menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #8981  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 16:54
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Polu witam Ciebie i plączę się, po wielu Portalach i ciekawe są nie jedne wypowiedzi,że oddychać się nie chce.

TAKOM POLSKIE MYŚMY WYWALCZYLI.



AŻ WSZTYD
No widzisz. Nabawisz się [ zespół ostrej ciężkiej niewydolności oddechowej (SARS)]
czytając co nie po Twojej myśli. Przyjmij raport MAK i to co bez żadnych podstaw pisała rosyjska prasa [światowe przedrukowały], że pijany generał usiadł za sterami. No i kropka. Przecież GW też to przedrukowała [może nie dosłownie].
No a teraz piszesz jak Macierewicz on użył „zaprzaństwo” a TY „WSZASZATY KRAJ”
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8982  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 16:58
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał wibi
Dali byście sobie już spokój z tymi wzajemnymi docinkami a pomyśleli co zrobić,jak usunąć tą "watachę" PiSowsko-Platwormiastą od władzy, aby zwykli obywatele wreszcie mogli podnieść czoła i poczuć prawdziwą wolność którą nam zabrano 20 lat temu.
A mnie się wydawało, że właśnie 20 lat temu odzyskaliśmy wolność Jestem w błędzie? Wolność była za komuny? Gratuluję. Teraz wiem kto jesteś. Widzę że inni tutaj też już wiedzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8983  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 17:37
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
A mnie się wydawało, że właśnie 20 lat temu odzyskaliśmy wolność Jestem w błędzie? Wolność była za komuny? Gratuluję. Teraz wiem kto jesteś. Widzę że inni tutaj też już wiedzą.

Odnosisz się do postów Eledand i Wibi,a gdzie te posty są bo ja ich nigdzie nie widzę,może są sprzed pół roku?!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8984  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 17:48
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Wybrane cytaty [złote myśli] Tuska

• Apeluję do polskich polityków, aby w debacie nad traktatem konstytucyjnym odłożyli na razie na bok oczywiste komunały tak naprawdę, że Europa jako Wspólnota potrzebuje tego traktatu. Niech każdy, kto w tej sprawie zabiera głos, skupi się nad precyzyjną informacją: co Polska zyskuje, a co traci przez wejście lub niewejście traktatu konstytucyjnego. o Opis: wystąpienie w Sejmie, 2005 rok
o Źródło: Sejm
• Dzisiaj Polski nie stać na to, żeby podejmować decyzje, które następnego dnia oznaczają katastrofę polityczną. Dlatego nie jest dla mnie jedyną ważną rzeczą wygrać przyszłoroczne wybory, ale jest dla mnie rzeczą ważną, żeby tak rządzić, by wygrać następne wybory.
o Źródło: wprost.pl, 19 września 2010

• Gdy Palikot jest w formie, to jego wybryki ożywiają polską politykę
o Źródło: onet.pl
o Opis: w wywiadzie dla portalu onet.pl, 27 czerwca 2010

• Gdybym był kobietą, byłbym lepszym premierem.
o Opis: wypowiedź przy okazji ustanowienia pełnomocnika ds. równych praw kobiet i mężczyzn, 7 marca 2008

• Każdego można kupić(...) Zawód polityka sytuuje się między śmieciarzem a katem.
o Opis: Wywiad dla Gazety Wrocławskiej z 9 marca 2001

• Koalicja z lewicą byłaby wydarzeniem porównywalnym z porozumieniem między PiS a Samoobroną. Tym niemniej rządy z SLD byłyby mniej szkodliwe dla Polski niż rządy z Samoobroną.
o Źródło: Newsweek, 9 kwietnia 2007

• Mam dość naturalną skłonność, może nawet zbyt perfekcyjnie ją wyszlifowałem – unikania sytuacji, które wiążą się z czymś przykrym albo z wysiłkiem.
o Źródło: dziennik.pl

• Na plakatach Jan Rokita był premierem, a ja prezydentem. I do dziś mamy kaca.
o Źródło: TVN24, 9 stycznia 06

• Panie pośle, co pan burczy tam pod nosem? Pan mówi, że ja nie wiem do końca, co się dzieje w dyskotece. A pan jest taki bywalec dyskotek i specjalista od obcinania uszu czy od zażywania amfy?
o Opis: do posła Bolesława Piechy w trakcie debaty sejmowej ws. zakazu handlu dopalaczami.
o Źródło: tvn24.pl z 6 października 2010 r.

Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię
Donald Tusk
o Źródło: Miesięcznik „Znak”, numer 11-12/1987, str. 191


• Premierem – pan Kluska, wicepremierem – pan Jan Krzysztof Bielecki, a ministrem kultury – Doda Elektroda. To są komunikaty, które płyną od Jarosława Kaczyńskiego.
o Źródło: TVN24,23 stycznia 2006–do dziennikarzy w Sejmie, po doniesieniach prasowych, jakoby premierem miał zostać Roman Kluska

• Sprawiedliwe państwo bierze pod opiekę zawsze najsłabszych, nigdy najsilniejszych.
o Opis: z wystąpienia w sejmie 23 listopada 2007

Tak! Dokładnie jest tak! [Tusk]
o Źródło: Co z tą Polską?, 21 wrzesień 2006
o Objaśnienie: Odpowiedź na pytanie Tomasza Lisa...) wraca '92 rok? (...) Tak jak wtedy był punkt pierwszy: pozbawić władzy Olszewskiego, Macierewicza et consortes, tak dzisiaj: odsunąć od władzy Kaczyńskich, a potem na naszych warunkach rozmawiać. Nie jest tak?

• Tylko facet bez prawa jazdy może wydawać pieniądze na fotoradary.
o Opis: Wypowiedź z czasów gdy był w opozycji. W ramach programu tzw. „Drogi Zaufania”, realizowanego prawie w całości już po jego dojściu do władzy, zaplanowano postawienie 1200 fotoradarów

• Uwaga, którą usłyszałem (Leszka Balcerowicza), że ZUS to puste obietnice, OFE to realne pieniądze, nie jest trafna. To, że OFE kupują obligacje skarbu państwa jest takimi samymi obietnicami, bo to państwo gwarantuje ich wykup.
o Źródło: kurierlubelski.pl, 25 stycznia 2011
http://pl.wikiquote.org/wiki/Donald_Tusk stąd pobrane

Jedno tu najważniejsze. Jak od 2005 zmienił mu się pogląd na Traktat Konstytucyjny UE .—ale to jeszcze nie Lizboński. Pokazuję jednak że był euro-entuzjastą tak jak później Giertych.

Bo potem zwłokę przy podpisaniu [już Lizbońskiego] zarzucał Lechowi K.

No i ta "polskość to nienormalność" Doszedłem do strony 405 nie chce mi się czytać do 449 bo za duże zaległości jak mnie nie było.

Cieszę się że we własnym kółku pijecie sobie z dzióbka jak papużki. To jakby Żakowski dyskutował z Sekielskim i udawali sprzeczkę. Pisuję na innym forum i o dziwo też tam mamy sobowtóra pluto37. A jaki ładny nick sobie obrał –„ściemniacz”. No co za szczerość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8985  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 17:53
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Odnosisz się do postów Eledand i Wibi,a gdzie te posty są bo ja ich nigdzie nie widzę,może są sprzed pół roku?!
Przecież czytasz że mnie długo nie było. A towarzystwo płodne. Doszedłem do 405. Może poczytam lekturę aż do dzisiejszego 449. Jak znajdę jakiś Twój to odpowiem. Ale to wymaga kilku dni. Zobacz ile tego od strony 405.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8986  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 17:56
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Wiem że lubicie wiersze. Coś znalazłem. Świeżutkie.

