menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4761  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 12:51
JanuszB's Avatar
JanuszB JanuszB jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 7 487
Domyślnie Muzyczny przerywnik

http://www.youtube.com/watch?v=fACLE...eature=related
__________________
Internetowy odtwarzacz audio
http://s0.radiohost.pl:2199/start/48040/
Cropelkowe Rodzinne Radyjko
  #4762  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 13:12
Mirosław Mirosław jest offline
Czasem zajrzy
Moderator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Posty: 120
Domyślnie

Przepraszam, że się wtrącam, ale tak czytam czytam i nic nie rozumiem

po pierwsze primo jak mawiają klasycy - nazwa tego podforum to humor, zabawa - i tego się chyba spodziewają wszyscy, którzy wchodzą tu na wątki (w tym moja skromna nieodzywająca się osoba - jednym słowem takie pasożyty jak ja). Humoru, kawałów, inspiracji do bon motów powtarzanych w gronie rodziny i znajomych. Tymczasem ktoś usilnie stara się od wczoraj z tego wątku zrobić skrzyżowanie pręgierza i swoistego przeglądu prasy w tym celu używając postów wyjętych (ja nie wiem jak to można zrobić bez obrzydzenia) z mało higienicznego publicznego szaletu jakim jest forum o2 (a raczej jego użytkownicy w niektórych wątkach). ja rozumiem, że jest zapotrzebowanie na takie forum skoro ściąga ono taką ilość frustratów ale na litość Istoty Wyższej - czy wszelkie ulewania stamtąd musza kogokolwiek tutaj interesować? Na KSC takie wymiociny nie wędrują nawet do kosza tylko w kosmos od razu, a osoby którym się tak odbijało w dość szybkim tempie zostały stąd wyewakuowane i teraz się skarżą na cenzurę na o2 właśnie między innymi...

Pana xyz informuję, że tam może sobie pisac każdy, w części wątków bez logowania i że jak ktoś się podpisuje albo nawet pisze do pana jako Aleksander Wielki, Napoleon Bonaparte czy (żeby użyć nicka z niniejszego forum i nikogo przy tym nie obrazić) Mirosław z Senior.pl to nie oznacza że tak właśnie jest. Ja wiem że to trudno pojąć przyzwoitym ludziom, którzy przez całe życie mieli jedną twarz i jedno nazwisko, ale podszywanie się to jedna z "ulubionych" zabaw gówniażerii w internecie. Stąd są gonieni nie mogą za bardzo uprawiać swojej aktywności (tak - przez tę wstrętną administrację i jeszcze wstrętniejsze "donosy" zapewne, biję się w piersi sam jestem egzekutorem conajmniej kilu zgłoszeń nadużycia), ale nie łudźcie się - czytają wszystko i bez wahania wykorzystają na forach, na których panuje rzeczywista wolna amerykanka - oczywiście ze stosownym komentarzem. Taka jest cena uczestnictwa w publicznym forum.

Oczywiście można się z takiego forum wycofać i założyć bądź dołączyć do prywatnego, zamkniętego dla "czynników zewnętrznych". Tyle że w sieci to prawie nigdy nie wychodzi. Zamknięte fora, listy dyskusyjne na zaproszenia i inne rzeczy mają żywotność do max 3 lat - potem zapadają się z nudy. Dlatego po prostu śmiejmy się z frustratów, którym wydaje się że staruszkowie to tylko kwiatki sadzić i wnuków pilnować. Współczujmy im - nie mają dzieci innej rozrywki to przychodzą tu zza płota pooglądać a czasem próbują kamieniem rzucić. To w istocie biedactwa są... opieką je należy otoczyć, bułkę słodką dać i wskazać trawnik do skoszenia a nie tak od razu te kamienie w nich z powrotem...

Po drugie primo - może zastanówcie się wreszcie czego chcecie - przecież tu w jednym poście ktoś krzyczał o cenzurze i jednocześnie o tym, żeby "administracja zapewniła spokój". No to jak niby ma to zrobić? narzędzia jakimi dysponuje każdy administrator każdego forum to:
- możliwość zwrócenia uwagi użytkownikowi (prywatnie lub publicznie)
- możliwość usuwania postów niezgodnych z regulaminem (co na dużych forach sprowadza się w istocie do reakcję na zgłaszanie nadużyć - nikt nie ma tyle sił i środków by czytać wszystkie pojawiające się posty na bieżąco)
- możliwość banowania lub innego ograniczenia aktywności userów nagminnie łamiących regulamin
- możliwość wprowadzenia prewencyjnego moderowania wszystkich postów i po prostu nie dopuszczania do publikacji łamiących regulamin (co oczywiście wiąże się z dużymi opóźnieniami w publikacji)

Tyle. Tylko tyle. I trzeba mieć tego świadomość, stawiając takie czy inne żądania czy zarzuty.

