menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > zagranica > Europa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 04:29
zosia446's Avatar
zosia446 zosia446 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Polnocna Floryda
Posty: 627
Domyślnie

Nie wiem ,co mysli senior w miescie,na wsi w ogole nie mysli o Europie,odbiera doplaty,lata dziury w rodzinnym budzecie i do Europy tak samo mu daleko jak na ksiezyc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 06:45
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

Może nie będzie dyktować ile ma dawać mleka, ale ile tego mleka sprzedać to juz tak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 06:49
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

Kazimierzu masz rację powinno być referendum tak jak w Irlandii, przecież Anglia też nie ma EU, a ci co mają to mogą coś na ten temat powiedzieć i to tylko negatywnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 08:13
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Jak obserwuję co się obecnie dzieje z naszymi drogami, masa korków z powodu generalnej naprawy dróg ( nie łatanie jak do tej pory !!!!) to jestem szczęśliwa , że jesteśmy w Uni.
Może wreszcie bedziemy mieli drogi choć troszke podobne do tych co mają na zachodzie Europy.
Dobrze że unijni kontrolerzy sprawdzają jak nasi drogowcy to robią, czy aby nie po łebku jak drzewij bywało.
Apropo wprowadzenia euro w Polsce, to myślę, że czym szybciej tym lepiej. Tak jak z chorym człowiekiem, czym szybciej go sie zacznie porządnie leczyć, tym leczenie jest skuteczniejsze.
A przecież Polska jest jak taki bardzo chory człowiek, prawie wszystko u nas szwankuje.
A może ja żle myślę ? W końcu nie jestem ekonomistą ?
Ale takie jest moje zdanie w tym temacie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 11:42
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał aannaa235
Kazimierzu masz rację powinno być referendum tak jak w Irlandii, przecież Anglia też nie ma EU, a ci co mają to mogą coś na ten temat powiedzieć i to tylko negatywnego.

Nie mozna wszystkiego malowac na czarno, rowniez nie mowic, ze wszystko jest genialne. Nie o to chodzi. Gdzies pisalam na ktoryms tam watku, ze gdyby Polska byla np Szwajcaria - jej pozycja w Europie bylaby inna. ALE NIE JEST i male szanse aby nia zostala przez nastepne, powiedzmy 20 lat! Chyba sie ze mna zgodzisz. Wobec tego "bycie" w Uni moze byc tylko z benefisem dla Polski. Popatrz na Hiszpanie - 25 lat wstecz byli "dziadami" ekonomicznymi, nie mieli drog, szpitali, lotnisk - struktur. Dzisiaj DZIEKI POMOCY UNI sa jednym z lepiej rozwijajacych sie panstw w Europie i NA SWIECIE. Mala uwaga, Hiszpanie z pelnym entyzjazmem weszli do Uni, uwierzyli i NIE KRYTYKOWALI WSZYSTKIEGO. Patrzyli, korzystali z techniki, uczyli sie. DZIS SA PRZYKLADEM DLA INNYCH, ucza ich!!!!! Polacy sa wspanialym narodem ale......maja cos z Francuzow - nigdzie nie jest im dobrze, nic ich nie zadowoli...i wszystko krytykuja, czego pozniej zaluja. Samo zycie.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 13-11-2008, 23:19
JuMa's Avatar
JuMa JuMa jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 52
Domyślnie

czytam, przegladam i .... nie mam wlasnego zdania,
narazie
milo TU
pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 14-11-2008, 00:08
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Gdy Hiszpania przystępowała do UE, była rzeczywiście najbiedniejsza i na dodatek leżała na skraju obszaru Unii. podobnie zresztą bylo z Irlandią. Dlatego pomagano im ze wszystkich sił. Natomiast Polska - odwieczny wróg Niemców, leżąca na drodze do położenia mostu Berlin - Moskwa, ten "bękart" przez lata utrudniający porozumienie zaborców, póżniej najeźdźców, obecnie napuszonych "mędrców europy", swoją wielkością i uporem istnienia uniemożliwiająca realizację wielkomocarstwowych planów Niemiec i Rosji, już w okresie przygotowań do przystąpienia do UE,zamiast rzetelnej pomocy, otrzymywała głównie doradców wspomagających niszczenie Polskiej gospodarki. Do dziś nic się nie zmieniło: rybacy nie mają prawa połowu na Bałtyku, stoczniowcy polscy w przeciwieństwie do niemieckich tracą swoje zakłady pracy, Polska Żegluga Morska, jeden z najlepszych armatorów na Bałtyku broni się przed likwidacją, milion osób pozbawia się emerytur, Polskie inicjatywy wykorzystania wód termalnych są torpedowane itd, itd, itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 00:03
Toshi Toshi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 12
Pytanie Ja-europejka

