menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1421  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 19:30
Doc's Avatar
Doc Doc jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 31 756
OK Racja

Cytat:
Napisał Lila
Zajrzę inną razą.

Na koniec zastawię hasełko. Wyborcze.

Wyborco!!!

Wierzysz w program Platformy?

Uważaj. Jarosław Kaczyński też uwierzył i skończył w sądzie.




Do miłego.
Niestety taka jest prawda!
  #1422  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 19:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote]
Cytat:
Napisał Lila

Chyba Środzina jednak.
Srodzina, to zona Srody. Zakladajac, ze ta jest i byla niezamezna, to Srodzianka, lub Srodowna.

Ps. wytłumacz blondynce, czy może być parytet 60%?
Droga Blondynko! Uwazaj! Tlumacze:
Moze!
Wystarczy go ...uchwalic w sejmie, lub w kazdym innym gremium, ktore sobie tego zyczy.
  #1423  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 19:34
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

No i jak nie głosować na Kaczora proszę co będzie jak on będzie Preziem
"Nie polityka dla bogatych, a bogactwo dla wszystkich - to jest nasza idea" - mówił Jarosław Kaczyński.
  #1424  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 19:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Uważaj. Jarosław Kaczyński też uwierzył i skończył w sądzie.

Wczesniej bylo jeszcze gorzej.
Uwierzyl, ze moze.
I przegral wybory.
  #1425  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 19:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał araad
No i jak nie głosować na Kaczora proszę co będzie jak on będzie Preziem
"Nie polityka dla bogatych, a bogactwo dla wszystkich - to jest nasza idea" - mówił Jarosław Kaczyński.

Nie masz sie czemu dziwic.
NIKT ci tyle nie da ile KACZYNSKI OBIECA.

Co sad wykazal w kilku instatncjach calkiem dobitnie
  #1426  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 20:12
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Chodzi mi o to, że kabareciarz Pietrzak gadał, że będzie głosował podobnie jak ostatnio na Kaczyńskiego, bo nie może być tak, że prezydent i premier będą z jednej opcji.
Jak tyle widzisz, to może pamiętasz też opcję Miller-Kwaśniewski? Ale ta teraźniejsza byłaby wyjątkowo groźna, bo coraz bardziej się zbliża do biznesu. Chociaż za SLD też tak było i źle skończyli. Pamięta ktoś jeszcze hazardową w PO? Zamiecione pod dywan i Miro wróci w ministry w dzikim kraju? Chlebowski już się nie poci? Nowa taktyka nowej miotły z CBA, aby uprzedzić Rosoła o rewizji? Umył podłogę i zaparzył kawy, a oni zdjęli buty. Nowa jakość dla wybrańców.

Komorowski nadużył władzy. Wymiana szefa NBP oraz IPN mogła poczekać. Tak twierdzą politolodzy i dziennikarze. Ale potrzebne było zawładnięcie, zanim wybierzemy prezydenta. To się nazywa parcie do władzy.

No i zaczęła się agresywna kampania. Zawsze starano się nam wmówić, że agresywny jest Pis, a tu Tusk się podłączył do kampanii i wyraźnie brakuje im wroga. Agresywnie się Tusk zachował. Nawet wypuścili z budy Palikota, który by zastrzelił Jarka, wypatroszył i skórę sprzedał. Palikot to prawdziwa twarz PO.

A Poncyliusz grzecznie odpowiedział Tuskowi "make peace not war" Czyń pokój, nie wojnę. No i zarzucano prezesowi Pis, że nie miał kontr-kandydata przy powtórnym wyborze. A Tusk teraz miał? Czy Pisowcy to mu wypominają? Przecież PO, tygodniami na tym bazowało, no poprzez życzliwe im media. Czyli TVN i Wyborczą.

