menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #27181  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 02:00
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Nie wiem, czy to pisowcy niekontenci. Przede wszystkim niezadowoleni są ci, którzy w tym widzą wzmocnienie Kościoła.
Co do słów największego polskiego polityka ( wzrostem li tylko ) to jak zwykle wziął bzdurę jako materiał wyjściowy, mianowicie uznał, że pisowiec = katolik.
Guzik prawda.
Cytat:
Napisał POLA
A możesz mi wskazać pisowca, który nie jest katolikiem i ma odwagę się do tego przyznać?
Ciągle przecież owijają wszelkie wątki wokół wartości i szukają wsparcia wśród duchownych.
Polu--poszukujesz takiego, więc się zgłaszam. Bo ateista to chyba już nie katolik? Byłem chrzczony i do kościoła chodziłem, ale tak chyba w siódmej klasie podstawowej mi się odmieniło i pozostało do dziś. Z tego powodu nie szukam wsparcia wśród duchownych. Jak ktoś tu założy wątek o wartościach, to oczywiście coś bym tam pisał i wcale nie krytycznie a wręcz przeciwnie. Ale wartości, tradycja itd. to temat rzeka i byłoby wiele postów.

A może wśród wyznania prawosławnego też głosują za PiS? Przecież właśnie na wschodzie jest "zagłębie" PiS, czyli na Podlasiu. Myślę że wśród innych wyznań też by znalazł zwolenników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27182  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 06:29
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Kazda partia diabla warta,sobie tylko sluzy i to chce jak najdluzej !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27183  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 09:32
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Ofensywa pisowska

od samego rana w mediach.
Najpierw w PR! Hofman, w Trójce Błaszczak, w PN - też Błaszczak.
Skąd taka aktywność?
Pewno po wczorajszych zwierzeniach prf. Jadwini i jej stwierdzeniu, że prezes jakiś nieobecny i niewykluczone, że wcale nie ma ochoty na przejęcie władzy.
Dyżurni medialni oczywiście zaprzeczyli takim tezom.
Gdzie prezes?
W domu.

Przed 10. w tvn24 pojawi się filozof.
Co powie - łatwo przewidzieć.
Przyczepi się do koalicji rządzącej, nie omieszka ugryźć opozycję, oczywiście z wyjątkiem RP, bo oni nie grzeszyli w poprzedniej kadencji.

O 15. na konferencji pojawi się Gowin.
Będzie o AG, a raczej o tym, co wokół niej się rozwija, a rozwija się, oj, rozwija.
I tak zaczął się nam polityczny tydzień.
Urlopu nie będzie, a za 9 dni powakacyjne obrady okrągłej.

PS Przed chwilą facet od robaczków, prof. Stefan N. wystąpił niepolitycznie i usiłował mnie przekonać, aby pokochać pająki.
Nie przekonał, nie pokocham.

Ostatnio edytowane przez POLA : 20-08-2012 o 09:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27184  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 09:41
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 026
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Polu--poszukujesz takiego, więc się zgłaszam. Bo ateista to chyba już nie katolik? Byłem chrzczony i do kościoła chodziłem, ale tak chyba w siódmej klasie podstawowej mi się odmieniło i pozostało do dziś. Z tego powodu nie szukam wsparcia wśród duchownych. Jak ktoś tu założy wątek o wartościach, to oczywiście coś bym tam pisał i wcale nie krytycznie a wręcz przeciwnie. Ale wartości, tradycja itd. to temat rzeka i byłoby wiele postów.

A może wśród wyznania prawosławnego też głosują za PiS? Przecież właśnie na wschodzie jest "zagłębie" PiS, czyli na Podlasiu. Myślę że wśród innych wyznań też by znalazł zwolenników.

Kazik!!
Już myślałam o najgorszym. Miło Ciebie znowu widzieć.

