menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 12-11-2011, 22:34
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Amelio, dzięki, jest Noe
Lubiłam Młynarskiego z tamtego okresu, teraz jednak coś POprzewracało mu się w głowie
  #62  
Nieprzeczytane 12-11-2011, 22:34
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał krystynka
Hypatio, proponowałabym sięgnąć do Noego... i potomstwa jego
Krystynko ,ja tylko dostosowałam się do Twojego tonu,wszak to Ty coś zaczęłaś o czterech latach.....nieprawdaż? A w ciągu czterech lat,choć Ty twierdzisz ,że nic się nie działo,ale przecież wiesz,że wiele się działo!

Ps. Młynarski jest taki sam jak był,może po prostu Tobie słuch się zmienił ,albo polubiłaś inną melodię ?!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #63  
Nieprzeczytane 12-11-2011, 22:35
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystynka
Amelio, dzięki, jest Noe
Lubiłam Młynarskiego z tamtego okresu, teraz jednak coś POprzewracało mu się w głowie
No każdy się starzeje i zmienia poglądy - czyż nie?
  #64  
Nieprzeczytane 12-11-2011, 22:41
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Wcześniej była 30 rocznica Marca 68.Prezydent był inny i też nie uhonorował głównego bohatera?Po co nam tacy prezydenci?
Może jednak o czymś nie wiemy, a Ci dwaj prezydenci wiedzieli...
  #65  
Nieprzeczytane 12-11-2011, 23:01
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał krystynka
Może jednak o czymś nie wiemy, a Ci dwaj prezydenci wiedzieli...
To obrzydliwe i niegodne to co w tej chwili robisz.
Powiedz otwartym tekstem jeśli coś wiesz i udowodnij to,albo zamilknij.
Jakbyś się czuła gdyby ktoś o Tobie powiedział ,że wie co robiłaś w młodości ,ale nie powie ?!
To są właśnie metody środowiska z którym zdaje się,że się identyfikujesz!


Ps.Jednak jeszcze wrócę do Noego,zapewne jak większość Polaków słuchałaś RWE, przypomnij sobie o kim tam ciągle mówiono i co mówiono.Panowie Kaczyńscy byli tak praworządni,że nikt nawet nie wiedział o ich istnieniu.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #66  
Nieprzeczytane 12-11-2011, 23:25
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Jak widzisz krystyno,szlachetność metod środowisk,z którymi najwyrażniej się nie identyfikujesz,polega na tym,że za zaniechania poprzedników cięgi zbiera ten ostatni - bez wątpienia ulubieniec tychże kręgów.
Pozwól,że pomogę Twojej pamięci.W owym czasie RWE bez przerwy ględziła o panu Donaldzie Tusku.
  #67  
Nieprzeczytane 12-11-2011, 23:39
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Ręce opadają !
W roku np 1970
Adam Michnik miał 24 lat
Jarosław Kaczyński miał 21 lat,a
Donald Tusk miał 13 lat
Czasem dobrze robi napić się szklankę zimnej wody i potrzymać ją chwilę w ustach !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #68  
Nieprzeczytane 12-11-2011, 23:54
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

O szklance zimnej wody słyszałem,że jest skuteczna jako środek
antykoncepcyjny;nie przed i nie po.Zamiast.
Ale już w gorącym roku 1980 panowie mieli odpowiednio lat;AM
-34,JK - 31 a DT - 23,idealny wiek dla opozycjonisty.
  #69  
Nieprzeczytane 13-11-2011, 00:24
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał drzazga
O szklance zimnej wody słyszałem,że jest skuteczna jako środek
antykoncepcyjny;nie przed i nie po.Zamiast.
Ale już w gorącym roku 1980 panowie mieli odpowiednio lat;AM
-34,JK - 31 a DT - 23,idealny wiek dla opozycjonisty.

