menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #39261  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 17:23
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Na podstawie co napisałem niżej zaczynam się bać o te wypracowane wartości..... bo boję się , że może dojść do władzy człowiek, który potrafi rozmawiać tylko z częścią narodu, który uważa, że prawdziwi Polacy to tylko część narodu, który uważa, że patriotyzm jest przypisany tylko jego wyznawcom, który uważa, że w Polce nie ma wolności, który uważa sąsiadów za wrogów, który twierdzi, że Polska to kondominium, który nie chce rozmawiać z Prezydentem, którego najważniejszym zadaniem staje się zemsta za Smoleńsk, który uważa się za zbawiciela, który uważa, że brat jest prawie świętym, albo ,że był królem bo na Wawelu musiał być pochowany, którego zadaniem zamiast gospodarowania będzie stawanie bratu pomników, boję się zmiany nazw ulic, boję się premiera którego zaplecze polityczne przepuszczone przez toruńską pralnię, którego popiera naczelny toruński pracz, którego rząd może się składać z Błaszczaków, Hofmanów, Brudzińskich, ….. , mógł bym wymienić jeszcze obaw dotyczących….., ale mam nadzieję, że nie będziemy mieć takiego premiera…. bo szkoda by było tego co wokół siebie widzę, co zrobione, tych piękniejących miast, miasteczek, wsi.... tych pracujący a nie jęczących ludzi nie tylko w Wielkopolsce, .....
__________________
Kręci mnie ten Świat... jeszcze...
http://jip.flog.pl/
http://poznanskiefyrtle.pl/

Ostatnio edytowane przez jip : 16-06-2013 o 17:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39262  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 17:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
A kto tu kogo obraza, przecież platfonsy, alfonsy i rudzielce wymyślili ulubieńcy kartofli i kurdupli.

Niedokładnie to ująłeś.
Twórcy ''kartofli'' i ''kurdupli'' nie przewidzieli, że ktoś może im- a właściwie ich ulubieńcom- lepiej nasypać soli pod ogon.

Co do niechcenia takiej żony, wyjaśniam;
ja też bym nie chciała mieć męża kurdupla. W polityce niech sobie będzie kurdupel, nawet cały ochrą malowany na ryżo,
ale żeby mi się takie cuś po dywanie wlekło?
Nigdy.

To tyle w temacie matrymonialnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39263  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 17:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
Już był taki co twierdził że rząd się wyżywi... A bezrobocie, rozwarstwienie ekonomiczne się rozrasta ale mamy "zieloną wyspę" zieloną chyba od zgnilizny elit, pogardy wobec "ulicy" wobec biedniejszej sześć społeczeństwa.
Polecam film "Bunt stadionów" http://www.youtube.com/watch?v=avM3xQVTFus
Mimo że polscy kibice maja w 99% poglądy prawicowe albo przynajmniej bliskie prawicy to mimo wszystko bliżej mi do nich niż do tzw "warszawki" "ordynackiej" czy "czerskiej". ci kibice, młodzi ludzie wywodzący się z rodzin robotniczych, chłoporobotniczych. To jest baza lewicy ludzie ze środowisk robotniczych. A że nastawiona patriotycznie to bardzo dobrze. W końcu "patriotyzm jest na lewicy" jak mawiał ex ONR-owiec, przywódca PAX-u Bolesław Piasecki.

Dawałam link do tego filmu, ale przeszedł bez echa.
Zielona wyspa jest bez wątpienia; niektórzy nazywają ją ''Szczawiową'', a kibice?
Pojęcie faszyzmu obecnie znacznie się tutejszemu państwu rozszerza,
tylko mało kto wie, że kresowiacy z AK, już staruszkowie, dzięki zbiórkom kibiców mają lżejszą starość.
Polska jako państwo o nich zapomniała. Kibole- faszyści pamiętają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39264  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 17:34
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Niedokładnie to ująłeś.
Twórcy ''kartofli'' i ''kurdupli'' nie przewidzieli, że ktoś może im- a właściwie ich ulubieńcom- lepiej nasypać soli pod ogon.

Co do niechcenia takiej żony, wyjaśniam;
ja też bym nie chciała mieć męża kurdupla. W polityce niech sobie będzie kurdupel, nawet cały ochrą malowany na ryżo,
ale żeby mi się takie cuś po dywanie wlekło?
Nigdy.

