menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #10981  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 22:46
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Nie mamy szczęścia do prezydentów.
Czas kasować ten urząd, wstydu nam oszczędzić czas.

Miłego politykowania.
To był tylko taki przerywnik...tematyczny, jak najbardziej wpisujący się w wątek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10982  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 22:47
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Wpis prezydenta BK w księdze kondolencyjnej:

Tak napisał w księdze kondolencyjnej wystawionej w japońskiej ambasadzie.
Nie wierzycie?
Zajrzyjcie, jest na str. kanacelarii, jeszcze.


Et tu Brute contra BK?

No ,nie mamy.....



Najważniejsze,aby najważniejsze było to co najważniejsze!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10983  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 22:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Berluskoni jest lepszy
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10984  
Nieprzeczytane 17-03-2011, 23:16
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

He, poważny w końcu kraj, poważny - hłe, hłe, hłe Premier poważnego kraju i wszyscy to tolerują, ciekawe, nie?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10985  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 00:23
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Dziś jest "DZIEŃ KONSUMENTA

/A Panstwo tylko o polityce/

znalazłam w necie wierszyk:

„DO KONSUMENTA"

Piętnastego marca jest Dzień Konsumenta

To międzynarodowe święto - czy każdy pamięta?

Konsumencie miły, kliencie cierpliwy

Bądź wyrozumiały, dla sprzedawców miły



Trzydzieści lat temu mówiło się w Laskowika kabarecie

„Stój kliencie, ewentualnie poproś" - wy młodzi nie wiecie!

Kiedyś były półki sklepowe pustką świecące

Teraz nasze portfele miedziakami są brzęczące


Zmieniło się znacznie podejście do konsumenta

Mówi się: „Klient nasz Pan!" - taka z tego puenta

Konsument niech dużo kupuje i pije

By sklepy zarabiały, a konsument: Niech żyje!

autoriotr Kawa
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10986  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 01:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Pluto, mój idol posiadał 6 główek Lenina?
Rany boskie!
Nie wykluczone jest, bo jak "dzieła" były zebrane i każde zdobione głowicą wyznawanego przez Kaczyńskich wodza, to nawet więcej mogło byc.
Ale co do ilosci, to wuc PiSu nie zeznawał.
Zeznał, że dzieła były.
A jak to u Ciebie bywało? stały na widoku? Czy w piwnicy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10987  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 07:06
kosiarz kosiarz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Miasto: Polska
Posty: 265
Domyślnie

Cytat:
Lili Droga a jak juz Cie ta Twoja doskonałość nie zawodzi, to może pamiętasz kogo i skąd do pudła zamknęli? Nie totumfackiego i wspólnika z PC? Z najblizszego kierownictwa tej wesołej gromadki?
A w kwestii młodości kosiarza, to powiem tyle, że jak młody i ...niedouczony, to niech sie uczy. A nie leci ściekiem propagandy z KC PiS.

młodość moja czy starość, tutaj nie ma żadnego znaczenia, liczy się prawda.
Prawdą jest to, że znów mijasz się z nią. Nikogo z "bliskiego otoczenia PC" do pudła nie zamknęli i tyle. Nie było żadnych powiązań między PC a ART B.
Masz jakieś źródło? czy jak zwykle...wiesz

Jeżeli chodzi Ci zaś o Macieja Zalewskiego to;

W 1991 był sekretarzem Komitetu Obrony Kraju w Kancelarii Prezydenta Lecha Wałęsy. Zajmując to stanowisko, ostrzegł wspólników Art-B, Bogusława Bagsika i Andrzeja Gąsiorowskiego, przed grożącym im tymczasowym aresztowaniem.

W 1991 został wybrany posłem na Sejm z listy POC.


