menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #621  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 12:54
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jeśli tylko nie wyzywałaś Go od kartofla, kurdupla i chama,
patrz ufnie w przyszłość.
Nie musisz przepraszać.

A inni może wyciągną jakieś wnioski.

Bo do końca prezydentury B.K jest jeszcze 4 lata,343 dni, 23 godziny, 36 minut i 24 sekundy.
Nie zastanowiłaś się, że z takimi myślami jesteś tu prawie sama? Pomyśl, może to Ty źle myślisz a inni jednak maja rację?
Chyba, że tam gdzie mieszkasz zasięg RM tylko jest....
  #622  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 13:09
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Słuchacz Radia Maryja: "Pomnik musi być, by naród nie schamiał"
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._by_narod.html
Tak RM rządzi Polską. Tylko jak to było w onym radyju o Lechu i Marii? Szambo, perfumeria, cholera ale naród tamto pamięta.
Cytat:
*
o Opis: Obchody 18 lecia Radia Maryja

* A to, co dzisiaj się stało, to jest skandal. Nie nazywajmy tego inaczej. To są osoby publiczne. Nie nazywajmy nigdy, że szambo jest perfumerią.
o Opis: Komentarz Tadeusza Rydzyka w Radiu Maryja dotyczący spotkania 8 marca 2007 z inicjatywy Marii Kaczyńskiej z ponad 50 dziennikarkami w sprawie zmiany konstytucyjnych odnoszących się do ochrony życia od momentu poczęcia [

http://pl.wikiquote.org/wiki/Tadeusz_Rydzyk
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #623  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 13:21
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie A są i tacy - biedni prawda?

  #624  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 13:43
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
zdzislaw.bedrylo-Już wiadomo gdzie znajduje się wylęgarnia jadu nienawiści w Polsce....Jest to Radiowa Trójka...(jeszcze sterowana przez PIS) Panowie : Jan Pospieszalski,ks.Stanisław Małkowski, Tomasz Sakiewicz,IPN Grzegorz Majchrzak ...Ta dywersyjna grupa "propagandystów PIS-owskich" skutecznie za pomocą Radiowej Trójki judzi i podżega do waśni i niepokojów... Radiowa Trójka ma tam przyczółek PIS-owski i walczy.... Tylko czekać jak Prezes Komitetu Radia i Telewizji tym panom podziękuje....
Niemożna zapomnieć o Wojciechu Cejrowskim o poglądach podobnych jak Pospieszalski .Dobrze że większa część młodzieży nie przejawia poglądów katolickiej ekstremy i nie jest czuła na umizgi PiS u. Zresztą cóż oni oferują codzienne słuchanie mszy,obchody powstań które skończyły się klęską,cmentarze pomniki i ciągłe gadanie o ustroju którego niema .Kiedyś Wałęsa powiedział ze do włądzy chcą dojść ci co jak był strajk to brali zwolnienia lekarskie a V pokazywali w domu przed lustrem by dzieci nie widziały
  #625  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 13:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nie zastanowiłaś się, że z takimi myślami jesteś tu prawie sama? Pomyśl, może to Ty źle myślisz a inni jednak maja rację?
Chyba, że tam gdzie mieszkasz zasięg RM tylko jest....

Dobrze zauważyłeś. TU.

I co z tego wynika? Zabronisz mi pisać?

Będę pisała co MI się podoba, bo to wolne forum.

ps. i jeszcze wrzucę ci temacik. Chodzą plotki, że Rydzyk jest wśród pertraktujących o kupno części TVN.
  #626  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 13:49
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Skoro mowa o Cejrowskim, to pozwólcie iż go zacytuję..

