menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 17:42
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie Stowarzyszenie - tak, czy nie


Od kilku dni próbujemy przymierzać się do powołania Stowarzyszenie, rekrutującego aktywne osoby działające w naszym Klubie.Czytamy akty prawne, zbieramy potrzebne informacje, dyskutujemy ze sobą.Po co to robicie? A czy teraz jest źle? - ma prawo zapytać nie jedna osoba. Oczywiście ,że nie , ale może być jeszcze lepiej.Lubimy ze sobą dyskutować, lubimy uczyć się nowych rzeczy, pogłębiać swoją wiedzę i umiejetności informatyczne. Jesteśmy otwarci na Sztukę, przez duże S, znajdujemy dobre słowo i rady dla ludzi tego potrzebujących, wymieniamy doświadczenia kulinarne, zdrowotne, ogrodnicze, fotograficzne itd, itd. Po prostu wszystko to robimy. Ostatnio spodobała nam sie idea przeniesienia spotań wirtualnych również do realu. Spotkały się seniorki Północy, szykuje się spotkanie w Warszawie. I też świetnie! I tu pojawiła się idea Stowarzyszenia. Można to samo robić jeszcze lepiej, jeszcze dokładniej. Skorzystać ze specjalistów z zewnątrz, organizować spotkania wyjazdowe, nawet kilkudniowe, połączone ze zwiedzaniem lub szkoleniem.Tylko, ze przydaliby się sponsorzy, którzy pomogą to wszystko sfinansować. Jako lużni członkowie Klubu, nie mamy szans ich pozyskać, ale jako Stowarzyszenie - tak! Myślę, że jest w Klubie jeszcze spora grupa ludzi, którzy nie wiedzą o tym co robimy. Może też znajdą się osoby, które chcą do nas dołączyć. Zapraszamy!. Piszcie do nas na prive, szukajcie w gg i skype. Namiary są w proflach.Nie wymieniam innych "szalonych głów". Mam nadzieję, że same się ujawnią.
  #2  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 18:03
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Jestem za utworzeniem takiego stowarzyszenia,i racje Hannybarbary przemawiają do mnie.Sądzę,że spróbować nie zaszkodzi i dzięki naszej determinacji możemy to zrobić.Nie wszystkich stać na różne dokształcanie,na wyjazdy.Być może to stać się początkim dobrej sprawy.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #3  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 19:33
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Idea bardzo interesująca.Musimy się tylko uzbroic w cierpliwość,gdyż załatwianie formalności zawsze trwa.
  #4  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 19:58
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Jestem za i uwazam ,ze idea dobra,teraz tylko trzeba wszystko pozalatwiac,a ze sponsorami to napewno kłopot bedzie ,ale kto nie próbuje ten nie ma.Pozdrawiam serdecznie.Name:  105.jpg
Views: 240
Size:  2.7 KBNiezle logo byłoby to tego stowarzyszenia.Co nie?
  #5  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 20:43
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Do niczego nigdy nie należałam, tzn do żadnej organizacji ,ale teraz czas coś zmienić.Zadeklarowałam się do Stowarzyszenia
HB,może trochę z ciekawości i łakomstwa na emocje.Myślę,że, będzie fajnie. Spróbójcie dziewczyny, które się jeszcze zastanawiają. Może się uda przejść przez formalności i będziemy miały/mieli?-oby!/ własną seniorkową organizację.
__________________
  #6  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 22:08
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

A ja zachęcam szczególnie panów! Wyrwijcie się trochę z domu, pobądzcie trochę z innymi kobietami niż własne żony. Nam bardzo przydałby się męski punkt widzenia.Spróbujcie! MOze się Wam spodoba.
  #7  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 22:18
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Już wcześniej skłaniałam się być za, a teraz oprócz osobistej sympatii dla Hani - te inicjały HB też stały się argumentem...A panowie...po doświadczeniach z Karolem X jestem pewna, że przy wsparciu swoich pań też zdeklarują sie! Ale "żart na stronę" - popieram, akceptuję i z niecierpliwością oczekuję dalszych ruchów...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #8  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 22:41
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Tak, Tak I Jeszcze Raz Tak!!!!!!!!!!!

