menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #161  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 01:42
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Margusiu

Przednia zabawa...



DOBRANOC WSZYSTKIM...........18.gif
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #162  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 08:50
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie pszczółki

uprawiają nocne Polaków rozmowy!Macie zdrowie..musiałam odespać poprzednią noc,więć dzisiaj witam Was jasnym okiem i umysłem.Po południu będę lukrować pierniki i kruche gwiazki,które już skruszały i nabrały smakowitej miękkości.A jak wasze przygotowania do świąt?gif choika.gifgif choika.gif
  #163  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 09:05
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Witam w Barci tak na dobry początek dnia wiersz z beja przyniesiony

A gdy nadejdzie Wigilii czas
i słychać będzie zwierzęcą mowę,
na niebie gwiazda zabłyśnie Nam,
zasiądźmy Wszyscy przy białym stole...

Ciałem Chrystusa podzielmy się,
z miłością w sercach złóżmy życzenia,
niech czar tej nocy uśmiechy śle,
zwady odejdą w cień zapomnienia...

I pamiętajmy o tych, co w niebie
z Bogiem do stołu dziś zasiadają
i tych, co mamy tuż obok siebie
- razem na ziemi z Nami zostali...

O tych najbliższych i tych dalekich,
niech każdy z Nas o nich pamięta,
o ludziach małych i ludziach wielkich
i tych wspaniałych których nikt nie spamięta
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
  #164  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 09:22
an_inna's Avatar
an_inna an_inna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kraków
Posty: 1 701
Domyślnie

Witajcie pszczółki
Pytasz Niko jak przygotowania świąteczne? Polecam dobry przepis w "Czemu tak smutno".
Dzisiaj powinnam zaprawić śledzie (najwyższy czas), staram się nie zauważać tego czego nie posprzątałam. Piernik u mnie już upieczony i jak co roku niepewność - czy to rzeczywiście będzie miękkie?
Nie znalazłam gotującej pszczółki,więc mój koci pomocnik (drugi kot nie jest tym zainteresowany) Kot kucharz.gif
Pozdrawiam i lecę
  #165  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 12:02
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witam serdecznie,nareszcie dotarłam.Chyba udało mi sie w końcu wysłać wszystkimzyczenia świąteczne.Jeżeli o kimś zapomniałam to bardzo przepraszam,ale i tak wszyscy /bez wyjatku/wiecie,ze dobrze każdemu zycze.A teraz na zastrzyk lece,a potem troszke ogarne mieszkanko i ,,,,,,,,,,,pewnie poleżę,coby sie nie przemeczac.Farsz do pierpgow przygotowalam,zrobie jutro.Zostanie jeszce kompot z suszu i sernik ,ale to w niedziele,Pozdrawiam cieplutko i milego dnia zyczę,5.gif
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #166  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 13:02
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Witajcie.Pozdrwiam wszystkich z mrożnego ale słonecznego południa.
Wróciłam z miasta zmęczona i obolała,chodniki oblodzone,ledwo sie chodzi.Kartek świątecznych tego roku nigdzie nie wysłałam,aresów wszystkich nie pamiętam,a "kapownik" spłonął.Może się nikt nie obrazi,a i głowy do tego nie miałam.Na święta nie mam nic przygotowanego,a na dodatek w wigilię i pierwszy dzień świąt pracuję /8-20/.I to bedą moje ostatnie dyżury na obecnym stanowisku.Do prcy wracam 4 stycznia ale już na inne stanowisko i tylko praca po 8 godzin.Zrobimy sobie święta po świętach,i to dopiero będzie fajnie.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #167  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 14:13
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Witam serdzecznie wszystkie pszczółki.Ja praktycznie wszystko co moglam przygotowac wcześniej juz zrobiłam.W niedziele upieke ciasta. Reszta zostanie do zrobienia w wigilie. Bede się uwijała od samego rana. Corka z zieciem i wnukiem przyjada wczesniej wiec licze na pomoc corki.Zycze wszystkim zapracowanym pszczołkom miłej pracy.


__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #168  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 14:24
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

[quote=Honorka1949]Witam serdzecznie wszystkie pszczółki



Honorka a skrzynkę wyczyściłaś?
Nie można do ciebie napisać
  #169  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 14:42
Honorka1949's Avatar
Honorka1949 Honorka1949 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 10 371
Domyślnie

Witam nowa pszczółeczke Wande. Sory - skrzyneczka opróżniona.Pozdrawiam Cie serdecznie swiatecznie.
__________________