Brak jest mężczyzn we władzach ...
Mężczyzna w takiej sytuacji nie chowa się do Belwederu, tylko podjeżdża limuzyną prezydencką pod główną bramę,
otwiera bagażnik, wyciąga znicz w pierwszym dniu urzędowania, stawia go tam.
A potem jeszcze za własne prywatne przed prezydenckie pieniądze, zamawia żeliwna tablicę wielkości czterech płyt chodnikowych, którą wmurowuje w to miejsce tymczasowo.
I potem każdego następnego dnia, każdego kolejnego dnia stawia kolejny znicz w tym miejscu wjeżdżając do pracy za pięć ósma.
Tak się zachowuje mężczyzna a nie chowa się się gdzieś po kątach.

Mężczyzna który skłamał, Donald Tusk, obiecując trzykrotnie - pierwszy punkt ich programu - że poobniża podatki, staje przed narodem mówi:
"kłamałem w przeddzień wyborów prezydenckich mówiąc, że jesteśmy zielona wyspą - dzisiaj Wam mówię prawdę, że kłamałem i że mamy czarną dziurę. I że wychodzę z tego interesu bo to ja zrobiłem tę czarną dziurę i ja Wam kłamałem."
I podaje się do dymisji, bo to są męskie zachowania.

I wtedy ma się szansę zostać mężem stanu.

A to są chłoptasie i tchórze.

  #627  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 15:20
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 158
Domyślnie

Lilu nie przesadzasz Ty przypadkiem? a co do Cejrowskiego to dla mnie żaden autorytet. A swoją drogą to od patriotyzmu w skali PIS-u to już mdli człowieka. Chcemy troche normalności i życia w XXI wieku a nie ciągle w zaścianku.
  #628  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 15:26
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Dobrze zauważyłeś. TU.

I co z tego wynika? Zabronisz mi pisać?

Będę pisała co MI się podoba, bo to wolne forum.

ps. i jeszcze wrzucę ci temacik. Chodzą plotki, że Rydzyk jest wśród pertraktujących o kupno części TVN.
Nawet tak nie pomyślałem, chciałem Cie tylko poprosić, żebyś trochę myślała..... ale zabronić Ci pisać? nigdy bym nie śmiał....
Lila
Cytat:
Skoro mowa o Cejrowskim, to pozwólcie iż go zacytuję..
Nie musisz, był boso?, ale ostróg nie zauważyłem, a on jest Polakiem?, bo coś kiedyś mówił, że nie chce być obywatelem Polskim "Cejrowski rezygnuje z polskiego obywatelstwa. Chce być Ekwadorczykiem", może mu się nie podobało, że tu w studio raczej maja buty na nogach, a on tylko boso..?
więc pomyśl....
  #629  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 15:27
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Satyryk przeprasza Lecha Kaczyńskiego. Po apelu arcybiskupa
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...cybiskupa.html
Taka jest rola satyryków by kpić z polityków.
(nawet mi się rymło)
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #630  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 15:49
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

A za co przepraszać trzeba Lecha wg Głodzia przecież był kurdupel ,kartofel,i nabzdyczony od rana do wieczora mały człowieczek i żaden Prezydent.Coś się naraz zmieniło? Odkryto przypadkiem coś ze jednak coś zrobił pozytywnego? Jak mamy przepraszać to chętnie bym dowiedział się za co słowa Flaszki_Głodzia to mało może był akurat na kacu.Proszę podajcie chociaż jedno osiągnięcie a zacznę rozważać przeprosiny
  #631  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 16:38
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Coś mi się wydaje,że Kaczyńscy w Polsce przynieśli złą energię,która owocuje i powoduje stale konflikty,waśnie i zło,które teraz zbiera żniwo.... Ci ludzie od czasu kiedy dorwali się do władzy powodowali i niestety powodują atmosferę nienawiści i nieufności czy we własnym gronie czy u innych nawet najbliższych współpracowników w PIS-ie.....Jest wiele przykładów.... Kaczyńscy od młodych lat mieli syndrom wyższości..Byli młodocianymi "aktorami" a dalej brak kontaktów z rówieśnikami i otoczeniem..... Ich działalność społeczna też nie była aż tak wspaniała... Wystąpienie arcybiskupa Głodzia spowodowało tylko rozdrażnienie gdyż uważam,że aż ten człowiek nie był taką gwiazdą w współczesnych czasach... Boleję tak jak inni,że spotkała nas taka tragedia narodowa,żal mi wszystkich.....ale takie jest życie.......
__________________
zdzislaw1
  #632  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 17:35
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nie zastanowiłaś się, że z takimi myślami jesteś tu prawie sama? Pomyśl, może to Ty źle myślisz a inni jednak maja rację?
Chyba, że tam gdzie mieszkasz zasięg RM tylko jest....

