menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #5461  
Nieprzeczytane 07-08-2019, 17:07
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Helołłłłł


Witam Was wszystkich serdecznie i pozdrawiam
Na początku muszę się pochwalić że skorzystałam z porad naszego PROFESORA JANKA i udał mi się pobrać zdjęcie z wycieczki i pokazać Wam.....IZO też mi się udało...cieszę się bardzo....i bardzo dziękuję Profesorowi.
Marysiu Helenko jak miło było spotkać się ...ciesze się bardzo że była taka możliwość ....dziewczyny jesteście szczęśliwe i radosne z takiej fraidy...
Aniu zaglądasz i pozdrawiasz...ja Ciebie przytulam)
Kochani ja biegam co tydzień do por.p.bólowej tak mnie noga boli że siedzieć...chodzić nie mogę....i zamiast być lepiej jest coraz gorzej....zasztrzyki w kręgosłu już drugi raz miałam...tabletki podwojone ilości....i nic ani nic nie pomaga...we wtorek następna wizyta i co będzie????nie wiem...
Pozdrawiam Was serdecznie i uściski zostawiam
...muszę się położyć bo nie mogę już przy laptopie siedzieć tak udo mnie boli...pa buziaki
__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5462  
Nieprzeczytane 08-08-2019, 06:20
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 818
Domyślnie

WITAM obecne na wątku Helenkę i Jagódkę, oraz tych wszystkich nieobecnych, którzy sercem są z nami.
Helenko... krótka ta Twoja wizyta, skoro już dziś wracasz, ale ważne było spotkanie i chwile spędzone razem. Wyczuwam intuicyjnie, że Marysia jest wspaniałą osobą... Ty miałaś okazję poznać ją osobiście.
Jagódko... przykro mi, że cierpisz. I leczenie nie do końca pomaga. Blokady - w zasadzie - pomagają na jakiś czas... może i u Ciebie to zadziała... tego Ci z całego serca życzę.
Marysiu... Aniu... Beniu... Stefanie...
Pozdrawiam... Buźka...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5463  
Nieprzeczytane 08-08-2019, 09:45
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Witam:))

Dzień dobry Izoza moment dołączy nasza paka....Izo Marysie znam od wielu lat i jest to bardzo życzliwa bardzo taktowna osoba i cieplutka....mam nadzieje spotkać się z Marysią we wrześniu....
Izo wybacz zapomniałam złożyć Tobie wyrazy współczucia z powodu nagłej śmierci przyjaciółki....
A mojej problemy z nogą trwają już kilka lat i zdążyłam się przyzwyczaić do bólu...ale ostatnio jest coraz gorzej....więc poszłam do doktora....ach niema o czym mówić.
Kochani życzę Wam miłego dnia smacznej kawy....a ja lecę na zakupyDzisiaj pokażę Wam zdjęcie męskiego chóru w którym śpiewa mój ślubny....w ramach praktyki ze zdjęciami...papapa
__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5464  
Nieprzeczytane 08-08-2019, 12:16
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 773
Domyślnie Znikające posty i problem z zasypianiem.

Jagódka napisała:
Cytat:
Witam Was wszystkich serdecznie i pozdrawiam. Na początku muszę się pochwalić, że skorzystałam z porad naszego PROFESORA JANKA i udało mi się pobrać zdjęcie z wycieczki i pokazać Wam. IZO też mi się udało. Cieszę się bardzo....i bardzo dziękuję Profesorowi.. Marysiu Helenko jak miło było spotkać się ...ciesze się bardzo, że była taka możliwość ....
Jagódko droga przestań, daj spokój z tym "profesorem". Którym nie jestem.
A ja Tobie dziękuję. Za dziękuję i za buziaki. Cieszę się, że przydała się moja porada.
To fajnie, że Marysia spotkała się z Helenką. Szkoda, że nie wiedziałem o tym pomyśle. Przedsiębiorcze i pomysłowe babki jesteście.
I widać, że Marysi wyraźnie zdrówko się poprawiło . Cieszę się.

A teraz:
Znikające w trakcie pisania posty:
U Marysi to się powtarza.
Otóż napisałem o tym w # 4543 dn. 3.12.2018r.
Musisz cofnąć się wstecz tego wątku aż do okna w którym trafisz na nr 4543 mojego postu n.t.t.
Jak niejasne, to powtórzę, coś dopiszę.

Problem z zasypianiem:
Podałem kiedyś taki link (metodę) - https://www.youtube.com/watch?v=OOmkWUjDKLQ
Miałem jeszcze taką fajną stronę - jak znajdę...
A przejrzyj jeszcze to - https://www.google.com/search?client...d&q=zasypianie

Pozdrawiam Was.
Uciekam, wyjeżdżamy na "ranczo".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5465  
Nieprzeczytane 09-08-2019, 06:30
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 818
Domyślnie