Jak las Smoleński mgłą był spowity
Tak ty Tusku hańbą na zawsze okryty
Przed potomkiem katów
Na ofiar mogile
Dałeś wyraz tego
Żeś Moskwy pupilek
Klęczałeś przed trumną Pana Prezydenta
Myśląc że twych łajdactw naród nie spamięta
Tych co z Palikotem, „Radziem” i „Gajowym”
Tych co z Niesiołowskim w słowach rynsztokowych
Okrutnych, wulgarnych, podłych i kłamliwych
Zniszczyliście Polskę i ludzi uczciwych
Hańba tobie zdrajco Polskiej racji Stanu
Twe rządy trujące jak wyziew wulkanu
Gdzie naród zaczadzony medialnym oparem
Do cna wypalony nienawiści żarem
Lży patriotów i Bogu urąga
Krzyż poniewierając przekleństwo na się ściąga
Pozna się na tobie Tusku jeszcze wielu
Katów sprzymierzeńcu, biednych gnębicielu
Rozdajesz bogatym, zabierając biednym
Skazujesz rodaków na los mniej niż pewny
Podnosisz podatki aby naród płacił
Za Sawickiej grzechy i „cmentarnej braci”
Naród przetrwać musi rządy twe haniebne
Złodziejskie dla Polski dla obcych służebne
Za uścisk Putina za uśmiech Angeli
Oddasz naszą Polskę pod władztwo Brukseli
„Polskość to nienormalność” to twoje są słowa
Więc „normalny” Tusku zacznij żyć od nowa
Zapukaj do Moskwy może ci otworzy
Lub Merkel Ci dywan czerwony położy
Bruksela wręczy Tobie moc różnych orderów
Rozbłyśniesz nad Europą niczym Słońce Peru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8987  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 18:06
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Kazik,szok ,zupełny szok !Ty się chłopie marnujesz na tym forum,my tu sobie takie pogaduch ,a Ty jak prawdziwy ,rasowy "spin doktor"! Mógłbyś z powodzeniem zastąpić Bielana i Kamińskiego.Wow!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8988  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 18:29
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Kaziu ,Ty na dodatek miłośnik poezji . A ile w tych rymach miłości i szacunku do bliźniego,a zapewne jesteś gorącym wielbicielem nauk JPII . Może poczytaj sobie przy okazji zanim następny raz poczujesz potrzebę kontaktu z poezją coś z wierszy naszego Papieża ,coś z jego pism .No ,cóż zapomniałam ,że ty tego nie zrozumiesz bo to napisane w języku obcym......,dla Ciebie Obcym!
Tak,Ty jesteś wielkim miłośnikiem poezji ,oczywiście nie rynsztokowej tylko....kanałowo-ściekowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8989  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 18:54
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
nie kombinuj z tymi drzwiami.
Od początku było wiadomo, jakiego koalicjanta ma PO, że nie będzie łatwo.
Trzeba jednak było walnąć te projekty na mównicę okrągłej.
Lud widziałby, że PO coś jednak zamierza zrobić, ale kolega, myślący jak Kłopotek, nie pozwala.
Po drodze, przy okazji pyskówki, ten i ów ośmieszyłby się swoją logiką , co byłoby sygnałem dla wyborcy: aaa, temu panu to my już podziękujemy przy następnych wyścigach.

Wyjdź ze swoich opłotków i popatrz nieco szerzej.
Wszystko pracuje na porażkę tuskowych, niestety, i powiem więcej, sami sobie na to zapracowali.
Tracą poparcie nie u Ciebie, w znacznie szerszych kręgach społecznych.
Biznes mam na myśli, bo to on napędza gospodarkę, nie?
A biznes się rozczarował. Dodatkowo Balcerowicz robi dobrze partii prezesa, choć chyba nie ma takiego zamiaru.

Kryzys? owszem, każdy myślący to widzi, ale jeśli kryzys i załamują się finanse publiczne, to trzeba ciąć wydatki, zanim będziesz musiał oddać połowę emerytury.
Może i masz racje, ale jak na razie biznes się kreci wskaźniki nie najgorsze, mimo, że ciągle ktoś narzeka, słyszę znowu, że KGHM - związki będą strajkować bo chcą być państwową KGHM i zarabiać jak związkowcom na państwowym przystało,
a ja mam to gdzieś, wróciłem sobie z wody półdarmowej, takiej ulgowej dla emeryta, gmina o mnie dba i czemu mam jęczeć?
Ale podobno Kazik niedługo wydaje drukiem swoje jęczenia, wiersze i jakieś postulaty, ale jeszcze nie wyartykułował, ciekawe jakim tytułem to zaopatrzy?
A ja jestem we wszystkim co na złość PISowi robi i wszystko to popieram, od Palikota, Napieralskiego poprzez sąd na Cyprze...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8990  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 19:12
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Nie do mnie pisałeś, ale takie rozumowanie "moja chata z kraja"

Cytat:
Napisał waclaw46
,jak chcesz ginąć za Czeczenię i innych oszołomów to giń nikt ci tego nie broni ,tylko działaj ,a nie żądaj by wszyscy musieli tak robić .Bo sama nie dajesz przykładu tak jak inni chcesz bo oni za Ciebie odwalili robotę.
Rosja napadła Czeczenię i zrujnowała. Za to że się chcieli odłączyć. Kto tu więc bandyta? A potem napadli na Gruzję aby 2 kawałki [prawie połowa powierzchni] się odłączyły od suwerennego kraju. Obejrzyj fotki, że Grozny wygląda jak Warszawa po powstaniu. Podesłać? Sarkozy przyjął zapewnienia Rosji, że się wycofają [terminowo] i uznał to za sukces. Ale Rosja tego nigdy nie wykonała.

A tu fotka z Gruzji. Okolice stolicy http://img62.imageshack.us/img62/899...aniszczona.jpg
http://img709.imageshack.us/img709/6...jamapka440.jpg


Czyli nawet dalej niż Abchazja. Gdybyś był Anglikiem w 1939 to powiedział byś że oszołomy Polacy wywołali wojnę? Na to wygląda.


