menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #481  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 14:48
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Nie sadze, ze Waclaw (piszesz "nijaki" - jakiez to nisko ironiczne)


Niejaki ,a nijaki to ogromna roznica,moze z Europy tego nie widac,ale z Ameryki tak.


Wysoko ironiczne?czy nisko ironiczne jest Twoje stwierdzenie,ze sie osmieszam.
Czym?
Tym ,ze posla Palikota uwazam za palanta z Bilgoraja?
Szarga pamiec niezyjacego Prezydenta,pogardza 6 milionami ludzi ,ktorzy odali swoj glos na JK.

Slowne baty zarowno sie przyjmuje jak i oddaje,czy to dziala w jedna strone?
Chlopcem do bicia na pewno nie bede,ku uciesze rozdajacych baty.


Cytat:
Interesuje mnie natomiast Twoja IRONIA w stosunku do ludzi wyksztalconych, tzw "wyksztalciuchow" i tu musisz zrobic poprawke na punkt widzenia, bo sie poprostu osmieszasz.
Nie ogladasz szkielka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #482  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 14:54
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Hmm...że nie należysz, że nie wybierasz - rozumiem,
ale dlaczego nie słuchasz?I jak się chcesz nauczyć Polski stosując samoograniczenie?


Domyślam się , że nie, chciałam Ci jedynie uświadomić, jak bardzo niesprawiedliwe są uogólnienia i uproszczenia.


Polu,nie slucham Rydzyka,o co jestem podejrzewana.
Dowiedzialm sie o jego istnieniu od Was- drodzy dyskutanci.Ja wyjechalam z Polski komunistycznej kiedy Zwiazek Radziecki stal na strazy pokoju i wszelkiej pomyslosci tej czesci Europy.
Po 89 ,rozczarowalam sie zmianami w Polsce.Nie tak widzialam nareszcie wolny KRAJ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #483  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 16:15
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Polu,nie slucham Rydzyka,o co jestem podejrzewana.
Dowiedzialm sie o jego istnieniu od Was- drodzy dyskutanci.Ja wyjechalam z Polski komunistycznej kiedy Zwiazek Radziecki stal na strazy pokoju i wszelkiej pomyslosci tej czesci Europy.
Po 89 ,rozczarowalam sie zmianami w Polsce.Nie tak widzialam nareszcie wolny KRAJ
A ja bym chciała, żeby ci, którzy tak bardzo psioczą na Palikota, tak bardzo są zniesmaczeni i wymyślają mu od najgorszych, choć przez kilka miesięcy posłuchali, co się dzieje w RM, co wygadują tam posłowie PiSu przy radosnej aprobacie ojców dyżurnych i w końcu co wygłasza sam o.dyrektor z tytułem doktora.
Zaznaczam: chodzi tylko o audycje o charakterze politycznym.
Ja tego słucham, bo nie wierzyłam - po relacjach różnych ludzi - że to możliwe. A jednak to jest faktem.

Nie dalej jak wczoraj posłuchałam niejakiego senatora Koguta z PiSu. Nawet nie wiedziałam, że taki jest.
No i oczywiście włączył się o.Rydzyk.
To jest żenujące, takie wypowiedzi mnie obrażają i stąd moja większa tolerancja dla filozofa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #484  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 17:59
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
A ja bym chciała, żeby ci, którzy tak bardzo psioczą na Palikota, tak bardzo są zniesmaczeni i wymyślają mu od najgorszych, choć przez kilka miesięcy posłuchali, co się dzieje w RM, co wygadują tam posłowie PiSu przy radosnej aprobacie ojców dyżurnych i w końcu co wygłasza sam o.dyrektor z tytułem doktora.
Zaznaczam: chodzi tylko o audycje o charakterze politycznym.
Ja tego słucham, bo nie wierzyłam - po relacjach różnych ludzi - że to możliwe. A jednak to jest faktem.

Nie dalej jak wczoraj posłuchałam niejakiego senatora Koguta z PiSu. Nawet nie wiedziałam, że taki jest.
No i oczywiście włączył się o.Rydzyk.
To jest żenujące, takie wypowiedzi mnie obrażają i stąd moja większa tolerancja dla filozofa.

