menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #92821  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 16:26
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
album Hypatii....z każdej fizjonomii coś tam bije i nie ma potrzeby myśleća oceniać człowieka na podstawie fizjonomii jest błędne.

Powiedz to prezesowi.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92822  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 16:41
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Podobno Polska wstała z kolan , a wojsko płaszczy się przed byle kim.
http://polityczek.pl/index.php/uncat...ed-misiewiczem
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92823  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 16:43
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ale chciąłbym, zebyś jednak spróbował opisać ten CIEŃ NADZIEI króry Cie zachwycił.
Pluto, nadzieja miewa różne reputacje. Dla jednych jest matką głupców, a dla innych podporą duchową i podobno umiera ostatnia. Osobiście nie sprawdzałem, ale w jednym i drugim przypadku do zachwytów się nie nadaje.

Cytat:
O cho! cho! A nawet chocho CHO!!!!
Masz rację znowu. To co robimy pod komendą Antka MONstera??? Zbroimy się na wzór Izraela czy Kaliningradu.
No i kto za to zapłaci, bo te 2% PKB może nie starczyć.
No co z liczebnością armii? Bo ten stan osobowy na bolszewika to ciut mało, a Trump ...daleko.

No i co stoi na przeszkodzie, żeby stado tych ujadających kundli OPUŚCIĆ?
CZYŻBY tylko dojny cyc trzymał KACZYŃSKIEGO przy UE.???

Jestem pod wrażeniem tej znakomitej ochochowej onomatopei i moje uznanie. Co prawda niektórzy mają wątpliwości co do tego, czy lepiej jest "cho, cho", czy "ho, ho"... to ja jednak nie mam ich co do tego, że mam rację i przyznaję to bez fałszywej skromności.

Nie wiem natomiast skąd to Twoje wyróżnienie dla ostatniego roku funkcjonowania polskiej armii? Tak, jakby wcześniej stanowiła siłę rzucającą potencjalnych nieprzyjaciół na kolana zarówno swą licznością jak siłą uzbrojenia, a teraz nagle zwiędła jak kwiaty w dziurawym wazonie.

A co stoi na przeszkodzie? Zauważyłeś może coś, czego nie było 2, 3, 4 lub więcej lat temu? Jeśli tak, to mi powiedz, bo umieram z ciekawości.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92824  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 16:57
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

A to reakcja na wypowiedź "dowcipnego" orła polskiej sceny politycznej.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...ski,wid,186821
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92825  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 17:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Zły, wściekły

[quote=Frat]
Cytat:
Pluto, nadzieja miewa różne reputacje. Dla jednych jest matką głupców, a dla innych podporą duchową i podobno umiera ostatnia. Osobiście nie sprawdzałem, ale w jednym i drugim przypadku do zachwytów się nie nadaje.
Zostańmy przy podobno..

Cytat:
Jestem pod wrażeniem tej znakomitej ochochowej onomatopei i moje uznanie. Co prawda niektórzy mają wątpliwości co do tego, czy lepiej jest "cho, cho", czy "ho, ho"... to ja jednak nie mam ich co do tego, że mam rację i przyznaję to bez fałszywej skromności.
czyżbyś nie zauważył tych W ilości ...sporej.

Cytat:
Nie wiem natomiast skąd to Twoje wyróżnienie dla ostatniego roku funkcjonowania polskiej armii? Tak, jakby wcześniej stanowiła siłę rzucającą potencjalnych nieprzyjaciół na kolana zarówno swą licznością jak siłą uzbrojenia, a teraz nagle zwiędła jak kwiaty w dziurawym wazonie.
Jak to skąd???Przecie chyba zauważyłeś, że od czasu kiedy nastał Antek MONster cuś się zmieniło?

Cytat:
A co stoi na przeszkodzie? Zauważyłeś może coś, czego nie było 2, 3, 4 lub więcej lat temu? Jeśli tak, to mi powiedz, bo umieram z ciekawości.

Na sto% nie było brygady bojowych wozów drabiniastych, pułku kapelanów, no i po to, żeby wzmocnić siłę tego co było jakies śmigłowce w ilości 70 sztuk miało być....zamiast latawców bojowych
No i wspomnę też że nasz wspaniały przemysł zbrojeniowy
nadaje się do robienia kulek, a nie czegoś poważnego do szczelania, a tu Putin i specnaz u bram
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92826  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 17:52
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Gdzieś tu doczytałam się że "Kaczor ma ogromne poczucie humoru ", nie wątpię.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...is,709146.html
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92827  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 17:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Chciał PRAWDY to MA słowo PRAWDY na niedzielę..
Cytat:
Panie Prezesie, nazywanie przez Pana kogokolwiek "ludźmi specjalnej troski" urąga nie tylko zasadom dobrego wychowania, ale przede wszystkim ludzkiej godności. Nic nie upoważnia do poniżania innych w tak bezpardonowy, by nie powiedzieć, chamski sposób - napisał prezydent Łodzi Tomasz Trela w liście do Jarosława Kaczyńskiego.