Bardzo słusznie dedukujesz i właśnie w tym gorącym roku 80 młody Tusk był już od dawna związany z opozycją i WZZ .To w tym okresie został asystentem pierwszego rzecznika prasowego ''Solidarności''(nazwisko wyleciało mi z głowy). Ale fakt, szerzej znany nie był ,tak jak i bracia Kaczyńscy,za to Michnika wszyscy znali - miał już za sobą okres ''komandosów''i wiele odsiadek,a RWE nieustannie o nim mówiło.Muszę Cię zmartwić ,tylko dobrze !
Był znanym w całej Europie dysydentem
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #70  
Nieprzeczytane 13-11-2011, 10:47
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Bardzo słusznie dedukujesz i właśnie w tym gorącym roku 80 młody Tusk był już od dawna związany z opozycją i WZZ .To w tym okresie został asystentem pierwszego rzecznika prasowego ''Solidarności''(nazwisko wyleciało mi z głowy). Ale fakt, szerzej znany nie był ,tak jak i bracia Kaczyńscy,za to Michnika wszyscy znali - miał już za sobą okres ''komandosów''i wiele odsiadek,a RWE nieustannie o nim mówiło.Muszę Cię zmartwić ,tylko dobrze !
Był znanym w całej Europie dysydentem


Hypatio

przeciez wszyscy wiedza, ze komunizm obalili osobiscie i wylacznie

bracia Kaczynscy

i zaslugi naleza sie tylko im

__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #71  
Nieprzeczytane 13-11-2011, 11:24
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
przeciez wszyscy wiedza, ze komunizm obalili osobiscie i wylacznie

bracia Kaczynscy

i zaslugi naleza sie tylko im

Nie grzesz!!!!! Nieślubnych bohaterów obalających jest wielu, teraz są weteranami. Niektórzy z tego forum są z nimi nawet na "TY" Część z nich tylko przenicowała na drugą stronę tiszerty. Też ma taką "trofiejną" Tylko mnie nie sądź pochopnie, zdjętą z żywego a nie trupa,
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #72  
Nieprzeczytane 13-11-2011, 12:17
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

To Korwin spalił wóz TVN-u?

Janusz Palikot znalazł winnego rozrób w Warszawie. Jest nim oczywiście Jarosław Kaczyński. Proste i wiadome. Oczywista oczywistość. Dziwne, że wczoraj media nie podawały, że Kaczor spalił wóz TVN-u. Chociaż jeden aktor coś tam przebąkiwał o podziale, jaki niektórzy wprowadzają w Polsce. Jednak teraz mamy nowego winnego. Jest nim Janusz Korwin Mikke! Co takiego zrobił Korwin? Ano terrorysta w muszce czatował...
http://www.fronda.pl/news/czytaj/tyt...z_tvn-u__16833
Przy okazji - to już nie Lewica zapraszała Antifę. Niedługo wyjdzie na jaw, że Antify nie było, zaś przyjechały grupy skrajne i to na zaproszenie organizatorów Marszu!
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #73  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 15:18
ryza1937's Avatar
ryza1937 ryza1937 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Konin, Wielkopolska, Polska
Posty: 43
Domyślnie

