcześniej. Nie przebadali oczywiście wszystkich, ale wystarczająco wielu, by oszacować, że na terytorium dawnego imperium osiem procent mężczyzn ma wspólnego przodka. A jeżeli brać pod uwagę cały świat, to od człowieka żyjącego przed mniej więcej tysiącleciem, pochodzi jeden mężczyzna na 200 – w sumie około 16 milionów ludzi. Zbyt wielu, by mówić o losowej
Kultura, o której mowa, to przede wszystkim bezwzględne rzezie, grabieże oraz gwałty i seksualne rozpasanie towarzyszące mongolskim najazdom.
Cytat:
Ruskie w '45 r też zrobili "swoje" idąc na zachód.

oby się nie zdziwili czasami
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42012  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 00:54
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Nie tylko Grzech.
Zabawniej też było.
Kiedyś pewna komisja zebrała to, co ludziska dopisali na listach wyborczych. Pomysły były różne i śmieszne.



Mapa Gmin w Polsce - Wyniki Wyborów do Sejmu 2011 - Głosy Nieważne


http://www.polskiewybory.cba.pl/niewazne.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42013  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 09:31
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Raczej idiota.

I tu raczej jestem zdania Hypatii.
Z tym, że bardziej do tego procederu pasuje określenie szubrawiec.
A cała tonacja cytatu jaki nam zaserwował jip cuś mnie znajomo pobrzmiewa...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42014  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 09:38
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Raczej leczyć.
Nie chcesz mi chyba wmówić, że autor ma wszystkie klepki na swoim miejscu.

Czy wszystkie klepki ma nie wiem, ale w rankingu popularności na tym portalu jest na siódmym miejscu, siódmy za Rysiem... więc nie bardzo wiem co z klepkami a wpisy są podobnie ciekawe...
A cytat z wpisu Rysia pierwszego w rankingu na tym portalu,
wpis dotyczy o kibicach.
Cytat:
Na uznanie zasłużyli ci ze „Śląska” Wrocław
, którzy wywiesili transparent :„Wołyń. Nigdy Kresy nie przeżyły takiego zdziczenia. Dla ludobójców nie ma przebaczenia”. Pewno i tak było, tylko czy stadion to miejsce na politykę i takie wołanie, nie długo będą zawody, kto bardziej patriota prawdziwy, ....

Cytat:
Skądinąd ów „wołyński” transparent miał zawisnąć na Stadionie Olimpijskim wcześniej, bliżej rocznicy, na meczu Ligi Europejskiej z FC Brugge. Nie zawisnął, bo matołkowie – przedstawiciele UEFA (europejska federacja piłkarska) zabronili tegoż, uznając że jest to …demonstracja polityczna

Ps. Rysiu to czołowy polityk, często pokazywany,
__________________
Kręci mnie ten Świat... jeszcze...
http://jip.flog.pl/
http://poznanskiefyrtle.pl/

Ostatnio edytowane przez jip : 24-08-2013 o 09:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42015  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 09:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
a propos

narodowców, antysemitów i faszystów,
wszelkiego rodzaju,
hajterów i userów którzy produkują się w Nowym Ekranie,
czyli "prawdziwych polaków"
odsyłam do poniższego linka
To całkiem ciekawie wygląda jesli przyjąć, że te Dżingishany i podobne ruskie kozacze czernie buszowały głównie na tzw kresach. Stąd sieroty po rezunach rżną dalej na tą sama nute z letko tylko zmienionymi akcentami.
Ta stepowa i azjatycka miłość do bliźniego aż bije w oczy. I tu specjalnie naukowe publikacji nie sa konieczne.
To widać, słychać. I ...czuć.
A na marginesie warto wspomniec, że niedalecy przodkowie twórców PiSu z tamtych terenów sie wywodzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42016  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 09:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Raczej leczyć.
Nie chcesz mi chyba wmówić, że autor ma wszystkie klepki na swoim miejscu.
A Wojciechowskiego z PiSu da się leczyć? Ma wszystkie klepki?
Znasz jakies lekarstwo na wytryski pisowskiego intelektu?