POC to co innego jak PC.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Polski_Program_Liberalny

Dziś gdy chce się dojść prawdy nie koniecznie trzeba się uczyć, wystarczy wpisać w google, szukaną "prawdę", a nie "douczać się " z portalu dziennikarzy wyzwolonych "spieprzaj dziadu"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10988  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 08:05
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

czystej cielawosci VENI_VIDI bez - jasna VICI. A moze w Polsce obowiazuja juz nowe zasady pisowni-nadzieJi bo nadzieJa-bulu- bo bUlimy(my)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10989  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 08:14
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
czystej cielawosci VENI_VIDI bez - jasna VICI. A moze w Polsce obowiazuja juz nowe zasady pisowni-nadzieJi bo nadzieJa-bulu- bo bUlimy(my)

babciela Każdy popełnia błędy i nie chcę być złośliwy ale mnie w Twoim krótkim poście podkreśliło ich AŻ pięć nie licząc, że zdanie zaczynamy z dużej litery. Ale nie przejmuj się to pryszcz
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10990  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 08:23
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Ha! Teraz będziemy wypominać premierowi błędy, które sami z lubością popełniamy. Jak donosi tablodiowy periodyk Super Express, Jarosław Kaczyński ma poważne problemy z ortografią. Wszystko zaczęło się kilkadziesiąt lat temu gdy „uprzejmnie prosił” o przyjęcie do pracy w Ośrodku Badań Społecznych przy Zarządzie Regionu Mazowsze „Solidarności”. W czasie jednej z ostatnich delegacji premier wsunął pyszny posiłek i postanowił wpisem w księdze pamiątkowej za niego podziękować. No i napisał „dziękuje za Obiat”. To wersja Super Expressu – my znamy jednak prawdę: premier dziękował darczyńcom za płytę zespołu „Obiat”, grającego groovy doom metal – gatunek muzyki tak bardzo lubiany przez Premiera Wszystkich Polaków.

http://www.spieprzajdziadu.com/2006/...rosze-o-obiat/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10991  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 14:31
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
QUOTE=kosiarz]młodość moja czy starość, tutaj nie ma żadnego znaczenia, liczy się prawda.
Prawdą jest to, że znów mijasz się z nią. Nikogo z "bliskiego otoczenia PC" do pudła nie zamknęli i tyle. Nie było żadnych powiązań między PC a ART B.
Masz jakieś źródło? czy jak zwykle...wiesz

Jeżeli chodzi Ci zaś o Macieja Zalewskiego to;

W 1991 był sekretarzem Komitetu Obrony Kraju w Kancelarii Prezydenta Lecha Wałęsy. Zajmując to stanowisko, ostrzegł wspólników Art-B, Bogusława Bagsika i Andrzeja Gąsiorowskiego, przed grożącym im tymczasowym aresztowaniem.

W 1991 został wybrany posłem na Sejm z listy POC.


POC to co innego jak PC.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Polski_Program_Liberalny

Dziś gdy chce się dojść prawdy nie koniecznie trzeba się uczyć, wystarczy wpisać w google, szukaną "prawdę", a nie "douczać się " z portalu dziennikarzy wyzwolonych "spieprzaj dziadu"

kosiarz!
Nie wiem jak z twoim wiekiem jest, ale nie wygłupiałbys sie z ta wikipedią. Ci co jeszcze sklerozy nie maja pamietaja całkiem niezle kto to był Zalewski Maciej i z kim sie zadawał.
i dlaczego Baksika nie puścił w skarpetkach.
Zamiast wikipedii to zajdź do jakiejs biblioteki i poszukaj archiwaliów.
Ja wiem, ze leniwemu matolstwu wystarczy wikipedia, bo "niekoniecznie trzeba sie uczyć".

I żeby cie wyręczyc, bo głupio tak zostawic biednego nieuka bez kaganka oświaty, to wyszukałem ci taka informacje z powaznego źródła
:Były poseł PC zwolniony z więzienia .