PS. To pisałeś do pluto37. Dziwię się że piszecie do siebie jak kobiety. Ale nie mój pies i nie moje pchły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8991  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 19:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Ciekawy wyrok...

Trzysta godzin prac społecznych i roczny zakaz publikowania artykułów - taką karę wymierzył sąd blogerowi z podpoznańskiej Mosiny za zniesławienie pani burmistrz. - Wyrok godzi w wolność słowa - uważa Helsińska Fundacja Praw Człowieka

[/url]

Masz rację, że ciekawy.
Zauważ, że sfera blogów właściwie działa bez żadnych ograniczeń i jest spora część z blogowiczów, którzy niezbyt liczą się z tzw. dobrami osobistymi innych.
Wolność słowa jednych nie powinna zagrażać innym wolnościom innych.
I czego by nie rzec, to sąd jest właściwym miejscem do rozstrzygania tych spraw.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8992  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 19:36
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Kaziu ,Ty na dodatek miłośnik poezji . A ile w tych rymach miłości i szacunku do bliźniego,a zapewne jesteś gorącym wielbicielem nauk JPII . Może poczytaj sobie przy okazji zanim następny raz poczujesz potrzebę kontaktu z poezją coś z wierszy naszego Papieża ,coś z jego pism .No ,cóż zapomniałam ,że ty tego nie zrozumiesz bo to napisane w języku obcym......,dla Ciebie Obcym!
Tak,Ty jesteś wielkim miłośnikiem poezji ,oczywiście nie rynsztokowej tylko....kanałowo-ściekowej.
Nie ja pisałem wiersz. Widziałem też takie:

Wszedłem do kokpita
mła jest jak cholera
muszę brata spytać.....


Nie mogę teraz szybko znaleźć gdzie zapisałem, ale i tak bym tu całego nie umieścił. Dalej w wierszu było, że nie będzie Ruski nam zabraniał lądować i tak dalej. W internecie chodzą więc różne.


Nie jestem jako ateista wielbicielem czarnych i purpurowych też.

Jeżeli swoje JP II pisał po łacinie lub po włosku to język obcy dla mnie. Ale angielski to już nie.

Papatki. Nie mam więcej czasu na to forum. Znalazłem lepsze. Ale tam też mamy pluto-bis, a nawet Palikota-bis. Dałem wam pożywkę abyście sobie użyli na Kaziku , bo pijecie sobie z dzióbka używając na Jarku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8993  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 20:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Kaziu ,Ty na dodatek miłośnik poezji . A ile w tych rymach miłości i szacunku do bliźniego,a zapewne jesteś gorącym wielbicielem nauk JPII . Może poczytaj sobie przy okazji zanim następny raz poczujesz potrzebę kontaktu z poezją coś z wierszy naszego Papieża ,coś z jego pism .No ,cóż zapomniałam ,że ty tego nie zrozumiesz bo to napisane w języku obcym......,dla Ciebie Obcym!
Tak,Ty jesteś wielkim miłośnikiem poezji ,oczywiście nie rynsztokowej tylko....kanałowo-ściekowej.

