menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #120441  
Nieprzeczytane 12-02-2019, 23:40
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał bebe
Tutaj ktoś kiedyś mowił o Schetynie, nie wiem kto, ale wtrącę swoje 3 grosze
To media robią z Schetyny wielkiego polityka.
Dla mnie jest to marny polityk, nędzny były minister spraw zagranicznych , na przywódcę partii się nie nadaje i na pewno jej nie uzdrowi, a co najwyżej PO pogrzebie.
Schetyna żądny jest władzy i zaszczytów. Przeciez Schetyna juz za czasów rządów Tuska miał apetyt na stanowisko lidera PO. Mącił, mieszał, rył pod Tuskiem, ale w rezultacie przegrał.
Schetyna nie ma żadnego pomysłu na Platformę Obywatelską. Liczy, że wyborcy bedą głosowac przeciw, ale to za mało żeby zwyciężyć. No i ostatnio ta jego krecia robota z Nowoczesną (przekupienie posłów N) to następna jego porażka

Posluchaj bardotka
Aby cos stworzyc to trzeba miec solidne podwaliny,mocny fundament,na ktorym mialoby cos stanac.
Nie da sie zbudowac czegos na bagnie badz mieliznie,gdzie grunt miekki,podmokly.
Trzeba tez miec material(program i zasob ludzki)by cos moglo powstac.A jak juz by to mialo powstac,to trzeba by pokazac i zyskac przychylnosc kupcow(czytaj wyborcow),by pragneli to kupic (czytaj zaglosowac).
To co on ma do zaoferowania to puszczane banki mydlane na wietrze polaczone z puszczaniem od czasu do czasu "bakow" medialnych.
A sama partia?
Pompeja,Troja,Atlantyda i Titanic w jednym z ta roznica,ze tam kataklizmy,tragedia i wojna z podstepem dokonczyly dziela a tu.... afery,wyprzedaz majatku narodowego i oderwanie sie od spoleczenstwa oraz znuzenie tegoz doprowadzilo te partie do upadku.
Slowem "totalna" klapa.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120442  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 01:49
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
10 SPOSOBÓW NA MANIPULACJĘ SPOŁECZEŃSTWEM

TRZEBA BYĆ ŚWIADOMYM TYCH MECHANIZMÓW

Oto, oparta o prace amerykańskiego lingwisty Noama Chomsky’ego, lista „10 strategii manipulacji” przez establishment.

Prawda jest jedna i rozpoznawalna /Arystoteles/
Jesteśmy w Europie, w obszarze idei i obszarze geograficznym w którym obowiązuje grecka filozofia, prawo rzymskie i chrześcijańska etyka. To fundamenty Europy, korzenie a dziś mamy paradoksalne zjawisko.
Ze starej Europy płyną destrukcyjne lewicowe tendencje i zwodnicze są nazewnictwa.
Ideologia gender (nowy marksizm).
Niszczy się tradycyjną rodzinę. Wprowadza się pomieszanie etyczne.
Na miejsce niezmiennej etyki wprowadza się relatywizm.
Prawd jest tyle ilu nas jest
Jeśli rozbijemy pojęcie prawdy to wszystko jest prawdą a kłamstwo też jest prawdą w pewnych okolicznościach.

Antonio Gramsci
Jego teoria praktycznego opanowywania świata: Dokonanie marszu przez instytucje.
Skutecznym narzędziem jest okupacja świadomości ludzi by można nimi sterować.
Po 68 roku praktyka:
wejście na uniwersytety, do mediów, do kręgów tworzących opinię publiczną aby opanować kręgi opiniotwórcze...prosta droga do okupacji świadomości szerokich mas ludzi.

a więc...dobrze jest kierować uwagę ku mediom które są ku obronie tradycji, obronie wartości, obronie korzeni, tego czym była Europa by nie dawać się manipulacjom.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120443  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 07:48
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Aby cos stworzyc to trzeba miec solidne podwaliny,mocny fundament,na ktorym mialoby cos stanac.
Nie da sie zbudowac czegos na bagnie badz mieliznie,gdzie grunt miekki,podmokly.
Trzeba tez miec material(program i zasob ludzki)by cos moglo powstac.A jak juz by to mialo powstac,to trzeba by pokazac i zyskac przychylnosc kupcow(czytaj wyborcow),by pragneli to kupic (czytaj zaglosowac).

