menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 31-03-2009, 16:40
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał mojtrening.blox.pl
Witam, choć dawno już się zarejestrowałem to piszę na forum pierwszy raz. Chciałbym Wam polecić jeden z moich serwisów tematycznych http://poradnik-zdrowia.pl - znajdziecie na pewno wiele ciekawych i cennych informacji. Pozdrawiam.
Miło, że wreszcie odezwałeś się bo dokąd nie pokażesz się nikt nie zwraca uwagi, bo nie ma jak. Baw się dobrze. Powodzenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #62  
Nieprzeczytane 31-03-2009, 16:55
krynia1111 krynia1111 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 2
Domyślnie

Witam serdecznie
Upomniano mnie , że się nie przedstawiłam , więc proszę bardzo.Jestem tu dlatego , że przypadkowo trafiłam na wątek ,,uzależnienia".Jestem palaczką od 25 lat i ostatnio mam cichą nadzieję, że w końcu raz na zawsze zerwę z tym nałogiem. Mieszkam i pracuję w Opolu. Mam dwoje dorosłych dzieci i moją jedyną ukochaną myszkę Kamilkę, która ma 5 lat.Nie mam wiele czasu na przebywanie tu , ale od czasu do czasu chętnie zaglądnę i skorzystam z rad i doświadczeń innych.A może będę w stanie pomóc innym??Pozdrawiam serdecznie. Krystyna
  #63  
Nieprzeczytane 31-03-2009, 17:12
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Witaj Krystyno.
Raczej poproszono a nie upomniano. Nie ważne, dobrze że jesteś i dołączyłaś do nas. Miłego pobytu i porzucenia papierochów. Da się sam paliłem 40 lat i nie palę już 5,5 roku.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #64  
Nieprzeczytane 31-03-2009, 18:24
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie

boszko,halina 36, kama5 ,elik13
Serdecznie witam w klubie!

  #65  
Nieprzeczytane 31-03-2009, 18:27
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

Może jest w środ klubowiczek ktoś Bydgoszczy lub okolic , proszę niech odezwie się.Przesyłam pozdrowienia o zachodzie słońca.
  #66  
Nieprzeczytane 31-03-2009, 20:34
elik13's Avatar
elik13 elik13 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 15 829
Domyślnie




Kochani bardzo, bardzo dziękuję za przemiłe powitanie, piękne kwiaty i również witam serdecznie "nowych" w Klubie. Pozdrawiam cieplutko.
  #67  
Nieprzeczytane 01-04-2009, 11:27
JAGODA57's Avatar
JAGODA57 JAGODA57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 585
Domyślnie

Cytat:
Napisał mojtrening.blox.pl
Witam, choć dawno już się zarejestrowałem to piszę na forum pierwszy raz. Chciałbym Wam polecić jeden z moich serwisów tematycznych http://poradnik-zdrowia.pl - znajdziecie na pewno wiele ciekawych i cennych informacji. Pozdrawiam.
Zajrzałam.Interesujące i ciekawe tematy.Będę częstym gościem.Dzięki.
  #68  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 09:44
sokolanka6's Avatar
sokolanka6 sokolanka6 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 47
Domyślnie

sokolanka6
Prosze okontakty bo sie zgubilam.
  #69  
Nieprzeczytane 02-04-2009, 09:47
sokolanka6's Avatar
sokolanka6 sokolanka6 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 47
Domyślnie

Tadeusz 50
Witam ponownie,bo mialam przerwe.
Od sokolanki6
  #70  
Nieprzeczytane 03-04-2009, 09:04
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech nowa osoba na waszym forum

ja jestem nowa na waszym forum myślę że jakoś do waszej ferajny dołącze, życzę wam dobrego
  #71  
Nieprzeczytane 04-04-2009, 17:52
lonek lonek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 1
Domyślnie

Witam-chciałem potwierdzić zapoznanie się z regulaminem lo cieszę się że jestem razem z Wami lonek
  #72  
Nieprzeczytane 04-04-2009, 17:59
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał lonek
Witam-chciałem potwierdzić zapoznanie się z regulaminem lo cieszę się że jestem razem z Wami lonek
Witam Cię lonek i zapraszam do wątka powitalnego dla nowych uczestników klubu. Czuj się dobrze prawie jak w domu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #73  
Nieprzeczytane 05-04-2009, 09:59
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 714
Domyślnie

