menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Finanse > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działów www.finanse.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-11-2012, 11:59
~gość: 31.174.171.xxx's Avatar
~gość: 31.174.171.xxx
 
Posty: n/a
Post Polacy zadowoleni z banków. Choć korzystają umiarkowanie - komentarze


Komentarz do artykułu: Polacy zadowoleni z banków. Choć korzystają umiarkowanie
--------------------
Więcej osób byłoby zadowolonych gdyby miał dostęp do pełnych opisów ofert wszystkich banków. Często niestety bierzemy co nam dają a później jest zdziwienie, że konto za drogie w utrzymaniu lub, że oprocentowanie za niskie. http://www.comperia.pl/konto-bankowe-jak-wybrac-najlepsze.html - oto czym się należy kierowac przy wyborze swojego banku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 29-11-2012, 11:14
robert50 robert50 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Posty: 8
Domyślnie

Dokładnie, niestety w Polsce szczególnie u ludzi starszych pojawia się przyzwyczajenie albo po prostu branie tego co dają.
Niestety nie można tak w dzisiejszym świecie, to nie poprzedni ustrój.
Ja swój bank wybierałem z dobry tydzień, czytając wszystkie oferty. I jak na razie jestem zadowolony
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-03-2013, 22:00
Klara54 Klara54 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Miasto: Polska
Posty: 23
Domyślnie

Cytat:
Napisał robert50
Dokładnie, niestety w Polsce szczególnie u ludzi starszych pojawia się przyzwyczajenie albo po prostu branie tego co dają.
Niestety nie można tak w dzisiejszym świecie, to nie poprzedni ustrój.
Ja swój bank wybierałem z dobry tydzień, czytając wszystkie oferty. I jak na razie jestem zadowolony

Ja podobnie Chyba z 10 razy upewniałam się i nawet chyba na tym forum podpytywałam o opinie

Ostatecznie wybrałam Kasy Stefczyka, z czego jestem bardzo zadowolona. Szkoda, że ludzie tak mało wiedza na temat skoków i widza tylko te "Wady", które gdzieś tam rzucane są w mediach i na forach nie zastanawiając się nawet, czy słusznie. Ja wczoraj naprawdę byłam mile zaskoczona obsługą młodej konsultantki w oddziale, która z wielką serdecznością wyjaśniła mi całą ofertę. Przedstawiła nawet alternatywne rozwiązania, co bardzo sobie cenię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-03-2013, 22:55
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Witaj i wydaję się mnie że jesteś "Stefczykową: Matką-Siostra-Ciotką i inną dobrotliwą Świętą Damą.Pozdrawiam Ciebie i będę się za ciebie modlić do św Franciszka.
Aby Wam ubyło///////......
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 05-04-2013, 08:36
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 718
Domyślnie

Cytat:
Napisał robert50
Dokładnie, niestety w Polsce szczególnie u ludzi starszych pojawia się przyzwyczajenie albo po prostu branie tego co dają.
Niestety nie można tak w dzisiejszym świecie, to nie poprzedni ustrój.
Ja swój bank wybierałem z dobry tydzień, czytając wszystkie oferty. I jak na razie jestem zadowolony
Masz dużo racji Robercie ..
Mnie sie udalo trafic dobrze , juz od lat jestem w jednym banku i jestem bardzo zadowolona ..
Co mysle o Kasach Stefczyka ...
maja bardzo nachalna reklame . a z doswiadczenia wiem ze co jest tak natretnie bardzo reklamowane to trzeba unikac ..
nie zaufalabym Stefczkowi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 05-04-2013, 11:31
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Ja miałam konta w różnych bankach,,,ale w tym, którym jestem ,/ a,jestem od początku jego powstania, chociaż zmienił właściciela/,,,, odpowiada mi pod każdym względem.,

Co do kas Stefczyka,,,,czytajcie dobrze,,,,kto w nich jest i jak to działa,,,,wydaje mi się, że niedługo będziemy czekać na drugą aferę typu amber gold,,,,tam gdzie nie ma gwarancji bankowej,,,nie ufam,,,,a spółdzielcze???? Przecież jest wyraźny napór władzy do likwidacji spółdzielczości w Polsce,,,,,przecież elita musi się jeszcze bardziej się wzbogacić.
a na kim?- na naiwnych i najsłabszych jak to jest obecnie.
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:00.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.