To tyle w temacie matrymonialnym.
Pozdrawiam, nie używam dywanów
http://www.klub.senior.pl/galeria/im...e/1_gh_013.jpg
__________________
Kręci mnie ten Świat... jeszcze...
http://jip.flog.pl/
http://poznanskiefyrtle.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39265  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 17:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip


Odpozdrawiam.
Miałam na myśli swoje dywany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39266  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 17:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Strasznych ja się rzeczy dowiaduję;
-Najjaśniejsze Słońce POmatołów ( sorry za ból serducha, to tylko symetria do pisuarów),
zostało wybuczane nawet przez feministki?
A ta zziajana co się dostała do mikrofonu, by wykrzyczeć prawdę o premierze, naprawdę wiedziała co robi?

Do czego to doszło? Ani chybi dowiedziały się o tych wieczorkach, gdy alfonsy zlizywały śmietankę razem z płynami ustrojowymi wynajętych hostess.
O jerum jerum. Może to plotki? I kto w końcu lizał, wiadomo już? I dlaczego tak drogo?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39267  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 17:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Nad Polską pochylili się także postkomuniści:

Cytat:
Wraz ze wzrostem bezrobocia, rosną dysproporcje społeczne i rośnie bieda, która co najgorsze ma twarz dziecka. Mamy w Polsce pustynię biedy i oazy bogactwa - kontener często zastępuje mieszkanie komunalne, a chwilówki zastępują pensje pracownicze..

...ziś rozpoczynamy marsz lewicy, który zakończy się sukcesem wyborczym w 2015 roku. Jesteśmy zainteresowani zwycięstwem i zmienianiem Polski, a nie rolą przystawki, czy przybudówki kogokolwiek. Będziemy się starali, aby SLD miał taki wynik, żeby sam sobie dobierał koalicjantów, a nie żeby był dobierany..

....Wstańmy i odśpiewajmy hymn światowej lewicy! Do Międzynarodówki! Razem zwyciężyć z polską lewicą!


Tak jest. Wyklęty powstań ludu ziemi....psiakrew!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39268  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 18:20
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Newsweek" przeanalizował wydatki Platformy Obywatelskiej. Partia prawie ćwierć miliona złotych wydała w sklepach z ubraniami, 200 tys. złotych w restauracjach i prawie 100 tys. w salonie win i cygar.

Z dokumentacji finansowej PO wynika, że w ciągu trzech ostatnich lat dokonała kilkudziesięciu przelewów na konto krakowskiej spółki Paradise Group, która reprezentuje w Polsce takie marki jak Ermenegildo Zegna, Emporio Armani, Hugo Boss, Kenzo Burberry, Church’s czy J.M. Weston. W 2010 roku było to 75 tys. zł (w tym 27 tys. jednego dnia), w 2011 – 120 tys. a w 2012 – 47 tysięcy.


W dokumentacji Platformy wielokrotnie pojawia się też firma Aga II, która prowadzi salon z winami i cygarami na warszawskim Mokotowie. W 2010 roku PO uregulowała tam faktury na 51 tys., w 2011 – na 29 tys. a w 2012 – na 16 tysięcy.


"Newsweek" uważa, że "najbardziej zastanawiającym transferem w całej trzyletniej historii rachunku PO" jest przelew prawie 2,5 tys. zł dla spółki Sigma Klub wykonany kilka dni po wyborach w 2011 r. Sigma Klub prowadził wówczas dyskotekę Rich and Pretty w Warszawie. Skarbnik PO Łukasz Pawełek twierdzi, że zapłata "dotyczyła obsługi cateringowej wieczoru wyborczego w 2011 roku". "Newsweek" podkreśla jednak, że Rich and Pretty "nigdy nie specjalizował się w tradycyjnym cateringu", oferował za to m.in. specjalny pokaz polegający na tym, że trzy roznegliżowane hostessy wiją się na barowej ladzie i zlizują z siebie bitą śmietanę.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...0c7a&_ticrsn=3

To na wypadek jakby ktoś nie zrozumiał o co biega z tą zlizywaną śmietanką. Takie polskie, siermiężne bunga - bunga.
Za nasze pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39269  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 18:25
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Nie mówiąc o ....prawnikach z bozej łaski

A pamietasz może dyskusje jaka przed kilku dziesiatkami lat odbyła się po spektaklu Różewicza "Do piachu".?
No nie wiem, czy z bożej.
Diabła bym tu raczej podejrzewała.

Pamiętam, Kutz chyba reżyserował w tvp.
Nie lubią niektórzy odkurzania mitów i narodowych legend, nie?
Borowski też zapłacił za swoje opowiadania "obozowe", no bo jak to, wśród ofiar także kaci? Niemożliwe dla niektórych, a jednak tak było.