Pan Janusz Palikot jest moim ulubionym idolem, ale mam jeszcze innego ulubionego idola to p. Leszek Miller.
To politycy extra klasa, dlatego tak bardzo są zwalczani przez mniej niż Zero.

Wczoraj też wysłuchałam Koguta i jego protektora. Wrażenie ? przerażające i porażające.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #485  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 18:00
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
A ja bym chciała, żeby ci, którzy tak bardzo psioczą na Palikota, tak bardzo są zniesmaczeni i wymyślają mu od najgorszych, choć przez kilka miesięcy posłuchali, co się dzieje w RM, co wygadują tam posłowie PiSu przy radosnej aprobacie ojców dyżurnych i w końcu co wygłasza sam o.dyrektor z tytułem doktora.
Zaznaczam: chodzi tylko o audycje o charakterze politycznym.
Ja tego słucham, bo nie wierzyłam - po relacjach różnych ludzi - że to możliwe. A jednak to jest faktem.

Nie dalej jak wczoraj posłuchałam niejakiego senatora Koguta z PiSu. Nawet nie wiedziałam, że taki jest.
No i oczywiście włączył się o.Rydzyk.
To jest żenujące, takie wypowiedzi mnie obrażają i stąd moja większa tolerancja dla filozofa.

Pierwszy kogut co senatorem został, były przewodniczący związku " Solidarności" w PKP, wykształcenie zawodowe.
O jego dokonaniach było głośno łącznie z wymuszaniem haraczy od dyrektorów PKP na fundację, której patronował, a w strukturach PKP zatrudnił rodzinkę i znajomych.Powiadają,że niektórzy z nich wyglądem straszyli pasażerów.
Dla Koguta Inter-City stawał w Stróżach, rodzinnej miejscowości pana Koguta. Być może dotąd staje - nie wiem.
Bo to wicie, rozumicie - zgodne z interesem społecznym.
O, Dżizas - senator RP.......z PIS-u dla ścisłości.
__________________
Nie wszystko co dozwolone - jest godziwe

http://www.klub.senior.pl/moje/Matrix/blog/

http://www.euroislam.pl/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #486  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 18:03
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Polu,nie slucham Rydzyka,o co jestem podejrzewana.
Dowiedzialm sie o jego istnieniu od Was- drodzy dyskutanci.Ja wyjechalam z Polski komunistycznej kiedy Zwiazek Radziecki stal na strazy pokoju i wszelkiej pomyslosci tej czesci Europy.
Po 89 ,rozczarowalam sie zmianami w Polsce.Nie tak widzialam nareszcie wolny KRAJ
Czyli mówisz o czyś co mało znasz, mało widzisz zachodzące zmiany, mało widzisz co działo się kilka lat nazad, co dzieje się teraz, wypowiedzi Twoje oparte o to, że nie tak widziałaś kiedyś wolny KRAJ, no i szkoda, że nie widzisz go teraz, może Twoje wypowiedzi by się zmieniły....
Cytat:
pogardza 6 milionami ludzi ,ktorzy odali swoj glos na JK.
a nie zauważyłaś tego, że JK pogardza pozostałą częścią Polaków, uważając ich za nieprawdziwych Polaków, za nie katolików za nie patriotów.. nie zauważyłaś tego?.. szkoda, może warto okulary zmienić...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #487  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 19:25
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Czyli mówisz o czyś co mało znasz, mało widzisz zachodzące zmiany, mało widzisz co działo się kilka lat nazad, co dzieje się teraz, wypowiedzi Twoje oparte o to, że nie tak widziałaś kiedyś wolny KRAJ, no i szkoda, że nie widzisz go teraz, może Twoje wypowiedzi by się zmieniły....

a nie zauważyłaś tego, że JK pogardza pozostałą częścią Polaków, uważając ich za nieprawdziwych Polaków, za nie katolików za nie patriotów.. nie zauważyłaś tego?.. szkoda, może warto okulary zmienić...

