menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 06:30
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Parzę kawę poranną

i czytam, co tu się działo po nocy. Dobre wieści od Honorki! A że to już dziś było - mam nadzieję, że cały dzień będzie udany
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #202  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 07:48
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Usiądę Ewo koło Ciebie. I razem sobie podumamy! Dobrze, że Honorka śle dobre wieści. Trochę optymizmu, to jest to czego chyba nam najbardziej potrzeba.
  #203  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 08:05
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Ja też proszę o kawusię.Obejrzałam fotki z sabaciku mikołajkowego.Fajna sprawa te nasze spotkania w realu.Rozważamy z Wilhelminą mozliwośc lokalnego spotkanka po Nowym Roku w gronie krakowianek.
  #204  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 08:17
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Niko! Nie rozważajcie! Tylko organizujcie. Na pewno będzie świetnie! Na spotkaniach rodzą się przyjaźnie. A przyjaźni nigdy nie za dużo!
  #205  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 08:32
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Narazie rozważamy,bo głowy zajęte przedświatecznymi sprawami,ale jak odpocznę po świąteczno-sylwestrowych szaleństwach,to po prostu zaproszę kobity do siebie na kawkę i domowe wino....wtedy pogadamy o sabacie w Krakowie dla szerszego grona.
  #206  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 09:18
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Ostrzeżenie!Przed chwilą chciałam ściądnąć trochę świątecznych gifów. Po kliknięciu pierwszej pozycji na powyższy temat, ukazał mi się komunikat. "Uwaga wirus". Naturalnie zrezygnowałam z działania, ale podaję do powszechnej informacji.
  #207  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 11:37
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Witam,siadam wreszcie do porannej kawy,to już w zasadzie południowa,ale może być.Po paru przespanch względnie spokojnie nocach,wróciły e bezsenne,z koszmarami.Jestem bardziej umęczona niż po ciężkiej pracy.żeby nie mśyleć,zaczęłam pakować zgromadzony dobytek,by szybko go przenieś.Jeszcze obolała ,niewiele mogę zrobić.Neta dopiero mi "uwolnili"tak że zaglądnęłam na forum .Idę pooglądać sprawozdanie z sabatu.
Pozdrawia wszystkich w ten mrożny ale pogodny dzień.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #208  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 12:37
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

A ja siadam do drugiej kawki.Wróciłam z placu,trochę się przewietrzyłam,kupiłam sobie copeckę z kremowej wełny i rękawiczki.Tłum ludzi..
  #209  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 12:43
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Witaj Nikuś,dopijam kawkę i powlokę się jeszcze w miasto kupić sitko,żeby znów makaronu nie odlewać na ścierkę.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #210  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 13:04
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Niezły patent..kiedyś na wczasach /w domku campingowym/ nie miałam sita..nie wpadłam na taki pomysł.Ale lepiej by było,gdybyś nie musiała bawić się w pomysłowego Dobromira.Ściskam.
  #211  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 14:26
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Kurczę, jaka frajda!

Po raz pierwszy od dwóch tygodni gotowałam obiad w normalnych warunkach! Jeszcze nic nie leży na swoim miejscu i szukam - garnka, sitka i innych rzeczy, ale meble stoją, kuchenka działa i nawet zmywarka już podłączona! Teraz "tylko" zmyć z każdej, dokładnie każdej rzeczy te tony kurzu, powiercić parę dziur w ścianach na kwietniki, półki, obrazki... Pulpety gotowe, przyszłam na kawę
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #212  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 14:42
smerfeta's Avatar
smerfeta smerfeta jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: dollny śląsk
Posty: 392
Domyślnie

U mnie był kapuśniak , wyszedł bardzo pikantny bo wsypałam chilli.Teraz też piję kawę.Ewito,masz więc po remoncie porządek a ja wolę tu siedzieć zamiast brać się za świąteczne sprzątanie.Ale podobno "nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy".
__________________
Życie jest smerfne !
  #213  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 14:50
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Porządek??? Hi, hi, hi...

