menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #561  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 11:44
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Jestem zbulwersowany wypowiedzią pana Mularczyka z PIS-u gdzie w swej wściekłości obraził wszystkich. Oni nie mogą się pogodzić,że wygrał B.Komorowski i w sposób ch
amski wręcz brutalny atakują wszystkich. Obrażanie prof.Nałęcza obraża również mnie i innych,którzy głosowali na Komorowskiego. Pan Mularczyk pomimo tego,że jest ponoć prawnikiem jest też intelektualnym chamem i szmaciarzem jak również wazyliną. Ci ludzie w swej agresji zapominają o podstawowych zasadach współżycia ,ich wściekłość z przegranych wyborach powoduje,że tracą poczucie rzeczywistośći i brną w amoku walki o władzę..... Jak to można sobie wyobrazić,że jeden człowiek tak w Polsce tak świruje...Czysta paranoja...

tu jest więcej

Ostre starcie Nałęcza z Mularczykiem. "Niech PiS zajrzy do konstytucji"
http://www.wprost.pl/ar/206564/Ostre...o-konstytucji/
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #562  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 11:47
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Jestem zbulwersowany wypowiedzią pana Mularczyka z PIS-u gdzie w swej wściekłości obraził wszystkich. Oni nie mogą się pogodzić,że wygrał B.Komorowski i w sposób chamski wręcz brutalny atakują wszystkich. Obrażanie prof.Nałęcza obraża również mnie i innych,którzy głosowali na Komorowskiego. Pan Mularczyk pomimo tego,że jest ponoć prawnikiem jest też intelektualnym chamem i szmaciarzem jak również wazyliną. Ci ludzie w swej agresji zapominają o podstawowych zasadach współżycia ,ich wściekłość z przegranych wyborach powoduje,że tracą poczucie rzeczywistośći i brną w amoku walki o władzę..... Jak to można sobie wyobrazić,że jeden człowiek tak w Polsce tak świruje...Czysta paranoja...

Zdzisieńku, a czy Ty / i nie tylko jeden tu piszący/ nie jesteś czasem świrem? I paranoikiem?
A szmaciarzy pełno w polityce.

Pozdrawiam milutko.

ps. napiszę bliżej na skype.
  #563  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 12:18
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
tu jest więcej

Ostre starcie Nałęcza z Mularczykiem. "Niech PiS zajrzy do konstytucji"
http://www.wprost.pl/ar/206564/Ostre...o-konstytucji/

Uzupelnie troche.

Cytat:
Nie wyobrażam sobie, żeby czynić despekt bohaterowi narodowemu księciu Józefowi Poniatowskiemu i próbować go zasłonić. Rosjanie i Hitlerowcy też próbowali go zasłonić - dodał. Podkreślił, że "nikt z Kancelarii nie może rozmawiać w sprawie nie swoich kompetencji". - Tu są kompetentne władze stolicy - powiedział.

Z profesorem zupełnie nie zgodził się Arkadiusz Mularczyk. - To kompromitujące to co mówi profesor Nałęcz. To pokazuje jakimi osobami będzie się otaczał pan Komorowski, a to on wywołał tę burzę swoim wywiadem. Teraz boi się wyjść i porozmawiać z ludźmi, tylko wysyła takich ludzi jak Nałęcz, który opowiada bzdury. Pan przerzuca decyzję na radnych Warszawy - powiedział.

Po tych słowach Tomasz Nałęcz wyraźnie się zdenerwował. Przeprosił prowadzącą Beatę Tadlę, że dzisiaj "zaprosiła go do magla, bo w maglu padają takie słowa". -

http://wiadomosci.onet.pl/2212757,11,item.html



Nareszcie reprezentanci PiSu zaczynaja dostawac publicznie w ucho.

Czytam czesto blog prof.T.Nalecza i po cichu zaluje, ze zrezygnowal z walki o stolek Prezydenta.

Bardzo mi sie podobaja jego slowa o p.Jaroslawie Kaczynskim:

Obecny wizerunek Jarosława Kaczyńskiego, który jest kreowany przez jego sztab, to przebieranie wilka za babcię.(...) Dzisiaj ten wilk leży w łóżeczku. Taka mistyfikacja nie może trwać w nieskończoność. Jak się prezes Kaczyński odezwie do czerwonego kapturka, czyli opinii publicznej, to ona rozpozna cechy tego wilka. A ci którzy nie rozpoznają i nie uwierzą, podzielą los czerwonego kapturka z tej bajki.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #564  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 12:28
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

Bardzo dziękuję za "ciepłe" słowa... Tak jest jestem świrem i paranoikiem ale nie mogę zrozumieć jak można tak się zasklepić w swych pogłądach...Wy PIS-owcy macie klapki na oczach ...Wam Kaczyński zasłonił rzeczywistość. Jak można tak trwać w takim amoku nienawiści ..... Każda Wasza odpowiedż to atak....Mularczyk,Kurski,Brudziński i wielu innych szczekaczy.. Czy tak rozumiecie "opozycję"...Obrażenie,kłamstwa i inne świństwa.... Ta formacja tak długo nie pociągnie...
__________________
zdzislaw1
  #565  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 12:37
kasyda's Avatar
kasyda kasyda jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: 00-182 Warszawa
Posty: 83
Domyślnie

