menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 15:26
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Juz wiem, i przesylam...

...
__________________
  #62  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 16:30
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko zauważyłam na Twoim zrzucie Skrypt Animation Shop, więc to proste jak masz zrobiony jakiś obrazek w PSP lub pobierz jakiś zrobiony do PSP kopiuj go i kliknij na skrypt otworzy się program AS i wklej w ten program, pobierz gifka najlepiej by miał więcej klatek otworzą Ci się gifki z klatkami i policz ile klatek i zostaw go w spokoju tylko pamiętaj ile ma klatek potem kliknij na obrazek następnie kliknij prawym przyciskiem myszki, otworzy się to jakie czynnośći masz wykonywać robisz to na obrazku najpierw raz Copy więcej nie,
potem niżej pisze Paste >Before Curent Frame klik znowu Paste Before curent Frame i tak powtarzać tyle razy ile masz klatek gifka
Następnie klikasz na gifka uaktywniasz i Edit klik następnie Klik Select All gifek jego ramki zrobią się na niebiesko i klik Copy przchodzisz na obrazek i znów go uaktywniasz Edit klik > Select All klik i wklejasz gifka na obrazek, klatki gifka są puste wypróbuj parę razy aż się uda.Obrazek zapisujesz jako gif.
Pytaj napiszę jeżeli się nie uda to zrobię zrzuty ale nie dzisiaj.
Zresztą to nie pilne.
Można obrazlki pobrać jakiekolwiek bezpośrednio do programu Animation Shop opisałam mój sposób.
__________________
  #63  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 17:19
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Jasiu, super, wlasnie mi chodzilo o to jak sie robi... automatycznie. To znaczy, jak sie to powtarza.
Jeszcze nie zrobie z moja gwiazdka, bo ma 18 klatek, ale sprobuje cos mniejszego. Strasznie bym chciala, zeby sie udalo, nawet cos najprostrzego. Sprobuje jutro, chyba ze znowu wsakne z jakas nowa historia.
Do jutra... Milego wieczoru... wszystkim.
__________________
  #64  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 17:53
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witam dziewczyny,praca tu idzie az wiury leca.Przesliczne pracki.
Ja zrobilam wczoraj taki temat Afryka
Tuby Yvonne
MTM-Brigitte


Wpadne jeszcze za chwile musze cos do konca zrobic.
Narazie.
  #65  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 18:12
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Na dzien caluskow przesylam wszyskim miluskim taka pracke ,ktora zrobilam pare dni temu.
Uszuli obrazek
Myszki i zwierzatka z netu

  #66  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 18:29
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Witam tez przesylam dla Was
__________________
  #67  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 19:30
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Buziaczki posłałam to teraz koniki.
Życzę miłego wieczoru.
__________________
  #68  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 21:09
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

...a ja zrobiłam tutek Joli 800z forum donny,ale jednego polecenia nie potrafilam zrobic.w ten wisiorek/kółeczko/trzeba było wkleic miniaturkę obrazka z drzewami...nie umie tego więc jest pusty...

