menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 07:07
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

O ile się nie mylę,to już jest jeden watek na ten temat..
  #22  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 10:45
Sławek's Avatar
Sławek Sławek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał kary
ja to mam ulubiony sposób na takie dni: przez żołądek do serca Zapraszam lubą, gotuje coś dobrego, koniecznie lekkiego i słodkiego, np. jakiś apfelstrudel z lodami...no i potem przenosimy zabawę do sypialni to jest życie

z tym żołądkiem to bym nie przesadzał jednak :] wiesz, ta reguła to raczje dlatego, że jak się najeść to nie sposób się potem kochać, więc zostaje tylko serce:] hehe, tak mówię troche na żarty trochę na prawdę, ale ziarenko prawdy w tym jest. żeby nie było, nie mówię tutaj o chwilowej niedyspozycji po przejedzeniu, tylko po prostu jak się za dużo je, to rośnie ciśnienie i w efekcie można się nabawić chorób serca( czyli trzeba go nie przeciążać- szlaban na seks) albo po prostu można się nabawić zaburzeń erekcji i wtedy co prawda nie jest bardzo źle bo trzeba poprostu sobie kupić jakąś maxigrę, albo inny lek z sildenafilem, ale pytanie po co skoro można poprostu trochę mniej jeść za młodu i sobie zaoszczędzić takich akcji;]
  #23  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 12:00
SeniorAdam SeniorAdam jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 16
Domyślnie

Wiesz, myślę, że oszczędzanie się całe życie, żeby być sprawnym na starość mija się z celem. Możesz stosować diety, codziennie ćwiczyć a i tak wyjdzie na to, że masz słabe geny i zaburzenia i tak się pojawią. Trzeba żyć pełnią życia, lepiej sobie na starość kupić co jakiś czas lek, niż przez całe życie żałować, że nie można sobie pozwolić na deser. Ja nigdy diety nie przestrzegałem, mam brzuch większy niż być powinien, a żadnych problemów z potencją nie mam. 3 moich najlepszych znajomych, w tym jeden wegetarianin od około 20 lat- wszyscy jak jeden pies ciągle tylko narzekają na swoje problemy zdrowotne...Bozia Ci da na coś zasłużył, nie martw się. Nie ma co tracić życia, trzeba korzystać póki można.
  #24  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 13:51
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 327
Uśmiech

Witam wszystkich serdecznie )
Ja tam lubię ten dzień..pamiętam jak byłam czynna zawodowo,kwiatka - goździka i porcję kawy podpisywałam jak wszystkie panie na liście , bo księgowość była skrupulatna i musiało wszystko pasować do rozliczenia w zakładzie.A teraz gdy jestem na emeryturze..to otrzymuje kwiatka od syna , brata, szwagra zięcia i jego braci, gdyż przychodzą w odwiedziny do jego żony a mojej córki. A w tym roku po raz pierwszy będę na Dzień Kobiet w Klubie Emeryta "Medyk".. szefowa tak cichutko podpowiedziała,żeby każda z nas przyniosła coś z własnego wyrobu, wypieku..by stół nie był pusty, tylko zastawiony.Przecież my emeryci mamy własny dochód i te 15 zł na ten dzień , nie uszczupli budżetu emeryckiego.Spotkanie mamy w klubie 10 marca, (bo co wtorek odbywamy spotkania. Jest to wyjście do ludzi , nie ma więc czasu na nudzenie się, nie mam działki,zdrowie nie pozwala na schylanie się,więc mam co tydzień spacer do Klubu i tam spędzam czas. [/b]

__________________
Zosia
  #25  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 14:18
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Gaduła

Obchodzę dzień kobiet przez cały rok.
  #26  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 14:22
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

A ja tam lubię to świeto,,,nawet bardzo bo przypomina mi młode lata i piękne czasy jak byłam czynna zawodowo.
Kto lubi niech świętuje, a kto nie to nie..........

tak to wygladało, ale było fajnie
  #27  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 14:24
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

Basiu - jak miło Cie widzieć na seniorku
  #28  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 14:31
es55ca es55ca jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Mazury
Posty: 102
Domyślnie Nie zauważyłam.

Cytat:
Napisał nika
O ile się nie mylę,to już jest jeden watek na ten temat..
Przepraszam.
  #29  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 15:05
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 855
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
Obchodzę dzień kobiet przez cały rok.
Ja też się pod tym podpisuję. Świeto może trwać cały rok. Po co nam raz do roku ten wymuszony kwiatek. Może to miało jakiś sens jak człowiek pracował?
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
  #30  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 15:55
ed-q ed-q jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Rzeszów
Posty: 156
Domyślnie Tak jest "DZIEWCZYNY"!!!

