menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 01:30
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie A kuku

Cytat:
Napisał jolita
Liluś - czy warto uczestniczyć Ci w takim dialogu?...

ps. dzisiaj wstąpił do Klubiku - 27 postów zaliczył...Skąd my to znamy?

Skąd znamy? Ale to nie ta osoba z fotki. Czuję kto to-ale pewności nie mam. Malagienia wróć-zrób tu porządek. Wiadro wody (pisanej) na nie jeden łeb. Ustawiam się w kolejce.
  #202  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 10:21
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
O matko.
Co za pogrubienia , kolor i insze delicje.
Nie da się czytać .Sorki.

ps.pies ,coś tak skoniał ?Rżeć zaczynasz ?Pewnie pan niebawem na łące cię przywiąże ,abyś napasł się koniczyną.
Tylko nie zacznij muczeć , bo po pijaku gotów cię wydoić .
Te pogrubienia i kolorki to wina... kogo w końcu Kazika z kotem i oczami wilka, czy któregoś Tadeusza z ukradzionym tygrysem,? podpowiedz pies, bo sam zgłupłem, leć do Luci ona będzie wiedzieć. No właśnie to jego wina, on nas tak podpuszcza, a Lucia lata za nim oczami a on zaczyna smalić buty do jakiejś Rózi... no to jak mogliśmy sobie pozwolić bez kolorków, pogrubień no jeszcze cienie powinniśmy wklejać.
O popatrz piesku prezydęt nadaje .. nie śmiej się on zawsze "ą" gubi albo przeinacza, no zawsze sepleni, może małpkę strzelił sobie to tym bardziej widać, ale "Olszewski" prawidłowo wymówił... no inni też byli odznaczani... czego się czepiasz? skąd mam wiedzieć czemu akurat te osoby... może więcej zrobili za komuny, może prezydęt bardziej ich lubił, może brat mu kazał....
  #203  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 11:03
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 036
Domyślnie

No popatrz konio..
Psy szczekają , a ty psów nie lubisz .
I co tam wiedzą jakieś kundle z prowincji , jak ty jesteś koń bywały i bliżej władzy , boś w Warszawie obecnie.
( to do naszego konia , mającego ambicje polityczne niczym koń Kaliguli . A także zacięcie bojowe wzorem Bucefała ).

W zasadzie jak mam gadać z cudzym psem , to wolę z moim koniem.
  #204  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 11:16
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Dobrze o sobie piszesz "zgłupłem" i tym podobne. Ty któremu pogrubienia tekstu (części) się nie podobały robisz nam takie kolorki. A Lila Ci kiedyś już pisała, abyś prochy kupował od innego. Ja radziłem aby tego alkoholem nie popijać. Nawet piwkiem.

A Ty dzipie dalej swoje. Ło matko co ten pies ma z Tobą. Moja (Kazika) wina jak ktoś ćpa?
  #205  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 13:49
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No popatrz konio..
Psy szczekają , a ty psów nie lubisz .
I co tam wiedzą jakieś kundle z prowincji , jak ty jesteś koń bywały i bliżej władzy , boś w Warszawie obecnie.
( to do naszego konia , mającego ambicje polityczne niczym koń Kaliguli . A także zacięcie bojowe wzorem Bucefała ).

W zasadzie jak mam gadać z cudzym psem , to wolę z moim koniem.
Ale widzę, że się nadymasz jak nasz prezydęt i namawiasz do tego jeszcze konia, skąd wiesz, że Twój koń nie lubi psów, no i kundle z prowincji, z podwórka może, no widzisz piesku wszystko to chowane na salonach i zaraz takie nadęte myśli, że wszystko.............. daj spokój, my nie musimy tego mówić, to wiedzą wszyscy, nawet na salonach chowani, a i tak z Tobą gadać nie chcą to.....
jak ćpa to nie , ale jak pije to już tak, bo przecież na trzeźwo nowego, kradzionego tygrysa czytać za cholerę się nie daje...cicho być, wiem, że Lucia będzie miała pretensję, ale.... może jakiś cień pokaże to ją udobruchamy, a i tak go kocha....
  #206  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 13:55
wierna Eliza wierna Eliza jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 1 181
Domyślnie

długie Polaków rozmowy
  #207  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 13:58
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał wierna Eliza
długie Polaków rozmowy
.....
  #208  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 19:55
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 036
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Ale widzę, że się nadymasz jak nasz prezydęt i namawiasz do tego jeszcze konia, skąd wiesz, że Twój koń nie lubi psów, no i kundle z prowincji, z podwórka może, no widzisz piesku wszystko to chowane na salonach i zaraz takie nadęte myśli, że wszystko.............. daj spokój, my nie musimy tego mówić, to wiedzą wszyscy, nawet na salonach chowani, a i tak z Tobą gadać nie chcą to.....
jak ćpa to nie , ale jak pije to już tak, bo przecież na trzeźwo nowego, kradzionego tygrysa czytać za cholerę się nie daje...cicho być, wiem, że Lucia będzie miała pretensję, ale.... może jakiś cień pokaże to ją udobruchamy, a i tak go kocha....