Powiem inaczej - NIE CHCE ZAUWAZYC bo to sprzeczne z tym co jej powie ksiadz z ambony i jest naszpikowana propaganda. Nie wiem czy byles kiedys w Hameryce (nie w Ameryce- bo to zupelnie dwie inne terminologie) i miales okazje pojsc na msze w polskim kosciele. Jezeli nie, niewiele straciles. Jezeli tak...to jest to duzo gorsze od gegania o.Rydzyka.

Tak jak nasza milusinska zza wielkiej wody wyjechalam dobrze jeszcze w ciezkich czasach. Pisala gdzies tam, ze wyjechala w roku 1989. Nie bedac uciekinierka polityczna od lat czesto zagladam do kraju i obserwuje zmiany. Jedne na dobre drugie...powiedzmy, ze mnie dziwia i ich nie akceptuje. Jednak klapek na oczach nie mam i widze co sie dzieje od ostatnich pieciu lat.
Glosowalam na p.kaczynskiego - juz to kiedys napisalam dlaczego? ZAWIODLAM sie na nim. Kiedy doszedl nareszcie do wymarzonej wladzy pokazal prawdziwe oblicze - wstretne, odpychajace - mowie jako o polityku, Prezydencie Polski. Fakt, ze zginal w katastrofie lotniczej .
...hmmmm znam wiecej osob, ktore stracily rodziny, dzieci w roznych katastrofach, nie daje mu prawa aby go nie krytykowac za okres kiedy sprawowal wladze. To, ze byl czulym mezem, dobrym ojcem i dziadkiem - to bardzo ladne ale co to ma wspolnego z jego dorobkiem politycznym? Niestety dorobek polityczny ma negatywny i bardzo zaszkodzil Polsce.

Zginal....zostal braciszek prezes blizniak, ktory chce ciagle wykorzystac sentymenty ludzkie, jadzi, sieje niezgode, dzieli narod. Jak tu mozna miec dobra opinie o Prezesie? No i jak sie czyta nasze Forum - sa tu tacy, ze sprzedaliby dusze diablu aby Prezesa wyniesc na szczyt glorii. Wlasnie dzisiaj dostalam z Polski nagrania z licznych wypowiedzi p.Palikota i moge powiedziec jedno - facet ma wene!!!!!!!! Wali z mostu to co wszyscy wiedza ale sa za duzymi tchorzami aby to powiedziec otwarcie.

A teraz zostawiam pole naszej czolowej gesi aby sobie pogegala.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #488  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 19:45
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 857
Domyślnie

To tylko ja marbello...zgadzam się z Tobą i myślę dokładnie tak samo
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #489  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 20:15
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Imię - Janusz.... mówi o osobie.... która je nosi....?

http://www.klub.senior.pl/roznosci/t...ge14-5489.html

Ostatnio edytowane przez Alunia : 19-07-2010 o 21:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #490  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 20:43
Mag Mag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 523
Domyślnie

Ja nie wiem, o czym tu w ogóle dyskutować. Oni wszyscy
/ elity polityczne / są siebie warci. A poza tym są świadomi, że głupi naród "łyknie" każdego newsa, że ludzie będą się spierać, emocjonować. Show must go on....a potem razem idą na wódkę do sejmowej knajpy. A gawiedź z wypiekami na twarzy zastanawia się, na kogo głosować, komu przyklasnąć, po czyjej stanąć stronie...Tak to ma właśnie działać....i działa
__________________
Nolens volens....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #491  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 21:38
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
ps.Pisałam tylko do kolczugi, niejako gościnnie.
Wszelkie gęganie na ten temat, nie zostanie przeze mnie odczytane,
Ciekawe czemu nie napisałaś bezpośrednio na kukurydziane pola
Wisconsin, jest jakaś opcja wiadomości prywatnych.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #492  
Nieprzeczytane 20-07-2010, 00:50
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella

