menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1281  
Nieprzeczytane 03-08-2010, 22:02
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Emerytko kochana jesteś. Ten obrazek z dzidziusiem i stylowym wózkiem chyba najbardziej ponurego człowieka rozbawi. Cudo. Z zazdrością popatrzyłam na damę w wieczorowym stroju. Ona elegancka, a ja w przydeptanych łapciach. Honorko1949 udał ci się ten miejski pejzaż, a ruch wody dodaje jeszcze uroku wieczornie rozświetlonym domom. Tamoro letnie obrazki, a jednak już nostalgiczne. Fizycznie wręcz czuję tęsknotę za minionymi dniami i żal, że już odszedł lipiec. Jeszcze na plaży bywamy, jeszcze słońce nas opala, a już w głowie myśli o jesieni i chłodach. Czy to skarby z szuflady? Tar-ninko zaproszenie przyjęte. Spacer po twoim lesie to wielkie szczęście. Połazić po tych mchach, wypatrywać nieba poprzecinanego gałęziami i dumać, dumać o życiu. Tak można odnaleźć niebo utracone przez różne życiowe nieszczęścia. Margo władczyni jesteś. Ho, ho księżycowi nakazać miny robić to jest dopiero sztuka. Akusiu cichutka i nieśmiała ta twoja dziewczyna. Może smutna z powodu kłopotów z internetem.Sellenhel składanki są naprawdę świetne. Niepowtarzalne, a to w grafikach liczy się najbardziej. Jeden twój obrazek jest pełen żywiołowości i zwierzęcej zmysłowości. Drugi zachwyca nutą smutku. Kaylano dla mnie to myśl o przemijaniu przekazana poprzez grafikę. Alicjo211046 gdzie ty odnajdujesz te piękne kobiety. Ciągle dajesz nowe buzie. Zawsze zresztą są to panie zadbane i z urodą na piątkę. Oliwko ja już z niecierpliwością czekam na te humorki. Dzisiaj sobie ze starszych pożartowałaś. Świetne dowcipy. Jakąś prawdę o pomysłach na zatrzymanie czasu te rysuneczki mają. Sama widuję osoby z kalendarzem na twarzy w obcisłych getrach i różowiutkich, przezroczystych bluzeczkach. Kris i bardzo dobrze, że się pokusiłaś. Zrobiłaś tę animację rewelacyjnie. Dziewuszka patrząca na falującą wodę ekstra.Evi podziwiam twoje graficzne buszowanie po krainach wyobraźni. Baśń dziwną nam opowiadasz, a w zasadzie nakłaniasz do snucia fabuły. I tu możemy tworzyć akcję , w której początkiem będzie znalezienie elfa , albo ów sen elfa kończyć będzie naszą własną bajeczkę. Mnie łatwiej jest potraktować dzieło jako ilustrację do zakończenia. Ten ciemny koloryt skłania do wyobrażenia sobie dramatycznych wątków, jakieś pogonie, pożary itd. A w końcu szczęśliwy powrót do bezpiecznego schronienia.
  #1282  
Nieprzeczytane 03-08-2010, 22:44
Arakuda's Avatar
Arakuda Arakuda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Kraków
Posty: 569
Domyślnie Witam

Podziwiam piękne prace i z przyjemnością czytam komentarze.
Pozdrawiam
Praca wykona w Gimpie
maska i postać c.blog, kwiatki - Ajaks
  #1283  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 08:19
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #1284  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 08:19
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #1285  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 08:20
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

  #1286  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 14:59
Kris's Avatar
Kris Kris jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 1 384
Domyślnie

Witam, Zosiu miło zaczynać przeglądanie wątku od twojego powitania. Obie z Halinką stanowicie taką cudowną klamrę spinającą w całość każdy dzień. I gdy zaglądam na wątek, to zawsze z nadzieją na przeżycie bardzo miłych chwil. Mam nadzieję, że wszyskie koleżanki zgodzą się ze mną...
Dzisiaj próbowałam zmajstrować obrazek w PFS samymi pędzlami i wyszła taka oto akwarelka...
  #1287  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 15:03
Kris's Avatar
Kris Kris jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 1 384
Domyślnie

a ten też w PFS...
Pozdrawiam koleżanki cieplutko...
  #1288  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 16:06
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Witam...piekne obrazki oglądnełam...Halinko-komentarz przeczytałam...lekko na duszy,i coś tam zrobilam...ja tylko robie w PFS...to moj ulubiony program,chyba że jakies tuto...no to w PSP
  #1289  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 16:09
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

...robie sie nieskromna...