Dzień Dobry Wszystkim!
Zajrzałam tutaj po raz pierwszy, tak z ciekawości, chociaż mam już serdecznie dosyć tego wszystkiego.
Po katastrofie Smoleńskiej napisałam dwa wiersze/17 i 18.04/ w Kąciku Poezji, nie przypuszczałam, że będą tak prorocze.
Kasyda
  #566  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 13:02
zdzislaw.bedrylo's Avatar
zdzislaw.bedrylo zdzislaw.bedrylo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: chorzów Polska
Posty: 443
Domyślnie

W PIS-ie pokutuje kult " wodza".....i tego nie można ukrywać (wstydliwie),,,Wszystko tam jest podporządkowane pod Jarosława Kaczyńskiego...Jego "boleść,trauma i kult Lecha". Czasami mam wrażenie,że wracamy do czasów PRL gdzie każde słowo I Sekretarza było swięte i tak jest w PIS-ie..... Może kiedyś przyjdzie nagłe olśnienie i klapki spadną...
__________________
zdzislaw1
  #567  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 13:35
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał saguela
Zobaczcie kto rządzi kościołem w Polsce.
Jest tego 7 części, a ja po obejrzeniu byłam wstrząśnięta.
http://www.youtube.com/watch?v=D8zGG...eature=related

Dałam to na wątek "ciekawe w miejsca w sieci", ale tutaj rozwinął się temat.
Obejrzałam wszystkie...Część faktów wypływała w innych miejscach. Całość jest porażająca.
Przyznam, że nie umiem w kilku słowach napisać komentarza.

Więc odniosę się tylko do kwestii, która mnie leży najbardziej na sercu - do kształcenia.
W części 6 jest mowa o uczelni i radzie naukowej Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej założonej przez T.Rydzyka.
uczelnia działa od roku akademickiego 2001/2002.
Proszę obejrzeć początek. Dziennikarz pyta o ocenę wystawioną uczelni,
na co z ust wiceministra urzędnika Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu padają słowa:

"Ta szkoła nie miała jeszcze wizytacji (...)Osobiście nie kontrolujemy,
dlatego, że tak naprawdę, urzędnicy MENiS sami jako tacy
nie są w stanie merytoryczne kontrolować realizacji
procesu dydaktycznego, czy realizacji planu, programu studiów"


Czy Waszym zdaniem pan minister powinien nadal piastować swoje stanowisko??
  #568  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 13:37
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał zdzislaw.bedrylo
Czasami mam wrażenie,że wracamy do czasów PRL gdzie każde słowo I Sekretarza było swięte i tak jest w PIS-ie..... Może kiedyś przyjdzie nagłe olśnienie i klapki spadną...

Nie miej zludzen, nie przyjdzie zadne olsnienie.
Jaroslaw ma potrzebe bycia wodzem, a jego wyznawcy jeszcze wieksza potrzebe posiadania wodza, bez ktorego wskazowek nie wiedzieliby jakl zyc
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #569  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 15:39
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

http://www.tvn24.pl/-1,1670079,0,1,p...wiadomosc.html Tu spory o krzyż w ciemnogrodzie a tu taka wiadomość że naukowcy polscy współuczestniczyli w określeniu wieku pramatki i okazało się że żyła 200 000 lat temu.Myślę że tę wiadomość skomentują nasi purpuraci , bo też na genetyce się znają ,a mają też bezpośrednią łączność z Bogiem .
  #570  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 16:46
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

'Obrońcy krzyża'': kardynał Stanisław Dziwisz nas zawiódł

Cytat:
Kardynał Stanisław Dziwisz, w trakcie uroczystości z okazji stulecia Związku Harcerstwa Polskiego, wezwał do przeniesienia krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego do kościoła świętego Anny - zgodnie z wolą samych harcerzy. Te słowa nie przekonały jednak osób nazywających siebie "obrońcami krzyża".
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...iwisz_nas.html

Tych ludzików nic nie zadowoli. Oni stworzyli swoją religię a raczej sektę
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #571  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 19:01
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Mruga oczkiem (żart)

Cytat:
Napisał waclaw46
/.../ naukowcy polscy współuczestniczyli w określeniu wieku pramatki i okazało się że żyła 200 000 lat temu.Myślę że tę wiadomość skomentują nasi purpuraci , bo też na genetyce się znają ,a mają też bezpośrednią łączność z Bogiem .
Według Księgi Rodzaju ziemia została stworzona około 4000 r. p.n.e. Data orientacyjna, o parę latek nie będziemy się kłócić: czy był to rok 3761, 4004 czy też 4173 p.n.e. Nie ma też znaczenia, że np. Sumerowie już istnieli.

