menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #961  
Nieprzeczytane 18-07-2009, 22:00
samre samre jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Jelenia Góra
Posty: 4
Domyślnie

Basiu...powinna zrobić to Iluzja .
  #962  
Nieprzeczytane 18-07-2009, 22:11
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

to pięknie dziękuje samre,a Iluzję proszę o zrobienie tego zapisu i może w końcu ściągnę tę chol..tubkę.z góry dziękuję
__________________


  #963  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 00:05
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Witaj samre ,dziękuję za wyjaśnienie naszego problemu,znowu coś nowego się dowiedziałyśmy.
__________________
  #964  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 00:23
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Urszulko przed chwileczką byłam na forum Donny i spieszę z gratulacjami za zajęcie Drugiego miejsca za pracę konkursową "Wśród Indian"
__________________
  #965  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 01:15
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witajcie... znowu po nocy mnie nosi. Ale za to naczytalam sie.
Swietnie, ze podyskutowalyscie, czegos sie dowiedzialam. Ani mi do glowy nie przyszlo, ze trzeba robic dodatkowe dzialani. Zrobilam zrzut rady samre, i pozniej, jak sie obudze, jezeli zasne?... to to zrobie.

Basiu, tak to bywa ze mna, ze uzywam czesto slow, ktorych uzywam tu na codzien, lekko spolszczonych, i stad... rejestrowanie nie zapisywanie. Tak to bywa, staram sie jak moge... ale czasami pierwsze slowo jakie mi przychodzi do glowy... uzywam.
Ale mimo to zrozumiale bylo?...


Urszulko, dowiedzialam sie teraz, ze masz nagrode. Gratulacje!!!
Co do zapisywania tubek, to moja tak zapisalam. I czesto zapisuje tak moje prace, jezeli potrzeba na nie duzo czasu, i musze w trakcie przerwac.
A w tym wypadku, chcialam zeby tubka wygladala tak, jak wygladaja tubki, pobierane w Materiale do tuto. Jak sie je pobiera, to nic nie widac, jak otwiera sie w programie, to warstwy sa zamkniete, i trzeba je otworzyc. I tak zrobilam. Bo sama tube, moglam wam wkleic normalnie, jak poprzednia.
Mnie chodzilo o cos, czego do tej pory nie robilam. I zrobilam!!!
Wroce do was raniutko, moze uda mi sie zasnac. Milej nocy...
__________________
  #966  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 01:37
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Juz zrobilam, nigdy nie otworzylam "Options..." i wreszcie widzialam jak to wyglada. Swietnie, sprobuje w PFS.
Nie moge wyslac zipa, bo hosting nie otwiera sie. Do zobaczenia rano...
__________________
  #967  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 06:43
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witajcie... zipek, specjalny dla Basi z Zor i dla wszystkich ktorzy maja PSP8.
http://odsiebie.com/pokaz/4294875---ae0e.html

A ten zrobilam dla tych co posiadaja PFS, sprobujcie.
http://odsiebie.com/pokaz/4294884---bc7b.html

Milego dnia...
ps: probowalam zrobic tubke, taka nieregularna, rozmyta na brzegach, i nie wyszlo, brzegi sa nieregularne, bo tak obrysowalam, ale czyste!!!
Kiedys, dawno temu, zrobilam taka tubke, z rozmytymi brzegami, i nie pamietam jak, moze maska 20/20?...
Mowie tu o PFS.
__________________

Ostatnio edytowane przez Iluzja : 19-07-2009 o 08:04.
  #968  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 07:33
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Witajcie. Jak to dobrze, że Renatka - samre wszystko wyjaśniła. Same nie dałybyśmy rady z tym problemem. Byłam pewna tylko tego, że jest tu niezgodność PSP XI i X2, ale co w tym wypadku zrobić to nie wiedziałam.

Dziękuję za gratulacje, nic nie wiedziałam, zaraz zobaczę, bo dzisiaj jeszcze nie byłam na forum Donny. Tym bardziej jest to dla mnie miłe, że w tych ostatnich konkursach wystawiłam tylko jeden obrazek - "Indiańska noc" i zdobył nagrodę! Bardzo się cieszę. To mnie trochę zmobilizuje i może coś zrobię na obecne konkursy.Zachęcam was też. Tematy są ciekawe.
__________________
  #969  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 08:03
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Witaj Urszulko, ja tez jestem zadowolona, ze dowiedzialysmy sie czegos bardzo waznego. I takze, ze wiem kto to jest!!!
Pisalas niedawno, ze samre to Renatka. I w pierwszej chwili, jak zobaczylam imie, to pomyslalam sobie, ze ja juz je gdies widzialam, ale nie zaskoczylam. Jak to dobrze, ze ma oko na nas. Jest pewnie jeszcze sporo roznych drobiazgow o ktorych sie nie mysli nawet.
Samre... Renatko, dziekuje ze czuwasz.
Milego dnia zycze...
__________________
  #970  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 08:29
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Witam Was Urszula Irenko wspaniały dzień wiemy kto to jest Samre
jak nad nami czuwa mamy wielkie szczęście.
Miłego dnia życzę.
PS: Urszula gratulacje ode mnie za zajęcie miejsca w konkursie,
weszłam na forum Donny podziwiałam Twoje prace nic nie pisałam boję się że coś żle napiszę nie w tym miejscu.
__________________
  #971  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 09:11
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Jasiu, witaj. Samre, to jest Renatka od Dz. Janka, pomogla nam przeuwac zaznaczenia prawym klikiem.
No i to rozwiazanie wczoraj, problemu. Kto by pomyslal, ze kazda wersja PSP, powinna byc zapisana specjalnie.
I teraz wiemy!!!