Wywiązała się ciekawa dyskusja i zgasła ale dorzucę swoje "pięć groszy".Otóż ja w krajach Unii czuję się jak europejka gorszej kategorii.I cóż z tego,że można przekraczać niewidzialne granice z dowodem a nie z paszportem i wszędzie płacić euro?Może to i wygodne,ale czuje się paskudnie,gdy muszę liczyć euro i oczy mi sie robią okrągłe,jak talerzyki spod filiżanki.Gdy zamiast obiadu w restauracji zagryzam kanapkę i popijam "mineralką".Gdy np. tłumaczę sobie,że zamiast lodów(4,5E-gałeczka) u Bartiliona w Paryżu kupię sobie w Polsce z Zielonej Budki i to aż kilka gałek,bo nasze są lepsze (to logiczny argument choć nie prawdziwy...)Gdy to,co tam kosztuje np.4 euro,u nas wydam 4 zł
Obyśmy tak szybko nie weszli do strefy euro,bo dopiero Polakom oczy sie otworzą.Niemcy,Belgowie,Hiszpanie Włosi-już tę lekcję przerobili.Znam ich opinie na ten temat.Obym jej nie doczekała(.Liczę na rozsądek Rodaków...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 00:56
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Oj ta Polska prowincja każdym porem wychodzi.Przeliczamy, zamieniamy obnosimy te bidę naszą powszechną jak sztandar...całe szczęście ,że nasze dzieci myślą inaczej i w Europie czują się normalnie...A z tym rozgoryczeniem innych nacji nie przesadzajmy to jest zupełnie innego rodzaju narzekanie niż to co tu czytamy z zapartym tchem.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 01:04
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Toshi-masz rację [moim zdaniem]+ tych co przeklinają euro w swoich krajach.

Toshi-na wczasach w ubiegłym roku i w tym [zima w Kołobrzegu] rozmawiałem z mieszkającymi w Niemczech rodakami. Tu jako emeryci przyjechali tanio odpocząć do wielu sanatoriów. Euro im daje popalić [u nich]. Kulczyk i Krauze może mieć wygodniej. Firmy zachodnie też łatwiej wywiozą forsę. Mogą wymienić w NBP, ale powyżej 10 tys euro bank to notuje. Skup w kantorach po 1000 euro wykluczone jak mam wymienić 100 milionów złotówek. Ale to lobby naciska i kusi. Kto da na kampanię prezydenta Tuska? Jak się wywiąże-to dostanie. Młodym się wydaje, że to nowa furtka na świat. Ja jak naskładam na wyjazd do Grecji-to sobie kupię euro ile potrzeba. Ale gdyby mi po wprowadzeniu euro drożyzna zjadła 40% emerytury, to nie pojadę, mimo że nie musiałbym wymieniać. A ceny się szybko wyrównają wtedy z Niemcami [oni zadbają o to]-a pensje i emeryturki?
Ale to samo dotyczy wszystkich-młodzież myśli w euro będziemy zarabiać i wydawać. Myślą że to wtedy będzie przynajmniej 2-3 razy więcej. Tylko durne "kaczory" tego nie rozumieją. A tak bym kupił pierwsze auto 3 razy szybciej-i miałbym porządną "gablotę i komórę". Ach te "kaczory"-zupełnie nie wiedzą co dla mnie młodego dobre. Szkodniki- a Tusk cudowny. Mąż opatrznościowy.

Niektórym wyjaśniam że w większości tu jest kpina.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 01:15
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Toshi-na wczasach w ubiegłym roku i w tym [zima w Kołobrzegu] rozmawiałem z mieszkającymi w Niemczech rodakami. Tu jako emeryci przyjechali tanio odpocząć do wielu sanatoriów. Euro im daje popalić [u nich]. Kulczyk i Krauze może mieć wygodniej. Firmy zachodnie też łatwiej wywiozą forsę. Mogą wymienić w NBP, ale powyżej 10 tys euro bank to notuje. Skup w kantorach po 1000 euro wykluczone jak mam wymienić 100 milionów złotówek. Ale to lobby naciska i kusi. Kto da na kampanię prezydenta Tuska? Jak się wywiąże-to dostanie. Młodym się wydaje, że to nowa furtka na świat. Ja jak naskładam na wyjazd do Grecji-to sobie kupię euro ile potrzeba. Ale gdyby mi po wprowadzeniu euro drożyzna zjadła 40% emerytury, to nie pojadę, mimo że nie musiałbym wymieniać. A ceny się szybko wyrównają wtedy z Niemcami [oni zadbają o to]-a pensje i emeryturki?
Ale to samo dotyczy wszystkich-młodzież myśli w euro będziemy zarabiać i wydawać. Myślą że to wtedy będzie przynajmniej 2-3 razy więcej. Tylko durne "kaczory" tego nie rozumieją. A tak bym kupił pierwsze auto 3 razy szybciej-i miałbym porządną "gablotę i komórę". Ach te "kaczory"-zupełnie nie wiedzą co dla mnie młodego dobre. Szkodniki- a Tusk cudowny. Mąż opatrznościowy.