Cytat:
Jak Tusk z Gowinem?
Zupełnie inny kaliber.
Przypomnę Ci, że Tusk obu potraktował podobnie. Dał im ....robotę. Olechowskiemu, Płażyńskiemu i Rokicie też -żeby byc w zgodzie z prawdą. Ale, że konkretna robota chłopakom się znudziła i zaczęli kombinować na swoją nutę, to skończyło sie ....jak sie skończyło
Trza przyznac, że w/w trójca postąpiła przyzwoicie i uznała, ze nie pasuje do zespołu, a potem poszła na swoje. Palikot z wiekszymi efektami specjalnymi, ale powiedział cześć koleżeństwu i jak juz poniewiera koleżeństwem, to z własnego podwórka.
A Gowin chce kombinować od środka na własne konto, co w mojej ocenie jest zwykłym świństwem. I trzeba ciut poczekac, aż wypadnie z dużym buuum.
Mimo apeli Tuska koleżeństwo wywali go na zbity pisk, bo robi im w partyjne gniazdo. Biernat juz zapowiedział, ze wniosku o partyjne sądy nad Gowinem nie wycofa.
Wipler juz wyrażął chęci do ustąpienia Gowinowi wodzowskiego miejsca u tzw republikanów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42017  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 10:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
A cytat z wpisu Rysia pierwszego w rankingu na tym portalu,
wpis dotyczy o kibicach.
, którzy wywiesili transparent :„Wołyń. Nigdy Kresy nie przeżyły takiego zdziczenia. Dla ludobójców nie ma przebaczenia”. Pewno i tak było, tylko czy stadion to miejsce na politykę i takie wołanie, nie długo będą zawody, kto bardziej patriota prawdziwy, ....
,

Ludobójcy juz zapewne w większości na tamtym świecie i im przebaczenie raczej lata i powiewa. Podobnie jak ich potomstwu które wspomina z podobnymi uczuciami polskie rewanże i wcześniejsze stosunki narodowościowe na tamtych terenach.
Kibolstwo razem z Rychem i resztą zapominaja, że we Lwowie, Wilnie i wielu innych miejscach polskich cmentarzy jest mnóstwo. Kwaśniewski z Lechem Kaczyńskim podejmowali z różnym dość intensywne próby zasypywania tamtych pozostałości. Z restauracją cmentarza Orląt i in.włącznie.
Takie numery Rycha Cz. to plucie na wysiłki L. Kaczyńskiego żeby normalizować stosunki z Litwinami i Ukraińcami. A bezyny do ognia dolewał niedawno bliźniak poległego przy okazji mowy o polskich "panach" na wschodzie.
Nie zdziw sie jak przy pierwszej okazji zobaczysz jak ukraińskie i litewskie chamy potraktują "polskich panów" i pozostałości po nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42018  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 10:43
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia

oby się nie zdziwili czasami

Zdziwiłoby się wielu, gdyby zrobili badania prowadzone przez National Genographic:

https://genographic.nationalgeograph...human-journey/

W ramach kary dla faszystów i rasistów powinno się przeprowadzać ich badania genetyczne, a wyniki publikować. Szybko by był spokój

Ostatnio edytowane przez Ojanna : 24-08-2013 o 11:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42019  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 12:10
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To całkiem ciekawie wygląda jesli przyjąć, że te Dżingishany i podobne ruskie kozacze czernie buszowały głównie na tzw kresach. Stąd sieroty po rezunach rżną dalej na tą sama nute z letko tylko zmienionymi akcentami.
Ta stepowa i azjatycka miłość do bliźniego aż bije w oczy. I tu specjalnie naukowe publikacji nie sa konieczne.
To widać, słychać. I ...czuć.
A na marginesie warto wspomniec, że niedalecy przodkowie twórców PiSu z tamtych terenów sie wywodzą.

Pluto
przecież wg obowiązującej katolików nauki koscioła wywodzimy się wszyscy z tego samego żebra,
więc skąd ta nienawiść w imięboga?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42020  
Nieprzeczytane 24-08-2013, 12:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Śmieszny ten starczy rasizm.
Wynika z tego, że Wielkopolska to nazizm genetyczny, bo w końcu to był Reich.

Ale ''kompinujcie'' dalej. Jest weekend, należy się wszystkim coś lżejszego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.