menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #149081  
Nieprzeczytane 28-02-2021, 18:57
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miran
Ale radosc mnie rozpiera

Cytat:
Former PresidenTrump To Return To National Political

Stage


Donald Trump is set to speak at the Conservative Political Action Conference on Sunday. It will be his first major appearance and speech since leaving office last month. NBC’s Kelly O’Donnell reports for Sunday TODAY from the White House.

super wiadomość ...też się cieszę.
Ciekawam tego przemówienia
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149082  
Nieprzeczytane 28-02-2021, 19:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:

Jacek Piekara
@JacekPiekara
Decyzje w sprawie rozdania 370 milionów złotych z Funduszy Wsparcia Kultury podejmowały dwie dyrektorki - Instytutu Muzyki i oraz Instytutu Teatralnego
- mówił w Sejmie min. Gliński

A zasada była jedna: milionerom dawać miliony, a biedakom kopa w tyłek...

UWol rządzi. Zdecydowanie nie będę płakać po przegranej.
Guzik mnie to obchodzi jako wyborcę, odpowiada Gliński.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149083  
Nieprzeczytane 28-02-2021, 19:29
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
super wiadomość ...też się cieszę.
Ciekawam tego przemówienia



Nie zycze lewactwu nic zlego, oczekuje tylko zeby pekl ten balon pychy i glupoty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149084  
Nieprzeczytane 28-02-2021, 23:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Miran, napisz coś o reakcji na przemówienie prez. Trumpa. Rano odczytam.

Cytat:
A ja naiwna myslalam, ze te wiedze mial moj sp maz i dziennikarz z Chicago

I tak by zostało, gdyby nie jeden trawnik za daleko... został podsikany. Pamiętasz tę scenę z Hamdim?
Oj ty durna, durna piesa...itd?


No właśnie. Mierz siły na zamiary.

Dobranoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149085  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 00:35
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Gorzkie, nie bedzie nowej partii,przeszlismy droge od ''America first do America last'' . Na szczescie nie wykluczyl startu w wyborach. I to jest swiatelko w tunelu,jutro moze bede wiedziec wiecej .ludzie reaguja roznie .Bylam w Fort Lauderdale, ulice puste, w kubanskiej resteuracji ,jak na cowidowa frekwencje dosc '' tlumnie '' i radosna nadzieja, oni przeciez jak my, wiedza czym jest komunizm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149086  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 07:44
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Zamiast zajmować się pierdołami o Ameryce, na polskim forum o Polsce, która nam i tak nie pomoże, może warto się zastanowić co będzie jak za parę dni będzie 30 tysięcy zachorowań dziennie a rząd nie chce wprowadzić stanu wyjątkowego, bo zajęty pakowaniem pieniędzy do worów dla przyszłych swoich pokoleń. SIO!!!!!
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149087  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 07:48
Bachorek's Avatar
Bachorek Bachorek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Warszawa Polska
Posty: 5 067
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Zamiast zajmować się pierdołami o Ameryce, na polskim forum o Polsce, która nam i tak nie pomoże, może warto się zastanowić co będzie jak za parę dni będzie 30 tysięcy zachorowań dziennie a rząd nie chce wprowadzić stanu wyjątkowego, bo zajęty pakowaniem pieniędzy do worów dla przyszłych swoich pokoleń. SIO!!!!!

Bo rząd nie pies i rozumie pojęcie pieniędzy a nie bolszewickie ścierwa ...
Zabezpiecza co najważniejsze .
Chyba rozumiesz .
__________________


Nie ma rozpusty gorszej niż myślenie.
Wisława Szymborska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149088  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 07:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bachorek
Bo rząd nie pies i rozumie pojęcie pieniędzy a nie bolszewickie ścierwa ...
Zabezpiecza co najważniejsze .
Chyba rozumiesz .

Już dawno to zrozumiałem, tylko teraz obserwuję płaskoziemców i pustostanów którzy jeszcze nie czują porażki, nie tylko swojej, ale państwa, mojej Ojczyzny!!!
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149089  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 08:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Nie przeszkadzało wam płaskoziemcy sekowanie ludzi ze względu na miejsce zamieszkania a nie pochodzenia?
Na polskim forum? A może podpis się nie podoba? to są tylko cytaty wypowiedzi mieszkańców elitarnych dzielnic grodziszcza do Jego Konfidencji.
Było nie niszczyć ostatniej osoby która tu pisze z waszą opcją, a ponieważ zjawił się tu bachorek niejaki jako adwokat diabła, od dzisiaj mam do dyspozycji dwa wątki.
Będę prostować fejki..
TWA czy KWA to nie ze mną Ciało samo chciało a w końcu żaden wątek nie już niczyją własnością.

