menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 12-01-2010, 23:34
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Wrzucilam sobie to be2 w wyszukiwarke, wnioski nasuwaja sie same - szrokim lukiem nalezy omijac takie portale
Uwaga oszuści z be2.pl
tak, wiem o tym, to oszuści
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 13-01-2010, 01:00
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

szkoda czasu i atłasu
rzeknę
musi kogoś przypilić potrzeba choć takiej bliskości ułudnej coby tracić czas moim zdaniem. Licząc na ...i tu może wpisać sobie ktoś tam ..na co liczy
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 25-01-2010, 21:32
Mirek_'s Avatar
Mirek_ Mirek_ jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 7
Domyślnie

Proponuję serwisy bezpłatne, specjalnie stworzone dla 50+!

Mirek


Cytat:
Napisał artfilka
szkoda czasu i atłasu
rzeknę
musi kogoś przypilić potrzeba choć takiej bliskości ułudnej coby tracić czas moim zdaniem. Licząc na ...i tu może wpisać sobie ktoś tam ..na co liczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 26-01-2010, 12:13
szunaj szunaj jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: kielce
Posty: 155
Domyślnie

Ale na tych serwisach też znajdą się młodsze osoby,które będą proponowały "usługi seksualne" za sponsoring
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 27-01-2010, 11:09
Kasandra1's Avatar
Kasandra1 Kasandra1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 77 737
Domyślnie

Witam!
Nie korzystam z takich serwisow, zreszta z zadnych.
To jest tylko komputer i czlowiek nie wie, kto po drugiej stronie siedzi.
Ale, zdarzaja sie przypadki, ze ludzie poznaja sie przez internet, czasem trafi sie dobrze, ale to jest zadkosc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 03-02-2010, 16:27
matrioszka4 matrioszka4 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 6
Domyślnie

Witam!

Jeśli chodzi o portale randkowe, to wydaje mi się, że jest to jakaś możliwość znalezienia partnera, ale trzeba jednak być ostrożnym. Korzystałam przez jakiś czas z pewnego portalu (nie chcę podawać nazwy, żeby nie robić antyreklamy) i powiem Wam, że większość użytkowników, przy dłuższym kontakcie, okazywała się zupełnie innymi osobami, niż mieli to w profilu. Teraz jestem zalogowana na MyDwoje.pl. i mogę powiedzieć, że póki co jestem zadowolona. Spotkałam się z dwoma mężczyznami, którzy zainteresowali mnie swoją osobą. Niestety nic z tego nie wyszło, ale mimo wszystko jestem mile zaskoczona. Na tym portalu jest coś takiego, jak certyfikat wiarygodnego profilu, czy jakoś tak i faktycznie, osoby tam zarejestrowane są chyba takie, jak się opisują. To dla mnie duży plus, bo wiem czego mogę się po nich spodziewać Tak więc dalej szukam partnera, mam nadzieję, że wkrótce trafię na tego jedynego W końcu latka lecą…:p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 18-02-2010, 14:11
Mirek_'s Avatar
Mirek_ Mirek_ jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 7
Domyślnie

To prawda z tymi opisami - ale to jak z reklamą-często różnie się ma z rzeczywistoscią Próbowałaś na razem50plus.pl?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 18-02-2010, 14:15
Mirek_'s Avatar
Mirek_ Mirek_ jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 7
Domyślnie Tak!

Ale dokładnie - i o to chodzi, żeby unikać serwisów, gdzie jest kompletny mix wiekowy - wtedy zupełnie nie wiadomo, czego się spodziewać po innych - wspomniany przez Ciebie sponsoring... Lepiej szukać takich specjalnie dla naszego pokolenia

Cytat:
Napisał szunaj
Ale na tych serwisach też znajdą się młodsze osoby,które będą proponowały "usługi seksualne" za sponsoring
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 20-02-2010, 19:47
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Uśmiech

Zachowania, które nam nie odpowiadają, mogą zdarzyć się wszędzie, nie tylko w necie, dlatego nie przejmowała bym się na waszym miejscu, od tego ma się klawiaturkę żeby zgrabnie wyklikać - nie, dziękuję.