PAP 04-07-2006, ostatnia aktualizacja 04-07-2006 14:22

Maciej Zalewski, b. poseł Porozumienia Centrum i minister w kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy skazany na 2,5 roku więzienia, może opuścić zakład karny. We wtorek Sąd Penitencjarny postanowił warunkowo zwolnić go z reszty kary.Koniec kary Zalewskiego przypada 29 września 2007r. Sąd - wyrażając zgodę na warunkowe przedterminowe zwolnienie - wyznaczył skazanemu okres próby do 4 lipca 2008r. W tym czasie Zalewski będzie pod dozorem kuratora sądowego, będzie zobowiązany do wykonywania pracy zarobkowej, ma też zakaz zmiany miejsca pobytu bez zgody sądu.Zalewski był skazany za wyłudzenie w 1991 r. od szefów Art-B, w tym Bogusława Bagsika, pieniędzy dla spółki "Telegraf".[/quote]
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10992  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 16:29
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Jaroslawie, ortograficznych błędow to ja nie robie od przedszkola- zdarzaja sie klopoty z duza litera- z polskimi literami( z chwila pisania ł czy duzej litery,znika mi caly tekst, nad ktorym sie namozolilam), ale charakter pisze zawsze przez ch -na ten przyklad.prezydent pisal tekst odrecznie, nie jakas tam maszynerią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10993  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 17:18
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Jaroslawie, ortograficznych błędow to ja nie robie od przedszkola- zdarzaja sie klopoty z duza litera- z polskimi literami( z chwila pisania ł czy duzej litery,znika mi caly tekst, nad ktorym sie namozolilam), ale charakter pisze zawsze przez ch -na ten przyklad.prezydent pisal tekst odrecznie, nie jakas tam maszynerią.
A może Prezydent jest dyslektykiem a to jest dozwolone obecnie jak jazda po pijanemu w latach 60-tych . Poza tym napisałem to nie złośliwie, bo widocznie masz kłopoty ze sprzętem, ponieważ cały Twój tekst u mnie jest na czerwono
Ps. fajny masz ten nick bardzo mi się podoba, taki ciepły
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10994  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 17:25
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Pluto, byłam ciekawa Twoich kontrargumentów.
Zawiodłam się. Zwyczajnie nie umiesz odpowiedzieć.

Ojoj, a ja słyszałam, że pani Komorowska będzie na stronę PO przeciągać wnuczęta po UB-ekach.
Chyba wie, które to są?

Przepraszam za złośliwowść, ale to śmieszne jest, że mając za idola faceta wżenionego w UB-ecję,
wypominać jakieś śmiszne i niesprawdzone pierdoły o rodzinie Kaczyńskiego.

Pluto zamiast odpowiedzieć merytorycznie, to jak mu wiedzy nie wystarcza to napisze, że nie rozumiesz, banialuki i tym podobne. Tak ostatnio do Kosiarza pisał, bo mnie akurat zabrakło na wątku.

O Komorowskiej pisałem, że obydwoje rodziców byli z SB. Oczywiście rodziców się nie wybiera i zawodu dla nich. Ale zapytałem czy skorupka za młodu nasiąkła, oraz czy to nie przenosi się teraz na prezydenta. Post mi wycięto. A jakie tu było oburzenie na forum. Może ktoś nacisnął „trójkącik”.

A przecież o rodzicach Komorowskiej to nie tajemnica. To fakt. Lila też wie. Nie wiedzą [lub udają] tylko osoby które ta wiedza boli. Mogę mieć chyba takie rozterki, bo w końcu prezydent to teraz pierwsza osoba w państwie (oficjalnie)

Nie wiem czy ktoś bez poczucia humoru nie fuknie, gdybym zażartował, że raczej trzecia—po Tusku i Schetynie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10995  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 17:35
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Zosia, to sie nazywa zmiana pokoleniowa i najwyższy już czas.
Seniorzy - fakt, to jest mięso wyborcze, któremu jak się obieca podniesienie emerytur to rzuca się do urn. problem polega na tym, czy do właściwych.
Po tym jak Tusk obiecał podwyżki emerytur [w 2007] to na pewno do właściwych. Nie pojmuję tylko dlaczego teraz biadoli, że coroczna w marcu rewaloryzacja rujnuje mu budżet? W 2010 to było 6 % czy 6,3 % Taka zawrotna kwota, że się tego nie pamięta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10996  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 17:51
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
O Komorowskiej pisałem, że obydwoje rodziców byli z SB. Oczywiście rodziców się nie wybiera i zawodu dla nich. Ale zapytałem czy skorupka za młodu nasiąkła, oraz czy to nie przenosi się teraz na prezydenta.
A przecież o rodzicach Komorowskiej to nie tajemnica. To fakt. Nie wiedzą [lub udają] tylko osoby które ta wiedza boli.
D

O rodzicach p.Komorowskiej dowiedziałam się po wyborach prezydenta.Na ten temat był artykuł ( jak się nie mylę) w Gazecie Polskiej. Ubolewam, że nie ukazał się przed wyborami. Chociaż ja nie głosowałam ani na p. Komorowskiego ani na Kaczyńskiego, oddałam głos,a nawet 2 (bo ja i mój mąż) nieważny, skreślając z listy obu panów.

