menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 16-04-2011, 21:32
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 062
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ten najbliższy krewny już taką nowość wprowadził podczas strajku pielęgniarek.
Przecież strajk był niedawno.
O co ..pływa?
  #202  
Nieprzeczytane 16-04-2011, 22:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 753
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Przecież strajk był niedawno.
O co ..pływa?

Lili Droga!
Strajki nie był w proteście przeciwko poniewieraniu przez wielebnego nieboszczykiem prezydentem RP i jego małżonką.

Protestować w tej sprawie powinien niejaki Kaczyński Jarosław, bo ponoć kochał brata bliźniaka miłoscią bezgraniczną i czuły był na tym tle jak spłonka w minie ppanc.
Podobnie było jak kolaborant Kaczyńskiego nazwiskiem Świtoń całkiem niedawno sponiewierał szacownego nieboszczyka twierdząc, ze spotkała go KARA BOŻA za ZDRADĘ STANU w obecności stada PiSowskich eunuchów, które nawet nie mruknęły na kalumnie, bo bardziej sie obawiały karzącej ręki sprawiedliwości Rydzyka, niż podrygów Kaczora.
A PiSu wuc podwinął pod siebie podogonie i zwiał w krzaki w dziwny sposób oślepły i ogłuchły....
  #203  
Nieprzeczytane 17-04-2011, 03:24
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Power to the people! Tak śpiewał John Lemnnon. dla władzy wuc zrobi wszystko.
__________________
  #204  
Nieprzeczytane 18-04-2011, 09:36
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 062
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Lili Droga!
Strajki nie był w proteście przeciwko poniewieraniu przez wielebnego nieboszczykiem prezydentem RP i jego małżonką.

Protestować w tej sprawie powinien niejaki Kaczyński Jarosław, bo ponoć kochał brata bliźniaka miłoscią bezgraniczną i czuły był na tym tle jak spłonka w minie ppanc.
Podobnie było jak kolaborant Kaczyńskiego nazwiskiem Świtoń całkiem niedawno sponiewierał szacownego nieboszczyka twierdząc, ze spotkała go KARA BOŻA za ZDRADĘ STANU w obecności stada PiSowskich eunuchów, które nawet nie mruknęły na kalumnie, bo bardziej sie obawiały karzącej ręki sprawiedliwości Rydzyka, niż podrygów Kaczora.
A PiSu wuc podwinął pod siebie podogonie i zwiał w krzaki w dziwny sposób oślepły i ogłuchły....

Napisz mi jeszcze raz o co ...chodzi tym razem.
I przy okazji, co myślisz o wypowiedzi prof. Kuźniara, podważającej werdyk IPN-owskiej prokuratury względem ludobójstwa.

Dla tych co nie kumają, dodaję iż za jednym zamachem odsyła na out POwskiego Kieresa.

Jest Wielki Tydzień, więc także nie będę się rozpisywać więcej o tych, co robią za czopki na ruskie hemoroidy.

Do miłego.
  #205  
Nieprzeczytane 18-04-2011, 09:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 753
Domyślnie

[quote=Lila]
Cytat:
Napisz mi jeszcze raz o co ...chodzi tym razem.

Z przyjemnością.
W skrócie to było tak, że RYDZYK ze ŚWITONIEM nasr.li na cześć TWOJEGO nieboszczyka-idola i jego zacną małżonkę.
A brat nieboszczyka, czyli niejaki JAROSŁAW KACZYŃSKI ten odchód uznał za perfumerię i podwinąwszy ogon z przyległościami pod siebie udał, że to deszczyk pamięć BRATA i SZWAGIERKI ZROSIŁ.

Cytat:
I przy okazji, co myślisz o wypowiedzi prof. Kuźniara, podważającej werdyk IPN-owskiej prokuratury względem ludobójstwa.
To samo co powiedział Kuźniar cytując uchwałę POLSKIEGO SEJMU.