News będzie.
Królik polski Bredzisław I.


http://www.wprost.pl/ar/340078/Posel...wski-na-krola/

Nie, to nie prima aprlis, to się dzieje naprawdę.
Tego nie wytrzymują nawet zabite platfonsy; wystarczy przeczytać komentarze na portalach.
To co normalnym ludziom wydaje się szczytem głupoty,
jest codziennością dla posłów Platformy.
Już widzę koronację Jego Królewskiej Mości razem z Madam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27185  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 09:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 026
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
od samego rana w mediach.
Najpierw w PR! Hofman, w Trójce Błaszczak, w PN - też Błaszczak.
Skąd taka aktywność?
Pewno po wczorajszych zwierzeniach prf. Jadwini i jej stwierdzeniu, że prezes jakiś nieobecny i niewykluczone, że wcale nie ma ochoty na przejęcie władzy.
Dyżurni medialni oczywiście zaprzeczyli takim tezom.
Gdzie prezes?
W domu.

.

Prezes? Matka w ciężkim stanie.
A skąd aktywność? Wiadomo; skoro syn premiera pracował dla faceta, który z kolei pracował dla mafii,
a więc nieświadomie mógł być ( tryb przypuszczający aby znowu jakaś pańcia nie dostała waporów, każąc mi gryźć klawiaturę)
żołnierzem mafii lichego sortu,
to chyba coś nie teges z państwem polskim?
No i Gazówka woła wielkim głosem; GDZIE JEST KACZYŃSKI?
Żyć nie mogą. Nakład im w kioskach cały zostaje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27186  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 10:09
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Polu--poszukujesz takiego, więc się zgłaszam. Bo ateista to chyba już nie katolik? Byłem chrzczony i do kościoła chodziłem, ale tak chyba w siódmej klasie podstawowej mi się odmieniło i pozostało do dziś. /.../
A może wśród wyznania prawosławnego też głosują za PiS? Przecież właśnie na wschodzie jest "zagłębie" PiS, czyli na Podlasiu. Myślę że wśród innych wyznań też by znalazł zwolenników.
Kazik, na myśli miałam raczej polityków, a nie nasz lud utrudzony.

Oczywiście masz rację; wśród elektoratu pisowskiego mamy ateistów czy ludzi innego wyznania, jak i wśród elektoratu lewicowego mamy katolików.
Ale politycy? ci najbardziej znani?
Tu już jasności nie ma, zresztą mało mnie obchodzi, kto i w co wierzy. Ważne, żeby to nie komplikowało życia innym, a komplikuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27187  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 10:42
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A skąd aktywność? Wiadomo; skoro syn premiera pracował dla faceta, który z kolei pracował dla mafii,
a więc nieświadomie mógł być żołnierzem mafii lichego sortu,
to chyba coś nie teges z państwem polskim?
No i Gazówka woła wielkim głosem; GDZIE JEST KACZYŃSKI?
Żyć nie mogą. Nakład im w kioskach cały zostaje.
I tu się mylisz.
Słuchałaś Hofmana i Błaszczaka?
Przyczyna milczenia prezesa, za którym nie tęsknię, jest inna.
Prezes nie chce występować - wg owych panów - bo nie chce, aby jego wypowiedzi określono jako atak na PO czy jakoś tak.

Pewne mechanizmy państwa nie funkcjonują jak należy, to prawda.
Czy tylko u nas?
Nigdzie nie ma na tyle szczelnych przepisów, które stanowiłyby zaporę dla wszelkich przekrętów czy kombinacji.
Sprawa jest w toku i albo zobaczymy, kto zawalił robotę, albo sami będziemy układać te klocki. Na razie mamy za mało danych albo - nie wszystkie, więc nie ma co się spieszyć z wnioskami.

