menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.pasje.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-03-2008, 23:02
aja aja jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1
Post Naszyjnik z Madrytu - o miłościach, zdradach, seksie i jedzeniu - komentarze


Komentarz do artykułu: Naszyjnik z Madrytu - o miłościach, zdradach, seksie i jedzeniu
--------------------
Sięgnąłem po tę książkę tylko dlatego, że przeczytałem tę recenzję! Zarwałem noc bo nie mogłem się oderwać od ...miłości, zdrady, seksu i jedzenia. Jeszcze parę takich recenzji Pani Joanno, a będę chodził niewyspany. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 07-07-2008, 13:37
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Post

Przyznaje, ze recenzja ksiazki jest intrygujaca. Kupilam. Przdczytalam jednym tchem. Lekka, zabawna i przedewszystkim nieszablonowa. Osobiscie lubie jezyk mlodych pisarzy polskich, ktorzy nie stosuja zasady 'trzymania jezyka w kieszeni'. Polecam ksiazke na wakacje. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 22-07-2008, 15:32
fruttis fruttis jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 1
Post

Ja również sięgnęłam po tę książkę i jestem nią bardzo rozczarowana. Powieść nie jest ani zabawna, ani lekka, ani nie nadaje się na bestseller. Książka o nienawiści, przemocy, zawiści. To są cechy, które prezentuje bohaterka. Jednocześnie przedstawiając siebie jako oszustkę, która się zastanawia czy kiedykolwiek kochała swojego męża, który jej się tak naprawdę nie podoba. Brzydki mąż, brzydka kochanka, okropni teściowie jedynie bohaterka jest nieskazitelna. Tylko kobieta z wielkimi kompleksami może napisać coś takiego, kobieta która nie potrafi kochać. Język nie jest prosty ale prostacki żywcem z pod budki z piwem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 22-07-2008, 15:44
setab setab jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Posty: 6
Post

Błagam tylko o "spod", zamiast "z pod"...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.