Jestem za Stowarzyszeniem i bardzo proszę zasilcie nasze "szeregi".
  #9  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 23:13
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

To jest niezły pomysl a co z tego wyjdzie okaze się w praniu
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #10  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 00:34
hebra's Avatar
hebra hebra jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: dolnyśląsk
Posty: 1 530
Uśmiech

[quote=hannabarbara]Od kilku dni próbujemy przymierzać się do powołania Stowarzyszenie, rekrutującego aktywne osoby działające w naszym Klubie.Czytamy akty prawne, zbieramy potrzebne informacje, dyskutujemy ze sobą.Po co to robicie?
Jestem za stowarzyszeniem a w sprawie sponsorów to są specjalne programy na które przeznacznane są dotacje które może uzyskać stowarzyszenie.
Znam trochę działalnośći stowarzyszenia .
Pozdrawiam
__________________
NADAL PRAGNĘ BYĆ ZWARIOWANA I PRZEŻYĆ SWOJE ŻYCIE TAK JAK MNIE SIĘ PODOBA , A NIE TAK JAK SIĘ PODOBA INNYM . Paulo Coelho
  #11  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 00:50
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

No to Ewuniu - bierz pod pachę Hanię i do dzieła!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #12  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 01:04
hebra's Avatar
hebra hebra jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: dolnyśląsk
Posty: 1 530
Domyślnie Jolu

Cytat:
Napisał jolita
No to Ewuniu - bierz pod pachę Hanię i do dzieła!
Myśle że może spotkanie w Warszawie bylo by jednym z początku listy założycielskiej.
Pozdrawiam
__________________
NADAL PRAGNĘ BYĆ ZWARIOWANA I PRZEŻYĆ SWOJE ŻYCIE TAK JAK MNIE SIĘ PODOBA , A NIE TAK JAK SIĘ PODOBA INNYM . Paulo Coelho
  #13  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 01:07
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Ewuniu - wydaje mi się, że sprawa jest w dobrych rękach...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #14  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 07:52
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Jolu! A może jednak się przyłączysz?Przecież w Stowarzyszeniu nic nie będzie obowiązkowego. Jeśli nawet zaproponuję Ci jakąś robótkę, to będziesz ją mogła wykonywać przy własnym komputerze.Pomyśl dobrze! Szkoda byś nie należała do nas!
  #15  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 09:39
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Haniubasiu, kochana, moze połączymy te dwa wątki, bo nie wiem, gdzie o czym piszę.A nie chciałabym,aby coś umknęło mej uwadze. Własnie przegladam wydrukowane z twego linku dokumenty.
  #16  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 10:14
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Cytat:
Napisał hannabarbara
Jolu! A może jednak się przyłączysz?Przecież w Stowarzyszeniu nic nie będzie obowiązkowego. Jeśli nawet zaproponuję Ci jakąś robótkę, to będziesz ją mogła wykonywać przy własnym komputerze.Pomyśl dobrze! Szkoda byś nie należała do nas!
Haniu - oczywiście, że jestem z Wami!
p.s. a o jakim II wątku mówicie?, bo ja już też gubię się...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #17  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 10:44
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Właśnie wyjaśniam! Mamy swój wątek roboczy, w którym przydzielamy prace, dzielimy się informacjami,planujemy działania. Jest on osobny dlatego, by nie przynudzać osoby niezainteresowane. I przyznam się jeszcze, ze mnie jest tak łatwiej, bo wszystko co tam jest, jest po prostu w "kupie". A ja na wszelki wypadek robię jeszcze sobie z niego dodatkowo notatki.Ten zaś wątek, to prezentacja tego co robimy dla całego klubu.Jolu! Wciągam Cię na listę członków stowarzyszenia.Gdy Adminka do Ci klucz do tego wątku, to go po prostu zobaczysz w swoim komputerze.Twój adres mailowy już mam. Więc na razie nic więcej nie trzeba.
  #18  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 20:56
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Bardzo proszę o więcej szczegółów dotyczących stowarzyszenia,czy to tylko dla wybranych klubowiczów ,czy ja skromny członek klubiku mogę należeć i na coś się przydać.
__________________
  #19  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 21:15
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 714
Domyślnie

Sanno ty nie jestes zadnym skromnym czlonkiem klubiku
Ty jestes pożadanym ,mile widzianym i bardzo waznym czlonkiem naszego klubu .
A do Stowarzyszenia zapraszamy wszystkich chetnych Poczytaj poprzednie posty a potem zglos chęc uczestnictwa do Hannybarbary.Zapraszam i serdecznie pozdrawiam .
__________________
  #20  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 21:16
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Sanno i Meliso,w poscie 17 troszke wyzej Hannabarbara wyjasnia jak mozecie sie lepiej zapoznac i zdecydowac na uczestnictwo.Pozdrawiam serdecznie.__SUN3.gif
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Stowarzyszenie-statut,członkowie Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 30 23-10-2007 13:41

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.