Jednak klapek na oczach nie mam i widze co sie dzieje od ostatnich pieciu lat.
Glosowalam na p.kaczynskiego - juz to kiedys napisalam dlaczego? ZAWIODLAM sie na nim. Kiedy doszedl nareszcie do wymarzonej wladzy pokazal prawdziwe oblicze - wstretne, odpychajace - mowie jako o polityku, Prezydencie Polski. Fakt, ze zginal w katastrofie lotniczej .
...hmmmm znam wiecej osob, ktore stracily rodziny, dzieci w roznych katastrofach, nie daje mu prawa aby go nie krytykowac za okres kiedy sprawowal wladze. To, ze byl czulym mezem, dobrym ojcem i dziadkiem - to bardzo ladne ale co to ma wspolnego z jego dorobkiem politycznym? Niestety dorobek polityczny ma negatywny i bardzo zaszkodzil Polsce.

a jaki miał w ogóle dorobek polityczny dokładnie wiesz?

Cytat:
Wlasnie dzisiaj dostalam z Polski nagrania z licznych wypowiedzi p.Palikota i moge powiedziec jedno - facet ma wene!!!!!!!! Wali z mostu to co wszyscy wiedza ale sa za duzymi tchorzami aby to powiedziec otwarcie.
jeśli Jednak klapek na oczach nie masz to patrz uważnie, poczytaj i pomyśl.
Palikot dba o swój interes. Wali te (głupoty ))))sensowne) aby zyskać poparcie i dalej działać.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #493  
Nieprzeczytane 20-07-2010, 01:16
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał artfilka
a jaki miał w ogóle dorobek polityczny dokładnie wiesz?


jeśli Jednak klapek na oczach nie masz to patrz uważnie, poczytaj i pomyśl.
Palikot dba o swój interes. Wali te (głupoty ))))sensowne) aby zyskać poparcie i dalej działać.
W kilku # prosisz o myślenie,czy uważasz,że naprawdę piszą tu sami bezmyślni?
Palikot w swoich wystąpieniach,właśnie przez tą blazenadę,zadaje calkiem rozsadne pytania i tym samym zmusza ludzi do przemyśleń.
Jeżeli Ty czytasz,to powinnaś również nie minąć tego,ze nawet prawnicy no może w dwoch przypadkach ,przyznają mu rację.Są nawet za tym ,ze należałoby to sprawdzić.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #494  
Nieprzeczytane 20-07-2010, 02:28
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
W kilku # prosisz o myślenie,czy uważasz,że naprawdę piszą tu sami bezmyślni?

no jeśli samodzielnie myślą, i dobrze widzą to ok
Cytat:
Palikot w swoich wystąpieniach,właśnie przez tą blazenadę,zadaje calkiem rozsadne pytania i tym samym zmusza ludzi do przemyśleń.

pytania zadaje ale niech pyta ludzi co się znają o co pyta.

Cytat:
Jeżeli Ty czytasz,to powinnaś również nie minąć tego,ze nawet prawnicy no może w dwoch przypadkach ,przyznają mu rację.Są nawet za tym ,ze należałoby to sprawdzić.

a niech pP-kot sobie dochodzi za swoje pieniądze skoro ma czas . Co mi do tego.

Dyskutanci jeśli się przyjrzą połączonym niciom zależności i układów to może obraz im się ukaże tego czegoś.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #495  
Nieprzeczytane 20-07-2010, 07:08
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał artfilka
no jeśli samodzielnie myślą, i dobrze widzą to ok

pytania zadaje ale niech pyta ludzi co się znają o co pyta.

u nas wszyscy na wszystkim sie znaja, najbardziej ci z PiS np Pani Kempa to alfa i omega - zna sie doskonale absolutnie na wszystkim. I nigdy nie ma zadnych watpliwosci.

Cytat:
Napisał artfilka
a niech pP-kot sobie dochodzi za swoje pieniądze skoro ma czas . Co mi do tego.

Dyskutanci jeśli się przyjrzą połączonym niciom zależności i układów to może obraz im się ukaże tego czegoś.

