menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 17:29
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ten co sluzyl w wojsku wie ,ze taki manewr jest czasem konieczny aby potem dokonac oskrzydlenia i ..... .
Co do zdrowia to radze prowadzic zdrowy tryb zycia,porad na to jest bardzo wiele,miedzy innymi ta aby przy komputerze spedzac nie wiecej czasu jak 5 gdzin na dobe. W innym przypadku nastepuje nie tylko utrata (wszelkiego)zdrowia ale takze uzaleznienie do granic nieuleczalnego nalogu jak kazdego innego. To dotyczy tez telefonow komorkowych.
Odnosnie lekow to prawda co piszesz dla kogo i za ile sa dostepne,jest tez i na to rada,przejsc na medycyne naturalna,ja ja stosuje i polecam - jest wiele dobrych ksiazek na tem temat.
Co do nawiazania blizszych kontaktow z seniorami,chetnie je nawiaze. Juz sluze adresem E-mail " emeryt84@yahoo.com
Pozdrawiam wszystkich zyczliwych ludzi obojetnie jakich zapatrywan politycznych,szczegolnie tych co podobnie jak ja oceniaja fakty,wtedy latwiej sie zrozumiec.

A.P.
Floryda- USA
  #42  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 17:49
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 034
Domyślnie Traktat Lizbonski.

Cytat:
Napisał senior A.P.
Przeciez spoleczenstwo polskie winno wiedziec co to za traktat o ktory takie ida spory. Tego nawet w RM nie nadaja.
Ten nasz kraj to jakis niepokorny czy co ?
Lila !
To mam dalej nie czytac na glos ?
Dasz pozwolenie ???

Co Ty Senior ? Przecież napisałam ,żebyś cytował w punktach ,bo podejrzewam iż wielu z nas nie czytało traktatu..
A wszyscy powinni go przeczytać uważnie,zważywszy ,że ten co powiedział -polskość to nienormalność- będzie go ratyfikował.W imieniu narodu...
  #43  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 17:53
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Glos narodu sie liczy !!!
  #44  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 18:04
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

O ile ktoś z tym Narodem się będzie liczył, i zapyta go o zdanie. Narazie, względna większość sejmowa, wbrew konstytucji uzurpowała sobie prawo do wykluczenia Narodu z tej decyzji i chce ratyfikować traktat w sejmie.
  #45  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 18:23
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Ale wracając do przemijania naszego świata... Nigdzie nie jest powiedziane, że mamy go młodym a głupim zostawić na zatracenie. Pamiętasz jeszcze Norwida?
SENS ŻYCIA
Coraz to z ciebie, jako z drzazgi smolnej,
Wokoło lecą szmaty zapalone,
Gorejąc nie wiesz, czy stawasz się wolny,
Czy to, co twoje, ma być zatracone?
Czy popiół tylko zostanie i zamęt,
Co idzie w przepaść z burzą?- czy zostanie,
Na dnie popiołu gwiaździsty dyjament,
Wiekuistego zwycięstwa zaranie...
  #46  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 18:27
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Moze jeszcze zbierze sie te pol miliona glosow przed glosowaniem w Sejmie,wszystko sie jeszcze moze wydarzyc.
  #47  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 18:36
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

A jakze,ze pamietam,jestem tylko ciekaw czy mlodym rodzice i szkola to przekazuje ?
  #48  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 19:10
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Zacząłeś bardzo dobre szkolenie z zakresu "Praw Obywatelskich" kontynuuj... Może jeszcze zdołasz ludzi uświadomić, co za sobą niesie (poza zniewoleniem) bezmyślne popieranie ratyfikacji nieznanego (nawet posłom) z treści - dokumentu ...
  #49  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 19:47
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Ludzie, odpuście dyskusje, jesteśmy w Europie i trzeba się temu podprządkować, a nie dyskutowac. Zresztą, znowu zabrałem głos w dyskusji, gdzie wypowiada się oszołom AP ( bez względu na to co głosi, głosi to w sposób pokrętny i mało przejrzysty), a i Siekierka też, coś nie do końca widać w temacie.
Jak wskazują wszystkie, bez wyjątku, badania, Polacy są za ratyfikacją. Jeśli ktoś jest przeciw, tzn. wbrew narodowi, musi się liczyć z krytyką. Fakt, ma prawo mieć inne zdanie.
Sory, to było spontaniczne i po raz ostatni zabrałem głos w dyskusji, gdzie senior A.P. zabiera głos. Po prostu, nie mozna kłaść się na podłodze, żeby z AP dyskutowac.
Pozdrawiam wszystkich.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #50  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 20:15
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Ludzie, odpuście dyskusje, jesteśmy w Europie i trzeba się temu podprządkować, a nie dyskutowac.
Pozdrawiam wszystkich.