W Opolu jednak bard Pietrzak będzie.
Na próbie był.

W tvT agent Tomek opowiada o korupcji.
W RM po 21:40 będzie się nadal rozwijał.
To w końcu wysokiej rangi specjalista.
Wieczór mam wypełniony po kokardy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39270  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 18:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Dwie siekiery w Kancelarii Premiera

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarz...-premiera.html

Ciekawe. Może to analogia do dwóch mieczów krzyżackich?
Tylko Mojżesz to nie Jagiełło. Gwoli prawdy, do Ulryka też mu daleko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39271  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 19:56
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Nad Polską pochylili się także postkomuniści:



Tak jest. Wyklęty powstań ludu ziemi....psiakrew!
Co w tym złego że postkomuniści, pewniej lepiej było by SLD ograniczyło swoją działalność do Prawd Równości/Wolności. Niedoczekanie PiS-u i jego elektoratu. Od jakiegoś pewnego czasu zauważam zmianę SLD na + Nie tylko w sprawach socjalnych (wreszcie) ale też w stosunku do historii nie tylko PRL. Polecam "Historyczny Niezbędnik Lewicy" http://www.szultaset.pl/Firma/Niezbednik.pdf
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39272  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 20:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
Co w tym złego że postkomuniści, pewniej lepiej było by SLD ograniczyło swoją działalność do Prawd Równości/Wolności. Niedoczekanie PiS-u i jego elektoratu. Od jakiegoś pewnego czasu zauważam zmianę SLD na + Nie tylko w sprawach socjalnych (wreszcie) ale też w stosunku do historii nie tylko PRL. Polecam "Historyczny Niezbędnik Lewicy" http://www.szultaset.pl/Firma/Niezbednik.pdf

Przepraszam Quasi, ale jak słyszę Międzynarodówkę,
mam niemiłe skojarzenia. Ale jak sam wiesz, każdy ma swoją prawdę i przy tym zostańmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39273  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 21:05
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Polu- moje wnuczki maja bardzo ograniczony dostęp do kompa-zresztą wysoka srednia ocen jednej i drugiej swiadcza, ze ucza się , a nie siedzą przy kompie. Nie masz Ty raczej pojecia o kregosłupach tych mlodych ludzi- ja mam w przychodni młodych osiemnastolatków po operacjach- mysle , ze nie od siedzenia przy kompie. A skrzywienie kregoslupa u trzynastolatki- nie jest jedyną w tej sytuacji. Ja nie będę podawała Ci zadnej strony, gdzie mogłabys sobie poczytac o tym- to sa moje obserwacje,, ktorych nie drukuję.
Basiu- moja malutka znajoma tez była zadowolona ze szkoły , ale mnie nie bardzo podobalo sie jej zmęczenie.
A wyobrazasz sobie trzydziescioro dzieci 5-6 letnich siedzacych w lawkach szkolnych- ja nie...polskie szkoly nie są przygotowane, niestety....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39274  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 23:30
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Mieciu, mamy równać do zacofanych?
Powiem tak: znam takich, którzy mają tel. kom., dostęp do netu, ale nie potrafią z tych urządzeń korzystać.
Korzystają z korepetycji - maluchów.

Mam taką prośbę:
przestań robić z Polski i Polaków ciemniaków.
To jest inny kraj, inni ludzie, a że gdzieś ktoś zatrzymał się w gomułkowszczyźnie - nie wykluczam, ale to nikły procent.
Naprawdę sześciolatki mogą śmiało iść do szkoły i nic się nie stanie.

Wszystko wskazuje,że 6-latki pójdą do szkoły bo Premier nie zgodzi się na referendum w tej sprawie.Zapisze się w historii dużymi zgłoskami jako premier od skracanie beztroskiego dzieciństwa i wydłużania wieku uprawniającego do przejścia na emeryturę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39275  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 23:45
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

[quote=pluto37]

Cytat:
To co w takim razie w/g ciebie i pań praczek z pralni miałoby byc hańbą.
Przegrany wyścig z Sikorskim.



Cytat:
Mieciu! A pensja z oczywistych wzgledów minimalna
Zgadłeś, patrząc jakie propozycje ustaw przedkładają w Sejmie, to tylko minimalna.

Cytat:
A mozesz mi powiedziec czemu? masz jakies profity z reklamy izraelskich, czy może sam gotowizne lokujesz w Jerozolimie dla pewności i wzmocnienia izraelskiego kapitału narodowego?
Sprawdż jakie dają gwarancje to będziesz wiedział,czemu?