...

Ale kolorowo mi wyszlo.
Milego dnia...
__________________
  #972  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 09:41
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Irenko wiem że to Renatka zatroszczyła się o nas czytając nasze posty, wspaniała dziewczyna.
My się męczymy kombinujemy, a czasem jest proste rozwiązanie... nie takie jednak proste trzeba o tym wiedzieć.
Irenko też wiem co dzisiaj dokonałaś... pięknie.
  #973  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 10:43
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 747
Domyślnie

Jasiu, ja sobie tak cos robie, czyszcze obrazki, zmniejszam je, bo niektore sa ogromne, i przy okazji zrobilam taki obrazeczek.



Nie moge sie jeszcze skupic, wiec tuto odlozone, a mam ich jeszcze sporo. Musze sie duzo rzeczy nauczyc, i nie wiem od czego zaczac. Mysle, ze bede kontynuowala, tuto jedno za drugim. Az je skoncze. Potem animacja. Mysle, ze tak bedzie dobrze. I na koniec inne programy. No zobaczymy... ale lubie miec zaplanowane, chociaz czasami nie wychodzi tak jak by sie chcialo.
Leje u mnie, no to nie musze wychodzic, ale jestem lekko nieprzytomna, bo nie wyspana. Minie i to.
Milego dnia...
__________________
  #974  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 12:07
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Iluzja dzięki piękne za zipy ale mam kilka uwag.otóż wiecie,że zip po rozpakowaniu można otworzyć lewą i prawą myszką albo przyciśnij,przeciąg i puść-jak kto woli i umie.I ten do PSP lewą myszką otwiera mi się od razu w PSPX czyli prawidłowo.A prawą myszą każe mu otworzyć
w CPSPXI i też otwiera.Czyli wszystko jest ok-piszę to po to aby o tym pamiętać i wiedzieć.Teraz PFS-tutaj po wypakowaniu i otworzeniu (też lewą i prawą myszką i przeciąg-upuśc)nie mogę otworzyć tła i co za tym idzie nie mogę z nim nic zrobić.jak je otworzyć-pokaż warstwy tylko otwiera warstwę,klikam na tło też nic nie mam do otworzenia.Zrobiłam sobie warstwy w PFS ale tła nie umiałam wyłączyć jak Ty-ciekawa jestem jak to zrobiłaś.Tylko proszę pisz spokojnie i dokładnie bo chcę się tego nauczyć
__________________


  #975  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 12:11
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Zrobiłam obrazek nie tak wychodzi jak bym chciała ale cóż nie poprawiam. Irenko ja Ci doradzę uczmy się animacji tej z narzędzi PSP filtry, już dużo zrobiłaś tych tut potem jeszcze je zrobisz animacja też ważna, doradziłam...
Witaj Basiu z Żor.

Ostatnio edytowane przez jaśka 46 : 19-07-2009 o 12:34.
  #976  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 12:22
kaylana's Avatar
kaylana kaylana jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Łódź
Posty: 958
Domyślnie

Witam.po dwóch dniach nieobecności.Zaległości teraz muszę nadrobić w czytaniu.Irenko dzięki za tubki w Twoimwykonaniu.Zabrałamje sobie.Basiu jeżeli chodzi o warstwę tła gdzie jest blokada to wystarczy klik prawym klawiszem na aktywną warstw tła i tam wyskoczą dwie opcjie widoczne i zablokowane.Klik na widoczną i jest blokada zdjęta.Jeżeli o to Ci chodziło.
  #977  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 12:26
Basia z Żor Basia z Żor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1 072
Domyślnie

Nie ,blokada to jest kłódka a na zrzucie od Iluzji jej nie ma.widoczność i blokada to dwie różne rzeczy.Jeśli masz PFS to zobacz,dzięki
__________________


  #978  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 13:21
kaylana's Avatar
kaylana kaylana jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Łódź
Posty: 958
Domyślnie

Basiu,ja pobrałam tubkę Irenki zrobioną dla PFS i kłódki ta m nie ma,więc dlatego to nieporozumienie.
  #979  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 18:49
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Ja dzisiaj robiłam maeriał dżinsowy wg przepisu Dziadka Janka.
Jasiu obrazek czerwony bardzo ładny. Nadaje się na konkurs.

~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
  #980  
Nieprzeczytane 19-07-2009, 21:17
jaśka 46's Avatar
jaśka 46 jaśka 46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 8 966
Domyślnie

Urszula mój obrazek ten sam, gdybym robiła na konkurs to zrobiłabym staranniej, zrobiłam tak na szybko że coś tam robię i by było czerwono hihi.
Animacja ma 2 zaznaczenia osobne i to mi się już udaje, teraz dobierać i dodawać co chcę z filtrów, czy tam coś innego według pomysłu.
Urszula robisz skomplikowane obrazki wymagające dużo czasu,mnie obecnie nie za bardzo to idzie.
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza pasja...MALOWANIE komputerowe. Iluzja Hobby, pasje 822 22-04-2024 04:40
...Nasza Grafika - obrazki...cz. 27... tar-ninka Hobby, pasje 17976 18-12-2020 18:41
... Nasza grafika - obrazki ...cz. 19 tar-ninka Hobby, pasje 512 28-11-2009 22:04
. . . Nasza grafika - obrazki . . . cz. 16 . . . tar-ninka Hobby, pasje 504 12-09-2009 07:57
.. Nasza grafika - obrazki . . . cz. 14. tar-ninka Hobby, pasje 505 26-06-2009 17:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.