Cytat:
Jest Wielki Tydzień, więc także nie będę się rozpisywać więcej o tych, co robią za czopki na ruskie hemoroidy.
Lili i to Ty co miałaś familianta z Ukrainy i kamienicę?
I Lili jeszcze cuś.
Martwie sie o Twoją konstrukcje moralna.
Ja nie organy Ci po wnętrzu czaszki sie ganiaja, to wydalasz brzydkie a teraz jeszcze doszły Ci czopki i hemoroidy.
Czy naprawde nie masz kogo o jakies porady na psyche poprosić?
  #206  
Nieprzeczytane 18-04-2011, 14:10
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał Lila
Napisz mi jeszcze raz o co ...chodzi tym razem.
I przy okazji, co myślisz o wypowiedzi prof. Kuźniara, podważającej werdyk IPN-owskiej prokuratury względem ludobójstwa.

Dla tych co nie kumają, dodaję iż za jednym zamachem odsyła na out POwskiego Kieresa.

Jest Wielki Tydzień, więc także nie będę się rozpisywać więcej o tych, co robią za czopki na ruskie hemoroidy.

Do miłego.


Co niektórzy mają nie tylko problemy z czytaniem ze zrozumieniem ,ale również ze słuchaniem ze zrozumieniem,ale Ty ? Nie do wiary! Prof.Kuźniar nikogo i niczego nie podważał,on podjął odważną próbę wytłumaczenia ignorantom, jaki jest stan prawny w tym zakresie ,zarówno w prawie polskim jak i międzynarodowym. Prawo może się nam nie podobać lecz należy je respektować i warto pamiętać starą prawniczą maksymę ,że ''nieznajomość prawa szkodzi'' .Ale jak widać zrozumienie prawa i poszanowanie jego zapisów największą trudność sprawia tym co to na sztandarach mają ''prawo''i aby śmieszniej było ,jeszcze ''sprawiedliwość'' !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #207  
Nieprzeczytane 18-04-2011, 14:24
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 062
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Lila

Z przyjemnością.
W skrócie to było tak, że RYDZYK ze ŚWITONIEM nasr.li na cześć TWOJEGO nieboszczyka-idola i jego zacną małżonkę.
A brat nieboszczyka, czyli niejaki JAROSŁAW KACZYŃSKI ten odchód uznał za perfumerię i podwinąwszy ogon z przyległościami pod siebie udał, że to deszczyk pamięć BRATA i SZWAGIERKI ZROSIŁ.


To samo co powiedział Kuźniar cytując uchwałę POLSKIEGO SEJMU.


Lili i to Ty co miałaś familianta z Ukrainy i kamienicę?
I Lili jeszcze cuś.
Martwie sie o Twoją konstrukcje moralna.
Ja nie organy Ci po wnętrzu czaszki sie ganiaja, to wydalasz brzydkie a teraz jeszcze doszły Ci czopki i hemoroidy.
Czy naprawde nie masz kogo o jakies porady na psyche poprosić?

No tak. Coraz gorzej z człowiekiem .
W zasadzie to już rozpad...
A jeszcze niedawno funkcjonował całkiem samodzielnie..

Ech, żizn parchataja...

Wesołych Świąt Pluto. Nie daj się rozpuścić w dyngus i pamiętaj malować tylko kurze jajka.
  #208  
Nieprzeczytane 18-04-2011, 21:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 753
Domyślnie

[quote=Lila][quote=pluto37]

Cytat:
No tak. Coraz gorzej z człowiekiem .
W zasadzie to już rozpad...
A jeszcze niedawno funkcjonował całkiem samodzielnie..

Ech, żizn parchataja...

Lili Droga! Nie poddawaj sie! Jeszcze raz sugeruję, żebyś choc spowiednika pod....pytała. Może to jakos da się naprawić.
W końcu nie takie cuda -śmy widzieli.
Będzie dobrze, albo nawet .....jeszcze lepiej. Tylko bądź dzielna!!!!


