menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 18:25
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Witam i cieszę się że dalej możemy się uczyć.
Mam pytanie dotyczące zaznaczenia ,nie mogę sobie poradzić.
W PFS można było zrobić zaznaczenie kliknąć na prawy przycisk myszy >stroke and fill wybrać grubość i kolor i obramowanie było gotowe a jak zrobić coś podobnego w PSP
Wczoraj ćwiczyłam z tubkami slat
__________________
  #22  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 18:34
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

To moja siostra z wnuczką.


Aniu porady trzeba chyba szukać u Evi,na razie uczy PF.
__________________
  #23  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 18:35
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 704
Domyślnie

Od kilku dpbrych miesiecy, prowadzimy watek Tar-ninki z zacieciem i pasjaNagle... dwa dni temu, zabroniono nam i uczyc sie na jej watku, bo dziewczyny wola tylko wklejac obrazki

Nieprawda nikt nikomu nic nie zabraniał
No to przenioslysmy sie tak samo, jak zrobilyscie wy, gimpowiczki jeszcze nie dawno.
Tak samo nie znosilyscie jak sie dyskutuje i pyta i opowiada. I co?... teraz robicie tuta, ktore tak przklinalyscie jeszcze nie dawno, dyskutujecie, uczycie, pouczacie. Bo nie mozna powiedziec sie sie wzajemnie uczycie, skoro wszystko umiecie.

Irenko przypomnij sobie ..na Gimpie tez usilowalas narzucic swoja wolę i skonczylo sie na tym że Gimp sie rozpadł...

Wiec, nie znajac sprawy doglebnie, nie wtracaj sie. Tar-ninka rozmawia ze mna bezposrednio, nie potrzebuje adwokata.
Tarninka adwokata nie potrzebuje ale jest wdzieczna za okazana pomoc , zrozumienie .

Otworzylysmy ten watek, bo chcemy zeby bylo na nim tak, jak sobie to wypracowalysmy na watku Tar-ninki. Z czasem tak sie zrobilo i mamy ochote, zeby tak bylo dalej.
Teraz jest u Tarninki tak, jak sobie zazyczyly jej graficzki.
Ja zadalam pytanie czy mozna u niej zamieszczac obrazki zrobione wedlog tuto... bo sie jeszcze uczymy, nawet nie odpowiedziala.

Własnie ze odpowiedziałam .. tylko ty wolalas tego nie widziec ... moze nie zrozumialas .. więc cytuję .....

Kochani nic nie będę wam narzucać . wszyscy macie rację
Proponuje poczytac jak powstała i dlaczego otworzylam "Naszą grafikę -obrazki"

Pierwszy graficzny watek to był ..Klub miłosnikow Gimpa.
http://www.klub.senior.pl/hobby-pasj...ge34-2279.html
Było tam duzo informacjii ładne prace gineły w ich natłoku
I zamarzylo mi sie aby to troche rozdzielic.

I otworzylam ten watek .
http://www.klub.senior.pl/hobby-pasj...azki-2813.html
Jak widac watek sie spodobal były pochwały , komentarze ..
Prosze poczytajcie uwaznie posty ...1..5..6.
No cóż , nie poszlo jak zamierzalam ...
Watek idzie swoja droga ,ale jak wam tak pasuje , niech idzie
Przeciez ma słuzyc do zabawy.
Co do zrzutów , podzielam zdanie bronczyka ..przepraszam
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


__________________________________________________ __
Przepraszam Iluzjo ale odpowiedziałam .. nie czytałas, nie zrozumiałas , albo niechciałas.. twoja sprawa ale nie pisz ze nie odpisałam
Kochani nic nie będę wam narzucać . wszyscy macie rację
Proponuje poczytac jak powstała i dlaczego otworzylam "Naszą grafikę -obrazki"

Pierwszy graficzny watek to był ..Klub miłosnikow Gimpa.
http://www.klub.senior.pl/hobby-pasj...ge34-2279.html
Było tam duzo informacjii ładne prace gineły w ich natłoku
I zamarzylo mi sie aby to troche rozdzielic.