Nie wymagaj więc, Wacławie, rzeczy niemożliwych.
Chociaż... ostatnio, jakby nieśmiało, mówi się o tym, że teoria Darwina nie jest sprzeczna z Biblią.
__________________
  #572  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 20:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alunia

Czy Waszym zdaniem pan minister powinien nadal piastować swoje stanowisko??

Po prawdzie, to trudno powiedziec.
Ale warto byloby goscia trzymac za gardlo i dopilnowac, zeby
taka kontrola sie odbyla. I to w sposob mozliwie rzetelny.
Bez strachu prze Rydzykiem.
I tu jest calkiem niezle zadanie stojace przed mediami.
  #573  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 20:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A szmaciarzy pełno w polityce.
Pozdrawiam milutko.
.

Lilu! Masz racje. Jak zwykle
Tylko mozesz nam wyjasnic dlaczego PiS wyrabia norme w tej materii jak .... Pstrowski?
  #574  
Nieprzeczytane 22-08-2010, 20:39
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Od dawna wiadomo, że katecheci są poza jakąkolwiek kontrolą władz oświatowych. W zasadzie to oni są kontrolą. To dlaczego jeden ma się zwolnić ze stanowiska. W szpitalach też zatrudniani są księża z pensjami równymi ordynatorom.
  #575  
Nieprzeczytane 23-08-2010, 10:27
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Na popiersie Lech Kaczyński poczeka minimum dwa lata

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._dwa_lata.html
Zupełnie słusznie co nagle to po diable, pomijając fakt ilości miejsc upamiętnień. Niczym Stalin p śmierci był upamiętniany wszędzie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #576  
Nieprzeczytane 23-08-2010, 13:45
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Lilu! Masz racje. Jak zwykle
Tylko mozesz nam wyjasnic dlaczego PiS wyrabia norme w tej materii jak .... Pstrowski?

Pluto 37
Wincenty Pstrowski pracował na kop.tylko 14 m-cy
prozaicznie umarł na zakażenie zęba
taki z niego wyścigowiec!
  #577  
Nieprzeczytane 23-08-2010, 15:10
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasinek123
/.../ Wincenty Pstrowski pracował na kop.tylko 14 m-cy
prozaicznie umarł na zakażenie zęba
Jasinku, wolałbyś żeby Pstrowski umarł przygnieciony ciężarem sukcesów? Śmierć to śmierć...

Żeby w temacie było - ponoć "obrońcy krzyża" chcą kompromisowego zakończenia sporu. Ma być krzyż i pomnik. Przed Pałacem, oczywiście.
Czy coś wiecie na temat?
__________________
  #578  
Nieprzeczytane 23-08-2010, 15:29
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
Jasinku, wolałbyś żeby Pstrowski umarł przygnieciony ciężarem sukcesów? Śmierć to śmierć...

Żeby w temacie było - ponoć "obrońcy krzyża" chcą kompromisowego zakończenia sporu. Ma być krzyż i pomnik. Przed Pałacem, oczywiście.
Czy coś wiecie na temat?
Mówisz masz

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...d_Palacem.html
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #579  
Nieprzeczytane 23-08-2010, 16:00
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Mruga oczkiem (żart)

Tadeuszu, dzięki. Przeczytałam i ...
Cytat:
- Powołany w ostatnich dniach komitet budowy pomnika ogłosi międzynarodowy konkurs z udziałem autorytetów z dziedziny sztuki i architektury. Konkurs pozwoli wyłonić projekt pomnika, który godnie upamiętni ofiary katastrofy - zapowiedział Mariusz Bulski, przedstawiciel "obrońców krzyża". Powtórzył on jednocześnie, że krzyż powinien pozostać przed Pałacem Prezydenckim.
... rozumiem, że koszty konkursu, projektu, pomnika i działki na której on stanie - pokryje zleceniodawca czyli komitet budowy pomnika.
Mylę się? hm... zdrowy rozsądek na bezpowrotny urlop wysłałam?
__________________
  #580  
Nieprzeczytane 23-08-2010, 16:13
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
Tadeuszu, dzięki. Przeczytałam i ...

... rozumiem, że koszty konkursu, projektu, pomnika i działki na której on stanie - pokryje zleceniodawca czyli komitet budowy pomnika.
Mylę się? hm... zdrowy rozsądek na bezpowrotny urlop wysłałam?
no coś Ty uni znaczy oni chcą by te koszty zapłacili tacy jak ja, Ty, ON, no czyli społeczeństwo. Oni być może nie płacą podatków to i ich nie będzie nic kosztować.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Trwa walka o charytatywne SMSy bez VAT - komentarze tadeusz50 Ogólny 1 18-12-2009 18:56
Skuteczna walka z rakiem. Psychoterapia. Dr Carl Simonton. modarator Choroby, badania, terapie 4 16-01-2009 19:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.