Mógłbym się zgodzić z tą teorią gdyby nie fakt, że Pis jest taki dużo lepszy od Platformy, ale nie jest. Jedynie co porównanie Kaczyńskiego do Schetyny to Alpy, bo brakło Tuska, a Schetyna wcale nie pali się do rządzenia Polską tylko partią.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120444  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 07:58
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Prawda jest jedna i rozpoznawalna /Arystoteles/
Jesteśmy w Europie, w obszarze idei i obszarze geograficznym w którym obowiązuje grecka filozofia, prawo rzymskie i chrześcijańska etyka. To fundamenty Europy, korzenie a dziś mamy paradoksalne zjawisko.
Ze starej Europy płyną destrukcyjne lewicowe tendencje i zwodnicze są nazewnictwa.
Ideologia gender (nowy marksizm).
Niszczy się tradycyjną rodzinę. Wprowadza się pomieszanie etyczne.
Na miejsce niezmiennej etyki wprowadza się relatywizm.
Prawd jest tyle ilu nas jest
Jeśli rozbijemy pojęcie prawdy to wszystko jest prawdą a kłamstwo też jest prawdą w pewnych okolicznościach.

Antonio Gramsci
Jego teoria praktycznego opanowywania świata: Dokonanie marszu przez instytucje.
Skutecznym narzędziem jest okupacja świadomości ludzi by można nimi sterować.
Po 68 roku praktyka:
wejście na uniwersytety, do mediów, do kręgów tworzących opinię publiczną aby opanować kręgi opiniotwórcze...prosta droga do okupacji świadomości szerokich mas ludzi.

a więc...dobrze jest kierować uwagę ku mediom które są ku obronie tradycji, obronie wartości, obronie korzeni, tego czym była Europa by nie dawać się manipulacjom.

Niestety to już nie postęp ale przepoczwarzenie i ewolucja, której się nie zatrzyma rękami. Trzeba się przystosować unikając maksymalnie strat osobistych i narodowych. Czy będzie okupacja świadomości zależy tylko od nas, mocnego świadomego społeczeństwa
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120445  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 08:31
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Prawda jest jedna i rozpoznawalna /Arystoteles/
Jesteśmy w Europie, w obszarze idei i obszarze geograficznym w którym obowiązuje grecka filozofia, prawo rzymskie i chrześcijańska etyka.
To fundamenty Europy,korzenie a dziś mamy paradoksalne zjawisko.
Ze starej Europy płyną destrukcyjne lewicowe tendencje i zwodnicze są nazewnictwa.

Trzy w jednym grecka filozofia, prawo rzymskie i chrześcijańska etyka czy aby na pewno się nie wykluczają?

panta rhei Ťwszystko płynie – wszystko jest płynne, nietrwałe, zmienneť jak mawiał filozof grecki Heraklit

prawo rzymskie: . Do rangi normy prawnej był podnoszony wówczas, gdy został uznany dobrowolnie przez większość społeczeństwa za konieczny (opinio necessitatis) i był stosowany przez dłuższy czas (frequens usus) w sposób niezmieniony. - jak to się ma do reform prawa zwanych reformami kaczyńskiego?

etyka chrześcijańska? a co to zaczyło w przeszłości i dzisiaj?