...Grażynce juz teraz gratuluję wyróznienia w konkursie u Donny
  #1290  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 18:52
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Witam. Miło z Emerytka dzien rozpoczełam.Jest co podziwiac. Halinko dziekuje za Twoja obecnosc na tym watku...jestes nasz muzą ...dziekuje...dzieki Tobie chce mi sie chcieć
Tamoro wielkie brawa za zajecie I miejsca



Pozdrowienia dla Wszystkich zostawiam
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #1291  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 19:02
kaylana's Avatar
kaylana kaylana jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Łódź
Posty: 958
Domyślnie

Witam wieczorkie.
Gratulacje dla Małgosi.Brawo.
Dzisiaj prawie cały dzień walczyłamzfiltrami,które muszę zainstalować na tymkompie.Strasznie wolno mi to idzie.Uf.
Na dzisiajmam taki obrazek

  #1292  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 19:43
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 714
Domyślnie

Witam zdolne graficzki .
Ale wysyp pieknych obrazkow..
kris super wyszla ci ta akwarelka ,mnie sie nie udaje:
Malgosiu gratulacje wielkie za pierwsze miejsce .
Nalezało ci sie .
Nareszcie jest z nami kaylana i to z piękną pracą
Honoratka tez ostatnio taka elegancka ...super
Arakuda roztańczona..brawo.
Zosi pięknie za powitania dziekuje
a naszej Halince usciski serdeczne za poglaski posyłam ..
Ja dzisiaj....
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
  #1293  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 20:08
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Domyślnie Witam

Arakudo moje gratulacje za zajęcie pierwszego miejsca,
Ale piękne prace,niesamowite pomysły.Halince dzięki za miłe słowa.


Uploaded with ImageShack.us
__________________
  #1294  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 20:10
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Domyślnie

i jeszcze taki obrazek



Uploaded with ImageShack.us
__________________
  #1295  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 20:17
Maryna46's Avatar
Maryna46 Maryna46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: mazowsze
Posty: 11 178
Domyślnie Obrazek

Witam koleżanki piękne prace.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
  #1296  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 20:49
Oliwka's Avatar
Oliwka Oliwka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 2 147
Domyślnie


Witam koleżanki.Halinko ciesze się że czekasz na moje obrazki, dziękuję za piękne recenzje .pozdrawiam.A to dla Ciecie Halinko na pewno też Go lubisz??
http://www.youtube.com/watch?v=9oZf0...os=6Ha7TqodvvA
__________________
Oliwka--Danuta.
  #1297  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 21:25
~gość: emerytka's Avatar
~gość: emerytka
 
Posty: n/a
Domyślnie

Dziewczyny bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Do Was mi bardzo daleko i nawet nie śmiem się porównywać - trochę się bawię, ale tylko w PF w zasadzie i jestem pełna podziwu do Waszych prac.
Szczególnie gratuluję Małgosi nagrody.
  #1298  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 21:41
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 714
Domyślnie

Cytat:
Napisał emerytka
Dziewczyny bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Do Was mi bardzo daleko i nawet nie śmiem się porównywać - trochę się bawię, ale tylko w PF w zasadzie i jestem pełna podziwu do Waszych prac.
Szczególnie gratuluję Małgosi nagrody.

Zosieńko pozwól że przypomne słowa naszej Halinki,ktorymi zaczynamy watek ...