Cały nakład GW?
Mam inne dane. Największym wzięciem cieszą się najtańsze i oczywiście tabloidy, a z kolorowych - te plotkarskie.
No i wszystko zależy od regionu.
W moim kiosku wygląda to nie najgorzej, widać lud ciekawski jest i chce wiedzieć, co słychać w GW.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27188  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 12:46
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Wsciekle psy same sie zagryza !
Jesien juz blisko,w Polsce bywa piekna i "zlota" .
A ze zloto kusi ,bywalo i bywa,ze jedzie sie do Rusi !!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27189  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 14:20
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Ofensywy polityków

wszelkiej maści cd.
Na arenie pojawił się już Pawlak, kolejny występ, tym razem konferencję prasową - miał filozof, z pisemną propozycją dla premiera, co zapowiedział rano w tvn24, no i Zbiniu, a jakże. Też musiał, w trosce o maluczkich, tych inwestujących w AG i tych, którzy polecieli na wczasy, ale z powrotem mieli pewien kłopotek.

Wszyscy oni wielce zatroskani, a ja pytam: co robili do tej pory?
Czy jakoś nie podpadła im firma, która padła?
Nikt nie zauważył, że coś tam zgrzyta?
No tak, tablety mają od niedawna, (Joński chyba zdążył już swój zgubić ze wszystkimi danymi wrażliwymi, wcześniej widocznie nie chciało się kupić gazety i nie czytali, co GW pisała o AG.
Teraz się obudzili i uprawiają dziobologię.

Jak kiedyś eksploatowano hasło: Balcerowicz musi odejść, tak teraz wszyscy jedyny sposób w uzdrowieniu państwa widzą w dymisjiTuska.
No i co, odejdzie, a łajbą kto pokieruje?
Prezes? Zbiniu? a może Miller?
Ta tragikomedia będzie miała swój epilog.
Jaki? zobaczymy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27190  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 15:29
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Pola

Takich ultra katolików jest w PO troszkę. Ten Żalek oprócz monarchii, to chce karać aborcję jak dzieciobójstwo, a aptekarz żeby mógł odmówić sprzedaży środków antykoncepcyjnych. Ma więcej pomysłów i takiego nawet w PiS nie znajdzie. Ze znanych, to jest np. Gowin, Kłopotek itd.

A GW reklamuje się w telewizorni, czyli "jutro w GW będzie...." To chyba nakład cienki. Reklamy miesięcznie to miliony zeta. Ale oni i ich właściciel mają misję do wykonania pod hasłem "destrukcja" więc może być strata, aby nadrzędny cel osiągnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27191  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 15:47
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 026
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
I tu się mylisz.
Słuchałaś Hofmana i Błaszczaka?
Przyczyna milczenia prezesa, za którym nie tęsknię, jest inna.
Prezes nie chce występować - wg owych panów - bo nie chce, aby jego wypowiedzi określono jako atak na PO czy jakoś tak.

Pewne mechanizmy państwa nie funkcjonują jak należy, to prawda.
Czy tylko u nas?
Nigdzie nie ma na tyle szczelnych przepisów, które stanowiłyby zaporę dla wszelkich przekrętów czy kombinacji.
Sprawa jest w toku i albo zobaczymy, kto zawalił robotę, albo sami będziemy układać te klocki. Na razie mamy za mało danych albo - nie wszystkie, więc nie ma co się spieszyć z wnioskami.

Cały nakład GW?
Mam inne dane. Największym wzięciem cieszą się najtańsze i oczywiście tabloidy, a z kolorowych - te plotkarskie.
No i wszystko zależy od regionu.
W moim kiosku wygląda to nie najgorzej, widać lud ciekawski jest i chce wiedzieć, co słychać w GW.

