menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 00:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał iksigrek
Sa tylko dwa wytłumaczenia takiego poglądu:
-albo zbytnia fascynacja nieobowiązkowej lektury " MAIN KAMPF", bo to zalatuje jakąś segregacją i selekcją

Chyba nie fascynacja Mein Kampf.
Bo tam jest takie zdanko o nas.

Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie...

Polacy, według mojej opinii oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem.
Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyją ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

Na podstawie ostatnich badań, prowadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo.
Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki.


Zaiste przenikliwość.
Ale zamiary upadły. W Polsce nie znalazł się marszałek Petain,
ani chętni do asymilacji.
Wręcz przeciwnie!

Co za naród !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 00:50
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki.

ooo no całkiem dobry pomysł wyćwiczyć systematyczność...mam z tym kłopot oj mam
ale to chociaż da się zrobić wyrobić bo to nawyk ... polotu jednak nie da się wyćwiczyć

he,he szalone pomysły miewam
a systematyczność jest dla mnie nużąca ...blee
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 11:44
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Chyba nie fascynacja Mein Kampf.
Bo tam jest takie zdanko o nas.

Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie...

Polacy, według mojej opinii oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem.
Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyją ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

Na podstawie ostatnich badań, prowadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo.
Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki.


Zaiste przenikliwość.
Ale zamiary upadły. W Polsce nie znalazł się marszałek Petain,
ani chętni do asymilacji.
Wręcz przeciwnie!

Co za naród !

Ha -my Polacy? -Oczywiscie że jestesmy najbardziej inteligentnym narodem. Ja tam myślę, że nie tylko w Europie, ale i na świecie. Dlatego z niemiaszkami asymilować się nie będziemy, bo i po co
- żeby nam geny skopali?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 12:00
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał iksigrek
Sa tylko dwa wytłumaczenia takiego poglądu:
-albo zbytnia fascynacja nieobowiązkowej lektury " MAIN KAMPF", bo to zalatuje jakąś segregacją i selekcją
- albo za dużo wapna
Z chęcią poczytam ale niemieckiego nie znam, a wapno neutralizuję piwem i nie przeszkadza mi w myśleniu,
no dobrze ale z tego wynika, że tobie odpowiada prezydent o odwrotnych cechach czyli: powinien być nierozsądny, głupi, obrażalski, nie uznawać kompromisu, powinien być pod pantoflem brata, albo żony, albo tez premiera, powinien seplenić, być chorowity, cherlawy .. no i oczywiście ludzi nieszanujący i gbur niekulturalny , o ile pragniesz takiego prezydenta i o głosowaniu na takiego myślisz, a to taki mi faktycznie nie odpowiada i przed głosowaniem powinieneś wziąść więcej wapna i jeszcze raz pomyśleć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 12:27
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Z chęcią poczytam ale niemieckiego nie znam, a wapno neutralizuję piwem i nie przeszkadza mi w myśleniu,
no dobrze ale z tego wynika, że tobie odpowiada prezydent o odwrotnych cechach czyli: powinien być nierozsądny, głupi, obrażalski, nie uznawać kompromisu, powinien być pod pantoflem brata, albo żony, albo tez premiera, powinien seplenić, być chorowity, cherlawy .. no i oczywiście ludzi nieszanujący i gbur niekulturalny , o ile pragniesz takiego prezydenta i o głosowaniu na takiego myślisz, a to taki mi faktycznie nie odpowiada i przed głosowaniem powinieneś wziąść więcej wapna i jeszcze raz pomyśleć...

Wiesz na kogo będe głosował?
-na tego który spełni takie warunki jak:
- będzie posiadał polityczne doswiadczenie i musi być człowiekiem z minimum wyższym wykształceniem.(dyplom czeladnika, lub mistrza zawodu lub dyplom wykwalifikowanego rolnika mi nie odpowiada)
- musi być ochrzczony
- jeśli jest żonaty, lub mężatką, to musi żyć w związku sakramentalnym od początku swojego małżeństwa.
- musi mieć szacunek do swojej rodziny.
- musi być stałym człowiekiem w swoich pogladach i przynależności partyjnej, jeśli do jakiejś partii należy.
- nie może być byłym członkiem dawnej PZPR, ani jakimkolwiek współpracownikiem z dawnym aparatem bezpieki.
- musi być obywatelem z tylko polskim obywatelstwem, i nigdy nie mieszkał poza granicami Polski, od 1945 roku, ani nigdy nie był obywatelem żadnego innego państwa, prócz Polski.
-no i oczywiście musi nie być karany i skazywany w przeszłosci, za przestępstwa kryminalne i składanie fałszywych zeznań.