. . . . . . . . . . . . . Ostatnio pięknie się z nami przywitali...
. . . . .
  #74  
Nieprzeczytane 06-04-2009, 20:54
aqua's Avatar
aqua aqua jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 57
Domyślnie

Witam serdecznie, jestem całkiem świeżutka nowa, od dziś dopiero w klubie. Cieszę się, bo widzę u wszystkich młodego ducha i sama tak trzymam, pomimo, ze już od paru lat jestem sama, bo i dzieci dawno z domu wyfrunęły. Zycie jednak jest nieprzewidywalne i dalej zaskakuje mnie miłymi zdarzeniami, a tym niezbyt miłym po prostu staram się nie poddawac
Hm... to tak w skrócie
  #75  
Nieprzeczytane 06-04-2009, 21:00
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 714
Domyślnie

Witaj aqua,
Fajnie że do nas przyszlaś , baw się dobrze .
Jak cos nie wiesz pytaj . Powodzenia.
  #76  
Nieprzeczytane 06-04-2009, 21:01
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Witaj agua.
Bardzo miło, że do nas dołączyłaś. Rozgość się i rozejrzyj tam gdzie Ciebie coś interesuje. Powodzenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #77  
Nieprzeczytane 06-04-2009, 22:18
aqua's Avatar
aqua aqua jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 57
Domyślnie

Dzięki za tak szybkie powitanie, troszkę się rozejrzałam po forum i podoba mi się jego ciepła, pełna humoru atmosfera.
Więc nieco o sobie: mam na imię Halina, z 23 lutego, cały czas aktywna zawodowo, lubię to co robię i myślę, że tak będzie do zawsze (jak to się dzieje w wolnych zawodach) Poza tym mieszkam z przemiłą koteczką i mam nieustający kontakt ze swoimi dziecmi: synem, córką i wnuczkiem.No i czegóż więcej mi potrzeba? pozdrawiam wszystkich serdecznie
  #78  
Nieprzeczytane 06-04-2009, 22:29
basia73's Avatar
basia73 basia73 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Płock
Posty: 2 625
Domyślnie

Witam Cię Halinko bardzo serdecznie i baw się dobrze na forum
__________________
  #79  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 16:40
Małgosia B.'s Avatar
Małgosia B. Małgosia B. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 511
Domyślnie

Jestem od wczoraj dopiero na forum, przyciągnięta przez wątek "piosenek do ocalenia", na który weszłam przypadkiem szukając na Internecie czegoś kompletnie innego. Lubię takie przypadki!
Co do mnie, mam dużo wolnego czasu, dużo rozlicznych zainteresowań, jak zwykle masę czytam, stale jestem na jakimś kursie w dziedzinie artystycznej.Jednym słowem przechodzę od jednego tematu, który mnie pochłania (często na wiele lat), do następnego.Ostatnio uczę się oprawy książek, co bardzo mi się przyda w ogromnej domowej bibliotece.
Wszystkim Paniom i Panom życzę słonecznych i wesołych Swiąt Wielkanocnych! Małgosia B.
  #80  
Nieprzeczytane 09-04-2009, 16:48
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Małgosia B.
Jestem od wczoraj dopiero na forum, przyciągnięta przez wątek "piosenek do ocalenia", na który weszłam przypadkiem szukając na Internecie czegoś kompletnie innego. Lubię takie przypadki!
Co do mnie, mam dużo wolnego czasu, dużo rozlicznych zainteresowań, jak zwykle masę czytam, stale jestem na jakimś kursie w dziedzinie artystycznej.Jednym słowem przechodzę od jednego tematu, który mnie pochłania (często na wiele lat), do następnego.Ostatnio uczę się oprawy książek, co bardzo mi się przyda w ogromnej domowej bibliotece.
Wszystkim Paniom i Panom życzę słonecznych i wesołych Swiąt Wielkanocnych! Małgosia B.
Witaj Małgosiu B. Mam nadzieję, że i inni klubowicze powitają Ciebie. Miłego pobytu w KSC.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Witaj... ...Przedstaw się ...cz.III.. tar-ninka Różności - wątki archiwalne 516 22-03-2009 19:50
Przedstaw się cz. II kufa86 Różności - wątki archiwalne 656 26-09-2008 08:27
Przedstaw się krise1 Różności - wątki archiwalne 584 11-12-2007 10:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.