Cytat:
Wesołych Świąt Pluto. Nie daj się rozpuścić w dyngus i pamiętaj malować tylko kurze jajka.
Tez na wesoło, ciepło i pogodnie.
I pozdrów światecznych biesiadników.
niech nadzieja ich nie opuszcza!
  #209  
Nieprzeczytane 22-04-2011, 23:13
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

".. Jak PiS dojdzie do władzy, to..?! .." - Kabareton

http://www.youtube.com/watch?v=4y551onDohU

__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/

Ostatnio edytowane przez amelia : 23-04-2011 o 06:32.
  #210  
Nieprzeczytane 22-04-2011, 23:25
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał amelia
".. Jak PiS dojdzie do władzy, to..?! .." - Kabareton

http://;) ".. Jak PiS dojdzie do wła...- Kabareton ;)

Amelko,dajże tą "linkę" po ludzku ,bo nie można otworzyć!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #211  
Nieprzeczytane 25-04-2011, 23:38
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 415
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Amelko,dajże tą "linkę" po ludzku ,bo nie można otworzyć!
Puszki Pandory lepiej nie otwierać
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #212  
Nieprzeczytane 05-05-2011, 00:04
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Popatrzcie co się stanie po dojściu PiS-u do władz. Dla "ameli" to dedykuję..

Może przejrzycie wreszcie na oczy. Ujrzycie też język miłości PO.

Błękitny Marsz PO czyli kto pierwszy dzielił Polskę.Pamięć ludzka jest ulotna, ale głębiny internetu nie. Po niedzielnych uroczystościach rocznicowych i zmasowanym ataku mediów na PiS, zwłaszcza z treść transparentów przypomnę wiec PO z 7 października 2006.

Warto przypomnieć kto pierwszy podzielił Polskę, kto pierwszy kwestionował legalnie i demokratycznie wybrany rząd, kto wzywał do obywatelskiego nieposłuszeństwa, kto pierwszy wołał „tu jest Polska”.

Tłum działaczy partyjnych zaś odpowiadał : „Polska wolna, solidarna!", "Wolne media!", "Chcemy demokracji!"
======================================
no to wołali:

"Pis wam mordę lizał", "Pis to PZPR bis" "Raz zdobytej władzy nigdy nie oddadzą" (oddali dobrowolnie-przypisek mój), "precz z Kaczyńskimi --bandą rozbójników", "dość dyktatury kurdupli umyslowych", Nawet po angielskiemu było "Pis the biggest lying party in the world!!! Obejrzyjcie fotki to znajdziecie "anglistów".

No cóż "wykształciuchy" młode i z dużych miast pisały transparenty. No to z błędem angielski? Ja to zauważyłem, ale nikt z tłumu (wykształciuchów) nie powiedział "kolego z PO zwiń to bo z błędem"?

Znajdziecię tę fotkę, ale po obejrzeniu innych. Nie będę ułatwiał.

Amelia poszuka. Wszak pisała, że to był taki "przyjazny" marsz. Jak fotki z TVN-to oczywista oczywistość (tak to tu ktoś pisał-czyli "amelia"). A jak inne to może fałszywki? Mordki są na fotkach.

Amelio--co Ty na to? Sama zobacz. To znalazł Miecio--a mnie dał do napisania posta.

A tu macie link z fotkami anarchistów z PO (przeciw władzy legalnej) z roku 2006. Kto zaczynał? Sami sobie odPOwiecie.

http://jwp-ne.nowyekran.pl/post/1095...e-do-wladzy-to

Marsz kurdupli umysłowych? Tak to widać. Nawet angielszczyzna "wykształciuchom" obca?
Kto z Was namierzy ten transparent jako pierwszy? Nie pytajcie "kolczugi".:D
  #213  
Nieprzeczytane 05-05-2011, 02:17
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie amelia

Amelia te fotki zobaczy i może zrozumie, że fotki z TVN są inne. Bo chyba poszukasz gdzie jest transparent po angielsku z błędem? Jesteś dociekliwa. To dociekaj. Ja mam fotkę z tego. A to Cię zmusi (i innych) do obejrzenia w tym poszukiwaniu wiele anty rządowych obrazków.. Oprócz leniwców i lemingów oczywiście.

Jakoś Polski PO nie podpaliła. Ale byli tymi co podzielili.

Have success my the best amelio.
  #214  
Nieprzeczytane 05-05-2011, 06:44
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Nie Kazik ty organizujesz falange przeciwko amelii

Nie widze tutaj na KSC na zadnym watku wypowiedzi Miecia, jak go nazywasz na temat moich postow.

Czy to znaczy, ze zmawiacie sie na priv i ustalacie taktyke?