" My przez te obrazki poznajemy i siebie i innych.
Mniej nas interesują techniczne sprawy, bardziej to co w naszych duszach gra.
A gra wszystkim tutaj spotykającym się pięknie. Widać, że jeszcze interesuje nas świat, że nie obce nam marzenia. A to wiecie pomaga żyć.
Ja już w bardzo smutnych chwilach zaglądałam do tego naszego kącika pociechy i wiecie z szarego świata smutku wchodziłam w kolory i radość. Za co wam serdecznie dziękuję. Zauważyłam też, że ten wątek różni się od innych poświęconych tej tematyce. A wiecie czym? Zainteresowanie pracami innych, nie tylko swoimi. Wszystkie staramy się utrzymać tę wspaniałą atmosferę i jestem przekonana, że tak będzie dalej."

Więc widzisz to ma byc zabawa. .
Bardzo lubie te twoje powitania .
Tak samo jak lubilismy powitania Basi ..
Pozdrawiam serdecznie .
  #1299  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 21:55
gagaka's Avatar
gagaka gagaka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Kraków
Posty: 1 349
Domyślnie Witam !

Dla Małgosi serdeczne gratulacje za zajęcie I miejsca - praca wspaniała !
Koleżankom również gratuluje pomysłów bo prace są urokliwe ! Spokojnej nocki Wszystkim życzę!

__________________
"gagaka "- Grażyna
http://gagaka-mojagrafika.blogspot.com/
  #1300  
Nieprzeczytane 04-08-2010, 22:06
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Arakudo dawno cię nie było. Bardzo się cieszę, że zawitałaś do nas pokazując pełną wdzięku i lekkości pracę. Emerytko nie jest istotne robienie wspaniałych wielowarstwowych prac. Ważna jest chęć podzielenia się radością z tworzenia, pewnymi myślami i w każdej pracy umieszczenie odrobinki serca.Wtedy najprostsza grafika będzie się podobać. Konwaliowa rameczka śliczna, a stary dom wzrusza. Ta dziewczynka siedząca na stołku może symbolizować nas. Nasze wspomnienia z lat dzieciństwa. Każda ma pod powiekami taki bezpieczny przystanek i każda żałuje, że to wspomnienie. Kris cudna akwarelka. Radziłabym częściej iść tą drogą. Kompozycja ze starą szopą idealna. Elementy dobrane po mistrzowsku. Tamoro najszczersze gratulacje. Oklasków ze sto kilo przesyłam. Dziecięca fantazja ( według mnie o tym mówi obrazek) jest jedyna i niepowtarzalna, a ty podkreśliłaś jeszcze jej ulotność.Japoneczka jak figurka z doskonałej porcelany. Postawić ją ku ozdobie na półeczce w pokoju. Honorko1949 bardzo lubię taki ciepły klimat prac. Jakoś ten kolor kojarzy mi się z radością i komfortem. Kaylano mroczny, tajemniczy ten obraz. Jakby zapowiadał nieszczęście, budzi niepokój i trudno od niego oderwać oczy. Tar-ninko te twoje cudowne kompozycje mocno mnie rozleniwiają. A to po lesie bym połaziła, a to posiedziała nad wodą, a dziś prysznic bym wzięła. Miejsca czarowne dzięki tobie odwiedzam i marzeniami żyję. Akusiu ozdabiasz te twarze przecudownie. Dodajesz gładkim buziom charakteru. Alicjo211046 dwa sposoby na wspólne spędzenie czasu. Ten pierwszy bardziej mi się podoba. Oliwko za piosenki Humperdincka dziękuję. Rzeczywiście lubię jego aksamitny głos. A humorek prawdziwy. Z reguły po ślubie oddalają się ludzie od siebie. Niby razem w pokoju, a rozmowy brak. Gagako widzę, że nie tylko mnie urzekł Michaś. Przyjmij sto kilo oklasków.
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
. . . Nasza grafika - obrazki . . .cz. 15 tar-ninka Hobby, pasje 510 03-08-2009 21:43
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. IX tar-ninka Hobby, pasje 532 24-03-2009 17:49
. . .Nasza grafika - obrazki . . .cz. VI tar-ninka Hobby, pasje 515 02-02-2009 20:49
....Nasza grafika - obrazki cz. V tar-ninka Hobby, pasje 507 21-01-2009 11:29
....Nasza grafika-obrazki ...cz. IV tar-ninka Hobby, pasje 503 05-01-2009 12:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:53.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.