Cytat:
Napisał smerfeta
U mnie był kapuśniak , wyszedł bardzo pikantny bo wsypałam chilli.Teraz też piję kawę.Ewito,masz więc po remoncie porządek a ja wolę tu siedzieć zamiast brać się za świąteczne sprzątanie.Ale podobno "nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy".
To, co mam teraz w chałupce do porządku ma się w stosunku odwrotnie proporcjonalnym!!! Jeśli do świąt zdążymy - będzie dobrze. To jak trzęsienie ziemi.
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #214  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 15:01
enia60's Avatar
enia60 enia60 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: małopolska
Posty: 19 448
Domyślnie

Cytat:
Napisał smerfeta
U mnie był kapuśniak , wyszedł bardzo pikantny bo wsypałam chilli.Teraz też piję kawę.Ewito,masz więc po remoncie porządek a ja wolę tu siedzieć zamiast brać się za świąteczne sprzątanie.Ale podobno "nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy".
Podobno-ale znam też wiele ciekawych kobiet,które mają bardzo czyste domy,ja również wolę odpoczywać ,czytać itp.po uporządkowaniu przestrzeni,chociaż zdarza się ze niekoniecznie to wszystko zależy od nastroju,ale święta to przyczynek do gruntowniejszych porządków,bo przecież jakoś musimy różnicować okazje ,nadając swoim kątom swoistą atmosferę i blask.Ale również uwielbiam w te chwile spotkania w większym gronie,nastał czas właśnie takich spotkań opłatkowych tych na miejscu i tych na wyjazdach.Właśnie wróciłam z spotkania opłatkowego z bacówki " nad wilczym rynkiem " okolice Limanowej,były życzenia,śpiewy kolęd,zimne ognie wokół udekorowanej choinki w plenerze to niezapomniane chwile,dobrze jest potem wrócić do siebie i dalej planować święta i sprzątać,krzątać się ,gotować itp.póki jeszcze nam się chce
  #215  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 15:15
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

No to zamieniam się w nudną kobietę bo muszę posprzątac gruzowisko pozostale mi po czasie kiedy staralam się być kobietą interesującą.Smerfetko rozumiem cię -nie wiesz jak dobrze!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #216  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 15:45
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Kurczątko,ale mi się dostało za te porządki..tyle żyję,ale nie myślałam,że ze mnie nudziara..
  #217  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 15:51
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Porządki, hm...

Ja wzorem bab rodzinnych na święta tylko zmieniałam firanki i zasłony. Generalne porządki "po lecie" robiło się sukcesywnie, po trochu od pazdziernika.
A teraz, lepiej nie mówić! Coraz mniej sił, coraz częściej boli... O kant d... to rozbić, i tyle!!!!
  #218  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 15:57
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Miałam ten sam system, Alu!

Dopóki byłam sprawna. Nigdy nie miałam czegoś, co można nazwać "porządkami świątecznymi"! Później, po wypadku, przejął większość obowiązków Andrzej. I już bywało różnie. A teraz? Hmmm... Anka ma tyle lat, ile ma i podejście do czystości takie typowo młodzieżowe. Często dobija mnie bezradność. A dziś szczególnie popieram to twoje "o kant d..y..."
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #219  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 16:57
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Jasne ,że o kant...I Ewita NIE przesadzaj co? Byyyyłam u ciebie ....!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #220  
Nieprzeczytane 13-12-2007, 18:02
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

No to ja jestem nudziara do n-tej potęgi,sprzątam i sprzątam a bałaganu przybwa.Koło domu jak po tornadzie,stosy gruzu,resztki płyt gipsowych,połamanych mebli,i czego jeszcze to sama nie wiem.W domu jeszcze pusto ale i tak "budowlany bałagam".A ponoć do świąt ma być jak z pod igły,pożyjemy,zobaczymy.Dziś próbowałam pakować śmieci w worki ale tylko jeden mi się udało zapakować,i nie miał mnie kto podnieś"z parteru",buuu,kiedy tyle roboty ja niemocna.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
BAR u SUNSHINE cz.XX Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 516 04-02-2008 18:01
BAR u SUNSHINE cz.XI Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 503 09-11-2007 22:18
BAR u SUNSHINE cz.IX Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 17-10-2007 15:48
BAR u SUNSHINE cz.VI Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 509 11-09-2007 09:45
BAR u SUNSHINE cz.V Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 518 03-09-2007 18:39

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.