Taki mały przykład: Moderatorzy (coś o tym wiem) ani admini nie są duchami świętymi żeby wiedzieć co ktoś miał na myśli i mogę się założyć że nie usuną postu tylko na podstawie informacji że on kogoś obraża jeśli to obrażanie nie jest w tym poście jasne i widoczne dla wszystkich. Ja na przykład mogę się czuć urażony kawałami o łysych, ale nie będę zgłaszać jako nadużycia kawałów czy uwag tego typu zamieszczanych przez osobę z którą mam zatargi na forum To samo dotyczy pijaków, lekomanów, zwolenników konkretnych partii etc.... Tymczasem spora część zgłoszeń na seniorze dotyczy takich właśnie sytuacji (przepraszam że zdradzam kawałek warsztatu). Z drugiej zaś strony jak są ewidentne naruszenia to się ich nie zgłasza tylko na forum krzyczy "gdzie jest administracja, gdzie moderatorzy, gwałtu rety". No to ja się pytam - SKĄD administracja czy moderatorzy mają wiedzieć, że w tej chwili źle się dzieje w wątku x na podforum y? Raz jeszcze mówię - nikt nigdzie nie czyta wszystkich postów jak leci a na zapleczu żadnego forum nie siedzi sztab moderatorów analizujących każde zdanie właśnie wysłane przez użytkownika. Więc sprawa jest prosta - nie zgłaszać dupsów czy wyimaginowanych naruszeń, ale ZAWSZE zgłaszać rzeczywiste naruszenia - bez względu na to czy dotyczą one mnie bezpośrednio czy nie. Pisałem to zresztą już parę lat temu, nie pomnę teraz przy jakiej okazji...

Ufff rozpisałem się. Żeby watkowi stało się zadość zakończę dowcipem:

- Na czym polega globalna wioska?
- Na tym, że ludzie z całej Polski na o2 zachowują się jak na wsi (przepraszam ludzi mieszkających na wsi, chodzi o stereotyp a nie o miejsce zamieszkania).
  #4763  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 13:14
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
Domyślnie Witajcie.Przyjaciele.Znowu jest piękny dzień.Nie prÓszy. W Pruszczu !

Krzyś.

dr n. med. Krzysztof Wocjan
Warszawa

głowny specjalista MZ AD. 2009-2010
zdrowie publiczne (i psychiczne)
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________

Ostatnio edytowane przez xys : 08-02-2011 o 14:33.
  #4764  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 13:59
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Hej hej Krzysiu Omnibusie jak ty sobie to wyobrażasz wycofując się po angielsku? (rozumiem rozumiem i przykro mi, że stało się jak się stało) ale nawet nie myśl o tym aby nas opuszczać. Bez ciebie to jak bez ręki. Wszyscy polubiliśmy Krzysia i nadal chcemy aby był wśród nas. Przecież mamy wspólne ciekawe tematy a ty serwujesz informacje i poradniki z najwyższej półki. Wracaj do nas. Przecież można założyć różowe okulary.
Buziaczek.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
  #4765  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 14:13
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
Domyślnie ok dzieki za liczne objawy sympatii

nigdy nie zrobilem awantury nigdy nie obrazalem nikogo dbam o mila atmosfere i gdy ktos nie uwzglednil naszego humoru i consensus to ingerencje w porcelanie tworza stluczki.

antonimy rzeczownika miernota = coś świetnej jakości, coś wysokiej jakości

wiem, ze mnie lubicie moge korzystac ze swoich serwisow w USA lub Ameryce.

Ale nie odmawiam. Po co robis sobie i innym przykrosc. Nie jestem przewrazliwiony tylko bardzo zapracowany. Pisze o tym co stanowi skladnik integracji seniorów w Unii Europejskiej i czym zajmuja sie seniorzy z USA.

Podroze. Gotowanie. Pilegnowanie rozlin. Lektury i sztuka. Festyny i kiermasze.

i strony internetowe www.wocjan.net/sen
Cytat:
Napisał Paula
Hej hej Krzysiu Omnibusie jak ty sobie to wyobrażasz wycofując się po angielsku? (rozumiem rozumiem i przykro mi, że stało się jak się stało) ale nawet nie myśl o tym aby nas opuszczać. Bez ciebie to jak bez ręki. Wszyscy polubiliśmy Krzysia i nadal chcemy aby był wśród nas. Przecież mamy wspólne ciekawe tematy a ty serwujesz informacje i poradniki z najwyższej półki. Wracaj do nas.
Przecież można założyć różowe okulary.
Buziaczek.
» rzeczownik miernota

synonimy: marnota, bubel, tanizna, chłam, dziadostwo, fuszerka, kaszana, kicz, lichota, lipa, szmira, śmiecie, tandeta
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________
  #4766  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 14:23
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał xys
nigdy nie zrobilem awantury nigdy nie obrazalem nikogo dbam o mila atmosfere i gdy ktos nie uwzglednil naszego humoru i consensus to ingerencje w porcelanie tworza stluczki.

antonimy rzeczownika miernota = coś świetnej jakości, coś wysokiej jakości

wiem, ze mnie lubicie moge korzystac ze swoich serwisow w USA lub Ameryce.