Koń , trzymaj kopyta przy sobie ...
Psa szkoda, a pańcio kropkuje zamiast pisać z sęsęm .
O co mu chodzi , wiesz ? Clonazepanu się nażarł, czy inszej pigułki gwałtu ?
Jakaś Santa Lucia się tu kręci na dodatek ,prętęsjonalna mocno .Od bab z pretensjami to my się trzymamy z daleka , co nie ?
Takie to jak zobaczą konia w galopie ,zaraz skrzeczą jak stare wrony i amoniak im trzeba dawać do wąchania .
Tchórzliwe są , choć na podwórku chowane .
  #209  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 21:35
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Lila nawet jak będę powoli pisał to i tak kropki trza się domyślać, ja też nie zawsze rozumiem jak pies przeklina, a kropki to takie znaki co to możesz sobie wyznakować inszymi znakami no i postarać się dopasować , żeby Ci pasowało no i trzeba się postarać, poproś kradzionego tygrysa dopasuje zacieni i pokumasz, Lucia to Lucia ona jest stąd nie z Hiszpanii, ale w kradzionym tygrysie czy jak wolisz kocie z wilczymi oczami albo bardzie nazad ł.. cicho pies nie wulgaryzuj, w głowie walącej w klawiaturę się podkochuje i na to ja już nic nie mogę poradzić....
  #210  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 22:53
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 036
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Lila nawet jak będę powoli pisał to i tak kropki trza się domyślać, ja też nie zawsze rozumiem jak pies przeklina, a kropki to takie znaki co to możesz sobie wyznakować inszymi znakami no i postarać się dopasować , żeby Ci pasowało no i trzeba się postarać, poproś kradzionego tygrysa dopasuje zacieni i pokumasz, Lucia to Lucia ona jest stąd nie z Hiszpanii, ale w kradzionym tygrysie czy jak wolisz kocie z wilczymi oczami albo bardzie nazad ł.. cicho pies nie wulgaryzuj, w głowie walącej w klawiaturę się podkochuje i na to ja już nic nie mogę poradzić....

Jesssu , jip.
Jak dla mnie za szybko piszesz.
Albo ja cuś zwolniłam .
  #211  
Nieprzeczytane 03-05-2009, 23:35
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Koń , trzymaj kopyta przy sobie ...
Psa szkoda, a pańcio kropkuje zamiast pisać z sęsęm .
O co mu chodzi , wiesz ? Clonazepanu się nażarł, czy inszej pigułki gwałtu ?
Jakaś Santa Lucia się tu kręci na dodatek ,prętęsjonalna mocno .Od bab z pretensjami to my się trzymamy z daleka , co nie ?
Takie to jak zobaczą konia w galopie ,zaraz skrzeczą jak stare wrony i amoniak im trzeba dawać do wąchania .
Tchórzliwe są , choć na podwórku chowane .
Jip słucha psa. Sensu brak w postach. Dał psu piwo ? To teraz też tak sam pisze.
  #212  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 15:47
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jesssu , jip.
Jak dla mnie za szybko piszesz.
Albo ja cuś zwolniłam .
Nie martw się , ja już tak piszę, zawsze po piwku, zgodnie z zasadą w awatarze, chcę być wielki i g... z tego wychodzi, ale i tak jestem wyższy niż bliźniaki chyba, żeby wspólną ich miarę pobrać, no to wtedy są wyżsi nawet jak kapelusz założę. Lila inaczej o polityce dyskutować się nie daje albo trza walnąć dwie małpki, albo dwa dębowe mocne, wtedy nawet jak sobie poseplenię to uchodzi... nie tylko mnie. Ale nawet bez dębowego i małpki Cię lubię, nie mówiąc o koniach Twoich. A konie w galopie, ich widok, czy coś piękniejszego jest? może jeszcze okręt pod pełnymi żaglami i ptaki na niebie, no i bieszczadzkie anioły.... popatrz się rozhuśtałem i wychodzi, że nawet ........ no, że wszystko mi się prawie podoba..... wiem nie musisz podpowiadać pies - oprócz ...., no ale oni nie tylko mnie się nie podobają, może jednojajowe tak mają? cicho być , skąd mam wiedzieć ?
  #213  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 16:02
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 036
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nie martw się , ja już tak piszę, zawsze po piwku, zgodnie z zasadą w awatarze, chcę być wielki i g... z tego wychodzi, ale i tak jestem wyższy niż bliźniaki chyba, żeby wspólną ich miarę pobrać, no to wtedy są wyżsi nawet jak kapelusz założę. Lila inaczej o polityce dyskutować się nie daje albo trza walnąć dwie małpki, albo dwa dębowe mocne, wtedy nawet jak sobie poseplenię to uchodzi... nie tylko mnie. Ale nawet bez dębowego i małpki Cię lubię, nie mówiąc o koniach Twoich. A konie w galopie, ich widok, czy coś piękniejszego jest? może jeszcze okręt pod pełnymi żaglami i ptaki na niebie, no i bieszczadzkie anioły.... popatrz się rozhuśtałem i wychodzi, że nawet ........ no, że wszystko mi się prawie podoba..... wiem nie musisz podpowiadać pies - oprócz ...., no ale oni nie tylko mnie się nie podobają, może jednojajowe tak mają? cicho być , skąd mam wiedzieć ?