*** Wklejone obrazki pochodzą ze stron ogólnodostępnych w "necie" ***
  #170  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 15:26
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Bardzo dziękuję Grażynce za "Jest taki dzień" - o to mi chodziło, piękne nagranie. Na muzykę rzadko wchodzę, bo za duże rozdrobnienie i zbyt poważnie. Ja lubię muzykę lekką, łatwą i przyjemną, a te kolędy w zagranicznym wykonaniu to już w ogóle nie dla mnie.
~~~~~~~~~~dollz00105.gif~~~~b14.gif~~~~dollz00095.gif
__________________
  #171  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 16:14
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie

Teraz robię sobie chwilkę dla siebie,przedświąteczne prace wykonane,prezenty zapakowane.Resztę zrobię w wigilię.W niedzielę też jeszcze cosik przygotuję,ryby w galarecie.Pszczółki
nie nadwyrężajcie się
  #172  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 16:50
małgorzatka303's Avatar
małgorzatka303 małgorzatka303 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdansk
Posty: 286
Uśmiech

I ja robię sobie dosłownie kilkuminutową przerwę na kawę, potem natychmiast wyłączam komputer, żeby nie było pokusy. Wreszcie mam wszystkie prezenty kupione, mam nadzieję, że każdy będzie zadowolony. Jeszcze tylko popakować, ale to zrobię jak już wszyscy będą spali, zwłaszcza wnuki.
Najwiecej roboty czeka mnie teraz w kuchni. Mak na strucle już przygotowany. Teraz tylko szybko przygotuję ciasto drożdżowe i bede piec. W planie mam przygotowanie spodów do ciasta toffi, jeszcze tylko sernik i piernik według przepisu Honorci. Dziewczyny, jeżeli nie upiekliście jeszcze piernika na święta, zróbcie to koniecznie dzisiaj. Robi sie błyskawicznie i jest pyszny, że palce lizać. I do tego tani, bo nie potrzeba do niego miodu ani innych dodatkow typowo piernikowych, tylko cynamon. Pierwszy raz upieklam go kilka dni temu z myslą, że na święta. Dzisiaj będę go piekła po raz trzeci, bo po tamtych zostalo juz tylko wspomnienie. Ja wlewam go do kwadratowej foremki, potem przekrawam na pol i smaruje powidlami, oblewam polewa, ozdabiam platkami migdałów, orzechami, kolorowa posypka, itp. co tam akurat mam pod reką. A jak wystygnie kroje w kwadraty.
Kawa wypita, więc na razie Was opuszczam... może potem jeszcze zajrzę...
__________________

Wiek nie chroni przed miłością, ale miłość chroni przed upływem czasu.
  #173  
Nieprzeczytane 21-12-2007, 17:17
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

I takie specjały 'pod moim bokiem' się czyni...Mnia, mniam...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #174  
Nieprzeczytane 22-12-2007, 01:16
margo's Avatar
margo margo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: tarnow malopolskie
Posty: 2 121
Post

Witam w barci i pozdrawiam-----Link do pliku: http://www.voila.pl/dg958/?1-----
__________________
Mów sercem, a i głusi cię zrozumieją.
  #175  
Nieprzeczytane 22-12-2007, 10:22
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie witam

w mrożny,biały poranek.Wróciliśmy z placu z ostatnimi zakupami.stałam w kolejce po świeże ryby niezłą chwilę,ale mamy juz wszystko.Szynka się gotuje,druga piecze.Po kawusi będę zmieniać i prać bieliznę pościelową.Miłych przygotowań do świąt wszystkim pszczółkom zyczę.
  #176  
Nieprzeczytane 22-12-2007, 11:00
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Miła wiadomość

z prawdziwą radością zawiadamiam, że otrzymałam dziś życzenia Świąteczne wraz z wirtualnym opłatkiem od Araukarii.Cieszę się ogromnie i jeśli zaglądasz to Geniu - dziękuję...Spodziewam się, że już teraz częściej będziesz do nas zaglądać.
`~~~~~~~~~~~~012153ah4.gif~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #177  
Nieprzeczytane 22-12-2007, 12:16
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Ja też dostałam i bardzo sie ucieszylam.Brakuje mi Arakurii,bo była jedna z pierwszych ,która mnie powitała i od niej nauczylam sie słuchać pieknych wklejanych nafgrań.Wiem,ze kiedy bedziesz gotowa to do nas wrócisz.Pozdrawiam cieplutko.)1)a.gifWitam oczyewiscie wszystkie pszczółki i nie tylko i nie przepracowujcie sie.Pozdrawiam.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #178  
Nieprzeczytane 22-12-2007, 16:49
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie

Małgorzatko masz rację,komputer trzeba wyłączać bo zbyt kusi.Człowiek zasiedzi się a praca czeka
Pozdrawiam wszystkie zapracowane pszczółki.
  #179  
Nieprzeczytane 22-12-2007, 18:49
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Araukario ,sprawiłas mi duza radośc . Pozdrawiam Cie cieplutko Grazyna
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
  #180  
Nieprzeczytane 22-12-2007, 18:56
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Małgorzatko 303

ależ genialny obrazek! I Pszczółek i Pszczółkokotek, a jeszcze motylek...Dopiero teraz dopatrzyłam się...Gratuluję!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pszczółki - czyli te co lubią miód - część X jolita Humor, zabawa - wątki archiwalne 503 24-05-2008 11:22
Pszczółki - czyli te co lubią miód część IX jolita Humor, zabawa - wątki archiwalne 506 19-04-2008 19:29
Pszczółki - czyli te co lubią miód - cz.VIII jolita Humor, zabawa - wątki archiwalne 502 25-03-2008 15:24
Pszczółki - czyli te co lubią miód cz.VI jolita Humor, zabawa - wątki archiwalne 499 28-01-2008 15:20
Pszczółki - czyli te co lubią i produkują miód cz.IV jolita Humor, zabawa - wątki archiwalne 506 11-12-2007 21:00

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.