menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 04-09-2008, 20:21
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 715
Domyślnie

Sternikuuu, bo psikam AA.. ...pssiiii!!...
__________________
  #202  
Nieprzeczytane 04-09-2008, 20:21
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Bogdo, to tylko od Ciebie zależy. Jeśli chcesz być w takiej załodze - to co stoi na przeszkodzie?
Przecież to nie o balangę chodziło...
  #203  
Nieprzeczytane 04-09-2008, 20:22
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Domyślnie

Pozwolisz Tadeuszu, że podpiszę się pod tym?
  #204  
Nieprzeczytane 04-09-2008, 20:23
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 159
Domyślnie

Jeżeli nie o balangę, to już nie wiem o co, jestem chyba całkiem przymulona i szare komórki poszły na spacer...
  #205  
Nieprzeczytane 04-09-2008, 20:25
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

martuniu
Będzie mi bardzo miło.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #206  
Nieprzeczytane 04-09-2008, 20:26
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Domyślnie

Noo to się podpisuję!!!!!!!!!!!
  #207  
Nieprzeczytane 04-09-2008, 21:14
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
bogda
Dla wyjaśnienia nikt nikogo nie wywalał. Jak widać odeszli sami. Wychodzi brak zrozumienia tego co się czyta. Jeśli zaczyna się szukać tekstu między linijkami i bierze słowo za dwuznacznik. Była balanga, była po balandze co zostaje wiadomo. Reszty nie będę ciągnął.
Cytat:
Napisał tadeusz50
Dobrze, że śmieci można zostawić na brzegu. Wyrzucając je do morza wlekłyby się długo za nami. A tak może zapanuje porządek na łajbie.
Śmieci poczuły się wyrzucone, ale serdecznie życzą zdrowia i dopłynięcia do Wysp Szczęśliwych .
Cokolwiek teraz nie napiszesz, nie ma już żadnego znaczenia do wcześniejszych słów. Przykro i żal
  #208  
Nieprzeczytane 04-09-2008, 21:14
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
co się dzieje?!!!!!!!!!!!!! Nie udzielałam się ostatnio na forum bo mam trochę spraw do załatwienia, nie mam pojęcia o co chodzi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja też czytam i nic za cholerę nie rozumiem-chyba jakieś nieporozumienie się wkradło czy co????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #209  
Nieprzeczytane 04-09-2008, 23:03
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Oczywiście! Same nieporozumienia. Ktoś przeczytał coś czego nie napisała żadna osoba. Dopiero dzis przeczytałam watek, post, po poście.Trzy razy. Poza kilkoma postami Fridy, nie widziałam żadnych usuniętych.
Nie rozumiem Lawendy, skąd wzięły się smutne wnioski, że śmiech nie uchodzi, inicjatywa nie uchodzi. Skąd wniosek ,że brak nam siły, by wyzbyc się egoizmu i cynizmu. I ocena: , piękne słowa bez pokrycia.Byłabym Ci wdzięczna Lawendo, gdybyś mi wyjaśniła, co spowodowało takie refleksje. Oczywiscie jeśli chcesz, by sprawę wyjaśnić, a nie chować pod dywan i pielegnować urazy.
Następne nieporozumienie. Tym razem widzę z czego wynikło. Tadeusz, jak to zazwyczaj robił i zrobił tym razem napisał o posprzataniu śmieci po uczcie. Były to słowa w sensie dosłownym. Wyrzućcie, kostki, papierki i inne odpadki.Ja przynajmniej te słowa wiele razy czytałam. Maja wzięła je w przenośni do siebie, biorąc je za aluzję. Trochę znam Tadeusza i jestem przekonana, ze nigdy w życiu nie napisałby tak do żadnej kobiety. I znowu pytanie, tym razem do Majki, dlaczego tak pomyślałaś?
I tak oto rodzą się na forum nieporozumienia. Przykro, że tak się stało.Może ktoś ma pomysł jak to rozwikłać w wirtualu, bo w realu poszlibyśmy razem na wino i byłoby po kłopocie.
  #210  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 02:09
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wirtualnej buzi i chóralne sorry -a wniosek jest z tego taki (wężykiem|),ze można czasem posprzątać jak mus ,ale po co o tym gadać o!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #211  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 03:58
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Zawsze mówiłam, Małgosiu,

