menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > podkarpackie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #52281  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 07:55
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 861
Domyślnie

Dzień dobry...
Na targ nie pojechałam, bo deszcz nam nie pozwolił...nic to, co się odwlecze to nie uciecze...kwiaty jeszcze kupię.
Cieszę się, że nie muszę podlewać róż i tych rosnących w ziemi...te wiszące pod dachem podleję wieczorem. Wczoraj kupiłam nawóz do surfinii, więc je zasilę, aby ładnie rosły.
Planów na dziś nie mam żadnych...będzie książka, którą przyniosłam od córki i którą mi bardzo polecała a w południe komputer - będę śledzić na kamerce internetowej posiedzenie nowej rady miasta i plany nowego burmistrza na bieżącą kadencję. Odezwały się wspomnienia, kiedy brałam udział w takich posiedzeniach.
Bogda...a nie możesz za jednym wyjściem załatwić wizytę na UTW i zastrzyk? Ja zawsze staram się łączyć jakieś sprawy które mam do załatwienia na jedno wyjście.
Miłego dnia wszystkim nieobecnym...Zostańcie w zdrowiu.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52282  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 08:45
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 206
Domyślnie

Dzień dobry.
Hej Izo.
A u mnie nic nie padało.
Obiecują już od kilku dnia i nic.
Też mam w zasadzie dzień bezplanowy...pomijając sprzątanie, oczywiście częściowe, bo dopiero po południu będzie skończone malowanie.
Dostęp do wszystkiego mam utrudniony, wszystko poodsuwane, poprzykrywane, przydasie poupychane, dziś nie mogłam znaleźć leków.
W ogóle czuję się do kitu, jestem bardzo zmęczona, chyba kilka dni upłynie, nim się zregeneruję.
Wczoraj zasnęłam w fotelu od komputera, obudziłam się po 24-ej cała połamana, szybko się opłukałam i poszłam dalej spać.
Pocieszam się, że co raz bliżej do końca.
Cytat:
Bogda...a nie możesz za jednym wyjściem załatwić wizytę na UTW i zastrzyk? Ja zawsze staram się łączyć jakieś sprawy które mam do załatwienia na jedno wyjście.
Izo, też tak staram się robić, ale na zastrzyk muszę raczej do południa, a na UTW dopiero od 13-ej.
Dziś na zastrzyk nie pójdę, jutro się wybiorę, teraz muszę do sklepu, bo zapasy się wyczerpały.
Idę się ogarnąć i na zakupy.
Dobrego dnia Wam życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.