Teraz wyraźnie widać po czyjej stronie jest agresja. Oprócz Palikota, poszczują jeszcze Niesiołowskiego? Powiedzą że to nie PO, ale oni na własny rachunek? Hipokryzja.
  #1427  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 20:57
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Nie wiem, ale wydaje mi się, ze tu pisałem jeszcze coś, ale tego znaleźć nie mogę, więc albo nie zapisałem jak należy, albo szukać nie umiem.
Tak czy inaczej, chciałem powiedzieć, że ani Kaczyński, a ni Komorowski nie są moimi kandydatami.
Głosować jednak będę na Komorowskiego, bo gwarantuje ład społeczny, bo gwarantuje, że Europa i Świat nie będą ze zdumienia oczu przecierać. Bo gwarantuje w końcu spokój i porządek, a więc, powiem przewrotnie, prawo i sprawiedliwość.
Jarosław Kaczyński jest jak ta chorągiewka na wietrze, i wg mnie nie może być prezydentem ktoś, kto tak łatwo zmienia poglądy. Poza tym, Kaczyński chciał raz SLD delegalizować, a dziś ich nazywa tylko lewicą. No przepraszam, ale gdybym był Sld-wcem/lewicowcem, to bardzo bym się zastanawiał, kim w końcu jestem, wg opcji Jarosława Kaczyńskiego.
Denerwuje mnie też postawa niektórych dziennikarzy, jak na przykład Miler z TVN-u w dniu dzisiejszym, chodzi o program "II drugie śniadanie mistrzów"( co do doboru tych mistrzów, to pozostawmy indywidualnej ocenie).
Podczas programu kabareciarz Pietrzak gadał, że on zawsze głosował na Kaczyńskich
i dalej tak będzie, bo nie może być tak, aby prezydent i premier byli z jednej opcji.i
Skleroza kabareciarza spowodowała widać, że zapomniał, że tak właśnie było za Lecha i Jarosława Kaczyńskich.
Najgorsze jest to, że prowadzący tego nie przypomniał, bo Pietrzak może już mieć sklerozę, ale prowadzący obiektywny, z zasady, program nie powinien.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #1428  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 21:22
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Kazik
piszesz dlaczego nie zagłosujesz na Komorowskiego tak miedzy innymi

weź sprawdź zanim napiszesz NIEPRAWDĘ

http://polish.poland.usembassy.gov/p...pl/offset.html

Cytat:
Cytat:
8 kwietnia 2003 r. w Dęblinie przedstawiciele rządu Rzeczypospolitej Polskiej i rządu Stanów Zjednoczonych podpisali ostateczną umowę na dostawę 48 samolotów wielozadaniowych F-16 C/D blok 52 dla polskich sił zbrojnych. Oprócz umowy głównej na zakup samolotów firmy Lockheed Martin, podpisana została również umowa finansowa i offsetowa dotycząca inwestycji kompensacyjnych w polski przemysł.

wkrótce PO będzie oskarżone o kartki na artykuły spożywcze w latach '80
Nie doczekałem sie odpowiedzi na #1360 więc go powtarzam dodam harmonogram dostaw F-16

Dostawy samolotów F-16

8.11.2006
F-16C nr takt. 4044
F-16C nr takt. 4043

09.11.2006
F-16D nr takt. 4077
F-16C nr takt. 4042

14.12.2006
F-16C nr takt. 4045
F-16D nr takt. 4078
F-16C nr takt. 4046
F-16D nr takt. 4079

03.02.2007
F-16C nr takt. 4047
F-16C nr takt. 4048
F-16D nr takt. 4080

29.03.2007r.
F-16C nr takt. 4049
F-16C nr takt. 4050
F-16C nr takt. 4051
F-16D nr takt. 4081

24.05.2007r.
F-16C nr takt. 4052,
F-16C nr takt. 4053,
F-16D nr takt. 4076,
F-16D nr takt. 4082

26.07.2007
F-16C nr takt. 4054
F-16C nr takt. 4056
F-16C nr takt. 4055
F-16D nr takt. 4083

23.08.2007
F-16C nr takt. 4057
F-16C nr takt. 4059
F-16C nr takt. 4060
F-16D nr takt. 4084

21.11.2007
F-16C nr takt. 4059
F-16C nr takt. 4062
F-16C nr takt. 4063
F-16D nr takt. 4085

12.12.2007
F-16C nr takt. 4041
F-16C nr takt. 4061

W chwilą tej dostawy w pełni ukompletowane zostały 3 i 6 elt. Pozostałe samoloty są przeznaczone dla 10 elt w Łasku.