Z twoich slow wynika, ze tak.

Ciekawe co powiedzialby admin na tak jawne chwalenie sie lamaniem regulaminu
Cytat:
Cytat:
Napisał Kazik

Amelia poszuka. Wszak pisała, że to był taki "przyjazny" marsz. Jak fotki z TVN-to oczywista oczywistość (tak to tu ktoś pisał-czyli "amelia"). A jak inne to może fałszywki? Mordki są na fotkach.

Amelio--co Ty na to? Sama zobacz. To znalazł Miecio--a mnie dał do napisania posta.




Cytat:
A TO POLSKA WŁAŚNIE
Wczoraj, 21:56 #12656

Kazik
Stały bywalec

Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 6 777


Cytat:
Cytat:
Napisał amelia
To pewnie jakies sluzby celowo opoznialy ten pociag?
Koniecznie trzeba to zbadac?
I kto dolaczyl do skladu ten trefny wagon?
To byl spisek.
Jak mi Was żal. Jak dzieci na Onecie. Nic tu nie dodam. Ale podawałaś coś dla mnie o "Błękitnym Marszu". Jaki był grzeczny i tak dalej. Nawet fotki.

Zaraz będziesz miała odpowiedź (foto-graficzną) Jak poczytasz link. Takiej wredności w Pis nie było. Ale to Mietek znalazł i opracowuje. Poradziłem mu tylko aby była dedykacja dla "amelii". Zaraz napisze Miecio. A ja mam świetne coś na forum PO. To ich poruszy.

Kazik jednak cienias jestes
Ale dobry organizator - umiesz zmontowac grupe zorganizowana - tylko malo sprytny by sie lamaniem prawa nie przechwalac
to znamienne dla twojego ugrupowania
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #215  
Nieprzeczytane 06-05-2011, 17:36
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie amelia

Znowu nie rozumiesz co się pisze? No to wyjaśnię jak dziecku. Podałaś kiedyś mi do obejrzenia "galerię fotek" z "Błękitnego Marszu" w 2006 organizowanego przez Tuska, przeciw legalnemu rządowi Jarosława. Fotki miały świadczyć o "pokojowej" i GRZECZNEJ manifestacji. Tam nie pokazywano transparentów i ( tak ocenzurowane) mogły dać wrażenie "pokojowej"

Mieczysław znalazł to: http://jwp-ne.nowyekran.pl/post/1095...e-do-wladzy-to

A tu na każdej fotce jest transparent jakie wtedy nieśli. Tak jadowitej manifestacji nie było jeszcze. Nawet teraz przeciw tym co sprzedali śledztwo smoleńskie. Czyli "Marsz krakowski". Tam trzech "grzecznych" maszerowało na czele--czyli Tusk, Niesiołowski, Palikot. Wyobrażam sobie co krzyczeli.

No to jak Miecio znalazł to (link masz kilka linijek wyżej) to napisałem żeby to podał. A z dedykacją dla Ciebie--bo właśnie jedynie TY optowałaś, że to "grzeczny" marsz był. Obejrzałaś w końcu te fotki? Te z linku w tym poście?

Tak więc specjalnie amelii napisałem post, bo Miecio uznał, że mi to lepiej wyjdzie.

Więc gdzie tu jakie namawianie? Dyskusja była, że ten co wygrzebał w necie (Mietek) to niech posta pisze. W ostateczności ja napisałem. Masz to tuż nad tym--czyli 212 i 213.

A amelia doszukuje się spisków.--należy w tym miejscu dopisać "jak zwykle".
  #216  
Nieprzeczytane 06-05-2011, 18:10
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

PO Czy PiS siebie warci może tak Samoobrona???
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
  #217  
Nieprzeczytane 06-05-2011, 18:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 753
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
PO Czy PiS siebie warci może tak Samoobrona???

masz jeszcze więcej takich genialnych pomysłów?
Jeśli tak to dawj śmiało.
Po co masz wrzucać po kawałku i czekać na komentarze.
Tylko mudisz wziąć pod uwaę, że --smy już niejednego modela widzieli na tych łamach. To będzie ci trudno być oryginalnym.
  #218  
Nieprzeczytane 07-05-2011, 22:39
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Jak dojdzie PiS do władzy,to wszędzie umieści zdjęcia.
Należy przeczytać komentarze.
http://wiadomosci.onet.pl/wideo/wyrz...#m=8923730,c=1
Niestety strona jaką podałaś już się nie otwiera. Ale zdjęcia już można umieścić. Nie czekając na wybory. Czasem znika i to by się przydało.