Co ma kibol do zadymy? Pyta prezes Kaczyński. Ma, ma. I tu i tu (poza normalnym kibicowaniem) występuje ta sama tępa buta, bezmyślny wandalizm, nienawiść i to zwierzęce poczucie siły stada. Jak Kaczyński tego nie widzi to znaczy jest ślepy. Ostatnie wydarzenia zmuszają do oceny działania policji, administracji, rządu ale tylko w jakiejś części. Redaktor Durczok "jeździ" po tych instytucjach w 90 % czasu antenowego, a zaledwie wspomina o bandytach, ich organizatorach, a już nic o partyjnych patronach.
Ile czasu telewizja poświeciła pokazaniu spokojnych, radosnych obchodów święta narodowego w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Olsztynie itd.? Godne świętowanie nie jest godne pokazania? Tylko rozróby?
Kiedy telewizja wreszcie zerwie z anonimowością przestępców? Kiedy dowiemy się ich nazwisk ? Kiedy pod zdjęciami wściekłych podpalaczy, atakujących fizycznie milicjantów, rzucających " koktajlami", tłukących samochody .. będą umieszczane nazwiska, imiona,miejsce zamieszkania...tych "bohaterów". Przecież o nich i ich "bohaterstwie" nie wiedzą nawet ich rodzice, szkoły, żony, zakłady pracy itp. Komu zależy na ich anonimowości? Kiedy wreszcie będę mógł splunąć,choćby pod nogi, takiemu bohaterowi i patriocie, którym okaże się na przykład niby grzeczny syn sąsiada.? Niech o tym pomyśli też Kamil Durczok, a nie tylko ple, ple, ple.... Tylko rząd, policja, administracja, a gdzie przestępcy? Zgubiliśmy ich. Na nich kierujmy 90% społecznego potępienia.Pokazujmy ich w ich szkołach, zakładach pracy, miastach, parafiach, rodzinach ...... Róbmy tak, by w społeczeństwie wreszcie zaczęli się czuć źle. Nazywajmy rzeczy po imieniu - nie kibole - ale przestępcy, nie zadymy - ale rozbój.
  #74  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 18:27
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Przesadziłaś Amelio (#70).Ja o tym nie tylko,że nie wiedziałem, ale nawet tego nie podejrzewałem.
A to poważnie zmienia naszą historię!
  #75  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 19:12
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Ryza1937 - nie warto aż tak się denerwować.Szkoda wątroby.
Im dalej od tych wydarzeń,tym więcej wątpliwości.
A/ Jak można było (administracja) wydać zgodę na odbycie w tym samym miejscu i czasie,dwóch przeciwstawnych sobie pochodów;tzw.niepodległościowców i tzw.antyfaszystów. Nieskrywaną intencją tych drugich było zablokować pierwszych.
To się mogło tylko skończyć rozróbą.
B/ Nie wiem czy podane 72 tys.pln dotyczy wszystkich strat.W każdym bądż razie kwota jest śmiesznie niska.Gdyby -co uchowaj Boże - wpadł do rowu ostatni nabytek (a 200 KM)naszego wspólnego znajomego JarosławaII,strata byłaby o wiele większa.A Durczok by o niej nawet nie wspomniał..
C/Mało wiarygodna jest policja;zatrzymała 92 szkopków.Jak się okazuje na 3 godz.przed głównym aktem.Zatem bili naszych, czy też nie dano im możliwości?
Dziś.trzecia doba po wypadkach a skazano dopiero dwóch chuliganów i to na 3 m-ce a nie 10 lat,jak prorokowano.
D/Policja cd.- wreszcie miała okazję sprawdzić się w realu,a nie ciągle na poligonie.Zdaje się,że sporo jest do poprawienia.
E/Wg fachowców,obowiązujące prawo jest zupełnie dobre i nie wymaga retuszu.Kłopoty (administracji) sprawia jego stosowanie.
  #76  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 20:02
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
B/ Nie wiem czy podane 72 tys.pln dotyczy wszystkich strat.W każdym bądż razie kwota jest śmiesznie niska.Gdyby -co uchowaj Boże - wpadł do rowu ostatni nabytek (a 200 KM)naszego wspólnego znajomego JarosławaII,strata byłaby o wiele większa.A Durczok by o niej nawet nie wspomniał..
Odpowiem jak Twój WuC Kaczdafi z ostatniej pseudo konferencji o przyjaciołach kibolach; "co ma piernik do wiatraka"
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #77  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 20:06
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał ryza1937
Co ma kibol do zadymy? Pyta prezes Kaczyński. Ma, ma. I tu i tu (poza normalnym kibicowaniem) występuje ta sama tępa buta, bezmyślny wandalizm, nienawiść i to zwierzęce poczucie siły stada. Jak Kaczyński tego nie widzi to znaczy jest ślepy. Ostatnie wydarzenia zmuszają do oceny działania policji, administracji, rządu ale tylko w jakiejś części. Redaktor Durczok "jeździ" po tych instytucjach w 90 % czasu antenowego, a zaledwie wspomina o bandytach, ich organizatorach, a już nic o partyjnych patronach.
Ile czasu telewizja poświeciła pokazaniu spokojnych, radosnych obchodów święta narodowego w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Olsztynie itd.? Godne świętowanie nie jest godne pokazania? Tylko rozróby?
Kiedy telewizja wreszcie zerwie z anonimowością przestępców? Kiedy dowiemy się ich nazwisk ? Kiedy pod zdjęciami wściekłych podpalaczy, atakujących fizycznie milicjantów, rzucających " koktajlami", tłukących samochody .. będą umieszczane nazwiska, imiona,miejsce zamieszkania...tych "bohaterów". Przecież o nich i ich "bohaterstwie" nie wiedzą nawet ich rodzice, szkoły, żony, zakłady pracy itp. Komu zależy na ich anonimowości? Kiedy wreszcie będę mógł splunąć,choćby pod nogi, takiemu bohaterowi i patriocie, którym okaże się na przykład niby grzeczny syn sąsiada.? Niech o tym pomyśli też Kamil Durczok, a nie tylko ple, ple, ple.... Tylko rząd, policja, administracja, a gdzie przestępcy? Zgubiliśmy ich. Na nich kierujmy 90% społecznego potępienia.Pokazujmy ich w ich szkołach, zakładach pracy, miastach, parafiach, rodzinach ...... Róbmy tak, by w społeczeństwie wreszcie zaczęli się czuć źle. Nazywajmy rzeczy po imieniu - nie kibole - ale przestępcy, nie zadymy - ale rozbój.