nie mam całuśnego obrazka...za to życze kolorowych i całuśnych snów...
  #69  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 21:12
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Urszulko...licze na Ciebie...może bedziesz robiła ten tutek,powiesz mi jak wkleja sie do kółeczka...
  #70  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 22:02
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Witam,dzisiaj bardzo późno byłam na wsi u siostry a tu tyle nowości.Piękne prace i rusza szkolenie animacji brawo jestem daleko za wami ale spróbuję nadążać małymi krokami.
Po pierwsze bardzo popieram wszystko to co napisała Urszulka ja PFS nauczyłam się dzięki "głośnemu myśleniu Iluzji" robiła to bardzo dokładnie i żadne inne podpowiedzi nie nauczyły mnie tyle ile nauczyłam się tutaj .
Po drugie nie bardzo rozumiem o czym pisze Jasia nasza zdolna koleżanka jestem wiele mil za wami ,ale z pluginami poradziłam sobie w ten sposób że wszystkie które mam w PFS widzi PSP o tym też chyba pisała Iluzja pokazałam ścieżkę,nie trzeba ich kopiować tylko przez preferencje i lokalizację plików pokazać ścieżkę,ten manewr trzeba powtarzać za każdym otwieraniem PSP.
Nie zabieram często głosu bo wy pędzicie do przodu a ja ćwiczę to co przerabiałyście kilka lub kilkanaście dni wcześniej. Pozdrawiam serdecznie .
__________________
  #71  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 23:04
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Aniu może mnie nie rozumiesz przez to, że nie masz skryptu do animacji jeżeli nie masz to powiem Ci gdzie pobrać, dołożysz do skryptów zaufanych i będziesz miała program do animacji.
  #72  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 02:34
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witajcie... bardzo wczesnie dzisiaj. Padlam o 21 i obudzilam sie o...2-ej!!!
No to zeszlam, bede miec wiecej czasu na nauke, gadanie, pisanie, gimnastyke i oddychanie.
Dwie godziny wiecej... fajnie.
Swietnie dziewczynki, pracujecie, Nawet Evi znalazla troche czasu zeby wpasc. Evi, nauka wre u ciebie, poczatkujace ciesza sie ze tak to przygotowalas. Rozumiem teraz, ze mialas ochote otworzyc specjalne miejsce do nauki programow od poczatku. Swietnie te lekcje przygotowane.
Zreszta, to co robilas jak nam pomagalas na poczatku naszej, nauki PSP, bylo swietne, i bez tego nigdy nie poszlo by tak szybko. Tzraz rozpedzone... mozemy kontynuowac same.
Ale szkoda, ze nie ma tutaj twoich zrzutow. Ale nie martw sie, jak zaczniesz uczyc na PSP to przyjdziemy, i skorzystamy!!! Bezsprzecznie!!!
Trzymaj sie dzielnie... dwoma rekami, i nie przemeczaj sie.

Tamorko, czy tobie chodzi o wklejenie w to kuleczko, calego obrazka, ktory zrobilas?... Jezeli tak to zaraz sprobuje to zrobic, i opowiem co zrobilam.
Wroce...
__________________
  #73  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 02:44
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Zajrzałam a tu Iluzja nie śpi,miałam dużo innej pracy na komputerze a tu tak póżno lecę spać. Obrazek był na rano ale to nic prawie już rano hihi
Napracowałam się przy obrazku choć tego nie widać.
Pa Irenko.
__________________
  #74  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 02:52
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

No tosmy sie spotkaly w nocy.
Milych snow...

...

Troszke to male, ale widac troszke. Nie wiem jaka czesc obrazka chcesz wkleic. Ale co by to nie bylo, zaznacz zawsze te czesc, gdze to wklejenia ma sie znalsc. To moze byc kwadrat, kolo, prostokat, gwiazdka. Dlatego poznanie jak dzialaja "zaznaczenia" jest takie wazne. Ale dzieki takiemu zaznaczeniu, po nalozeniu na niego "nowej warstwy", mozesz robic co chcesz. Wkleic cos, dodac cien.
Nie wiem czy o to chodzilo, ale zawsze sie przyda, jak ktos bedzie chcial wkleic "cos" w czesc obrazka.
Milej zabawy.
__________________
  #75  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 03:52
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Mimo ze nie ma u nas "bardzo poczatkujacych", to zrobilam w PFS drobiazg, zawsze moze sie przydac do zrobienia odbicia. To samo oczywiscie mozna zrobic we wszystkich programach. Juz robilam w Ps i PSP.

...

...

Slicznie wygladaja obrazki zrobione w ten sposob.
Mozna tym sposobem "odbic" w wodzie, lustrze...
Jak napisala Evi... wyobraznia ludzka nie zna granic.
Milego budzenia sie.
__________________
  #76  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 04:51
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Forum nalezy do mnie w tej chwili. Jestem samiutenka.

...