On nie potrzebuje żadnego upoważnienia. Może wydalić każdym otworem każde wyzwisko I KTO mu co zrobi???
U KACZYŃSKIEGO to odruch naturalny, a podejrzewanie go o zasady dobrego wychowania to taki sam błąd jak podejrzewanie kunika polnego o chęć startu w zawodach jeździeckich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92828  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 18:13
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

No i wspomnę też że nasz wspaniały przemysł zbrojeniowy
nadaje się do robienia kulek, a nie czegoś poważnego do szczelania, a tu Putin i specnaz u bram
No i czyja to wina, tym bardziej, że bram również nie mamy, bo gdyby były, to można by je zamknąć na skobel i kłódkę jakowąś powiesić.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92829  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 18:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Gdzieś tu doczytałam się że "Kaczor ma ogromne poczucie humoru ", nie wątpię.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...is,709146.html


U mnie doczytałaś, nie gdzieś, bo tylko mnie czytasz,
czemu się nie dziwię.

LUDZIE SPECJALNEJ TROSKI...

Oj ten JK. No cóż, on musi być grzeczny.
Ja napiszę; banda idiotów.

http://iv.pl/images/15073523572832098039.jpg



No dobra, nie tak ostro. Matoły... wypuszczone na przepustkę z Tworek.
Powiedzcie mi, czy ktoś normalny może te precjoza na łeb zakładać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92830  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 18:24
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
No i czyja to wina, tym bardziej, że bram również nie mamy, bo gdyby były, to można by je zamknąć na skobel i kłódkę jakowąś powiesić.

Nic nie ma, wszystko się kolesiom przydało.

Ale...ale...niebawem trauma, bo ...dekoncentracja mediów. Oj!
Dam głowę, że zacznie się pisanie o Białorusi,
ale ja polecam ustawodawstwo USA w tej dziedzinie. Przepisy FCC i FTC.

Matko, matko. Następny front. Barbara nam się zapłacze.
Całe szczęście, że jest jeszcze weteran fighter. Czas żądz moc móc wzmóc ...i na barykady!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92831  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 18:52
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Lila nie obawiaj się o moj płacz ,nie mam do tego najmniejszych powodów.Zawsze byłam niezależna od żadnej partii ,moze nie wyszłam na tym najlepiej ,no ale cóż " nie czas żałować róż jak płoną lasy ".Być może komuś nie przeszkadza zamordyzm ,mnie tak.Bywałam zwykle niepokorna i nie będę przyklaskiwać choremu z nienawiści do ludzi ,a zapomniałam /o dużym poczuciu humoru/ człowiekowi.On bardzo lubi i póki co ceni klakierów ,co prawda nie wiadomo jak długo.Więc dalej przyklaskiwać ,a może okaże się że przyjdzie mu do glowy zarządzić ogólnopolską żałobę 10 każdego miesiąca? Myślę że dam radę bez zbędnych łez.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92832  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 20:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

I dobrze Basiu.
Wbrew pozorom, ja też nie, ale wiesz...zawsze angażuję się w to co wierzę aktualnie.
Czasami mi przechodzi...na co innego.

Ale ja o czym innym. Pamiętacie tę grefinę z Krakowa,
tę..jak jej tam było, jakoś tak chyba? Różę von Panzerfaust aus Messerschmitt czy podobnie?
Twierdziła, że PAD przynosi pecha. Biedulka, chciała zakląć rzeczywistość,
a tu Kamilek wygrał.


Brawo Polska!!!

PS. swoją drogą jak Tobie kochana ten Smoleńsk w głowie siedzi.
Co to oznacza, nie podejmuję się zgadywać.
Może to bojaźń, że pogarda jak i zła karma, wraca ze zdwojoną siłą? Czego rzecz jasna nie życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92833  
Nieprzeczytane 22-01-2017, 22:51
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Michaś Szczerba się popisuje
Cytat:
Szczerba na F pisze o Trumpie: "jego miejsce jest w śmietniku"


zastanawiam się czyj to poseł ?
jest reprezentantem partii czy wyborców no bo przecież ktoś go wystawił i wybrał na posła by reprezentował ...tylko co i kogo on reprezentuje.
Młody człowiek arogancki, bez obycia dziwi mnie, że posłem jest.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92834  
Nieprzeczytane 23-01-2017, 01:08
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Skandalista czy mitoman ???
http://mygorszysort.pl/stonoga-afera...ieniu-z-pis-2/

http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8...dominiki-dudy/
__________________