Samozadowolenie jest tak samo zgubne, jak brak orientacji w tematach w których sie mozna wypowiedzieć
Więc podobnie myślących jak piszaca tu "Lila", jest cała masa. Tylko że, gdy słysza taki jazgot i bełkot "wyzwolonych" osobowosci, wolą nie podejmować rozmowy.
- jak ktoś tu napisał, że z koniem kopać się nie warto.
A tu koni całe stado( raczej stadnina)
  #633  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 17:37
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Coś mi się wydaje,że Kaczyńscy w Polsce przynieśli złą energię,która owocuje i powoduje stale konflikty,waśnie i zło,które teraz zbiera żniwo.... Ci ludzie od czasu kiedy dorwali się do władzy powodowali i niestety powodują atmosferę nienawiści i nieufności czy we własnym gronie czy u innych nawet najbliższych współpracowników w PIS-ie.....Jest wiele przykładów.... Kaczyńscy od młodych lat mieli syndrom wyższości..Byli młodocianymi "aktorami" a dalej brak kontaktów z rówieśnikami i otoczeniem..... Ich działalność społeczna też nie była aż tak wspaniała... Wystąpienie arcybiskupa Głodzia spowodowało tylko rozdrażnienie gdyż uważam,że aż ten człowiek nie był taką gwiazdą w współczesnych czasach... Boleję tak jak inni,że spotkała nas taka tragedia narodowa,żal mi wszystkich.....ale takie jest życie.......

bohema ?
  #634  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 17:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 014
Domyślnie

Cytat:
Napisał grabski
Samozadowolenie jest tak samo zgubne, jak brak orientacji w tematach w których sie mozna wypowiedzieć
Więc podobnie myślących jak piszaca tu "Lila", jest cała masa. Tylko że, gdy słysza taki jazgot i bełkot "wyzwolonych" osobowosci, wolą nie podejmować rozmowy.
- jak ktoś tu napisał, że z koniem kopać się nie warto.
A tu koni całe stado( raczej stadnina)

Noooo, toteż ja im zostałam, bo ja kocham konie.
A od swojego nauczyłam się, jak należy kopnąć danego denata.
Najlepiej z obu kopyt.

Te tutaj, to stare chabety.
Ale jak umrę, to się zapłaczą.
Bo kogo będą szczypać?
  #635  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 18:23
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Witaj Lilu i życ będziesz długo na uciechę swoja i złosc drugich.
Pisz dużo.Pozdrawiam Ciebie i Konie.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
  #636  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 18:27
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
grabski-Samozadowolenie jest tak samo zgubne, jak brak orientacji w tematach w których sie mozna wypowiedzieć
Więc podobnie myślących jak piszaca tu "Lila", jest cała masa. Tylko że, gdy słysza taki jazgot i bełkot "wyzwolonych" osobowosci, wolą nie podejmować rozmowy.
Chcesz się usprawiedliwić? tu nie konfesjonał .Nie chcesz, nie piszesz,nic się nie dzieje,przecież to bohema w temacie krzyża. .Polecam portale http://fronda.pl/ ,gdy się "wyzwolisz" http://www.faktyimity.pl/Default.aspx Pozdrowienia z Krakowa.
  #637  
Nieprzeczytane 27-08-2010, 21:16
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał grabski
Samozadowolenie jest tak samo zgubne, jak brak orientacji w tematach w których sie mozna wypowiedzieć
Więc podobnie myślących jak piszaca tu "Lila", jest cała masa. Tylko że, gdy słysza taki jazgot i bełkot "wyzwolonych" osobowosci, wolą nie podejmować rozmowy.
- jak ktoś tu napisał, że z koniem kopać się nie warto.
A tu koni całe stado( raczej stadnina)
Żaden problem, żeby ta stadnina stanęła po przeciwnej stronie,.... tylko mnie się wydaje, że kopyt, argumentów brak, albo też konie takie mądre, ze nie chcą w tą stronę kopać... warto też nad tym pomyśleć....
  #638  
Nieprzeczytane 28-08-2010, 01:13
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Żaden problem, żeby ta stadnina stanęła po przeciwnej stronie,.... tylko mnie się wydaje, że kopyt, argumentów brak, albo też konie takie mądre, ze nie chcą w tą stronę kopać... warto też nad tym pomyśleć....