17.02.2008
F-16C nr takt. 4064
F-16C nr takt. 4065
F-16C nr takt. 4066
F-16D nr takt. 4086

08.05.2008
F-16C nr takt. 4067
F-16C nr takt. 4068
F-16C nr takt. 4069
F-16D nr takt. 4087 (dostawa ostatniego z zamówionych F-16D)

11.09.2008
F-16C nr takt. 4070
F-16C nr takt. 4071
F-16C nr takt. 4072
F-16C nr takt. 4073

12.12.2008
F-16C nr takt. 4040
F-16C nr takt. 4074
F-16C nr takt. 4075

Wraz z przylotem samolotów z 12 grudnia 2008, zakończono dostawy F-16 dla Polski.

http://www.wp.mil.pl/pl/strona/222/PG_154_196

Czy Po podpisywało kontrakt, czy PO odbierało większość samolotów do sprawdzenia. Innych błędów nie chce mi się szukać. To nie była noc gdy Kazik pisał (jedno z tłumaczeń błędów) Idę mecz ogladać
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #1429  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 21:37
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Innych błędów nie chce mi się szukać. To nie była noc gdy Kazik pisał (jedno z tłumaczeń błędów)

Nie ma znaczenia czy noc....czy dzień....prawie połowa naszego narodu mysli inaczej.
Dziś słyszałam jak jedna kuma mówiła do drugiej kumy....musimy iść na wybory bo jak zwycięży Komorowski to do końca rozkradną Polske....tylko Kaczyński jako prezydent może ich powstrzymać...
Nie wiem ....śmiać się czy płakać.... że nasz naród taki ciemny....
  #1430  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 21:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 013
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
Nie ma znaczenia czy noc....czy dzień....prawie połowa naszego narodu mysli inaczej.
Dziś słyszałam jak jedna kuma mówiła do drugiej kumy....musimy iść na wybory bo jak zwycięży Komorowski to do końca rozkradną Polske....tylko Kaczyński jako prezydent może ich powstrzymać...
Nie wiem ....śmiać się czy płakać.... że nasz naród taki

ciemny....

Tak, strasznie ciemny.
Nawet wierzy, gdy Tusk wrzeszczy, że po wyborze Kaczyńskiego, rankiem załomocą do drzwi służby mundurowe.

Panie premierze.
Masz pan ludzi za głupców, co nie wiedzą, że służby mundurowe podlegają WYŁĄCZNIE premierowi?
Chyba tak.

Prawda o rządzie Tuska.

http://www.youtube.com/watch?v=lZmk2vqIArs

Faktycznie, ciemny naród mamy.
  #1431  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 21:54
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
wg mnie nie może być prezydentem ktoś, kto tak łatwo zmienia poglądy. chodzi o program "II drugie śniadanie mistrzów"( co do doboru tych mistrzów, to pozostawmy indywidualnej ocenie).
Podczas programu kabareciarz Pietrzak gadał, że on zawsze głosował na Kaczyńskich
i dalej tak będzie, bo nie może być tak, aby prezydent i premier byli z jednej opcji.i
Skleroza kabareciarza spowodowała widać, że zapomniał, że tak właśnie było za Lecha i Jarosława Kaczyńskich.
Najgorsze jest to, że prowadzący tego nie przypomniał, bo Pietrzak może już mieć sklerozę, ale prowadzący obiektywny, z zasady, program nie powinien.
Sklerotyk Pietrzak Ci się nie podoba bo za Kaczyńskim się opowiedział. Pietrzak ma też sporą działkę w obalaniu komuny. On widzi co się dzieje--bezwzględne dążenie PO do całkowitej władzy. Dziś wyszła agresja. Zawsze dotąd Pisowi przypisywana. A podoba się Tobie sklerotyk Wajda? Nie użył bym tego słowa, ale skoro tak lubisz to i ja sklerotyk i na dodatek ateista, który jeszcze radio trzyma w szafie zamiast słuchać RM--to ja też za Kaczynskim.

A Ty też sklerotyk? Może założymy kółko sklerotyków?
Masz rację. Nie może być prezydentem ktoś, kto kobiety nazywa "kaszalotami" i wyśmiewa się z "parytetu". Zaraz potem zmienia poglądy. Ale Nowak w jego imieniu twierdził, że Bronek jest "za". Nie uzgodnił, czy jak? Kolejne kłamstwo hipokrytów. A może Komorowski zmienił zdanie---wyłącznie na czas kampanii?
  #1432  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 22:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Skleroza kabareciarza spowodowała widać, że zapomniał, że tak właśnie było za Lecha i Jarosława Kaczyńskich.
Najgorsze jest to, że prowadzący tego nie przypomniał, bo Pietrzak może już mieć sklerozę, ale prowadzący obiektywny, z zasady, program nie powinien.

