menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #321  
Nieprzeczytane 11-12-2010, 21:36
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Cytat:
Napisał walla
NO i nikt mi nie odpowiedzial,jak jest bw sanatorium Revita w Muszynie ul.Zielona...Bardzo prosze,jezeli ktos z Panstwa tam był.
wallo ja osobiście nie byłam nigdy w tym sanatorium
ani też w Muszynie ale jeśli nikt się nie zgłosi
a chcesz się wiecej dowiedzieć o tym obiekcie
to wpisz sobie w wyszukiwarkę :
sanatorium revita w muszynie
i już masz dużo wiadomości.

Zajrzyj również w ten link :

http://meteor.turystyka.pl/sanatoriu...a,muszyna.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #322  
Nieprzeczytane 12-12-2010, 10:49
walla walla jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Polska
Posty: 8
Domyślnie

dziekuję Ci bardzo Sellenhel,oczywiscie skorzystałam z Twojej podpowiedzi,chcalabym jednak cos dowiedziec sie o tm sanatorium..wiesz czasami szczególy zauwazone przez kuracjuszy pomagaja.Np.czy mozna przyjechac dzien wczesniej/oczywiscie za doplata/ czy mozna pokoj 1 osobowy sobie zamowic wczesniej..Ot takie bajery,,,,dziekuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #323  
Nieprzeczytane 12-12-2010, 12:32
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał walla
dziekuję Ci bardzo Sellenhel,oczywiscie skorzystałam z Twojej podpowiedzi,chcalabym jednak cos dowiedziec sie o tm sanatorium..wiesz czasami szczególy zauwazone przez kuracjuszy pomagaja.Np.czy mozna przyjechac dzien wczesniej/oczywiscie za doplata/ czy mozna pokoj 1 osobowy sobie zamowic wczesniej..Ot takie bajery,,,,dziekuje
Zadzwoń do nich i się dowiesz, a najlepiej zadzwoń wieczorem i pogadaj z recepcjonistką, wiele od nie można nieraz wyciągnąć, ... przyjemności.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #324  
Nieprzeczytane 12-12-2010, 13:04
walla walla jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Polska
Posty: 8
Domyślnie

jip...dzieki tak zrobie i powiem co osiagnełam--pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #325  
Nieprzeczytane 19-12-2010, 07:52
walla walla jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Polska
Posty: 8
Uśmiech

Cytat:
Napisał jip
Zadzwoń do nich i się dowiesz, a najlepiej zadzwoń wieczorem i pogadaj z recepcjonistką, wiele od nie można nieraz wyciągnąć, ... przyjemności.....
Raz jeszcze dziekujac za podpowiedz,zadzwonilam ,udalo sie zapiac na pokoj jednoosobowy.Kilka ciekawych podpowiedzi tez sie przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #326  
Nieprzeczytane 19-12-2010, 13:01
tancerz's Avatar
tancerz tancerz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Lubin dolnoślaskie Polska
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
NFZ dba ,o to by malżonkom zapewnic rozmaitosc doznań -po co taszczyc stara zone/meza jak mozna zawrzeć "interesujace znajomosci" na deptaku w Ciechocinku
Bardzo milo wspominam ten deptak i zawarte znajomości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #327  
Nieprzeczytane 28-12-2010, 13:15
jan58.58 jan58.58 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 19
Domyślnie

Proszę o informację o sanatoriach (szpitalne leczenie dorosłych)o profilu laryngologia.Miejscowości,zabiegi itp.Pozdrawiam .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #328  
Nieprzeczytane 28-12-2010, 20:42
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał jan58.58
Proszę o informację o sanatoriach (szpitalne leczenie dorosłych)o profilu laryngologia.Miejscowości,zabiegi itp.Pozdrawiam .
,Jest taka Gazeta kuracjusza w której dowiesz się o profilach sanatoriach, ich położeniu itp,
http://gazetakuracjusza.pl/home
Możesz ja zaprenumerować, jest to miesięcznik, ... kosztuje chyba 3,50, co miesiąc dokładniej opisują inne uzdrowisko, tylko, że to opis chyba w ramach reklamy, czyli trochę lukrowany, ale dowiedzieć się można wiele, są też dość ciekawe artykuły... Pozdrawiam...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #329  
Nieprzeczytane 28-12-2010, 22:43
danutar1958's Avatar
danutar1958 danutar1958 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: niedaleko od Krakowa
Posty: 95
Domyślnie