oj
ryzo
bandytow dzisiaj bronia senator Romaszewski i poslanka Kempa,
bronia ich takze organizacje broniace "prawa czlowieka"

o prawa ofiary dzisiaj malo sie mowi, ale oprawca swoje prawa ma i potrafi ich bronic.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #78  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 20:08
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Przesadziłaś Amelio (#70).Ja o tym nie tylko,że nie wiedziałem, ale nawet tego nie podejrzewałem.
A to poważnie zmienia naszą historię!

Slabo wsluchujesz sie drzazgo w teksty prezesa,
a jeszcze slabiej w wyznania jego pretorian,

popraw sie
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #79  
Nieprzeczytane 14-11-2011, 22:16
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Jeśli pozwolisz Jarosławie,odniosę się tylko do zwrotu;"Twój WuC Kaczdafi".
Szczerze mówię,nie wiem o kogo chodzi.Nie znam kogoś takiego.
Za to domyślam się intencji.Jest na tym wątku parę osób,które chcąc dać wyraz swojej dezaprobacie politycznym antagonistom
nie potrafią zrobić tego inaczej jak tylko poprzez obrażanie czy też ośmieszania ich (Kaczdafi,Jarkacz,palikociarnia i wiele innych).Czynią tak zapewne w przekonaniu,że opisują tamte osoby.Nic bardziej błędnego,Jarosławie.Sobie wystawiają świadectwo!
  #80  
Nieprzeczytane 15-11-2011, 07:33
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał drzazga
Jeśli pozwolisz Jarosławie,odniosę się tylko do zwrotu;"Twój WuC Kaczdafi".
Szczerze mówię,nie wiem o kogo chodzi.Nie znam kogoś takiego.
Za to domyślam się intencji.Jest na tym wątku parę osób,które chcąc dać wyraz swojej dezaprobacie politycznym antagonistom
nie potrafią zrobić tego inaczej jak tylko poprzez obrażanie czy też ośmieszania ich (Kaczdafi,Jarkacz,palikociarnia i wiele innych).Czynią tak zapewne w przekonaniu,że opisują tamte osoby.Nic bardziej błędnego,Jarosławie.Sobie wystawiają świadectwo!
Oczywiście, a co ma mój samochód do strat spowodowanych kibolstwem, chyba, że widzisz jakieś drugie dno. Szkoda, że tylko do Kaczdafiego było odniesienie a nie całego postu. Dużo zdrowia życzę.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.