Ale nie odmawiam. Po co robis sobie i innym przykrosc. Nie jestem przewrazliwiony tylko bardzo zapracowany. Pisze o tym co stanowi skladnik integracji seniorów w Unii Europejskiej i czym zajmuja sie seniorzy z USA.

Podroze. Gotowanie. Pilegnowanie rozlin. Lektury i sztuka. Festyny i kiermasze.

i strony internetowe www.wocjan.net/sen » rzeczownik miernota

synonimy: marnota, bubel, tanizna, chłam, dziadostwo, fuszerka, kaszana, kicz, lichota, lipa, szmira, śmiecie, tandeta

Przytargałam tort dla całej paczki i zapraszam aby się trochę osłodzić....


__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
  #4767  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 14:25
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Krzysiu lepiej rzeczownik- przyjaciel a będzie nam wszystkim przyjemnie.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
  #4768  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 14:29
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
Domyślnie sytuacja: wesołe jest życie staruszka !

jak wspomniałem w Niemczech zawsze mozna spotkac na szlakach turystycznych grupy z siwymi wlosami smiejace sie usmiechniete ruchliwe.

to kluby ludzi, ktorzy poznali sie przez internet aby zaprzyjaznic w realu. internet w krajach bardziej cywilizowanych jest wykorzystywany bez wiekszych obaw i bez cenzury jak w Chinach Ludowych.

Obowiazuja okreslone sposoby zabezpieczen ale wymienia sie mieszkaniami, dzieli jazdy. Internet sluzy polepszeniu standardtu zycia i obnizenia kosztow.

mam okolo 200 000 uzywanych ksiazek w antykwariacie i nowych ze 100 tysiecy w ksiegarni.

Jak - to na ucho. Mowie ogolnikami.

Z Janem wysiewamy roslinki do rozsady na wiosne - gdzies od maja bedzie w sam raz. Namawiwm do nasladownictwa - tylko podlewac - mam kulki nawozu na pol roku ...

ok cdn. nastapi
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________
  #4769  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 14:36
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
Domyślnie między nami wariatami !

Wariatka dzwoni do wariatki o polnocy.
Czy to numer .5555-5555.
Przepraszam, ze Panią obudziłam.
Nie szkodzi, i tak dzwonił telefon.
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________
  #4770  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 14:38
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 427
Domyślnie No to juz po burzy...

...jak to w życiu...

Uploaded with ImageShack.us ...galaretka truskawkowa z budyniem...
  #4771  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 14:42
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
Domyślnie lechuza

jestem zachwycony nowoczesnymi donicami lechuza z Niemiec i florydy do roslin

system polecam filmik http://www.nowoczesne-donice.pl/film-lechuza

firma z Niemiec - w fabryce bezposrednio mozna kupowac i odrzuty taniej

ale system jest genialny na parapety i balkony i do wnetrz

no cos podobnego Polak potrafi http://www.youtube.com/watch?v=ErhMg...eature=related

Czy zakupy grupowe, internetowy hit ostatnich miesięcy, zdobyły popularność tylko ze względu na niskie ceny? Zobacz jakie sztuczki stosują serwisy, żeby zachęcić cię do kupna.

Serwisy z zakupami grupowymi stosują wiele sztuczek, dzięki którym ich skuteczność jest bardzo duża. Pierwsze co rzuca się w oczy zwykłemu użytkownikowi to olbrzymia zniżka, która działa na prawie każdego. Kto z nas nie kupił czegoś w zwykłym sklepie głównie dlatego, że akurat była 50% promocja? W serwisach z zakupami grupowymi to minimalna obniżka, a zdarzają się nawet 90%. „49 zł zamiast 130 zł za kompleksową pielęgnację twarzy – peeling", „Czekoladowy zabieg relaksująco – rewitalizujący (…) zamiast 130 zł zapłacisz 52 zł”, „Jedyne 39 zł za kupon o wartości 300 zł na fotodepilację” - to typowe oferty z polskich serwisów z zakupami grupowymi. Skąd tak duże obniżki? Sprzedający liczą, że kupując voucher na obiad w restauracji za połowę ceny zamówimy jeszcze napoje i deser, które są już w normalnych cenach. W klubach fitness czy u kosmetyczki możemy natomiast zostać na dłużej, bo jedno wejście czy zabieg rzadko kiedy dadzą pełen efekt.
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________
  #4772  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 14:49
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał xys
jestem zachwycony nowoczesnymi donicami lechuza z Niemiec i florydy do roslin

system polecam filmik http://www.nowoczesne-donice.pl/film-lechuza

firma z Niemiec - w fabryce bezposrednio mozna kupowac i odrzuty taniej

ale system jest genialny na parapety i balkony i do wnetrz

no cos podobnego Polak potrafi

Czy o to cudo chodzi?