....argumenty-argumenty
Czym jest "argument"? - że ktoś ma rację, lub ktoś jej nie ma?- argument krzyku?
To są argumenty???
Racja leży blisko prawdy, którą ma każdy inną głoszoną jako argument przeciwko kłamstwu
I o to właśnie chodzi
- zakrzyczeć!
  #639  
Nieprzeczytane 28-08-2010, 01:21
.......... .......... jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: wielkopolska
Posty: 1 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Chcesz się usprawiedliwić? tu nie konfesjonał .Nie chcesz, nie piszesz,nic się nie dzieje,przecież to bohema w temacie krzyża. .Polecam portale http://fronda.pl/ ,gdy się "wyzwolisz"http://www.faktyimity.pl/Default.aspx Pozdrowienia z Krakowa.

Aj ty łapserdaku jeden!!!
- pozdrowienia dla mnie???
Za fałszowanie mojego kochanego Adasia tak bym Ci tyłek skopał, że konfesjonał byś pomylił z pokojem zwierzeń w BigBrother
( dobra jest! dzięki. Dla Ciebie też pozdrowienia z Wielkiej Polski )
  #640  
Nieprzeczytane 28-08-2010, 03:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Skoro mowa o Cejrowskim, to pozwólcie iż go zacytuję..

Brak jest mężczyzn we władzach ...
Mężczyzna w takiej sytuacji nie chowa się do Belwederu, tylko podjeżdża limuzyną prezydencką pod główną bramę,
otwiera bagażnik, wyciąga znicz w pierwszym dniu urzędowania, stawia go tam.
I wtedy ma się szansę zostać mężem stanu.
A to są chłoptasie i tchórze.

Lilu! Ten heros z toaletowego papieru byl swego czasu taki odwazny, ze Kwach to jest lobuz i ze ... w/g bojowego standardu takich herosow.
Tylko, ze jak go jakis inny heros z podobnego papieru zawlec zechcial do sadu "za obraze majestatu " Kwacha, to heros Cejrowski "odwaznie" i "po mesku" zamiast przed sadem bronic swoich przekonan, to spieprzyl gdzie pieprz rosnie i wloczyl sie byle dalej od polskich sadow, az go w koncu przed sad zawlekli i odszczekal jak Kurski. O ile mnie pamiec nie myli.
I wydaje mi sie, ze z intelektualista Cejrowskim dluzej niz godzine w stolikowej odleglosci nie wytrzymalabyc.
Mialem kiedys okazje z bliska ogladac szacunek jakim darzy kobiety....
On jest z tych gwiazdorow co to wiedza gdzie ZOMO stalo kiedy oni byli w bezpiecznej odleglosci. Za to barykady zdobywaliby pierwsi. Gdyby byly
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Trwa walka o charytatywne SMSy bez VAT - komentarze tadeusz50 Ogólny 1 18-12-2009 18:56
Skuteczna walka z rakiem. Psychoterapia. Dr Carl Simonton. modarator Choroby, badania, terapie 4 16-01-2009 19:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.