WITAM wszystkich na progu weekendu.
Niech będzie dobry i radosny...
Helenka pewnie już dotarła do domu...i myślę, że dzisiaj zawita z wrażeniami...
Jagódko - dziękuję bardzo. Przykro, jak umiera jeszcze młoda osoba, która nie chorowała i która była pełna życia i planów. Straciłam naprawdę wspaniałą osobę, która była mi bliska jak siostra, której nie miałam.
Fajnie, że podobnie jak ja - nauczyłaś się wstawiania zdjęć metodą podaną przez Stefana.... jak zawsze służy nam pomocą i wsparciem. Fotka urocza... gratuluję mężowi pasji.
Stefanie... miłego pobytu na ranczo... Wklej jakieś zdjęcie...
Marysiu....
Pozdrawiam...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5466  
Nieprzeczytane 09-08-2019, 08:42
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam jestem i mam jeszcze urlop! czuję się dobrze choć wczoraj wniesiony bagaż dał się we znaki , przypomniał mi że nie wolno dżwigać ale....dziś już lepiej Marysia to przemiła osoba naprawdę nie spotkałam takiej w swoim życiu ... jestem bardzo zadowolona z wyjazdu z tego że gościła mnie ... nie wiem kiedy jeszcze ale zobaczę się z moją córką i zięciem i to też mnie cieszy W domu narazilam się kotkowi bo zamachmał się na mnie łapką pewnie to kara. DOBREGO dnia dla wszystkich będą zdjęcia ale nie dzisiaj muszę to wszystko jakoś ogarnąc.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5467  
Nieprzeczytane 09-08-2019, 21:47
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam

Dobry wieczor!
Przepraszam,ze dopiero teraz pisze.Ledwo rano w czwartek pozegnalam sie z Helenka,i nuz musialam wyjezdzac do Bydgoszczy.Nie bylo to łatwe,bo ciagle zle sie czuje,ale m.in sprawa u dentysty byla wazna..Nie mam laptopa,wiec trudno mi sie pisze z komórki.Jeszcze raz wspolczuje Tobie Izo z powodu straty przyjaciolki(pisalam o tym juz ,ale to pewnie bylo w tym poscie ,ktory zniknal)
Ciesze sie,ze Helenka jest zadowolona,chocia, ja .am wyr,uth sumienia,ze poświęcilam jej za malo czazu
.
Jutro jade do domu.Stefanie pomcy
!!zapomnialam jak umieszcza sie zdjecia w galerii.
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5468  
Nieprzeczytane 09-08-2019, 21:50
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam

Przepraszam za błędy
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5469  
Nieprzeczytane 10-08-2019, 10:10
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 818
Domyślnie

WSZYSTKICH WITAM i życzę miłego weekendu.
Marysi życzę poprawy stanu zdrowia i samopoczucia. I chwali się, że mimo problemów jest aktywna, służy wsparciem innym i nie daje się przeciwnościom losu. Tak trzymaj...
Marysiu... dzięki za wyrazy współczucia... pamiętam, że zrobiłaś już to w poprzednich postach. Ale nie zaszkodziło powtórzyć.
Pogoda zapowiada się dobra, niezbyt upalna... dziś mam trochę luzu, a jutro - zaproszenie na przyjęcie urodzinowe wnuka. Będzie się działo...
Pozdrawiam... Buźka...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5470  
Nieprzeczytane 10-08-2019, 11:44
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 773
Domyślnie Z Galerii jak pobrać obrazek.

Mario.
- klikasz lewym na obrazek, on się wyświetli w całości.
- przewijasz okno z nim aż do dołu i zobaczysz rozmiary tego obrazka: mały, średni i duży.
- przy nich są kody
- wybrany kod zaznaczasz, tzn. przeciągasz strzałką/kursorem myszki z lewej na prawo
(przy wciśniętym lewym przycisku myszki), aż cały kod stanie się niebieski.
- gdy puścisz przycisk myszki, po prawej zobaczysz 3 kwadraciki
- klikasz ten trzeci, co oznacza "Kopiuj do schowka".
- Teraz idziesz do strony gdzie ma być wklejony, gdzie piszesz post, i wklejasz go. (umiesz wklejać? - klawiszami Ctrl + V ).
- Sprawdzasz! - klikasz "Podgląd wiadomości", przed wysłaniem!

Poślę zrzut ekranu w razie czego.
Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5471  
Nieprzeczytane 10-08-2019, 18:02
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie

Janku!
Dziekuje za blyskaeiczna reakcę.Jade do domu i wtedy sprawdze czy mi się udaPozdrawiam bardzo bardzo dzoękuję.
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5472  
Nieprzeczytane 10-08-2019, 21:13
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie !

Dobry wieczór!
Jestem w domu,ale nie mam siły ,zeby zająć się zdjęciami.Mam nadzieję,że jutro będzie lepszy dzień.
A teraz życzę Wszystkim dobrym duszkom dobrej nocy!