Cytat:
Napisał Arti
gender (nowy marksizm).
Niszczy się tradycyjną rodzinę. Wprowadza się pomieszanie etyczne.

tradycyjna rodzina to prawo do niewolnictwa kobiety

Cytat:
Napisał Arti
Na miejsce niezmiennej etyki wprowadza się relatywizm.
Prawd jest tyle ilu nas jest
Jeśli rozbijemy pojęcie prawdy to wszystko jest prawdą a kłamstwo też jest prawdą w pewnych okolicznościach.

czysty reletywizm i manipulacja "kłamstwo też jest prawdą w pewnych okolicznościach"

Cytat:
Napisał Arti
Antonio Gramsci
Jego teoria praktycznego opanowywania świata: Dokonanie marszu przez instytucje.
Skutecznym narzędziem jest okupacja świadomości ludzi by można nimi sterować.
Po 68 roku praktyka:
wejście na uniwersytety, do mediów, do kręgów tworzących opinię publiczną aby opanować kręgi opiniotwórcze...prosta droga do okupacji świadomości szerokich mas ludzi.

a więc...dobrze jest kierować uwagę ku mediom które są ku obronie tradycji, obronie wartości, obronie korzeni, tego czym była Europa by nie dawać się manipulacjom.

Obrona tradycji?
Tradycyjna rola kobiety seniorki to piastowanie wnuków, wykonywanie przędzy przy pomocy wrzeciona lub kołowrotka i klepanie pacierzy.
A nie klepanie postów w necie

Ludzie z gębami wypchanymi tak zwanymi wartościami to zwyczajni hipokryci, którzy w życiu kierują się wyłącznie relatywizmem.

Korzenie? a co masz na myśli?
Czy zwykły rozbójnik i watażka, który pomógł pozbawić życia prawego następcy królestwa i dostał wzamiast od bratobójcy tak zwane szlachectwo ma prawo szczycić sie nowymi korzeniami?
A zwłaszcz czy takie prawo ma jego potomstwo do entego pokolenia?

Manipulacja?

To wykorzystywanie bezmyślnych do osiągnięcia własnego sukcesu i utrwalenia go używając do tego celu podłych, nieetycznych i niezgodnych z prawem (rzymskim?) metod i środków.
A kuku w PiSlandii
o etyce chrześcijańskiej pogadaj z ofiarami pedofilii, lub ofiarami Inkwizycji
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/

Ostatnio edytowane przez amelia : 13-02-2019 o 08:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120446  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 08:53
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
tradycyjna rodzina to prawo do niewolnictwa kobiety, przecież

W przeddzień Walentynek nie zgodzę się z takim określeniem. Kobiety czasem z wyboru lub miłości mają namiastkę niewolnictwa i przyjmują taką rolę, niańki, opiekunki. Z miłości do dzieci, wnuków, aby te mogły się spełniać w pracy, twórczości czy wyższych celów życiowych. Wiadomo, że żłobek czy przedszkole to tylko określony czas przebywania a reszta to dom i tam jest i edukacja i wartości patriotyczne, a także internet. Skończyły się czasy klucza na szyi i trzepaka kiedy cała rodzina była w pracy.
O etyce chrześcijańskiej nie będę się wypowiadał bo jest rów miedzy wiarą a kościołem większy niż obecnie miedzy Polakami. Jeden i drugi pogłębia się jeszcze bardziej dziwnym zbiegiem okoliczności.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120447  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 09:42
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Nie chcę tego w mojej Ojczyźnie.

https://www.prawdaobiektywna.pl/swia...yY-rfLp-SM-0VY
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120448  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 10:12
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Niestety to już nie postęp ale przepoczwarzenie i ewolucja, której się nie zatrzyma rękami. Trzeba się przystosować unikając maksymalnie strat osobistych i narodowych. Czy będzie okupacja świadomości zależy tylko od nas, mocnego świadomego społeczeństwa

Są siły które chciały by stagnacji absolutnej i są takie, które dają wybór i nie zabraniają postępu
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120449  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 10:19
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Zmieszany