że najlepsze pomysły rodzą się na psiej wachcie
No, to teraz ja sobie posiedzę trochę. Może też coś mądrego wymyślę?
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #212  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 05:42
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Ahoj załogo
Dziękuję Haniu za wyjaśnienie dokładności moich słów. Tak nigdy nie powiedziałem i nie pomyślałem o kobiecie jako śmieciu. Coś takiego nie mieści się nawet w najgłębszych zakamarkach myśli.Uściślę czasem myślę tak o pewnej grupie mężczyzn gdy słyszę, czytam o tym, że molestują dzieci gwałcą je, biją i katują podobnie gdy to robią z kobietami. Tak wtedy wyzwala się u mnie niepohamowane słownictwo.
Wywieszam na łajbie gałązki oliwne na znak pokoju i zgody. Niech dzień dzisiejszy będzie dniem zgody
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #213  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 11:48
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

UWAGA
Nasza P.Kapitan w związku z bardzo złymi wynikami krwi idzie dziś do szpitala. Wiadomości o jej stanie zdrowia postaram się w miarę moich skromnych możliwości przekazywać na "Klubie raczka"
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #214  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 11:56
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie DzieŃ Dobry Hannobarbero

Cytat:
Napisał hannabarbara
Oczywiście! Same nieporozumienia. Ktoś przeczytał coś czego nie napisała żadna osoba. Dopiero dzis przeczytałam watek, post, po poście.Trzy razy. Poza kilkoma postami Fridy, nie widziałam żadnych usuniętych.
Nie rozumiem Lawendy, skąd wzięły się smutne wnioski, że śmiech nie uchodzi, inicjatywa nie uchodzi. Skąd wniosek ,że brak nam siły, by wyzbyc się egoizmu i cynizmu. I ocena: , piękne słowa bez pokrycia.Byłabym Ci wdzięczna Lawendo, gdybyś mi wyjaśniła, co spowodowało takie refleksje. Oczywiscie jeśli chcesz, by sprawę wyjaśnić, a nie chować pod dywan i pielegnować urazy.
Następne nieporozumienie. Tym razem widzę z czego wynikło. Tadeusz, jak to zazwyczaj robił i zrobił tym razem napisał o posprzataniu śmieci po uczcie. Były to słowa w sensie dosłownym. Wyrzućcie, kostki, papierki i inne odpadki.Ja przynajmniej te słowa wiele razy czytałam. Maja wzięła je w przenośni do siebie, biorąc je za aluzję. Trochę znam Tadeusza i jestem przekonana, ze nigdy w życiu nie napisałby tak do żadnej kobiety. I znowu pytanie, tym razem do Majki, dlaczego tak pomyślałaś?
I tak oto rodzą się na forum nieporozumienia. Przykro, że tak się stało.Może ktoś ma pomysł jak to rozwikłać w wirtualu, bo w realu poszlibyśmy razem na wino i byłoby po kłopocie.