Niektórym wyjaśniam że w większości tu jest kpina.
Kpina odnotowana stop.Punkt widzenia jak zwykle stop .Przestań wytłuszczać bo czytać się nie daje stop.Ogólnie młode nie sa takie głupie jak ci się wydaje ,a jakbyś wychynął trochę z ciasnej skorupy swoich przyzwyczajeń od razu lepiej by ci się na tym swiecie zrobilo Kaziu...może zakochaj się albo co, horyzonty ci się trochę poszerzą.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 01:34
Toshi Toshi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 12
Pytanie Ja-europejka

Do Małgorzaty50
Nie wiem jaką prowincję miałaś na myśli,chyba prowincję Europy.
Trudno być w bogatych państwach ,gdzie dochód narodowy , zarobki i ceny są tak drastycznie wyższe od naszych i udawać ,że wszystko jest OK!Polacy,także ci młodzi,zarabiający 1100-1400 zł a tych jest ogromna liczba i polscy emeryci są w bogatych krajach Unii na marginesie ich poziomu życia. Nie wstydżmy się tego określenia.I dużo jeszcze wody w Wiśle upłynie,zanim to się zmieni.Mamy ponad 50 lat opóżnienia,kolejne rządy zamiast rządzić,kłócą się i mówią to,co ludzie chcieliby usłyszeć-nawet jeśli to tylko kiełbasa wyborcza.Reformy,ustawy,inwestycje itd a raczej ich brak-odsuwają nas od Zachodu i bogatej Unii.A młodzi?Tęsknią za normalnością,też widzą tę przepaść.Emigruja,próbują,chcą lepszego życia.Mają do tego prawo.A my?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 02:21
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

My tez mamy prawo ja też mam 50 z kawałem i co z tego ..staram się patrzeć na wszystko normalnie i nie biadolic.I takie teksty dzialają na mnie jak plachta na byka .Nie lubię "chóru" starców ,ktorzy zresztą starcami nie są.Co nie oznacza ,że pławię się w luksusie ale nie uwazam ,że zycie za mną
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 02:22
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Kpina odnotowana stop.Punkt widzenia jak zwykle stop .Przestań wytłuszczać bo czytać się nie daje stop.Ogólnie młode nie sa takie głupie jak ci się wydaje ,a jakbyś wychynął trochę z ciasnej skorupy swoich przyzwyczajeń od razu lepiej by ci się na tym swiecie zrobilo Kaziu...może zakochaj się albo co, horyzonty ci się trochę poszerzą.
Wytłuszczam dla takich którym umyka główna myśl i treść postu. Niektórym nawet jakby pisać większą czcionką i na czerwono-powtórzywszy 5 razy że to jest kpina-to napiszą, że Kazik zmienił zdanie i popiera Kościół, PO,ubecję oraz nieboszczkę PZPR. Sama piszesz monotonnie-jesteś w skorupie, a gdybyś popierała skrajnie na lewo-powiedziałbym że w betonie. Ale ty jesteś wyjątkowa-z Twoich postów wynika że "kochasz" KK. podobnie jak ja, ale w cuda [Tuskowe] wierzysz.
Wyjdź sama na świat-podobno angielski znasz i nawet masz uczniów. Ale czasem jesteś [bez obrazy] jak koń z klapkami, żeby się nie bał samochodów. Na Onet [link chyba Basi] ktoś napisał: moja sąsiadka patrzyła na zdjęcie Tuska pół godziny i ból pleców jej minął. Dowcipny, ale Tobie nie polecam. Na nic Ci nie pomoże. Chyba tylko bardzo mocno wierzącym [w Tuska]
Placebo bywa lepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 02:27
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Kaziu wiesz co ty jesteś belfer z charakteru a ja z zawodu .Uczniów mam po kokardę i opędzam się ,w świecie bywam i bywałam .W cuda nie wierzę ale staram się nie być stetryczałą polska babą czego i tobie( w wersji męskiej rzecz jasna ) życzę. Bo jesteś na najlepszej drodze i nic nie jest "podobno"
A punkt widzenia mam taki iz czasy ,że "przyjdą i dadzą" dawno minęły ty jak widzę klapki zdjąłeś ale ci noga uwięzła w bucie jakimś dziurawym.Nie będe ci tłumaczyla moich wyrafinowanych metafor -jak nie rozumiesz Twoja strata
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 02:38
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał jp50
.
Apropo wprowadzenia euro w Polsce, to myślę, że czym szybciej tym lepiej. Tak jak z chorym człowiekiem, czym szybciej go sie zacznie porządnie leczyć, tym leczenie jest skuteczniejsze.