Pal diabli skleroze!
Ale to wyznanie Kaczynskiego powinno zjednoczyc Lili,Kazika i wibiego. Ktory ......
Cytat:
Zaapelował, by nie doprowadzać do takiej sytuacji, ponieważ "ani eksperyment liberalny, ani eksperyment z polską demokracją, Polsce się nie opłaci".
Ja bym szczegolny nacisk polozyl na;
EKSPERYMENT z POLSKA DEMOKRACJA.
przed eksperymentem z polska demokracja mielismy zamordyzm w wykonaniu nowych wspolnikow KACZYNSKIEGO z tzw. LEWICY..... Oni tez nie wszyscy sie z tego ciesza.
  #1433  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 22:09
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Sklerotyk Pietrzak Ci się nie podoba bo za Kaczyńskim się opowiedział. Pietrzak ma też sporą działkę w obalaniu komuny. On widzi co się dzieje--bezwzględne dążenie PO do całkowitej władzy. Dziś wyszła agresja. Zawsze dotąd Pisowi przypisywana. A podoba się Tobie sklerotyk Wajda? Nie użył bym tego słowa, ale skoro tak lubisz to i ja sklerotyk i na dodatek ateista, który jeszcze radio trzyma w szafie zamiast słuchać RM--to ja też za Kaczynskim.

A Ty też sklerotyk? Może założymy kółko sklerotyków?
Masz rację. Nie może być prezydentem ktoś, kto kobiety nazywa "kaszalotami" i wyśmiewa się z "parytetu". Zaraz potem zmienia poglądy. Ale Nowak w jego imieniu twierdził, że Bronek jest "za". Nie uzgodnił, czy jak? Kolejne kłamstwo hipokrytów. A może Komorowski zmienił zdanie---wyłącznie na czas kampanii?

Kazik, może ja i sklerotyk, skoro nie pamiętam, czy tu coś pisałem, czy tez nie.
Poglądów jednak nie zmieniam i zawsze mówię to samo, że zły to polityk, który kłamie i co chwilę głosi co innego.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
  #1434  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 22:23
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Może to by było na wątek "oto Polska.....", ale tu też pasuje. Bo pokażę liberalną Polskę i co może zrobić prezydent wodzony na linewce Tuska. Tak jak kiedyś Buzek sterowany z "tylnego krzesła" przez Krzaklewskiego.

Oglądałem "misję specjalną" otóż zapłacone przed wojenne akcje przekazane nam przez USA wyparowały kiedyś w drodze na zniszczenie. Trafiły do kolekcjonerów i zaczęto je skupować. Teraz 1/3 Katowic może zmienić właściciela. Dziennikarze doszli że Krauze tym kieruje. A przynajmniej "jest w tym" To się nazywa styk liberała z biznesem. Skoro prokurator generalny Krawczyk fatyguje się na 40 piętro na 20 minut rozmowy i to o północy to o czym tu mówić. Komórkę posiadał--co wykazały hotelowe kamery. Rozmowa była więc nie na telefon tylko "specjalna". Potem szkaluje dawnych szefów--czyli wtedy premiera Kaczyńskiego. Najlepsza obrona to oskarżenie. O podsłuchy i wiele rzeczy których nie sprawdzi nikt, a lud uwierzy. Dziennikarze musieli mieć mocne argumenty, aby się nie narazić na proces z miliarderem Krauze.

W USA to CIA jest siłą a u nas WSI--weryfikowane lecz się trzyma mocno. To te siły wynoszą PO. Wybiórcza podobno należy do Fundacji im. Adenauera. Stąd daje takie sondaże jak w piątek przed ciszą. Czyli 51% do33% To chwyt aby pobrać niezdecydowanych. TV publiczna miała wynik sondażowy zgodny z rzeczywistością.

Dajcie mi rok z prezydentem Bronkiem. No to wtedy uchwalą co zechcą [dla siebie i biznesu] Bez hamulców i woalki. Wstyd jest PO obcy. "Prawdomówny" Graś powiedział że Drzewiecki na Florydzie gra w golfa na bezpłatnym, ale dziennikarze się dowiedzieli, że mu wypłacono za ten czas ponad 30 tysiaków.