__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
  #4773  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 14:55
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri
...jak to w życiu...

Uploaded with ImageShack.us ...galaretka truskawkowa z budyniem...

Siri super galaretka. Dzięki.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
  #4774  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 15:01
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Dzień dobry!
Widzę iż utrudniają wam życie jak mogą.

Trzymajcie się!W dobrym towarzystwie i taki biznes się opłaci.
Pozdrawiam.
  #4775  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 15:04
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
Domyślnie zakupy grupowe

grupa przyjacioł z klubu w Niemczech planuje biwak za granica musi kupic wyposazenie indywidualne i zbiorowe.

szukaja producentow i kupuja co potrzebne w cdenie 3 razy nizszej od rynkowej po podzial cen jest

taki producent 30 zlotych

hurtownia 60 zlotych sklep 90 zlotych

producent zarabia 10 zlotych

hurtownicy i sklepy po 30 zlotych

jesli nie umiemy wyprodukowac czegos za 20 zlotych to placimy 90 ...

sztuka kupic od producenta za 30 co kupujemy za 90 =

i dlatego w Niemczech jest tzw Fabrikkauf ... mozemy sobie tak pomagac wlasnie jako przyjaciele fundacji dla staruszkow wesolych !
__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________
  #4776  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 15:04
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał Doc
Dzień dobry!
Widzę iż utrudniają wam życie jak mogą.

Trzymajcie się!W dobrym towarzystwie i taki biznes się opłaci.
Pozdrawiam.

Witaj Doc dla ciebie również kawałek tortu przyjacielu.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
  #4777  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 15:08
xys's Avatar
xys xys jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 16 457
Domyślnie obadajcie

lechuza jest w Krakowie i w Warszawie na Saskiej Kępie - rozmawialem z tym wlascicielem.

firma z niemiec mam katalogi i maja na Florydzie

sa rozne linnie ideal bo woda starczy na 2 tygodnie do misiaca bez podlewania ...

system i doniczki ale ware ceny spore w Polsce

z fabryki mozemy zamowic razem po cenach producenta - zrzuta jak na grila prywatke ... mam transport ... zrzuta na benzyne ... prowadze ciezarowke

Cytat:
Napisał Paula
Czy o to cudo chodzi?


__________________
Christophe Jean de V.
__VILLA_GARDEN__

__ SZKOŁA ŻYCIA __
------ po prostu -----
Dom i Gospodarstwo
Zdrowia Publicznego
Bolero M. Ravel
kto podróżuje
dwa razy żyje
__________________
  #4778  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 15:18
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paula
Witaj Doc dla ciebie również kawałek tortu przyjacielu.

A nie wytną?Tak nic do sprzedania.
  #4779  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 15:23
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał Doc

A nie wytną?Tak nic do sprzedania.

Do sprzedania są buziaczki Doc.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
  #4780  
Nieprzeczytane 08-02-2011, 15:35
gerd's Avatar
gerd gerd jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: K-Koźle
Posty: 1 435
Domyślnie Dzień dobry

Witam i pozdrawiam wszystkich

U mnie dziś wyjątkowo piękna słoneczna pogoda. Jest nawet stosunkowo ciepło – 12 stopni.
Byłem dziś na swojej działce – pooglądać i zostałem mile zaskoczony. Otóż zaczynają - „wychodzić” z ziemi - czubki „kwiatów Żonkili”. Cebulki tych kwiatów, wyjmowałem w ubiegłym roku, podczas powodzi dosłownie z pod wody. Uratowałem w ten sposób – ponad 150 cebulek. Prawie wszystkie, ponownie posadzone, chyba – zakwitną.
Wszystkim życzę – równie słonecznego i miłego dnia.

Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sprzedam licencje na biznes Damian17 Kupię, sprzedam, zamienię 17 03-01-2011 18:02
Sprzedam firme biznesovo.pl Kupię, sprzedam, zamienię 0 01-12-2009 17:17
Sprzedam mieszkanie Vera Kupię, sprzedam, zamienię 2 17-08-2009 15:35
Sprzedam masażer phil Kupię, sprzedam, zamienię 0 24-06-2009 18:16
Sprzedam połowę domu. Optymistka Kupię, sprzedam, zamienię 2 26-03-2009 11:01

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.