Cytat:
Napisał Jarosław II
W przeddzień Walentynek nie zgodzę się z takim określeniem. Kobiety czasem z wyboru lub miłości mają namiastkę niewolnictwa i przyjmują taką rolę, niańki, opiekunki. Z miłości do dzieci, wnuków, aby te mogły się spełniać w pracy, twórczości czy wyższych celów życiowych. Wiadomo, że żłobek czy przedszkole to tylko określony czas przebywania a reszta to dom i tam jest i edukacja i wartości patriotyczne, a także internet. Skończyły się czasy klucza na szyi i trzepaka kiedy cała rodzina była w pracy.
O etyce chrześcijańskiej nie będę się wypowiadał bo jest rów miedzy wiarą a kościołem większy niż obecnie miedzy Polakami. Jeden i drugi pogłębia się jeszcze bardziej dziwnym zbiegiem okoliczności.
Chodzi o prawo wyboru. Teraz i w momencie gdy mężczyzna z prawem wyboru zamienia kobietę na młodszą
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120450  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 11:40
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Są siły które chciały by stagnacji absolutnej i są takie, które dają wybór i nie zabraniają postępu

Można długo dyskutować co jest postępem a co stagnacją. Jest jeszcze coś pośrodku. Lubię dobrą wołowinę na steki i dobrą wieprzowinę na bekon a będę jadł larwy mączniaka i świerszcze, ale to nie mój wybór tylko konieczność. Nawiasem mówiąc bardzo dobre. Czy dobrym postępem jest jeśli KAŻDY młody człowiek chodzi teraz z komórką, a pary nawet sex uprawiają z telefonem najwyżej przełączając na wibracje?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120451  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 11:45
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Chodzi o prawo wyboru. Teraz i w momencie gdy mężczyzna z prawem wyboru zamienia kobietę na młodszą

Amelio, ja nie zamienię, za żadne skarby na ziemi i nie ma to nic wspólnego z etyką chrześcijańską, ale tego muszą chcieć obydwie strony, i to nie z litości, pieniedzy albo co ludzie powiedzą
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120452  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 11:49
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Niestety to już nie postęp ale przepoczwarzenie i ewolucja, której się nie zatrzyma rękami. Trzeba się przystosować unikając maksymalnie strat osobistych i narodowych. Czy będzie okupacja świadomości zależy tylko od nas, mocnego świadomego społeczeństwa

otóż to
a postęp okupacji świadomości u niektórych piszących widać
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120453  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 12:01
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
Napisał amelia
Chodzi o prawo wyboru. Teraz i w momencie gdy mężczyzna z prawem wyboru zamienia kobietę na młodszą

To nie jest prawo wyboru lecz sprawa etyki i odpowiedzialności za słowa i czyny mężczyzny bo w podanym przypadku
.... mężczyzna wybrał (biorąc ślub z kobietą )
Prawa i obowiązki są zawarte w Kodeksie
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120454  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 12:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Karol X]
Cytat:
Posluchaj bardotka.
....a fe!!!co za styl

Cytat:
Aby cos stworzyc to trzeba miec solidne podwaliny,mocny fundament,na ktorym mialoby cos stanac.
to może .... w Szwecji, albo innej Danii.

Cytat:
Nie da sie zbudowac czegos na bagnie badz mieliznie,gdzie grunt miekki,podmokly.
delikatnie powiem że się da. Trzeba tylko być krętaczem, oszustem i mieć gen kombinatora od poczęcia.

A wtedy ciągnie się szmal z mętnej wody jak KACZYŃSKI Z TWARZYSZAMI łowiąc w FOZZ, TELEGRAFIE, Art-b fundacjami, "instytutami" aż po SREBRNĄ z komunistami, agentami i kryminalistami.

do tego trzeba jeszcze wejść w układ rządowy, żeby móc skasować partyjne długi [PC] w ostatnim dniu urzedowania
partyjnego pucybuta a w innym przypadku wydać rządowe kwity na przyklepanie machloj.
Licząc że NIKT nie zauważy.