Oczywiście Miro powiedział,że da to na szlachetny cel. My Krakusy wtedy mówimy: widzisz tramwaj w moim oku?
  #1435  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 22:36
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Kazik, może ja i sklerotyk, skoro nie pamiętam, czy tu coś pisałem, czy tez nie.
Poglądów jednak nie zmieniam i zawsze mówię to samo, że zły to polityk, który kłamie i co chwilę głosi co innego.
Nie myślałam,że aż tak źle oceniasz Tuska
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
  #1436  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 22:39
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Kazik, może ja i sklerotyk, skoro nie pamiętam, czy tu coś pisałem, czy tez nie.
Poglądów jednak nie zmieniam i zawsze mówię to samo, że zły to polityk, który kłamie i co chwilę głosi co innego.
Pisałeś i nie znalazłeś, ale potwierdzam że czytałem. Jednak "sklerotyk" użyłeś nie do siebie, lecz do Pietrzaka. Znowu Ci przytaknę. Zły to polityk który kobiety nazywa "kaszalotami" i wyśmiewa parytet. A teraz zmienia zdanie. Bo to pod potrzeby SLD. Nawet in vitro chce finansować ----od tego jest rząd--więc niech nie obiecuje co nie leży w gestii prezydentów.

A już nie dodaje, że pod warunkiem, że zagwarantują urodzenie dziecka zdrowego, które będzie dobrze wychowane? Taką gwarancję mu dać na piśmie, że urodzi się zdrowe i dobrze się je wychowa? To by wystarczyło? Cymbał czy co? Ale tak poprzednio to uzasadniał. Czyli był przeciw.
  #1437  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 22:44
Marziku55 Marziku55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Dolny Śląsk - Polska
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał prezydent2010
Witam serdecznie! Miło ponownie u Państwa zawitać.

Chciałbym poinformować o uruchomieniu ostatecznej wersji serwisu, który będzie działał, aż do ciszy przedwyborczej. Zapraszam do głosowania w sondażu na stronie!

www.prezydent.iblogger.org

Serwis będzie na bieżąco uaktualniany, również pod kontem kandydatów. Co tydzień zamieszczane będą nowe sondaże, w których udział biorą internauci z całej Polski i zagranicy. Dodatkową opcją jest możliwość sprawdzenia, który z kandydatów otrzymał największą liczbę głosów w poszczególnym województwie.

Podkreślę również, że sondaże przeprowadzane są na potrzeby naukowe.

Pozdrawiam
Ja głosuję na normalnego człowieka, który żyje tak, jak miliony Polaków.
  #1438  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 22:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
My Krakusy wtedy mówimy: widzisz tramwaj w moim oku?

Kazik1 ten twoj wlasnie skreca w strone peronu z napisem WLOSZCZOWA
  #1439  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 22:52
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Czy ja dobrze widzę? Bez "pomocnej dłoni" Wyborczej, na prawie 35 tys głosów, wynik 53% do 47% dla Kaczyńskiego. Czyżby wieś glosowała, a elyty nie mają internetu?
  #1440  
Nieprzeczytane 26-06-2010, 23:11
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Kazik1 ten twoj wlasnie skreca w strone peronu z napisem WLOSZCZOWA
Jest tu seniorka z Włoszczowej. To podobno duże miasto. Dworzec prędzej czy później należało zrobić. Widziałem zdjęcia przed budową. Zgroza-w małych nadmorskich uzdrowiskach mieli lepsze. Zrobiono z kasy samorządu.

A co powiesz o "Orlikach"? Drzewiecki tym się zajmował i też z kasy samorządu, ale budżet dopłacał 1/3. A chwalono się tym jakby Tusk z własnej prywatnej kieszeni orliki budował.

Widzisz różnicę? Bo ja nie. Mnie tylko ten pokropek się nie podobał, ale pisałem, że ja ateista. W końcu jest mi to obojętne, ale to nie było mądre posuniecie z tym pokropkiem. No i przystanek dla ekspresu również.

Kwaśniewski ma daczę. Zrobiono asfalt na błotnistej drodze [samorząd] ale tylko do jego posiadłości. Dalej już przez wieś idzie się w błocie. To obok tematu? Ale jakaś wiedza o naszym byłym zawsze się przyda.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wybierz Prezydenta RP 2010 !!! prezydent2010 Polityka - wątki archiwalne 176 17-11-2009 11:06
Wybory wankabor Polityka - wątki archiwalne 103 12-06-2009 11:33
Wybory - idźcie głosować Ewunia Polityka - wątki archiwalne 586 18-09-2007 22:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.