Na takiego kandydata będę głosował.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 13:07
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał iksigrek
Wiesz na kogo będe głosował?
-na tego który spełni takie warunki jak:
- będzie posiadał polityczne doswiadczenie i musi być człowiekiem z minimum wyższym wykształceniem.(dyplom czeladnika, lub mistrza zawodu lub dyplom wykwalifikowanego rolnika mi nie odpowiada)
- musi być ochrzczony
- jeśli jest żonaty, lub mężatką, to musi żyć w związku sakramentalnym od początku swojego małżeństwa.
- musi mieć szacunek do swojej rodziny.
- musi być stałym człowiekiem w swoich pogladach i przynależności partyjnej, jeśli do jakiejś partii należy.
- nie może być byłym członkiem dawnej PZPR, ani jakimkolwiek współpracownikiem z dawnym aparatem bezpieki.
- musi być obywatelem z tylko polskim obywatelstwem, i nigdy nie mieszkał poza granicami Polski, od 1945 roku, ani nigdy nie był obywatelem żadnego innego państwa, prócz Polski.
-no i oczywiście musi nie być karany i skazywany w przeszłosci, za przestępstwa kryminalne i składanie fałszywych zeznań.

Na takiego kandydata będę głosował.
No taki to wszystkich moich warunków nie spełnia, ja mam większe wymagania.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 13:11
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
No taki to wszystkich moich warunków nie spełnia, ja mam większe wymagania.....

Przyznaj się, że chciałbyś, aby twój kandydat brał jeszcze wapno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 13:19
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał iksigrek
Przyznaj się, że chciałbyś, aby twój kandydat brał jeszcze wapno
Widzę, że Ty już nie musisz, ale bierz coś na odwapnienie, bo to powoduje luźniejsze myślenie i bardziej racjonalne, ja używam piwa, tak mi lekarz zalecił i po badaniu wyszło, że jest ok, a badania miałem ścisłe, więc radzę coś brać na odwapnienie, bo z daleka widać nadmiary złóż wapniowych w pokładach komórek szarych i już sobie daj spokój , bo znowu będę musiał żółwika o interwencje poprosić, masz inne, moim zdaniem głupsze poglądy, Ty uważasz, że moje głupsze Twój cyrk a małpy nie moje...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 16:10
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Widzę, że Ty już nie musisz, ale bierz coś na odwapnienie, bo to powoduje luźniejsze myślenie i bardziej racjonalne,......

Racjonalizm jest ideą, którą odrzucam.
- czy mógłbyś mi polecić coś innego? Bo chciałbym cię zrozumieć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 16:17
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał iksigrek
Racjonalizm jest ideą, którą odrzucam.
- czy mógłbyś mi polecić coś innego? Bo chciałbym cię zrozumieć
Ja biorę dębowe mocne, po dwóch już kumam co piszesz, chociaż nie do końca co myślisz...spróbuj , może rozluźni żyły mózgowe....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #51  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 16:23
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Ja biorę dębowe mocne, po dwóch już kumam co piszesz, chociaż nie do końca co myślisz...spróbuj , może rozluźni żyły mózgowe....

No dobra. Spróbuję recepty i powiem czy działa. Natomiast, jeśli nie mozesz mnie zrozumieć, to znaczy, że powinieneś kumać co myślę przed wypiciem dębowych, a czytać po wypiciu

ps. nie obrażaj się Jip życia szkoda na obrażanie się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Nieprzeczytane 31-01-2010, 16:30
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał iksigrek

ps. nie obrażaj się Jip życia szkoda na obrażanie się.
Przestań nie mam o co, co nie znaczy, że się lubie trochę pokłócić, i Ty sie też nie dąsaj.. Ja tam nie z tych co to wymagają przeproszeń...Ale wkurzyć sie nieraz wkurzam...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.