Zamiast klepać byle co, to powiedz nam czy w Szwecji społeczeństwo tolerowałoby taką partię i dałoby się nabrać na takie plewy.
A co do wyprzedaży majątku, to czy nie Szwedzi pozbyli się volvo i innej podobnej sławnej firmy?
I to nie twój kraj nie chce się pozbyć Stefana Michnika ściganego przez prokuratora z Polski?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120455  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 12:12
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie


Unijny urząd antykorupcyjny reaguje na materiał Onetu. Polsce może grozić utrata funduszy UE. Moja ulubiona Ustka

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-o...utrata/s9p4h8y
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120456  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 12:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
Prawda jest jedna i rozpoznawalna /Arystoteles/
Jesteśmy w Europie, w obszarze idei i obszarze geograficznym w którym obowiązuje grecka filozofia, prawo rzymskie i chrześcijańska etyka. To fundamenty Europy, korzenie a dziś mamy paradoksalne zjawisko.

Arti!
Jak to zbierzesz cuzamen do kupy, to wychodzi z tego jedna
nauka dla pokoleń:
Bij! morduj! gwałć każdego dżendera co ci pod organ MĘSKI podejdzie, KŁAM, OSZUKUJ a na koniec możesz sam się rozgrzeszyć używając imienia dowolnej ISTOTY BOSKIEJ


W tym melanżu KAŻDY znajdzie cuś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120457  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 12:29
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Dupsko się łyśnie Kaczyńskiemu (przepraszam Kobiety )

"Gazeta Wyborcza" publikuje pełnomocnictwo udzielone Birgfellnerowi przez spółkę Srebrna

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/gaze...spolke/1xtr35y
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120458  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 12:45
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Można długo dyskutować co jest postępem a co stagnacją. Jest jeszcze coś pośrodku. Lubię dobrą wołowinę na steki i dobrą wieprzowinę na bekon a będę jadł larwy mączniaka i świerszcze, ale to nie mój wybór tylko konieczność. Nawiasem mówiąc bardzo dobre. Czy dobrym postępem jest jeśli KAŻDY młody człowiek chodzi teraz z komórką, a pary nawet sex uprawiają z telefonem najwyżej przełączając na wibracje?

No tak, trzeba było zabijać każdego kto spadł z drzewa i nie chciał tam wleźć spowrotem
a ortodoksi ewolucji mówią, że trzeba było zjeść kazdego kto wypełz z bajora.

pamiętam pierwsze radia tranzystorowe na baterie - wieszczono wtedy koniec świata,
a są jeszcze w sprzedaży
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120459  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 12:48
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Coś dzisiaj od rana pisowskie trolle się nie uwydatniły w całym internecie, albo czekają na wytyczne, albo grzebią w czarnej dziurze szukając coś ciepłego
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120460  
Nieprzeczytane 13-02-2019, 12:51
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
[size="4"]
Unijny urząd antykorupcyjny reaguje na materiał Onetu. Polsce może grozić utrata funduszy UE. Moja ulubiona Ustka
....]

mnie to specjalnie nie dziwi, bo w końcu kombinacje na unijny szmal działy się od początku.
Od zalesiania, zadrzewiania, cudownego powiększania upraw
po ostatnie krowobicia.

mnie natomiast letko bawi taki wist, który świadczy o tym że każdego kombinatora zaprasza firma PiS WITA WAS i krzywdy mu nie robi

Cytat:
Nikt nie usłyszał zarzutów
Sprawę bada kilka prokuratur, nadzór nad jednym z wątków śledztwa ma nawet Prokurator Krajowy.
Po 3 latach od publikacji raportu nikt nie usłyszał jednak zarzutów. Jeden z urzędników wskazanych przez agentów jako współodpowiedzialny za nieprawidłowości niedawno awansował z ARiMR do Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Jest zastępcą dyrektora Departamentu Rybołówstwa w tym resorcie. Program Operacyjny "Ryby" w latach 2007-2013 był wart ok. 600 mln zł

Cytat:
Spytaliśmy w tym tygodniu resort, czy po naszej publikacji zostało wszczęte wewnętrzne postępowanie kontrolne. Ministerstwo odpowiedziało, że "nie było do tego podstaw".
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.