Święto kobiety powinny mieć nie tylko cały rok ale i całe, piękne, zawsze romantyczne życie!
  #31  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 16:05
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie :)

Witaj Basiu ! no nareszcie przezwyciężyłaś te wirusy i zacznie się ruch w klubie. Miłego dnia
  #32  
Nieprzeczytane 05-03-2009, 17:38
ed-q ed-q jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Rzeszów
Posty: 156
Domyślnie post scriptum do postu #30

Jak wiadomo zrezygnowałem z czynnego uczestnictwa w forum.
Poruszony jednak tym jakże ważnym - osobiście uważam że najważniejszym - tematem, jakim jest pozycja kobiet w współczesnym świecie, nie mogłem powstrzymać się od wyrażenia opinii na ten temat.
Moim zdaniem, czemu zawsze dawałem i nadal daję (czynny!!) wyraz, kobieta nie powinna być nigdy zmuszana do wykonywania jakiejkolwiek czynności, obojętnie, czy to będzie praca zawodowa, plewienie w ogródku, gotowanie, sprzątanie itp. One wszystkie (czynności) powinny wynikać albo z konieczności (kobieta samotna), albo z zamiłowania, albo z ...miłości do partnera, który powinien TO nie tylko docenić i uszanować, ale odwzajemnić w sposób budujący trwałe związki miedzy nimi.
Powie ktoś:"toć to czysta teoria". Oczywiście! Ale ta teoria daje jednoznaczne wskazówki, jak należy postępować aby mieć "udane" życie.
Osobiście, mimo iż tych zasad kiedyś nie znałem, wyczuwałem, że tak "być powinno". Dzisiaj, mając 76 lat, mi. dzięki powyższym "zasadom" (choć nie tylko), przeżyliśmy z moją ukochana Oleńką 52 lata bez jednego tzw. "cichego dnia"! A więc to nie tylko "teoria"!
Oby stało się to powszechnością, czego wszystkim Paniom szczerze życzę ...Panom także!

ed-q
korekta "czeskiego" błędu

Ostatnio edytowane przez ed-q : 06-03-2009 o 00:20.
  #33  
Nieprzeczytane 06-03-2009, 08:09
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Podział

Tak się dzielą białki:
do lat szesnastu: srałki,
do lat trzydziestu: dałki,
do lat czterdziestu: grzałki,
od lat czterdziestu do stu: ulęgałki.

Jan Izydor Sztaudynger
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #34  
Nieprzeczytane 06-03-2009, 09:21
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Edwardzie,zgadzam sie z Tobą w tej teorii, Tobie sie udało, bo oboje taką filozofię przyjęliście....ale w większości przypadków dzieje sie nieco inaczej...życie weryfikuje ,ale jakoś inaczej....miło czuć sie kobietą cały rok, a nie tego jednego dnia, to wręcz moze byc przykre....
  #35  
Nieprzeczytane 06-03-2009, 10:16
B.B. B.B. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 638
Domyślnie

Do Maluny : dlaczego kwiatek " wymuszony"??? Kto czuje ,ze chce wreczyc - wręcza, kto nie - nie . Jan P. II skladał kobietom zyczenia w tym dniu.
Do Edwarda :Brawo i jeszcze raz brawo. Powinnismy byc dla siebie w rodzinie tak mili i tolerancyjni jak zachowujemy sie " na zewnatrz"; niestety ...
  #36  
Nieprzeczytane 06-03-2009, 12:29
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Edwardzie

brawo!!!!!!!!!!!!!!!!! Pani Oleńko, gratuluję małżonka. Pozdrawiam.
  #37  
Nieprzeczytane 06-03-2009, 15:41
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Tych, którzy zdecydują się z racji Święta Kobiet pwrócić do czaru wspomnień PRL zapraszamy w przededniu Święta t.j.7.03. o godz.17-tej do 'karnawałowej sali balowej"
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #38  
Nieprzeczytane 06-03-2009, 15:52
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 327
Uśmiech

Basiu ...brawo brawo ...tak powinno być ..a nie tylko 8 marca,.
__________________
Zosia
  #39  
Nieprzeczytane 06-03-2009, 18:46
Andreas's Avatar
Andreas Andreas jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Grudziądz
Posty: 280
Domyślnie

Lubię ten sympatyczny Dzień Kobiet , który ma swoją długą tradycję.Wszystkiego najlepszego życzę Paniom.
__________________
Kto nie liczy na zwycięstwo,
szykuje sobie porażkę.
  #40  
Nieprzeczytane 06-03-2009, 19:09
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
alkoholizm kobiet jaras Uzależnienia 90 11-01-2019 11:25
"Dzień Kobiet, Dzień Kobiet…" - komentarze Elżbieta V Ogólny 37 10-03-2012 08:10
Wigilia wolnym dniem od pracy leluri Społeczeństwo - wątki archiwalne 6 23-12-2008 18:57
Lektura Biblii z perspektywy kobiet EWST Zaproszenia 0 10-10-2008 08:53
Przydatne linki dla nas kobiet grazyna Profilaktyka i zdrowy styl życia 9 02-06-2008 00:02

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.