To zrobilam w PSP. Musialam dac sobie rade inaczej, bo nie moglam zrobic gradientu Monochrom.
Uzyskalam efekt przezroczystoscia, ale to nie to samo. Musze dojsc do tego, zeby odbicie bylo cieniowane jak w PFS i wPs.
No to dodalam efektow; filtr Distort-Ocean Ripple.
Po drodze orchidee wypadly z wazonu.
Do zobaczenia.
ps; w ramke wlozylam obrazek zarejestrowany w motywach.
__________________
  #77  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 05:06
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Dziewczynki, przekroczylam 4000 postow i nie zauwazylam.
A jeszcze niedawno myslalam, ze nie dociagne do 3000!!!
I tylko na poczatku zajmowalam sie czym innym. To prawie wszystko poswiecone "klejeniu obrazkow"!!!
No poza malymi drobiazgami na boku.
Mam nadzieje wytrzymac i kontynuowac dalej, w takim samym tempie i z taka sama werwa.
Ale...
Kiedys na ten temat napisze jak otworze swoj wlasny Blog, gdzies... albo tutaj.
Jestem zmeczona i niewyspana, ale nie moge zasnac. Jakie szczescie ze zdrowie fizyczne mam zelazne, tylko nad samopoczuciem musze ciagle pracowac i nie poddawac sie.
Dewize mojego zycia mam przed oczami... wszystko bedzie dobrze... bo musi.!!
Ta pustka na Forum tak na mnie wplynela, ze sie pozwierzalam. A teraz do roboty... tyle jeszcze ciekawych rzeczy do poznania .
Milych snow i budzenia sie przyjemnego wszystkim zycze.
__________________
  #78  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 06:43
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Witajcie. We Wrocławiu zachmurzone, ale dosyć ciepło.
Jasiu śliczny obrazek ten nad którym się napracowałaś. Warto było. Wczoraj zauważyłam, że masz blog na wp, ale miałam mało czasu i tylko pośpiesznie pooglądałam. Fajna sprawa.

Małgosiu wczoraj widziałam ten tutek i będę go robić. Sprawdzałam czy mam filtr do niego potrzebny - Tramage. Mam w PFS i już wczoraj wskazałam mu drogę do PSP.

Irenko masz rację szkoda czasu na długie spanie. Szybko osiągnęłaś 4000 - gratuluję.

Ja dzisiaj na niebiesko. Wczoraj robiłam ten obrazek. Są tam zaznaczenia ładowane z dysku i troszkę pracy wektorowej - te przerywane linie ze strzałkami.

~~~~~~~~~~~~~~
__________________
  #79  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 07:09
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Zrobilam bardzo prosciutki obrazek.
Tylko maska jako obrazek, zaznaczenie gotowe, bardzo proste ale ladne, to te linie. I tubka i Napis...

...
http://creabarbouille.fr

... na jakis czas przerywam, musze odpoczac. U mnie bardzo brzydko, gimnasyka bedzie sie odbywala w domu... niestety.

ps: Urszulko, wybacz, weszlam na watek, napisalam co mialam napisac... i taka pewna bylam ze sie z toba dziasiaj widzialam, ze nawet nie powiedzialam "witaj".
Wylaczylam sie... i nagle uswiadomilam sobie, ze przeciez nie widzialysmy sie dzisiaj. No to wrocilam...
I... Witaj Urszulko, ogladnelam twoj obrazek. Swietne efekty. To znaczy, ze podobaja ci sie gotowe zaznaczenia. Mnie tez bardzo. Teraz by trzeba robic jakies takie orginalane. Nasze!!!
Jak?... trzeba sie zastanowic, jak je sie rejestruje i zapisuje. Moze przez kanal alfa?...
Teraz juz wychodze.
__________________
  #80  
Nieprzeczytane 07-06-2009, 07:46
Ariana's Avatar
Ariana Ariana jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: małopolska
Posty: 110
Domyślnie Jesteście...

wielkie ,nie wiem czy dojdę do tego ,ale mam nadzieje na choc poznanie tajników ,a to jest tak cudownie pozdrawiam cieplutko.
To jest nam potrzebne jak tlen ,to moje marzenie tak umieć
__________________
...tam,gdzie pamięć nie trzeba słów....
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 822 22-04-2024 04:40
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 18:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 22:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 07:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.