Polecam Wysową, miałam zabiegi z laryngologii. Piękna, spokojna okolica. Teraz czekam na Szczawnicę - oby mi tam przyznano. Pozdrawiam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #330  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 14:08
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
,Jest taka Gazeta kuracjusza w której dowiesz się o profilach sanatoriach, ich położeniu itp,
http://gazetakuracjusza.pl/home
Możesz ja zaprenumerować, jest to miesięcznik, ... kosztuje chyba 3,50, co miesiąc dokładniej opisują inne uzdrowisko, tylko, że to opis chyba w ramach reklamy, czyli trochę lukrowany, ale dowiedzieć się można wiele, są też dość ciekawe artykuły... Pozdrawiam...

Otóż to, opisy są lukrowane. Nigdy nie wiemy gdzie i w jakie warunki tak naprawdę trafimy. Opisujmy sanatoria z których wróciliśmy, to będzie najlepsza reklama bądź antyreklama danego ośrodka. Jutro z "ZACHĘTY" w Ciechocinku wraca moja teściowa. Pierwsze wrażenie makabryczne. Była załamana, chciała wracać do domu. Warunki z lat 70.... Dopiero towarzystwo innych emerytów, współtowarzyszy "niedoli" o bardzo pozytywnym nastawieniu sprawiło że całe trzy tygodnie upłynęły w milej, rodzinnej atmosferze i dało się wytrzymać.
Więcej szczegółów napiszę jak kuracjuszka wróci do domu.
Do tego samego namawiam wszystkich SENIORÓW , opisujcie swoje pobyty w sanatoriach. Nam wszystkim takie informacje są bardzo potrzebne a być może zarządom danych ośródkow da wiele do myślenia....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #331  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 16:25
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Kontynuując wspomniany temat to z całego serca polecam sanatorium KOMBATANT w Kołobrzegu . Pokoje super, wyżywienie domowe , zabiegi profesjonalne. Do morza 50 metrów, piękny park. Byłam w październiku więc i wczasowiczów mało co bardzo sobie cenię bo nie lubię gwaru. Natomiast jeśli ktoś lubi rozrywkę to też znajdzie coś dla siebie. W samym KOMBATANCIE są dwie kawiarnie, w jednej można potańczyć a z tego co wiem w sąsiednich sanatoriach wieczorki taneczne sa na porządku dziennym. Tak więc KOŁOBRZEG polecam z całego serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #332  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 16:46
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał ewiko
Kontynuując wspomniany temat to z całego serca polecam sanatorium KOMBATANT w Kołobrzegu . Pokoje super, wyżywienie domowe , zabiegi profesjonalne. Do morza 50 metrów, piękny park. Byłam w październiku więc i wczasowiczów mało co bardzo sobie cenię bo nie lubię gwaru. Natomiast jeśli ktoś lubi rozrywkę to też znajdzie coś dla siebie. W samym KOMBATANCIE są dwie kawiarnie, w jednej można potańczyć a z tego co wiem w sąsiednich sanatoriach wieczorki taneczne sa na porządku dziennym. Tak więc KOŁOBRZEG polecam z całego serca.
Nie mogę nic złego powiedzieć o Chemiku w Ciechocinku, o Fortunacie w Nałęczowie, natomiast już o Nauczycielskim w Nałęczowie zdania dobrego nie mam, warunki bytowe, zabiegi - w miarę dobre ale załoga naburmuszona i o ile ktoś ma kłopoty z chodzeniem to dosyć daleko do centrum czyli do parku, a powrót jeszcze pod górkę, po południu nuda nic się nie dzieję...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #333  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 16:54
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 428
Domyślnie Witam JiP