Ale Hypatio! Za to go lubimy.
I za to, że pije z dzióbka!
A w kwestii poezja i papież, to
"Kazek jest ateista
jak na stole wódka czysta"
żeby sprafrazować jednego poetę o drugim poecie
Tylko dla niepoznaki zdejmuje moherek i się utajnia w ten sposób.
Nie wiem jak koleżeństwo, ale ja miałem silne przeczucie-graniczące z pewnością, że Kazek bez nas długo nie wytrzyma.
On nas zwyczajnie lubi i żyć bez nas nie może, bo nie wierzę, że moje sobowtóry z ichniego forum dały mu czerwona kartkę i z musu do nas zawitał. Jako syn......marnotrawny ma się rozumić!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8994  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 20:07
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Kaziu!
Ty nam tego nie rób ,brak Twego wkładu intelektualnego w to forum będzie niepowetowany. A co się tyczy tych "innych wierszy w internecie",no cóż w internecie są różności ,ale to co w internecie czytamy,to co z internetu cytujemy to świadczy nie tylko o autorze tekstu,ale również o osobie cytującej i w jakim kontekście cytuje i z jaką oceną. Utworek ,a raczej potworek grafomański ,który zaprezentowałeś ,mam wrażenie ,że z dużym upodobaniem świadczy nie tylko o poziomie autora ,ale również o twojej aprobacie dla takiego poziomu dyskursu politycznego.Jedna z podstawowych zasad polemiki polega na tym ,aby atakować problem,a nie człowieka,ale to jest znacznie trudniejsze ,gdyż wymaga pewnej wiedzy merytorycznej,żeby zaatakować człowieka wystarczy powiedzieć ,że jest taki ,siaki i owaki na wszystkie litery alfabetu,dobrze jeszcze przy okazji powiedzieć ,że mamusia to ,brat tamto ,a dziadek np z wermachtu.
Piszesz ,że my tu sobie z dzióbków spijamy,nie to nie prawda ,też się spieramy tylko na ogół bez inwektyw ,starając się odnosić do faktów ,a nie do urojeń.Opuszczasz to forum? Może właśnie się przenosisz na forum gdzie będziecie sobie z dzióbków spijać i upajać podobną"literaturą"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8995  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 20:22
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Cytat:
Kazik napisał-Rosja napadła Czeczenię i zrujnowała. Za to że się chcieli odłączyć. Kto tu więc bandyta? A potem napadli na Gruzję aby 2 kawałki [prawie połowa powierzchni] się odłączyły od suwerennego kraju. Obejrzyj fotki, że Grozny wygląda jak Warszawa po powstaniu. Podesłać? Sarkozy przyjął zapewnienia Rosji, że się wycofają [terminowo] i uznał to za sukces. Ale Rosja tego nigdy nie wykonała.
Namęczyłeś się pisząc te posty dzisiaj na tym forum , większa część to twoje mary nocne i frustracje przeniosłeś na papier.Czy ty sobie wyobrażasz ze wszyscy będą płakać bo nie piszesz i przez to że nie dodajesz kolorytu temu forum , bo piszesz na innym forum , tylko sprawdzaj czy ktoś cię czyta? Czy mają tam ciebie dość .Przestań się mazgaić i wspominać a wiersze to już kiedyś pisał pupil Lili zresztą ostatnio się nie produkuje bo prawdopodobnie leczy zdrowie a ty zaczynasz.Ty Kazik reprezentujesz tą część społeczeństwa które kultywuje powtarzanie w kółko fobii które w spadku odziedziczyli z Polaków XIX wiecznych i to z Galicji .Obecnie jesteśmy w XXI wieku i obecny patriotyzm to nie durne ginięcie za ojczyznę a praca dla niej i płacenie jak największych podatków a nie żerowanie na funduszach społecznych.Zdjęcia które załączyłeś to też mogłeś załączyć zdjęcia a 11 września czy z Iraku Afganistanu czy innych krajów Afrykańskich gdzie bandy frustratów chcą zdestabilizować kraj albo walczą aby krzewić głupie idee albo religie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8996  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 20:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Tak mam bilety i moze cos napisze o koncertach.
A konsul jest tylko urzednikiem ,to on nam sluzy a nie odwrotnie.
a ty sie prawie zaplules ubierajac w slowa w swoja nienawisc do hameryckich rydzykowcow,bo cie z kartografii wywalili.Tu radio Pomost.

Ty jeszcze z powierzchni gruntu w tej hameryce, czy juz z przestworzy Gołębico Droga???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8997  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 20:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Dałem wam pożywkę abyście sobie użyli na Kaziku , bo pijecie sobie z dzióbka używając na Jarku.

To ty też masz podobne zwidy jak Jarek i żes sie zbliźniaczył z nim w zastępstwie?
Dotąd zeznawałes, żes piwkował w zieleni, ale skoro teraz zamarzyło ci się nastawiac piers za jarka, to musisz też leki z jego apteki używać, bo po piwku sie tak nie da
No i jest jeszcze jedna problema.
Ty twierdzisz, żeś ateista, a Jarek na "K" na procesjach się wyżywa i po mszach pokazuchy żałobne odprawia, więc może ci być letko duszno.
I pozdrów Lilę! Z papatkami!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8998  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 20:53
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Dałem wam pożywkę abyście sobie użyli na Kaziku , bo pijecie sobie z dzióbka używając na Jarku.



Dzieki,Ty tez zauwazyles ,ze tutejsze towarzystwo odreagowuje wlasne kompleksy,ponizajac JK i kazdego kto przejawia sympatie do PiS.Plucie jest w cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8999  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 21:04
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Bałagan ws. rocznicy 10 kwietnia. Nie wiadomo kto, gdzie i jak poleci

Gdzie poleci?
Po jaka cholere?
Kto za to zaplaci?

Nabozenstwo dla wierzacych
Akademia ku czci, dla wszystkich
I do roboty, ku chwale ojczyzny

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/ka...wiadomosc.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9000  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 22:02
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Amelko!Ja się pod tym podpisuję
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:25.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.