No i bardzo dobrze, że milczy..
Co tu jest do gadania, w sytuacji gdy w aferę, która wstrząsa Polską, jest umoczone dziecko premiera?
A że pewne mechanizmy państwa nie funkcjonują gdzie indziej, mało mnie obchodzi. Jest władza, kosztowna władza, niech pracuje. Był Mariusz, ale przeszkadzał premierowi i cmentarnej ferajnie.
A jak pracuje władza, przekonali się warszawiacy, którzy przez rok będą mogli tę sprawę przemyśleć. W korkach.
W zasadzie już lepiej, żeby wybrańcy nic nie robili, bo tylko szkodzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27192  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 15:51
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 026
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Takich ultra katolików jest w PO troszkę. Ten Żalek oprócz monarchii, to chce karać aborcję jak dzieciobójstwo, a aptekarz żeby mógł odmówić sprzedaży środków antykoncepcyjnych. Ma więcej pomysłów i takiego nawet w PiS nie znajdzie. Ze znanych, to jest np. Gowin, Kłopotek itd.

A reszta ma kłopot. Jak tu teraz zająknąć się o homoseksualistów? Strach się bać....Cyryla.
Po tych peanach Gazówki, troszkę partia jest w kropce. Tym bardziej, że w Moskwie jest zakaz parad. Będzie obowiązywał .......???...100 lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27193  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 16:24
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Po tych peanach Gazówki, troszkę partia jest w kropce. Tym bardziej, że w Moskwie jest zakaz parad. Będzie obowiązywał .......???...100 lat.
No, i dobrze, pieprzyć się trzeba w alkierzu a nie na ulicy.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27194  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 16:38
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Co tu jest do gadania, w sytuacji gdy w aferę, która wstrząsa Polską, jest umoczone dziecko premiera?
No przesadziłaś z tym umoczeniem. Jeszcze trochę, a usłyszę, że to Michał nakręcił tę piramidę.
Ja wiem, że to jest woda na młyn pisowski, ale radziłabym powściągliwość w ferowaniu oskarżeń.
Praca w firmie, która okazała się przekrętem bez świadomości tegoż, nie jest umoczeniem.
Taki sam zarzut można by postawić prezesowi.
Właśnie Giertych to wyjaśniał, a chodzi o informacje medialne dotyczące ochrony szefa PiS.
Daleka jestem od takich wycieczek.
Cytat:
A że pewne mechanizmy państwa nie funkcjonują gdzie indziej, mało mnie obchodzi. Jest władza, kosztowna władza, niech pracuje. Był Mariusz, ale przeszkadzał premierowi i cmentarnej ferajnie.
A jak pracuje władza, przekonali się warszawiacy, którzy przez rok będą mogli tę sprawę przemyśleć. W korkach.
W zasadzie już lepiej, żeby wybrańcy nic nie robili, bo tylko szkodzą.
Chciałam powiedzieć, że nie ma szczelnych systemów ochronnych na świecie i tylko tyle.
Myślenie ma przyszłość, więc niech myślą w korkach, byle nie zapomnieli, że siedzą za kierownicą.
Mariusz jeszcze jest, a i dzisiaj agent Tomek nam się ozwał z kolejną rewelacją.
Przyjdzie i na nich czas. Albo i nie przyjdzie.
Wszystko w rękach ludu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27195  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 17:54
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

- W PiS jest poważny konflikt... Między mną a kotem Jarosława Kaczyńskiego - oświadczył rzecznik PiS Adam Hofman, pytany o "zsyłkę" do Konina, o której informowała ostatnio prasa. Według "Newsweeka", prezes PiS typując Hofmana na szefa konińskich struktur, miał powiedzieć: "Gdy tylko wychodziłem z domu, natykałem się pod drzwiami na swojego kota i pana".

Hofman podczas dzisiejszej konferencji prasowej ironizował, że konflikt w partii jest jeszcze nie rozstrzygnięty, bo "kot prezesa jest bardzo twardy". - Ale więcej na ten temat nie mogę powiedzieć - skwitował rzecznik PiS.
Dlatego też nie lubię kotów, bo długo się gotują.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27196  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 19:33
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 026
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
No przesadziłaś z tym umoczeniem. Jeszcze trochę, a usłyszę, że to Michał nakręcił tę piramidę.
Ja wiem, że to jest woda na młyn pisowski, ale radziłabym powściągliwość w ferowaniu oskarżeń.
.