I otworzylam ten watek .
http://www.klub.senior.pl/hobby-pasj...azki-2813.html
Jak widac watek sie spodobal były pochwały , komentarze ..
Prosze poczytajcie uwaznie posty ...1..5..6.
No cóż , nie poszlo jak zamierzalam ...
Watek idzie swoja droga ,ale jak wam tak pasuje , niech idzie
Przeciez ma słuzyc do zabawy.

Co do zrzutów , podzielam zdanie bronczyka ..przepraszam
==============================
A jezeli chodzi o nasza dyskusje na privie to napisalam ze historia sie powtarza...nie bede tego yu wyciagac , chyba ze sobie ztczysz . a ty odpisalas ..szczerze...
cyt ;
Wszystkie twoje dziewczyny zadowolone ze nareszcie maja watek dla siebie. Nawet te u Evi, sa zadowolone, ze moga sie spokojnie uczyc. Jednym slowem... wszyscy zadowoleni, ja tez. Wreszcie sie odwazylam; zmuszona okolicznosciami, do otwarcia mojego wlasnego watku, poswieconego... pasji!!!
A jak to sie skonczy?... przyszlosc pokarze.
============================
Nie wiem jakie okolicznosci zmusiy ciebie do otwarcia nowego watku
A "Wypozyczalnie " Hania otworzyla jak Gimp padł Jak Vega ustapiła przed toba . watek ten cz.5 jest w archiwum ostatnie str. mozna poczytac kto ciekawy.
  #24  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 18:43
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Ninko fajny obrazek. PhotoFiltre to świetny program z wieloma możliwościami.