PS.Skąd wiesz ile wydaję na prasę i nie podpowiadaj jaką powinienem kupować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39276  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 08:22
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Wszystko wskazuje,że 6-latki pójdą do szkoły bo Premier nie zgodzi się na referendum w tej sprawie.Zapisze się w historii dużymi zgłoskami jako premier od skracanie beztroskiego dzieciństwa i wydłużania wieku uprawniającego do przejścia na emeryturę.
Można wydłużyć dziecku dzieciństwo przez pozostanie w tej samej klasie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39277  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 10:34
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Polu- moje wnuczki maja bardzo ograniczony dostęp do kompa-zresztą wysoka srednia ocen jednej i drugiej swiadcza, ze ucza się , a nie siedzą przy kompie. Nie masz Ty raczej pojecia o kregosłupach tych mlodych ludzi- ja mam w przychodni młodych osiemnastolatków po operacjach- mysle , ze nie od siedzenia przy kompie. A skrzywienie kregoslupa u trzynastolatki- nie jest jedyną w tej sytuacji. Ja nie będę podawała Ci zadnej strony, gdzie mogłabys sobie poczytac o tym- to sa moje obserwacje,, ktorych nie drukuję.
...polskie szkoly nie są przygotowane, niestety....
Elu, jako lekarz wiesz dobrze, że przyczyn dolegliwości kręgosłupa jest wiele.
Nie chcesz mi chyba wmówić, że ciężkie tornistry to jedyna przyczyna kłopotu Twoich wnuczek, bo w to nie uwierzę.
Komputer w dzisiejszych czasach jest narzędziem, z którego korzystają ci uczniowie z najwyższą średnią.
Problem polega na tym, żeby nie przesadzać, kontrolować długość przesiadywania przed ekranem i postawić na ruch.
Trochę więcej ruchu i podstawowych ćwiczeń, które jako lekarz będziesz potrafiła zaordynować.

Ile szkolnych sal odwiedziłaś?
Szkołę pewno pamiętasz ze "swoich" czasów, a ona się mocno zmieniła.
Nie masz na to czasu, opierasz się na skutkach, a przyczyn tak do końca nie znasz.

Jeśli przerzucimy religię do salek katechetycznych, zyskamy całkiem spore pieniądze na tworzenie mniej licznych klas.
Jest jeszcze parę innych sposobów na pozyskanie pieniędzy, ale żadna formacja polityczna tego nie zrobi, niestety.
Odważni zginęli na wojnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39278  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 10:40
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Wszystko wskazuje,że 6-latki pójdą do szkoły bo Premier nie zgodzi się na referendum w tej sprawie. Zapisze się w historii dużymi zgłoskami jako premier od skracanie beztroskiego dzieciństwa i wydłużania wieku uprawniającego do przejścia na emeryturę.
I słusznie, że się nie zgodzi.
Pluto napisał Ci już coś na temat referendum i ma rację.

Beztroskie dzieciństwo?
Na jakim Ty żyjesz świecie. Beztroskie i może jeszcze bezstresowe ma być, co?
Żywcem wyjęte z socjalistycznych demagogicznych haseł.
Jednak zrzędzisz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39279  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 10:56
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Gala

w Opolu i już po 50-ce.
Był Pietrzak z "zajączkiem", ale jakoś zachwytu większego nie wzbudził.
Widać uznano, że Polska jest Polską i nie ma sobie co głowy zawracać bardem obecnie z tvT i RM.

Semka coś tam dzisiaj wybrzydzał na temat Opola, jakiś zniesmaczony, tylko nie wiem czym.
Za to pięknie zacharczała jego komórka, na poziomie jej właściciela.
Mało tego, że nie wyłączył, choć powinien, to jeszcze uciął sobie na stronie pogawędkę, a potem miał pretensje, że czas audycji mu uciekł.
No i proszę, jaki obyty!

Idę sobie na spotkanie z przyrodą i jej ludzką zawartością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39280  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 10:59
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

[quote=POLA]I słusznie, że się nie zgodzi.
Pluto napisał Ci już coś na temat referendum i ma rację.

Beztroskie dzieciństwo?
Na jakim Ty żyjesz świecie. Beztroskie i może jeszcze bezstresowe ma być, co?
Żywcem wyjęte z socjalistycznych demagogicznych haseł.
Jednak zrzędzisz. [/QUOTE

Niech Ci będzie że zrzędzę, możesz tak oceniać,ja pozostanę przy swoim zdaniu bo uważam,że rząd powinien służyć a premier wsłuchiwać się w głos społeczeństwa.Postępuje wg.swojego widzimisię a efekt to spadające notowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.