Przede wszystkim, pracował tam? pracował. Jaką miał wiedzę, to się okaże. Wyobraź sobie wrzask, gdyby tam zatrudniona była Marta Kaczyńska.
Media by się zaujadały na śmierć.
Gdyby to była taka woda, to PiS by coś na ten temat mówił. A tu cisza. Nikt głosu nie zabiera, nawet o królu Bredzisławie.
A Platforma pragnie tej wody jak kania dżdżu. Niestety.
Nie nada.
Mendia wyboru nie mają, więc wsiadły na partyjkę jak sępy i rwą żywe mięso..
Redaktor Lis w rozpaczy; jak przystoi na osobę związaną z listą kanalii Kisiela, węszy za ochroną Kaczyńskiego.
Kraj nie mówi o niczym, tylko o aferze, która się rozwija,
a
Lisie towarzycho - o Kaczyńskim. Bo milczy.

I jeszcze tu tego Cyryla licho nadało.
Wyborcza odtrąbiła sukces, a tu będzie problem. Z homoseksualistami i in vitrio. No jak się postawić Cyrylowi i jeździć po pojednanym Kościele? no jak?
Ojoj, a ''filozof'' i jego idee?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27197  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 19:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 026
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
- W PiS jest poważny konflikt... Między mną a kotem Jarosława Kaczyńskiego - oświadczył rzecznik PiS Adam Hofman, pytany o "zsyłkę" do Konina, o której informowała ostatnio prasa. Według "Newsweeka", prezes PiS typując Hofmana na szefa konińskich struktur, miał powiedzieć: "Gdy tylko wychodziłem z domu, natykałem się pod drzwiami na swojego kota i pana".

Hofman podczas dzisiejszej konferencji prasowej ironizował, że konflikt w partii jest jeszcze nie rozstrzygnięty, bo "kot prezesa jest bardzo twardy". - Ale więcej na ten temat nie mogę powiedzieć - skwitował rzecznik PiS.
Dlatego też nie lubię kotów, bo długo się gotują.

A ja je kocham.
Za niezłomny charakter. I nie możliwości, abym nie polubiła człowieka, który lubi koty.
I na odwrót.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27198  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 20:12
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Prezes?
No i Gazówka woła wielkim głosem; GDZIE JEST KACZYŃSKI?
Żyć nie mogą. Nakład im w kioskach cały zostaje.



Polacy kochają tabloidy,
Fakt to nr 1 w Polsce

Tabloid prawdy ci nie powie, gadasz to co przeczytałaś w Fakcie

Cytat:
Na miejscu drugim znalazła się „Gazeta Wyborcza” (Agora) z wynikiem wynoszącym 246 252 egz., po spadku o 10,95 proc. ......


Największy spadek w zestawieniu zanotowała znajdująca się na czwartym miejscu „Rzeczpospolita” (Presspublica), której sprzedaż ogółem zmniejszyła się w I półroczu br. aż o 20,14 proc. i wyniosła 85 088 egz.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...iej-na-minusie
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27199  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 20:15
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A ja je kocham.
Za niezłomny charakter. I nie możliwości, abym nie polubiła człowieka, który lubi koty.
I na odwrót.

Koty mnie uwielbiają .. z wzajemnością

i to mi wystarcza
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27200  
Nieprzeczytane 20-08-2012, 20:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 026
Domyślnie

70 lat.
Jutro Maria Kaczyńska skończyłaby 70 lat.
Panienka z kresowego dworku, prawdziwa Dama, pełna życzliwości i ciepła.

Poniżej wspomnienie.
Kto chce, niech kliknie...

http://www.youtube.com/watch?v=gLpc7...layer_embedded

...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.