Znalazłam ciekawy tekst o randkach, uwazam, że ma wiele sensu, kiedyś testowalam portale randkowe i wiem, ze autorka ma wiele racji, tu jest artykuł - jak skutecznie randkować, wierzcie mi, ona ma rację i to dotyczy też nas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 20-02-2010, 20:10
monia's Avatar
monia monia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: dolnoslaskie
Posty: 171
Domyślnie

Warto ryzykować Warto spróbować .
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 20-02-2010, 22:51
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mirek_
Ale dokładnie - i o to chodzi, żeby unikać serwisów, gdzie jest kompletny mix wiekowy - wtedy zupełnie nie wiadomo, czego się spodziewać po innych - wspomniany przez Ciebie sponsoring... Lepiej szukać takich specjalnie dla naszego pokolenia
na dobra sprawę nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać po innych, ale chyba jest tak, ze w gronie równolatków jest większe prawdopodobieństwo spotkania kogoś odpowiedniego,
kiedy byłam na sympatii, poznałam pana mocno po 60, który miał napisane na profilu, że ma 57 lat, i wyraźnie liczył na intymne spotkanie na pierwszej kawie chyba tylko dlatego, że miał własny samolot ubaw po pachy, czasem myślę, że powinnam opisac te randki.. sporo juz zapomniałam, może sie na nowo w to włączę? największy problem mam z tym, że to zajmuje sporo czasu, a ja go teraz za dużo nie mam i szkoda mi na jakieś durnoty, niecierpliwiec ze mnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 20-02-2010, 23:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał rebelio
kiedy byłam na sympatii, poznałam pana mocno po 60, który miał napisane na profilu, że ma 57 lat, i wyraźnie liczył na intymne spotkanie na pierwszej kawie chyba tylko dlatego, że miał własny samolot

Może był ginekologiem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Nieprzeczytane 21-02-2010, 08:47
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Ale on nie prosił, żeby siadać na ten jego samolot

Zapraszał ofiary do swojej siłowni żeby poćwiczyć zapewne, to co o nim napisałam, to tylko domniemanie, albowiem nie poszłam z nim ćwiczyć, ten pan miał w sobie coś odpychającego, i ciągle się przechwalał pieniędzmi, a ja akurat nie miałam nic do sprzedania

Odbyłam kilka spotkań i nie zdecydowałam się na nikogo, wielu panów na sympatii jest żonatych albo w tzw separacji, co wcale nie oznacza oddzielnego gospodarstwa domowego, ani łoża.... poczułam się sfrustrowana, poczułam, że tracę czas. Jest o czym pisac, niektórzy ludzie sa naprawdę interesujący, akurat nie mieścili się moich potrzebach, ale było kilka spotkań które wspominam jako bardzo ciekawe. Na świecie jest masa ciekawych osobowości. Choćby dlatego czasem warto tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Nieprzeczytane 05-03-2010, 16:37
matrioszka4 matrioszka4 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 6
Domyślnie

Rebelio- dlatego właśnie odradzałabym korzystanie z portali typu sympatia. Jeśli szukasz poważniejszego związku, lepiej korzystać z portali "matrymonialnych", gdzie rejestrują się osoby, które także oczekują takich związków. Jak pisałam, korzystam teraz z mydwoje, z paroma mężczyznami się już spotkałam i póki co żaden nie zapraszał mnie "do swojej siłowni" Wydaje mi się, że jest tam inny typ ludzi, niż na tych portalach "dla wszystkich". A swoją drogą to ostrożności nigdy za wiele, więc jak się umawiam na pierwsze spotkanie, to jednak wybieram miejsca publiczne, a nie samoloty czy siłownie Chyba dobrze, że nie poszłaś "poćwiczyć", nie wiadomo co by tam było...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Nieprzeczytane 18-03-2010, 09:02
guss guss jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 4
Domyślnie