Irenko wiem, że ty robiłaś też ten obrazek, teraz ja skorzystałam, bo jest tłumaczenie Joli8000 u Donny.
Z zaznaczeniem pływającym też coś robiłam, ale nie pamiętam. Trzeba częściej powtarzać materiał, bo się zapomina.
Kiedyś dyskutowałyśmy o filtrach Eye Candy, ja nie miałam Eye Candy 5 Texture, a ty miałaś na stałe. Do niego trzeba mieć kod, bo płatny. Można mieć też trial na miesiąc.
Nie wiem jak ty masz Irenko, ale czytałam u Dz.J. , że raczej nie powinno się dublować filtrów, tzn może być zainstalowany tylko jeden, a droga może być wskazana do niego w wielu programach. Jeżeli masz jeden, to tylko wina tej drogi w Preferencjach PSP.
Irenko ja wszystkie instalki /setup/ filtrów likwiduję, bo wychodzę z tego założenia że jak będzie potrzeba to zawsze można ściągnąć od początku. Tyle jest stron z filtrami. Zapisuję tylko kody.
Pamiętam, że starałam się o ten filtr, bo chciałam zrobić zwierzaczka wg przepisu Dz.J.
Jeszcze go tu wkleję w tym naszym nowym wątku. Dodałam mu tylko dywanik.
Fajne są te filtry Eye Candy 5, dwa są płatne: Texture i Impact. Nature chyba darmowy.

~~~~~~~~~~~~~~
__________________
  #25  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 18:50
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

No to wszystko jasne, jestem Mata-Hari ktora rozbija watki!!!
Kto by pomyslal. Nie jestes zadowolona, ze sie takiej wstretnej i podstepnej osoby pozbylas?...
Powinnyscie swietowac!!! Nareszcie w waszym dziale nie ma maciwody!!!
Zycze milego kontynuowania, popierania sie, milej zabawy!!!
__________________
  #26  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 18:53
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witam dziewczyny ,Misio jest super ,Ulka !wszyskie inne pracki naturalnie tez.Praca idzie do przodu .
Ja zrobilam taki wedlug tutorialu Kordes-welt.de
Krpelke dodalam,rozowy kwiat i animavcje
cyt,M.Dabrowska
Wpadne pozniej.
  #27  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 19:15
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sanna
Witam i cieszę się że dalej możemy się uczyć.
Mam pytanie dotyczące zaznaczenia ,nie mogę sobie poradzić.
W PFS można było zrobić zaznaczenie kliknąć na prawy przycisk myszy >stroke and fill wybrać grubość i kolor i obramowanie było gotowe a jak zrobić coś podobnego w PSP........

Aniu w PSP jest więcej możliwości jeżeli chodzi o ten odpowiednik Stroke and fill.
Zaznaczenie - Modyfikuj - Zaznacz obramowanie zaznaczenia. Tu jest wszystko: do wewnątrz, na zewnątrz, obie strony i szerokość. Jak to się zrobi to wypełnić kolorem, deseniem czy gradientem..
Druga fajna sprawa to obramowanie obrazka. Obrazek - dodaj obramowanie. Tu od razu można wybrać kolor.
__________________
  #28  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 19:18
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 704
Domyślnie

Cytat:
Napisał Iluzja
No to wszystko jasne, jestem Mata-Hari ktora rozbija watki!!!
Kto by pomyslal. Nie jestes zadowolona, ze sie takiej wstretnej i podstepnej osoby pozbylas?...
Powinnyscie swietowac!!! Nareszcie w waszym dziale nie ma maciwody!!!
Zycze milego kontynuowania, popierania sie, milej zabawy!!!
======================
A jeszcze niedawno otwierajac nowa kolejna czesc grafiki pisałam :

Dziękuję wam bardzo za to ze tak wspaniale pracujecie robicie wielkie postępy , wasze prace sa coraz piekniejsze
Na uwagę zasługuje i to że tak sobie pieknie pomagacie , wspieracie się , pocieszacie .
Z watku z obrazkami zrobiłyscie naprawdę przyjacielski wątek . Dziękuję

. . . Jestescie naprawdę spaniałe
========================

Czyzby to wszystko , ta serdecznsc , kolezenstwo , było iluzją , zwidem?
ze wystarzyło tylko aby jedna z nas nie podzielała twojego zdania abys narobila zamieszania ?
Aby zburzyc tak wspaniała atmosfere
Przyznaj sama nikt sie nie burzył tylko ty
Evi otworzyla fajny watek , na dlugie dyskusje , zrzuty szkolenia ..to nie wystarczylo?
Kochana nie rób z siebie ofiary , poprostu chcialas załozyc swoj watek graficzny i wykorzystalas okazje .. i dobrze , na zdrowie .
Na forum jest duzo miejsca watki moze kazdy zakladac ,
To nie czasy dawnej moderatorki ktora takie cos potepiała
Zyczę ci tez tego samego co i nam zyczyłas ..
  #29  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 19:20
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Sanno, dokladnie powiedz o co chodzi to sprawdze.
Jezeli chodzi o zrobienie ramki zaznaczeniem, to oczywiscie mozna w PSP, czesto to robie.
np: Masz obrazek, zaznaczasz wszystko.
Wracasz do zaznaczenia...

...

...