No właśnie:trzeba się PODPORZĄDKOWAĆ. Napewno TRZEBA ? Ale ja nie zgadzam sie żeby mną rządził jakiś potomek Hitlera , Guderiana, czy innego Kutrzery. Niech spadają na drzewo ... W Berlinie niech sobie robią co chcą, a od nas WARA!
Również Belgowie i Holendrzy powinni nam nieustannie dziękować za to, że nasz gen. Maczek uwolnił ich od Niemieckiej okupacji...
  #51  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 20:21
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Ale nie dziekuja i myśle że nie beda-oni w ogole nie pamietaja o tym.Myśle że traktat przejdzie w sejmie-ale mamy to co sami chcieliśmy-wybraliśmy PO byłe AWS,no to mamy....
  #52  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 20:28
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Skumbrie w tomacie?
  #53  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 20:30
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Tak dla porządku przypomnę że traktat podpisali PiS i Prezydent,i dobrze bo to jedyna rzecz którą dobrze zrobili.
A dyskusja jest śmieszna bo najpierw był to sukces a teraz jest klęska.Czy coś się zmieniło że tak nieśmiało zapytam?
  #54  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 20:30
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Yes<yes<yes....
  #55  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 20:31
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

A w takim razie co tam robił (chodzi o Lizbonę) Lech Kaczyński on przecież jest PiS-owcem i ogłaszał wielki sukces.
  #56  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 20:33
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

zwiedzał miasto
  #57  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 20:35
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

eeeee,nie chce mi sie od poczatku tlumaczyc o co chodzi Prezydentowi
  #58  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 20:40
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

a co tu tłumaczyć...każdy rozumie
  #59  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 20:43
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

"Sprawiedliwość sprawiedliwością, ale prawda musi być po naszej stronie" o to chodzi prezydentowi. A cytat nie wiem czy dosłowny większość z nas powinna znać.
  #60  
Nieprzeczytane 30-03-2008, 21:13
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Ciekawe, że wszyscy znani mi zwolennicy PO "rżną głupa"kiedy się mówi, o co chodzi z tym traktatem. PiS wynegocjował traktat z zastrzeżeniami dotyczącymi Joaniny, protokółu brytyjskiego i pierwszeństwa naszej konstytucji przed traktatem lizbońskim oraz niezmienności tych warunków.
Tymczasem po wyborach, PO w dniu 20 grudnia 2007 r. zadeklarowała w Brukseli, że ustąpi ze wszystkich zastrzeżeń PiS-u.
Na to ustępstwo nie zgadza się Lech Kaczyński.
Dla zabezpieczenia wynegocjowanych warunków, PiS żąda powtórzenia tych zastrzeżeń w Ustawie ratyfikacyjnej, która jest wiążącym źródłem prawa dla wszystkich Polskich rządów. PO nie zgadza sie na Ustawę. Chce te zastrzeżenia umieścić w Uchwale, która jest tylko deklaracją a nie źródłem prawa.
Tylko tyle, i aż tyle.
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bóle reumatyczne, stawów i inne madalena49 Profilaktyka i zdrowy styl życia 81 01-07-2013 13:30
dieta optymalna,dla diabetyków i inne... Ewunia Dieta 109 20-01-2012 21:23
Polska czy poglądy polityczne? z centrum Polityka - wątki archiwalne 51 26-03-2008 12:32
RZS i inne baburka Choroby, badania, terapie 6 18-03-2008 12:10
Cmok-nonsens i inne nonsensy Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 71 05-11-2007 12:09

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:38.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.