Dziwię się, że społeczeństwo nie zdecydowało się wybrać młodego p. Napieralskiego. Mielibyśmy piękną pierwszą damę, i żądnych powiązań i wspomnień o UB czy SB. Polak zawsze mądry po szkodzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10997  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 17:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Dziwię się, że społeczeństwo nie zdecydowało się wybrać młodego p. Napieralskiego. Mielibyśmy piękną pierwszą damę, i żądnych powiązań i wspomnień o UB czy SB. Polak zawsze mądry po szkodzie.
A co sobą reprezentuje Napieralski oprócz ględzenia, W takim razie musimy glosować na Bylekogo byle miał żonę z Pleyboya
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10998  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 18:05
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Zdrowia im życzę, bo na rozum już za późno.
Tak NFZ dba o to, aby kolejki w przychodniach się skróciły.

Dobry urzędnik, to martwy urzędnik, tak kiedyś powiedział mi jeden z facetów w pewnym urzędzie, gdzie przez tydzień odbijał się od kolejnych drzwi załatwiając jakąś tam sprawę.

Szczegóły tutaj, polecam, ale może nie przed snem?
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...w_dlugich.html
To przedsmak "pakietu" made by Kopacz? W piśmie powołują się na rozporządzenie z maja 2007, ale tam pisze tylko, że recepta po zbadaniu lekarskim. Nic o zakazie przedłużania bez kolejnej wizyty.

Teraz to sobie przypomnieli? Po 4 latach rządów? Bo artykuł z GW ma datę z przed trzech dni.

A o planowanym przekształcaniu szpitali w spółki prawa handlowego to niby dobrowolne [planują]. Ale jak samorząd tego nie zechce to będzie płacić szpitalne długi. Taka to "dobrowolność". To jest ten sam projekt, który był wetowany.

A jak przekształcą to kto będzie długi płacić? Czy NFZ? Przekształcenie to tylko umożliwienie sprzedaży szpitala. To żadne polepszenie czegokolwiek.

No i już w TV była wypowiedź [broniąca tego], że samorząd będzie mógł sprzedać, ale wcale nie musi. Pocieszające?

Kopacz chce mieć pracę bez pracy? Bo wtedy może powiedzieć--to nie nasze. To samorządu lub prywatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10999  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 18:29
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
ciekawym czy wyrok usankcjonuje wyzwiska tylko dlatego, że raczył je wydalić poeta zaangażowany.
No to zobaczymy czy poeta mial rację w którym kierunku steruje [teraz] GW. Czy w komunistycznym czy innym, ale wygląda jakby się czytało Komsomolską. Ta wina pilotów, generał za sterami przy lądowaniu itp. Nawet MAK przyznał, że właściwi piloci byli przypięci pasami do foteli.

A GW zapomniała już, że przez lata zatrudniała SB-ka Maleszkę? Michnik lubi pozywać. To już chyba liczy się w setkach pozwów?
http://img819.imageshack.us/img819/8596/pozw.jpg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11000  
Nieprzeczytane 18-03-2011, 18:54
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
21. Wprowadzić wszystkie soboty wolne od pracy. Pracownikom w ruchu ciągłym i systemie czterobrygadowym brak wolnych sobót zrekompensować zwiększonym wymiarem urlopu wypoczynkowego lub innymi płatnymi dniami wolnymi od pracy.
Następne porozumienie z 30 stycznia 1981 r. mówiło o tym, że trzy soboty w miesiącu miały być wolne. Pod koniec PRL-u prawie wszystkie soboty były wolne.

To wyżej jest z Wikipedii. Poczytaj czasem zanim bzdurę napiszesz. Pamiętasz chociaż dokąd był PRL? No to jak Solidarność miała to wprowadzić? Na siłę? A jednak późno, ale na koniec to komuniści za PRL spełnili.

To teraz przerzuciłeś się na krytykę Solidarności? Piszesz: ze część z nie jest zrealizowana, a nawet niektóre wprost przeciwnie:--pisownia Twoja [kopia]. Język nawet jak z Wałęsy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.