Ba , jednojajowe .
Ale za to dwujajeczne są .

ps.to Ty wysoki facet jesteś ?
  #214  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 16:09
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ba , jednojajowe .
Ale za to dwujajeczne są .

ps.to Ty wysoki facet jesteś ?
Jednojajowe ale czterojajeczne one są, powinno być One, przepraszam.
  #215  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 16:34
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ba , jednojajowe .
Ale za to dwujajeczne są .

ps.to Ty wysoki facet jesteś ?
A mój pies gada, że nie wiadomo, no, może jeden, ale też tak jakby był bez , a drugi to nawet Szczypińska ... no, chyba się zastanawia, i liczy- ma, nie ma, ma, nie ma... no ja na jej miejscu tez niewyraźnie bym myślał, takie podchody i ....... cnota, cicho pies wiem, ale ta druga cnota nie zeszła....
  #216  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 16:44
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 036
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
A mój pies gada, że nie wiadomo, no, może jeden, ale też tak jakby był bez , a drugi to nawet Szczypińska ... no, chyba się zastanawia, i liczy- ma, nie ma, ma, nie ma... no ja na jej miejscu tez niewyraźnie bym myślał, takie podchody i ....... cnota, cicho pies wiem, ale ta druga cnota nie zeszła....

A wiesz Ty jip ,że posłanka Szczypińska jest po niesłychanie okaleczającej operacji onkologicznej , ratującej jej życie w ostatniej chwili ?
Ja jakoś nie potrafię żartować .Z niej i w ten sposób .

Przepraszam ....pa .
  #217  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 16:50
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A wiesz Ty jip ,że posłanka Szczypińska jest po niesłychanie okaleczającej operacji onkologicznej , ratującej jej życie w ostatniej chwili ?
Ja jakoś nie potrafię żartować .Z niej i w ten sposób .

Przepraszam ....pa .
Nie wszystko wiem, kobiety bardziej wiedzą o wszystkim, przepraszam Szczypińską nie wiedziałem ale tych innych bezjajecznych nie mam zamiaru przepraszać.....
  #218  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 16:58
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 036
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nie wszystko wiem, kobiety bardziej wiedzą o wszystkim, przepraszam Szczypińską nie wiedziałem ale tych innych bezjajecznych nie mam zamiaru przepraszać.....

Szczypińska walczy jak lew o szczepionkę dla nastolatek ...
To straszna odmiana raka .Wirusowa.
Miałam ja teściową kiedyś tam .Zmarła na to świństwo w wieku 43 lat.
  #219  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 17:16
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Szczypińska walczy jak lew o szczepionkę dla nastolatek ...
To straszna odmiana raka .Wirusowa.
Miałam ja teściową kiedyś tam .Zmarła na to świństwo w wieku 43 lat.
Lilu moja żona też w tym samym wieku zmarła na tą chorobę.
Cóż nie każdy musi wszystko wiedzieć. Ja też o chorobie Szczypińskiej nie wiedziałem.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #220  
Nieprzeczytane 04-05-2009, 18:03
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 630
Domyślnie

Wcześniej przed zachorowaniem też walczyła o szczepionkę?
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. cz.XI jolita Polityka - wątki archiwalne 509 03-02-2009 16:58
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. Cz.X jolita Polityka - wątki archiwalne 512 05-01-2009 16:24
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje. Cz.IX jolita Polityka - wątki archiwalne 498 09-12-2008 23:18
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje cz.VI jolita Polityka - wątki archiwalne 538 21-07-2008 22:59
Senior prasę czytuje - czasem chętnie komentuje...cz.II jolita Polityka - wątki archiwalne 502 19-10-2007 15:28

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.