Ostatnio edytowane przez BarbaraK : 23-01-2017 o 01:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92835  
Nieprzeczytane 23-01-2017, 01:24
wibi wibi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 261
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
...Skwierczeć natomiast będę ,bo to jest rozpieprzanie publicznego grosza . Jeszcze raz mówię że mnie to nie odpowiada .Niewygodną do połknięcia żabę się omija.
Wow,należy cieszyć się gdy rodacy odzyskują wzrok (zaćmę zoperowali za rządów PISu?),teraz widzą a poprzednio gdy "gdańska mafia" latała (nie jechała samochodem wśród plebsu) co tydzień samolotem jakoś nie widzieli.Oj, pewnie to było za własne czyli zagrabione pieniądze?Na pewno, bo przecież nie za nasze.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92836  
Nieprzeczytane 23-01-2017, 02:35
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał wibi
Wow,należy cieszyć się gdy rodacy odzyskują wzrok (zaćmę zoperowali za rządów PISu?),teraz widzą a poprzednio gdy "gdańska mafia" latała (nie jechała samochodem wśród plebsu) co tydzień samolotem jakoś nie widzieli.Oj, pewnie to było za własne czyli zagrabione pieniądze?Na pewno, bo przecież nie za nasze.
Wibi chyba musisz zoperować swoją zaćmę,ja na szczęście nie mam.Jeżeli nie odróżniasz premiera z "gdańskiej mafii" od szeregowego posła jakim jest Kaczyński to jednak u ciebie szwankuje wzrok.

Może niedługo wybuchną też jakieś "ośmiorniczki" .

http://natemat.pl/199859,tak-sie-baw...anie-studentek
__________________

Ostatnio edytowane przez BarbaraK : 23-01-2017 o 08:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92837  
Nieprzeczytane 23-01-2017, 11:29
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

IPN przez 16 lat istnienia nie wydał rzetelnej, całościowej biografii Lecha Wałęsy. Historycy IPN skupiają się tylko na jednym epizodzie: domniemanej współpracy Wałęsy z SB na początku lat 70.
Cytat:
Lech Wałęsa w czasach PRL nie poddał się bezpiece i nie uległ presji władz stanu wojennego. W latach 80. jako przywódca „Solidarności” swoją niezłomną postawą doprowadził do zwycięstwa nad komuną. Był pierwszym prezydentem wolnej Polski.
W piątek ze łzami w oczach, prosił publiczność konferencji IPN: „Osądźcie wreszcie: byłem agentem czy nie?". Nawet obecni na sali przeciwnicy Wałęsy byli wstrząśnięci dramatyzmem jego wystąpienia. Spotkanie trzeba było przerwać...
Lech Wałęsa łamiącym się głosem przepraszał za zbyt emocjonalne słowa. Pytał: „Ile można cierpieć?".
Ale to nie Wałęsa – nawet jeśli ostatnio przesadza, odpowiadając na ataki – powinien przepraszać.
Przeprosić powinien Instytut Pamięci Narodowej, gdzie Wałęsa przyszedł się tłumaczyć. Nie mógł znieść, że po raz kolejny państwowa instytucja historyczna urządza imprezę, na której będzie nazywany „Bolkiem".
IPN przez 16 lat istnienia nie był w stanie wydać rzetelnej, całościowej biografii politycznej Lecha Wałęsy. W archiwach bezpieki tysiące stron materiałów mówią o tym, jak prześladowano przywódcę „Solidarności” i jego bliskich. Nikt ich nie opracował.
Historycy IPN skupiają się tylko na jednym epizodzie: domniemanej współpracy Wałęsy z SB na początku lat 70. Powstały o tym książki, artykuły.

Gdy w domu gen. Kiszczaka odnaleziono rzekome „donosy Wałęsy", IPN – nie sprawdzając ich autentyczności – wystawił je w gablocie jak relikwie.
IPN, PiS oraz prawicowe media przez lata pracowały nad zniszczeniem legendy Lecha Wałęsy. Dziś triumfują, bo w oczach wielu odarli go z autorytetu i zwykłej godności.

W piątek Lech Wałęsa nie wytrzymał. Ale to nie jemu powinno być wstyd.
..............!
Kmiu !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92838  
Nieprzeczytane 23-01-2017, 12:32
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
IPN przez 16 lat istnienia nie wydał rzetelnej, całościowej biografii Lecha Wałęsy. Historycy IPN skupiają się tylko na jednym epizodzie: domniemanej współpracy Wałęsy z SB na początku lat 70.
..............!
Kmiu !
Przecież to jest między innymi życiowy priorytet Kaczora i jego przy......ów .Ten człowiek zniszczy wszystko co nie jest po jego myśli.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92839  
Nieprzeczytane 23-01-2017, 13:26
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Tygodnik "Wprost" dotarł do dokumentów z których wynika, że lider Komitetu Obrony Demokracji ma długi sięgające ponad 200 tys. zł. To zaległości wynikające z niepłacenia alimentów.

Petru i Schmidt podróżowali razem nie tylko w sylwestra. Koszt ich wspólnych lotów to ponad 11 tys. zł

Wicepremier Morawiecki: Lewe faktury napędzały wzrost PKB w 2014 i 2015 roku

NAJNOWSZY SONDAŻ
Prawo i Sprawiedliwość i długo, długo nic
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92840  
Nieprzeczytane 23-01-2017, 14:11
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Przecież to jest między innymi życiowy priorytet Kaczora i jego przy......ów .Ten człowiek zniszczy wszystko co nie jest po jego myśli.






ON ma wizje : wyrwie zlo, naprawi Polske
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.