.

Tak ja tez mysle ze im szybciej tym lepiej.. ale nie obedzie sie bez bolu..
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 02:55
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Kaziu wiesz co ty jesteś belfer z charakteru a ja z zawodu .Uczniów mam po kokardę i opędzam się ,w świecie bywam i bywałam .W cuda nie wierzę ale staram się nie być stetryczałą polska babą czego i tobie( w wersji męskiej rzecz jasna ) życzę. Bo jesteś na najlepszej drodze i nic nie jest "podobno"
A punkt widzenia mam taki iz czasy ,że "przyjdą i dadzą" dawno minęły ty jak widzę klapki zdjąłeś ale ci noga uwięzła w bucie jakimś dziurawym.Nie będe ci tłumaczyla moich wyrafinowanych metafor -jak nie rozumiesz Twoja strata
Ojej -to ta co nie wytłuszcza, już na czerwono teraz pisze, dalszy krok to jak jip -dużą czcionką.

Przyjdą i dadzą-nie ma tak, dobrze że to rozumiesz. To pocieszające.

A ja ciemny ludek [według Ciebie] w świecie nie bywały języków nie znający, z zapyziałego Krakowa. Zapytam -co tam panie w polityce? Ty wszystko mi wyjaśnisz bo jesteś "uczycielką", ale nie z Taplarów tylko z Warszawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 07:44
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Ojej -to ta co nie wytłuszcza, już na czerwono teraz pisze, dalszy krok to jak jip -dużą czcionką.

Przyjdą i dadzą-nie ma tak, dobrze że to rozumiesz. To pocieszające.

A ja ciemny ludek [według Ciebie] w świecie nie bywały języków nie znający, z zapyziałego Krakowa. Zapytam -co tam panie w polityce? Ty wszystko mi wyjaśnisz bo jesteś "uczycielką", ale nie z Taplarów tylko z Warszawy.
Człowieku Tobie każda babka ucieknie z randki po 3 minutach, jak tak będziesz jęczał, i tak jej zamiast przyjemności w rozmowie dawał do zrozumienia, że na polityce to ona się nie zna i Ty ją nauczysz się znać, bo jest takie forum, gdzie wydaje Ci się, że forumowiczom się wydaje, że ekspertem jesteś. Starałem się pisać powoli, może zrozumiesz. Nawet Lucia doszła do wniosku, że nie ma sensu .....się tego czytać...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 08:16
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

jip wiesz tak sobie myślę, że Kazik chce zostać Prezydentem RP i musi temu ciemnemu narodowi tłumaczyć jaki on jest ciemny i głupi. Przecież on jest najmądrzejszy z najmądrzejszych. Cóż zrobić i tacy bywają ale to jest przejaw bodaj narcyzmu.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 10:11
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Oj ta Polska prowincja każdym porem wychodzi.Przeliczamy, zamieniamy obnosimy te bidę naszą powszechną jak sztandar...całe szczęście ,że nasze dzieci myślą inaczej i w Europie czują się normalnie...A z tym rozgoryczeniem innych nacji nie przesadzajmy to jest zupełnie innego rodzaju narzekanie niż to co tu czytamy z zapartym tchem.

Z tym narzekaniem to sie zgadzam. Wniose mala poprawke. Nie wiem co w tym jest ale to chyba nasza cecha narodowa - narzekanie. Nie mowie o rodakach w kraju - bo ich troche rozumiem ale sa Ci, ktorzy mieszkaja poza granicami kraju, podobno maja businessy i ciagle placza, biadola. Wezmy chociaz przyklady z naszego Forum!? Chyba przyznasz mi racje, ze cos w tym jest! Naturalnie wszedzie ludzie narzekaja bo nie w sposob zadowolic kazdego - narzekanie narzekaniowi nie rowne. Ja np narzekam, ze jest zimno kiedy temperatura spada do 10 stopni, bedac przyzwyczajona od pewnego czasu do minimum 25 stopni a urodzilam sie w kraju gdzie znosilam -15. Ironia!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Europa, upały, plażowanie Mar-Basia Europa 12 07-01-2020 18:49
Nie ma to jak Europa! Mar-Basia Europa 45 05-02-2009 19:57
Europa dyskryminuje osoby starsze? - komentarze Basia. Ogólny 26 11-05-2008 15:02
Europa i wolontariat - komentarze czort Ogólny 3 03-04-2007 21:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.