Cytat:
Napisał jip
Nie mogę nic złego powiedzieć o Chemiku w Ciechocinku, o Fortunacie w Nałęczowie, natomiast już o Nauczycielskim w Nałęczowie zdania dobrego nie mam, warunki bytowe, zabiegi - w miarę dobre ale załoga naburmuszona i o ile ktoś ma kłopoty z chodzeniem to dosyć daleko do centrum czyli do parku, a powrót jeszcze pod górkę, po południu nuda nic się nie dzieję...
Mieszkam w Lublinie i najchętniej bym pojechała nad morze bo już od ponad 30 -tu lat nie byłam w tych rejonach lecz mimo wskazań specjalisty NFZ przydziela mi od paru lat sanatoria w górach ...W 2011 r. zamierzam składać wniosek na leczenie sanatoryjne ...podobno teraz w Lublinie okres wyczekiwania wynosi 16-cie miesięcy !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #334  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 17:01
stonka stonka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: kędzierzyn Polska
Posty: 1
Domyślnie Kołobrzeg luty 2011

Kochani czy ktoś z Was nie wybiera się czasami do Kołobrzegu od 10 lutego 2011 -konkretnie do Arki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #335  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 18:17
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri
Mieszkam w Lublinie i najchętniej bym pojechała nad morze bo już od ponad 30 -tu lat nie byłam w tych rejonach lecz mimo wskazań specjalisty NFZ przydziela mi od paru lat sanatoria w górach ...W 2011 r. zamierzam składać wniosek na leczenie sanatoryjne ...podobno teraz w Lublinie okres wyczekiwania wynosi 16-cie miesięcy !
No to spróbuj zadzwonić i zapytać o zwroty, możesz dostać i szybko i prawie tam gdzie chcesz... zawsze tak robię i jakoś mi się udaje w miarę dobrze trafiać i w terminie... Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #336  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 19:56
esanatoria esanatoria jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Rzeszów
Posty: 4
Domyślnie

Można napisać do NFZ-u prośbę o zmianę miejsca. Fundusz może nie musi przychylnie ustosunkować się do naszej prośby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #337  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 20:44
esanatoria esanatoria jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Rzeszów
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał ewiko
Otóż to, opisy są lukrowane. Nigdy nie wiemy gdzie i w jakie warunki tak naprawdę trafimy. Opisujmy sanatoria z których wróciliśmy, to będzie najlepsza reklama bądź antyreklama danego ośrodka. Jutro z "ZACHĘTY" w Ciechocinku wraca moja teściowa. Pierwsze wrażenie makabryczne. Była załamana, chciała wracać do domu. Warunki z lat 70.... Dopiero towarzystwo innych emerytów, współtowarzyszy "niedoli" o bardzo pozytywnym nastawieniu sprawiło że całe trzy tygodnie upłynęły w milej, rodzinnej atmosferze i dało się wytrzymać.
Więcej szczegółów napiszę jak kuracjuszka wróci do domu.
Do tego samego namawiam wszystkich SENIORÓW , opisujcie swoje pobyty w sanatoriach. Nam wszystkim takie informacje są bardzo potrzebne a być może zarządom danych ośródkow da wiele do myślenia....

na www.esantoria.eu przy prezentacji obiektu, można podzielić się taka opinia, będzie to Ważna informacja dla innych o warunkach, jakie panują w danym sanatorium
Odpowiedź z Cytowaniem
  #338  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 21:52
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał esanatoria
na www.esantoria.eu przy prezentacji obiektu, można podzielić się taka opinia, będzie to Ważna informacja dla innych o warunkach, jakie panują w danym sanatorium
Strona nie ma zamiaru się otworzyć... Chyba ma być : www.esanatoria.eu
Ale coś ta strona niemrawa.. początki? bo niewiele tu widać oprócz reklam....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #339  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 21:53
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Strona nie ma zamiaru się otworzyć...
Ja też próbowałam i niestety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #340  
Nieprzeczytane 29-12-2010, 22:08
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał sellenhel
Ja też próbowałam i niestety
Otwiera się ale niewiele na niej jest
www.esanatoria.eu było zaś santoria, to strona z Rzeszowa...trzeba ją bardziej rozgryźć,
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sanatorium Połczyn 19-11-07 myszek Turystyczne 15 14-11-2011 19:14
Sanatorium - Krynica Boga Turystyczne 3 31-05-2011 15:32
Sanatorium - nie tylko na poważnie destiny Opieka 508 19-10-2008 15:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.