Matrioszka4- i jak Ci się podoba na tym mydwoje.pl.? Sam też jestem na tym portalu i fajnie, że ktoś na tym forum wspomina o nim (i to pozytywnie ). Może zdradzisz jak Cię mogę znaleźć na tym portalu? A jeśli wolno spytać, czy ostatnio miałaś może jakiś problem z logowaniem się? Mi się pierwszy raz to zdarzyło, musiałem dzwonić na ich linię hotline, na szczęście od razu mi wyjaśnili co i jak:p Swoja drogą fajnie, że mają tą linię dla użytkowników No nic, to może do zobaczenia na portalu! Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Nieprzeczytane 08-08-2011, 14:59
~gość: 217.153.217.xxx's Avatar
~gość: 217.153.217.xxx
 
Posty: n/a
Post

A czemu nie wspominacie o naszych polskich serwisach jak:
http://www.razem50plus.pl?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Nieprzeczytane 08-08-2011, 15:31
ewikomega's Avatar
ewikomega ewikomega jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: 00-621warszawa
Posty: 6 878
Domyślnie

Cytat:
Napisał 217.153.217.xxx
A czemu nie wspominacie o naszych polskich serwisach jak:
http://www.razem50plus.pl?
To jest serwis nie tylko randkowy, ale również społecznościowy.
Bardzo dobry, jestem zarejestrowana od 2 lat , nie w celu szukania drugiej połówki, lecz nawiązania kontaktu z ludźmi dzielącymi moje pasje.Polecam .
__________________

Większość obrazków i tekstów pochodzi z Internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Nieprzeczytane 08-08-2011, 15:33
~gość: 83.4.144.xxx's Avatar
~gość: 83.4.144.xxx
 
Posty: n/a
Post

Cytat:
Napisał 217.153.217.xxx
A czemu nie wspominacie o naszych polskich serwisach jak:
http://www.razem50plus.pl?

Może dlatego, że artykuł powstał w 2007 roku, a ten serwis co go wspominasz znacznie później? Ech te redaktory seniorowe, powolne takie i w czasie nie potrafią podróżować...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Nieprzeczytane 09-08-2011, 13:59
Ela07ful's Avatar
Ela07ful Ela07ful jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: wieliczka małopolska Polska
Posty: 22
Post

Jest wiele portali odwiedziłam już kilka,ale ten jest wyjątkowy,tamte to jedna wielka ściema!! Chyba spróbuję na tym ????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Nieprzeczytane 27-02-2012, 00:25
~gość: 77.115.2.xxx's Avatar
~gość: 77.115.2.xxx
 
Posty: n/a
Post

5 miesięcy temu zarejestrowałam się na portalu randkowym dla osób z aspiracjami. Wypełniłam wszystkie testy i rubryki zgodnie z prawdą . Serwis drogą mailową codziennie dostarczał mi nowe propozycje panów w wieku od 56 do 70 lat. Szacuję, że zapoznałam się z dużą liczbą profili (około 400). Klikałam na wszystkie i sumiennie je czytałam - tylko około 25% było ze zdjęciami, a nie więcej niż 1% panów prawidłowo wypełniło rubryki swoich profili.
Problem w tym, że do mojego profilu zajrzało nie więcej niż 8-10% tych panów, a więc większość proponowanych osób widziała tylko mój nick i ile mam lat. Żeby obejrzeć moje zdjęcie i wypowiedzi w profilu, musieliby kliknąć. Ale nie klikali!!! Uznali 60-latkę za zgrzybiałą staruszkę choć sami byli w tym wieku lub starsi!
I co tu robić?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Internetowe pamiętniki nie tylko dla młodych - komentarze jolita Ogólny 10 12-12-2006 16:06

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.