__________________
  #30  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 19:34
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Tarninko, swoje marzenia bierzesz za realnoisc. A tak nie jest. To twoje dziewczyny powiedzialy, ze nie lubia uczenia sie i chca obrazkow tylko.
A ty zgodzilas sie ze wszystkimi!!! Przeciez tak sie nie wybrnie, no to zostawilam wam spokojny, obrazkowy watek.
A ze jestes niewdzieczna i niesprawiedliwa teraz to fakt.
Bylysmy zadowolone, pracowalysmy z pasja, trawlo to przez kilka czesci... a na koniec to nawet przygotowalam tobie zrzuty na telmat "zaznaczen"!!!
I nawet nakoniec nie zamierzalam opuszczac watku, ale nawet nie powiedzialas jakie obrazki moge wklejac. Bo to ze dyskusja sie skonczyla, to wszyscy zrozumieli!!!
No to jak umieszczac obrazki i nic nie mowic?... Nie potrafie!!!
A watek przeciez mozna zakladac?... Nie musialam szukac wykretow. Ja sie dobrze czulam na twoim watku, to inne sie ze mna zle czuly... dziwne ze dopiero na koncu.
Evi otworzyla, za nasza namowa watek do nauki, i juz dziewczyny tam napisaly, ze ciesza sie, ze nie bedzie dyskusji tylko spokojna nauka. I zaproponowaly zeby otworzyc watek do dyskusji. No to jest. I dyskutowac bedziemy na temat Grafiki Komputerowej i programow graficznych.
Nie wiem w czym problem?...
A skoro wyrazalas takie zadowolenie, ze watek sie rozwija, to trzeba bylo, powiedziec tym, ktorym to sie nie podobalo, ze tobie sie podoba i ma wszstko zostac tak jak do tej pory.
Tego nie zrobilas. I jest jak jest.
Mam nadzieje ze bawic bedziemy sie wszystkie... w kilku piaskownicach. Nic dziwnego jestem daleko od ciebie....!!!
__________________
  #31  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 19:39
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Dziewczynki, do jutra. przestawialam meble wczoraj przy pomocy jednak. Sama nie dalabym teraz rady... i musze sie polozyc. Kregoslup nie wytrzmuje.
Jutro rano zobacze co sie dzialo. Jak macie pytania... odpowiem wczesnym rankiem.
Milego wieczoru...
ps: Sanno czy to o to chodzilo?...
__________________
  #32  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 19:47
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 704
Domyślnie

Kochana , czytaj dokladnie , uwaznie

Watek idzie swoja droga ,ale jak wam tak pasuje , niech idzie
Przeciez ma słuzyc do zabawy.


Tak odpisalam czy to nie była akceptacja watku ,jego formy ?
jezeli tego nie zrozumialas to juz twoj wyłącznie problem .
nie wiem o jakich moich marzeniach piszesz ? oświec mnie prosze

piszesz : A ze jestes niewdzieczna i niesprawiedliwa teraz to fakt.

dlaczego jestem niewdzieczna i za co mam byc i komu wdzieczna ?
W ktorym momencie okazałam niewdziecznosć i komu ?
Bardzo mi zalezy na odpowiedzi na te pytania
  #33  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 20:15
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Jak już sobie rozmawiamy o tematyce tego wątku to ja może tak od siebie coś dodam. Trochę może niech będzie więcej obrazków, a mniej tych technicznych spraw. Sporo osób jak tu wchodzi i patrzy na zrzuty z ekranu i dyskusje dwóch, trzech osób to niewiele z tego rozumie i drugi raz już nie zagląda. Mnie samą niby zainteresowaną tematem nużą całe strony zrzutów. I przepiękne prace giną w powodzi technicznych spraw. Początkujące w grafice osoby też są przerażone fachowymi nazwami i wpadają w kompleksy. Może zrobić jakiś nowy dział, w którym zainteresowane osoby będą sobie wymieniać doświadczenia. To moje zdanie. Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam.

Te moje słowa według Iluzji zakazywały jej wklejać obrazków i pisać jak je zrobiła.Informuję cię, że jak jeszcze będziesz pisała nieprawdę o Tar-nince to odpiszę. Jeśli nie to w spokojnie sobie twórz dzieła jakie chcesz i w ilości jakiej chcesz. Jestem może zbyt obcesowa wybacz, ale anielicą nie jestem. Przykro mi, że mój post wywołał taką twoją reakcję. Cierpiałaś okrutnie z powodu cenzury prac. Jakiej cenzury? Pytam. To była luźna propozycja uporządkowania wątku. Nie przypisuj sobie tez zasługi w wymyśleniu poradnika dla początkujących. Ty próbowałaś tłumaczyć zawsze to co ciebie aktualnie interesowało. I nie krytykuj ludzi, że korzystają z pomocy tutoriali wszak sama je wykorzystujesz. A nawet najmniej skomplikowana praca, ale mająca coś osobistego jest według mnie ciekawsza od każdego skopiowanego tuto. A dlatego, że ta praca jest indywidualna, tego co ją zrobił i tylko jego. Zauważ, że znani są wielcy malarze, a nie kopiści.
  #34  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 20:16
tamora42's Avatar