USA jest naszym partnerem strategicznym i to co się tam dzieje jest bardzo ważne dla Polski, czego nie każdy mózg pojmie.
Porządzić tym co kto ma pisać to sobie możesz jeden z drugim u siebie w domu a nie na cudzym forum.
To forum jest prywatne ,należy do konkretnej osoby .Jeśli ona nie zwraca uwagi to wy milczeć panowie.
A wie gdzie mnie znaleźć i uwagi mi nie zwraca.
I tylko jej posłucham.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149090  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 08:14
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bachorek
Bo rząd nie pies i rozumie pojęcie pieniędzy a nie bolszewickie ścierwa ...
Zabezpiecza co najważniejsze .
Chyba rozumiesz .

to stara sprawa
https://www.facebook.com/mygorszysor...6419444042400/

a pandemia pokazała kto pomaga a kto się na niej bogaci
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149091  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 09:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Miran
Gorzkie, nie bedzie nowej partii,przeszlismy droge od ''America first do America last'' . Na szczescie nie wykluczyl startu w wyborach. I to jest swiatelko w tunelu,jutro moze bede wiedziec wiecej .ludzie reaguja roznie .Bylam w Fort Lauderdale, ulice puste, w kubanskiej resteuracji ,jak na cowidowa frekwencje dosc '' tlumnie '' i radosna nadzieja, oni przeciez jak my, wiedza czym jest komunizm


Nie tylko nie wykluczył, ale mówi, że pójdzie po ''trzecie zwycięstwo''.
Trump na pierwszym miejscu dzisiaj we wszystkich serwisach świata. Widać mają rozum, by pojąć jakie to ma znaczenie.
Inna sprawa, że w pierwszym miesiącu Biden się nie popisał.
4 lata to szmat czasu. W polityce cała epoka, więc zobaczymy.

Aby zadowolić puste stany, poruszam wątek polski, na dodatek krytycznie wobec rządu. Nie chodzi o jakieś 30 tys zachorowań, które są wynikiem nocnej maligny,
ale o śmieci. Kody kreskowe na workach! W celu identyfikacji!
No padnę. Pokażcie mi ten tęgi umysł, który to wymyślił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149092  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 09:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
to stara sprawa
https://www.facebook.com/mygorszysor...6419444042400/

a pandemia pokazała kto pomaga a kto się na niej bogaci

Amelio, nie wiedziałam i przyznaję, ze mi judaszek zaimponował, choć wszyscy wiemy, że pracował na image by dostać fuchę.
Niemniej fakt jest faktem.

A ponieważ kilkunastoletnia tradycja niedyskutowana z podpisami została złamana przez bachora ( ciekawy nick)
to napiszę tylko raz;
bluzgi zawsze są bluzgami, ale te uliczne wywrzeszczane przez ''kobiety'' nie można porównać z nikim i z niczym.

Pozostaję z szacunkiem także dla judaszka.
Może nie warto żałować, że głosowałam na niego w 2005?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149093  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 09:29
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Onet jeszcze.

"GW": Bliscy i znajomi prezesa Orlenu robią kariery za rządów PiS Przegląd prasy dzisiaj 07:27

Kariera Obajtka jest spektakularna, ale tak szybkie i wysokie awanse dotyczą też osób z jego otoczenia - pisze "Gazeta Wyborcza".

Krytyka pod adresem prezesa Orlenu nie cichnie. A jaki jest bilans rządów Daniela Obajtka w Pcimiu?
Daniel Obajtek bohaterem nagrań opublikowanych przez "GW". Oto jak pod jego rządami radził sobie Orlen

Koleżanka z pracy w gminie Pcim - prezesem Lotosu, krewna wspólnika - wiceprezesem Energa-Obrót, kuzyn w Tauronie, a brat obecnego prezesa Orlenu - szefem regionalnej dyrekcji Lasów Państwowych. Oto jak bliscy i znajomi Daniela Obajtka robią kariery za "dobrej zmiany" - pisze "Gazeta Wyborcza".
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149094  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 09:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Onet jeszcze.

"GW": Bliscy i znajomi prezesa Orlenu robią kariery za rządów PiS Przegląd prasy dzisiaj 07:27

Kariera Obajtka jest spektakularna, ale tak szybkie i wysokie awanse dotyczą też osób z jego otoczenia - pisze "Gazeta Wyborcza".

Krytyka pod adresem prezesa Orlenu nie cichnie. A jaki jest bilans rządów Daniela Obajtka w Pcimiu?
Daniel Obajtek bohaterem nagrań opublikowanych przez "GW". Oto jak pod jego rządami radził sobie Orlen

Koleżanka z pracy w gminie Pcim - prezesem Lotosu, krewna wspólnika - wiceprezesem Energa-Obrót, kuzyn w Tauronie, a brat obecnego prezesa Orlenu - szefem regionalnej dyrekcji Lasów Państwowych. Oto jak bliscy i znajomi Daniela Obajtka robią kariery za "dobrej zmiany" - pisze "Gazeta Wyborcza".