Prawdopodobnie robi to za swoje, byl - ciagle jest -podejrzewany przez niektorych o nielegalne finansowanie kampanii co moze dowodzic, ze skapiec nie jest i grosiwa na sluszna sprawe nie zaluje

Co do nici to najprawdziwsza prawda - i co z tego?
tylko Bagsik zostal ukarany, a ci ktorzy zlizali konfitury zyja w glorii
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #496  
Nieprzeczytane 20-07-2010, 10:34
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Tu spory o Palikota a może zobaczmy co w kabaretach polskich .Jak Macierewicz weżnie się za wyjaśnianie awarii samolotu myślę że będzie więcej tematów to kabaretu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #497  
Nieprzeczytane 20-07-2010, 10:45
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał artfilka
a jaki miał w ogóle dorobek polityczny dokładnie wiesz?


jeśli Jednak klapek na oczach nie masz to patrz uważnie, poczytaj i pomyśl.
Palikot dba o swój interes. Wali te (głupoty ))))sensowne) aby zyskać poparcie i dalej działać.

1. Mizeniutki, cieniutki ten dorobek polityczny - glownie pieniactwo i kompromitacja...nawet nie stac go bylo na glupoty "sensowne".

2. Jezeli ten ponizej pasa miedzy nogami - normalne
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #498  
Nieprzeczytane 20-07-2010, 12:05
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Marbella

Tak jak nasza milusinska zza wielkiej wody wyjechalam dobrze jeszcze w ciezkich czasach. Pisala gdzies tam, ze wyjechala w roku 1989.
Bardzo nie lubie protekcjonalnego polkepywania po ramieniu.
Nasza?Ja jestem moja,nie zadna nasza,a jaka naszosc Ty reprezentujesz?


Pisala gdzies,ze glosowala jedyny raz w 89,to co Ty napisalas ,to tak zwana plotka kontrolowana,zasugerowac gdzies ,cos niezobowiazujaco,rzucic gruka blota,a nuz przylgnie.
Byla taka instytucja w gmachu obecnej gieldy,tam byli specjalisci od szerzenia polotek kontrolowanych.

Marbella

Cytat:
Nie wiem czy byles kiedys w Hameryce (nie w
Ameryce- bo to zupelnie dwie inne terminologie)



Slyszalam ten termin z pogarda wielka w glosie arykulowany przez wyksztalcone paniusie,ktore w Ameryce probowaly zarobic,ale miotla byla za ciezka.
A ty masz tu dzieci i z taka pogarda mowisz o kraju ich zamieszkania?Ach rozumiem ,one mieszkaja w tej innej terminologii
Kto nie sznuje innych,nie sznuje siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #499  
Nieprzeczytane 20-07-2010, 12:35
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

marbellko
nie denerwują cię braki polskiej pisowni liter
w niektórych momętach to jest absurd sęnsu
wypowiedzi!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #500  
Nieprzeczytane 20-07-2010, 14:02
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
marbellko
nie denerwują cię braki polskiej pisowni liter
w niektórych momętach to jest absurd sęnsu
wypowiedzi!!

Moj laptop nie posiada wersji polskojezycznej, kupiony byl daleko od domu ale teraz uzywam go tutaj.
Nie mam zamiaru niczego w nim instalowac, jakos sobie radze w wersji fabrycznej i tak juz zostanie

znaki diakrytyczne nie maja zastosowania w adresach e-mail i w internecie uzywane sa w formie szczatkowej, czas sie przyzwyczaic.
Przyznam, ze w chwili gdy stracilam dostep do polskiej klawiatury bylo mi bardzo trudno, ale czlowiek przywyknie do wszystkiego - jak musi
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Oszukał staruszka, trafił w ręce Policji - komentarze Lila Ogólny 4 28-06-2010 14:25
Myj ręce, unikniesz grypy - komentarze Wieslaw_ww Ogólny 0 23-09-2009 21:11
Ręce precz od Radia Maryja Bajadera07 Społeczeństwo - wątki archiwalne 446 14-08-2009 18:56
Eutanazja - ręce precz od naszych babć - komentarze czort Ogólny 0 13-03-2007 18:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.