A tak wyglądał wcześniej
  #219  
Nieprzeczytane 07-05-2011, 22:51
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Faktycznie upokorzył polaków,bo Polaków na pewno nie !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #220  
Nieprzeczytane 08-05-2011, 09:00
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Znowu nie rozumiesz co się pisze? No to wyjaśnię jak dziecku. Podałaś kiedyś mi do obejrzenia "galerię fotek" z "Błękitnego Marszu" w 2006 organizowanego przez Tuska, przeciw legalnemu rządowi Jarosława. Fotki miały świadczyć o "pokojowej" i GRZECZNEJ manifestacji. Tam nie pokazywano transparentów i ( tak ocenzurowane) mogły dać wrażenie "pokojowej"

Mieczysław znalazł to: http://jwp-ne.nowyekran.pl/post/1095...e-do-wladzy-to

A tu na każdej fotce jest transparent jakie wtedy nieśli. Tak jadowitej manifestacji nie było jeszcze. Nawet teraz przeciw tym co sprzedali śledztwo smoleńskie. Czyli "Marsz krakowski". Tam trzech "grzecznych" maszerowało na czele--czyli Tusk, Niesiołowski, Palikot. Wyobrażam sobie co krzyczeli.

Pamietam, obejrzalam te fotki i nie znalazlam nic bardziej jadowitego i niebezpiecznego od palenia kukly Prezydenta Walesy i oskarzen rzucanych przez Jaroslawa Kaczynskiego w roku 1993.
Nie uwazasz, ze to wlasnie wtedy Jaroslaw Kaczynski podzielil Polakow segregujac na naszych i tamtych

Nie wspomne o zdjeciach zawieszanych tutaj przez ciebie i o twoim slownictwie.
http://www.youtube.com/watch?v=c8S487rSlaY

Cytat:
Napisał Kazik
No to jak Miecio znalazł to (link masz kilka linijek wyżej) to napisałem żeby to podał. A z dedykacją dla Ciebie--bo właśnie jedynie TY optowałaś, że to "grzeczny" marsz był. Obejrzałaś w końcu te fotki? Te z linku w tym poście?

Tak więc specjalnie amelii napisałem post, bo Miecio uznał, że mi to lepiej wyjdzie.

Więc gdzie tu jakie namawianie? Dyskusja była, że ten co wygrzebał w necie (Mietek) to niech posta pisze. W ostateczności ja napisałem. Masz to tuż nad tym--czyli 212 i 213.

A amelia doszukuje się spisków.--należy w tym miejscu dopisać "jak zwykle".

Kazik
nie pal glupa, przeczytaj dokladnie swoj post#12656 na A TO POLSKA WŁAŚNIE

gdzie ta dyskusja sie odbywala, gdzie poradziles Mieczyslawowi , by ten link dedykowal mnie i Jego stwierdzenie , ze ty sam najlepiej napiszesz ten post?
Podaj moze te nr postow albo linki, bo jak dotychczs to tlumaczysz sie bardzo mętnie, co potwierdz moja pewnosc o knowaniu poza forum, co jest oczywistym lamaniem regulaminu KSC.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
 


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
J.Kaczyński – marsz ku władzy Karol Polityka - wątki archiwalne 4022 13-06-2012 11:39
800 tysięcy seniorów wróci do pracy? - komentarze sToRcZyK Ogólny 14 17-05-2011 21:42
Witam PIS.... zdzislaw.bedrylo Polityka - wątki archiwalne 9 29-09-2009 09:34
Michael Jackson wróci latem - komentarze szarotka Ogólny 1 06-03-2009 17:18
Sympatycznie zaspokajany niezdrowy apetyt na apanaże władzy z centrum Polityka - wątki archiwalne 10 28-06-2008 11:13

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.