To już dawno było, kiedy niejaka SZYDŁO z podobnego Srocka zapluwała się, że "za naszych rządów NEPOTYZMU i sitw NIE BĘDZIE"!!!
Ale nie dziw się skoro sam TOMASZEWSKI kuzyn KACZYŃSKIEGO był supermanem w ...LASACH PAŃSTWOWYCH, czyli przykład idzie z góry. Weź NBP, częste wymiany zarządów żeby ssały nowe zastępy wiernych Obajtków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149095  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 10:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Jakie to szczęście, że Jego Konf-ederacja nie zna miejscowości, gdzie mieszkam.
Ona jest zaprawiona w ujawnianiu tożsamości ludzi na forach.
Srocko ma ze mną tyle wspólnego co wódz Huronów z pracownikiem od azbestów w Vancouver,
niemniej tam też mieszkają LUDZIE. Polacy.

Szydło była zła, Morawiecki zły, jedynie Kopacz była wspaniała. Cóż zrobić?
Zgódźmy się z J. Konfiturą, ponieważ ją cenimy za skuteczność ( ja jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę) oraz za przepiękną polszczyznę, taką jaka cechuje metropolię.

Pozostaję z zachwytem i polecam się wieczorkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149096  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 11:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Zażartował poseł ...SUSKI z PiSu.
Cytat:
Jak kiedyś ktoś powiedział,

jest takie stopniowanie: wróg, śmiertelny wróg, koalicjant. Nie wiem, czy Zbigniew Ziobro nie próbuje udowodnić, że to żartobliwe określenie ma w sobie trochę racji - uważa Marek Suski.

Zbinek mu chyba tego nie wybaczy.
Jakaś taśma , jakis donos, albo trup ze szafy wypadnie...
Zbinek nie lubi kiedy mu życiorys PiSowskiego ZDRAJCY wypominają i czołgania do stóp KACZYŃSKIEGO we worku pokutnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149097  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 11:42
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I Hołownia ..... szczerze:

Cytat:
Dostatecznie długo działam już w sferze publicznej, by wiedzieć, że nie jestem stuzłotówką, by się każdemu podobać" - mówi w rozmowie z weekendową "Gazetą Wyborczą" lider Polski 2050 Szymon Hołownia.

Fakt. Mnie się bardziej stuzłotówka podoba /mimo inflacji/
Bo to jakiś konkret jest, a nie szwarc-mydło - powidło, czyli jak wyznał jeden Pawlak ... ni to ni sio, ani kukuryku

Jakoś mało mi pasują byli seminarzyści duchowni i in. wielebni przebrani za polityków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149098  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 12:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

To brzmi ....GROŹNIE!!!

Cytat:
Jestem za tym, żeby Solidarna Polska nie odchodziła z koalicji, ale są granice cierpliwości, na siłę nikogo nie będziemy trzymać - powiedział wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z PiS. Posłowie Solidarnej Polski na ostatnim posiedzeniu zagłosowali razem z opozycją i - jak mówił Terlecki - "pokazali figę". - Damy po łapie. Niestety, tego rodzaju działania muszą rodzić konsekwencje - skomentował.

jak jeszcze zezna, że zabierze Zbiniowi MINISTERSTWO od SPRAWIEDLIWOŚCI, to się pozytywnie ....zdziwię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149099  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 12:18
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał pluto37
I Hołownia ..... szczerze:



Fakt. Mnie się bardziej stuzłotówka podoba /mimo inflacji/
Bo to jakiś konkret jest, a nie szwarc-mydło - powidło, czyli jak wyznał jeden Pawlak ... ni to ni sio, ani kukuryku

Jakoś mało mi pasują byli seminarzyści duchowni i in. wielebni przebrani za polityków.
Kiedy stwierdza, że dostatecznie długo działa w sferze publicznej, to co on właściwie ma na myśli? Pomoc Dudzie w zdobyciu prezydentury czy też może wygibasy na estradzie Mam talent ?
Nie wiem czemu, on mi coraz bardziej przypomina "męża opatrznościowego" sprzed lat, niejakiego Stana Tymińskiego.
Chyba nawet ta sama kategoria elektoratu.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #149100  
Nieprzeczytane 01-03-2021, 12:22
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I Hołownia ..... szczerze:



Fakt. Mnie się bardziej stuzłotówka podoba /mimo inflacji/
Bo to jakiś konkret jest, a nie szwarc-mydło - powidło, czyli jak wyznał jeden Pawlak ... ni to ni sio, ani kukuryku

Jakoś mało mi pasują byli seminarzyści duchowni i in. wielebni przebrani za polityków.
Nie czytałeś chyba całego wywiadu w GW.
Pawlaka odkopałeś? tego, który z takim zapałem obrabiał boki Tuskowi? No nie godzi się.

Uważaj, bo nie jest wykluczone, że szef PO będzie zabiegał o względy Hołowni, z którego pomysłów Budka już teraz korzysta przypisując autorstwo sobie.

Rozumiem, lepszy konkret - stuzłotówka, która pachnie jeszcze świeżym drukiem i jak tak dalej pójdzie, niewiele za nią kupisz..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:02.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.