tamora42 tamora42 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Jaworzno
Posty: 2 085
Domyślnie

Na zakonczenie dnia...zrobiłam łatwo,lekko i przyjemnie...w ulubionym programie.
.... pochwale się zdobytym zaszczytnym miejscem razem z Jolą8000 za obrazek :


...ale sie nawklejałam ...dobrej nocy wszystkim...
  #35  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 20:51
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Iluzja u mnie candy textures działa nie wiem jak długo będzie czynny,
czytałam w zimie o tych filtrach jak my instalowały tak,ze zapomniałam ale na pewno jest płatny Candy impact, zrobiłaś zrzuty dla Ani ja też korzystam częściowo ponieważ tak najlepię się uczę, bez rzutów chyba niczego bym się nie nauczyła.
Misia zrobiłam Candy Texture.
__________________
  #36  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 20:57
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Małgosiu jeszcze raz gratulacje!!!
pięknie wszystko Ci idzie.
__________________
  #37  
Nieprzeczytane 05-06-2009, 21:19
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Urszulko i Irenko dziękuję mi się udało zrobić już po podpowiedzi Urszulki a zrzuty zabieram w razie zapomnienia będą jak znalazł.
Okazuje sę że to nie takie trudne tylko trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać.hihi
__________________
  #38  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 05:05
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Droga Bronczyku...
No na poczatek dnia i na koniec dyskusji powiem: To nie ja nabijalam sie z tuto, bo z nich zawsze korzystalam i dzieki nim nauczylam sie PFS tylko dziewczyny wszystkie twierdzily, ze lepiej robic wlasne obrazki i nie korzystac z tuto, bo to latwizna. Nie cierpialam, wyzywalam sie. Swietnie bylo u Tar-ninki, ale zawsze ktos sie znajdzie zeby zabruzdzic.
Na jednym watku w glowach mieszaly moje pytania, a na drugim... nasze zrzuty.
To wszystko.
Nam zrzuty pomagaja a pytania dopinguja do szukania odpowiedzi.
Twoja luzna uwaga...zeby uporzadkowac watek... podzialala, i powinnas byc dumna z siebie, ze jest porzadek.
I dzieki tym wszystkim zmianom; pytania i zrzuty mozna robic u nas do woli. Na piekne obrazki... czekamy.
U Evi poczatkujace ucza sie spokojniutko, zadajac, oczywiscie niezmiernie duzo pytan, bo bez tego nie mozna sie nauczyc i to nikomu w glowie nie miesza, a wy, w uporzadkowanym wiosennie watku... rozkoszujecie sie obrazkami.
Popatrz do czego doprowadzilas?...
Zycze ci dalszych zwyciestw!!!
ps: i nawet Tar-ninka zainteresowala sie uczeniem... innych.
Same plusy!!!
__________________
  #39  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 05:36
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Witajcie moje drogie.
Tamoro, ale kosisz nagrody. Gratulacje.



...Ten obrazek zrobilam, uzywajac obrazka-witrazyka- zrobilam go kiedys- jako maski.
I zaznaczenia przygotowanego przez Claire, do jednego z jej tuto.
Okazuje sie, ze nie jestesmy zmuszone, do wklejania normalnego obrazka na wczesniej otwarta maske, zeby uzyskac wrazenie maski przezroczystej.
Wystarczy, ze otworzy sie obrazek jako nowa warstwe maski.
Jak wiecie, obrazek byl bardzo kolorowy bo to witraz, a wyglada jak przezroczysta maska.
Mozliwosci uzywania przeroznych "gatunkow" obrazkow sa nieskonczone. A najwazniejsze, ze w PFS, mozna to zrobic tez.
Wiec, maski mozna uzywac na rozne sposoby, obrazki aplikowac jako maski, jako zaznaczenia.
Tubki kleic normalnie, albo przez "narzedzie do klejenia"... albo otwierac jako... zaznaczenie.

To znaczy; ze obrazek czy tuba, moga sluzuc do wszystkiego. Zmieniaja swoj aspekt w zaleznosci od tego jak je traktujemy.
To znaczy, ze nie musimy posiadac zadnych dodatkow, wszystko mozna stworzyc z obrazka.
Cos sprobuje... zaraz wroce.
__________________
  #40  
Nieprzeczytane 06-06-2009, 06:18
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 731
Domyślnie

Wyprobowalam cos...

...

W zaznaczeniach jest tez, zaraz po "zaznaczeniu plywajacym"- "zaznaczenie stale", nie dopisalam, na obrazku, ze jak sie zaaplikuje zaznaczenie plywajace, potem zrobilam zaznaczenie stale... i dopiero potem zrobilam cienie.
Moze mozna by bylo zrobic cienie na "zaznaczeniu plywajacym"?...Trzeba to sprawdzic.
__________________
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 819 Dzisiaj 07:18
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 19:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 23:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 08:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 18:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.