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5473  
Nieprzeczytane 11-08-2019, 08:09
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam wszystkich w tą przepiękną słoneczną niedzielę! Dziś odwiedza mnie rodzinka z czego się bardzo cieszę.Marlko ja do zdjęcie w aparacie jeszcze też nie dotarłam....samo życie pozdrawiam wszystkich serdecznie, dobrego dnia!
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5474  
Nieprzeczytane 11-08-2019, 08:25
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 818
Domyślnie

Witam serdecznie wszystkich, którzy tu zaglądają.
Witaj Helenko... ranny ptaszku. Cieszę się, że spotkasz się z rodziną... ja też mam dziś rodzinny dzień... i spotkanie z najbliższymi za urodzinowym stołem.
Stefanie... przepraszam, że się wtrącam, ale Marysia napisała:
Cytat:
Napisał Mariag2
!!zapomnialam jak umieszcza sie zdjecia w galerii.
Wydaje mi się, że nie o to o czym piszesz chodziło Marysi. Rozumiem to tak - nie wie, jak umieszczać zdjęcia w galerii (myślę Seniorka)...
Pozwolę sobie dodać... może się przyda.
Trzeba wejść na swój profil i w bloku "Album" pod znajdującymi się już tam zdjęciami jest napis: "Dodaj zdjęcie"... kliknąć w to, pojawi się nowe okno.. wczytać zdjęcie z komputera, ewentualnie opisać i kliknąć: "dodaj zdjęcie". Powinno znaleźć się w galerii.
Marysiu... nie wiem, czy o to Ci chodziło, ale wiedzy nigdy za wiele. Jeśli pomogłam - będę się cieszyć, jeśli nie - wybaczcie, że się wtrąciłam.

Pozdrawiam niedzielnie... miłego świętowania życzę....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5475  
Nieprzeczytane 11-08-2019, 14:40
Annamaria11's Avatar
Annamaria11 Annamaria11 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 197
Domyślnie

Dzień dobry. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę miłej, pogodnej niedzieli. Przepraszam, że tylko tyle...ale jestem z Wami... sercem i myślami.

photo url
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5476  
Nieprzeczytane 11-08-2019, 20:08
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry ,a może dobry wieczór!
ANIU-bardzo się cieszę ,że nas odwiedziłaś.Zawsze z radością czytam Twoje posty.Podejrzewam ,że Twój smutek wiązę się ciągle z tym samym wydarzeniem.Aniu,rozumiem,ale pomyśl o sobie.
Pewnie IZA i HELENKA m
iały piękną niedzielę.Bo najpiuękniejsze są chwile ,gdy możemy je spędzić z Rodziną.
Stefanie spędzaj miło te letnie ciepłe dni,w dodatku w takim miłym towarzystwie(z Twoją kochaną żoną).
Izo -wiedzy nigdy nie jest za wiele,miło że ktoś się z nią dzieli.Niestety ,w obecnym moim stanem psychicznym nic nie potrafię zrobić.Stefanie-dziękuję,probowałam ,ale nic mi sie nie udało.
Przepraszam.Chciałam umieścić tutaj na seniorku np. zdjęcia z Helenką.I to też nic
Może spróbuje za kilka dni.
Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego wieczoru i spokojnej nocy

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5477  
Nieprzeczytane 12-08-2019, 06:43
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 818
Domyślnie

Witam w "WITAM" na progu nowego tygodnia.
Aniu... Marysiu... miło Was widzieć.
Marysiu... nic na siłę... powolutku przypomnisz sobie - my poczekamy. Przecież wstawiałaś już zdjęcia...a zapomnieć to ludzka rzecz. A nam - starszakom - zdarza się to coraz częściej. Też się łapię na tym, że nie wiem, że zapominam, że jestem podenerwowana i mam luki w pamięci. Życzę Ci obiektywnego spojrzenia na całą sytuację... jest dobrze.
Tak... niedzielę spędziłam przyjemnie i rodzinnie. Za niecały miesiąc czeka mnie podobna uroczystość - urodziny młodszego wnuka. Lubię takie spotkania - od razu czuję się młodziej.
Piękna wklejka...
Pozdrawiam... Miłego dnia życzę... Wszystkich

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5478  
Nieprzeczytane 12-08-2019, 20:08
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Izo-dziekuje za słowa pocieszenia.Też mam nadzieję,ze mój stan wróci do normy.Na razie nic na to nie wskazuje.W czwartek miałam pojechać na 50 lecie rocznicy slubu.Niestety nie dam rady.Przykro mi ,ze muszę ostatnio odmawiać.Tak się cieszę IZO ,że u Ciebie i Twoich bliskich wszystko jest dobrze,Pozdrawiam Wszystkich.
Dobrym duszkom(i tym co dawno już tu nie byli) życzę miłego wieczoru i snu(długiego i spokojnego).

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5479  
Nieprzeczytane 13-08-2019, 08:32
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam wszystkich na czele z naszą Marylcią.Wizyta spotkanie z Marylką było dla mnie czymś naorawdę pięknym Marylko jesteś kochana.Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrego dzionka sprobuję wysłać zdjęcie z pobytu ale czy mi się uda bo coś mi tu szwankuje albo ja....
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5480  
Nieprzeczytane 13-08-2019, 08:43
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Witam! agatka jmj małopolskie 29 20-07-2011 09:33
Witam. Dusia mazowieckie 9 06-11-2010 16:32
Witam wszystkich. Gaja60 Dom, wnętrza, ogród 0 22-04-2010 22:39
Witam. Dusia Uzależnienia 31 22-04-2010 15:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.