Wywołałaś mnie imiennie do tablicy, więc nie będę ukrywać, że o tej sprawie chcę zapomnieć. Niczego nie chcę zamiatać pod dywan - zostawiam to politykom.
1. Moje smutne refleksje spowodowane były realnymi spostrzeżeniami. Na tym forum znajduje się bardzo bużo aktywnych ludzi.
2. Zaproszenie wystosowałam do wszystkich.
3. Napisałam, że nie ma Pani KAPITAN, ale rozumiałam jej absencję, bo rozumię jej problemy tak dobrze jak wielu z Was, gdyż ostatnie zajścia śledziłam również z niepokojem. Podziwiam jej waleczność i sposób jaki do tego podchodzi. Nie wszystkich na to stać - stąd moja dygresja, że to siła wyższa.
Ale w KADRZE jest nie tylko KAPITAN.
4. Chciałam, aby było nie tylko śmiesznie, ale i oryginalnie.
5. Na tak zwanym przyjęciu, było bardzo mało uczestników, co z przykrością stwierdziłam, mimo, że w tym samym czasie byli na innych forach - przyznasz, że to daje do myślenia.
Było mi naprawdę przykro wtedy i stąd moje refleksyne i podsumowanie.
Potem już było tylko gorzej. Tadeusz wysupłał jedno słowo, które oddnosiło się bezsprzecznie do mnie i w sposów niefortunny zmanipulował je sugerując jakoby to tyczyło Pani KAPITAN, co było naprawdę odrażające. Zresztą to już trzecie takie takie rzekomo nieporozumienie w którym brałam udział.
Następne wypowiedzi - a raczej jednej osoby, były tak bardzo złośliwe i nietaktowne, że pozwolisz - nie będę się do tego odnosić.
Słowem zniszczono to, co dla mnie było najcenniesze - podziękowanie PANI KAPITAN za uznanie mojej działalności na tym forum. Nie jestem marionetką i mam duże poczucie humoru, ale nie cierię ignorancji i źle pojętej tzw, przyjaźni. To bardzo boli jeżeli dewaluuje się czystość zamiarów i chęci podziękowania w sposób nietuzinkowy.
Mam nadzieję, że ustatysfakcjonowałam Cię wyjaśnieniem i proszę, pozwól, że nie będę już wracać do tej farsy.
Sprawę uważam za zamkniętą i jednynie mi przykro, że uwikłano w to Panią KAPITAN, która jak powiedziałam jest dla mnie osobą wyjątkową.
Życzę Ci miłego dnia
  #215  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 15:23
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Dziękuję Lawendo za chęć wyjaśnienia. Przyjęłam je do wiadomości i tak jak Ty uważam, że warto sprawę zakończyć, mimo, iż niektórych stwierdzeń nie rozumiem. Ale ilu ludzi, tyle odczuć. I musimy się z tym pogodzić.
  #216  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 19:48
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Ale duszno pod pokładem! A tu tak przyjemnie!
Gdzie jesteście?
  #217  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 19:50
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Witam.
Ponieważ samopoczucie Ewy nie jest takie jakie bysmy sobie zyczyli uprzejmie proszę o stawienie sie na apelu kto może i kto chce. Zapraszam WSZYSTKICH
Zróbmy wszystko aby po powrocie Kapitanki miała co czytac i z czego sie pośmiac.
__________________
  #218  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 19:51
martunia's Avatar
martunia martunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 11 322
Domyślnie

Ahoj.
Witam wierną załogę.
Stawiam się na apelu.
  #219  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 19:52
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

Witam Martuniu i cieszę sie, że jesteś. Błagam Cie tylko, teraz się wyluzuj. Tylko tyle.
__________________
  #220  
Nieprzeczytane 05-09-2008, 19:52
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Barhanka pewnie znowu guzik oberwała i szuka agrafki.

Hej, witajcie!
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Forum dla niewybranych cz. XX Ewita Różności - wątki archiwalne 522 29-06-2008 14:48
Forum dla niewybranych cz. XV Ewita Różności - wątki archiwalne 533 08-06-2008 06:46
Forum dla niewybranych cz. VI Ewita Różności - wątki archiwalne 513 18-02-2008 18:50
Forum dla niewybranych cz. V Ewita Różności - wątki archiwalne 499 31-01-2008 11:57
Forum dla niewybranych cd. wątku "forum dla wybranych????" Basia. Różności - wątki archiwalne 502 20-08-2007 16:58

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.