menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zobacz wyniki ankiety: Czy znacie osobę, która zmarła z braku serca po konfercencji min Ziobro
tak 1 10.00%
nie 7 70.00%
nie znam osobiście, ale słyszałam o takiej 2 20.00%
Głosujących: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 17:12
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Maja..



A dasz głowę ,że nie ?
Niech biegli się wypowiedzą.Ponoć jeszcze w czasie leczenia ,zastrzeżenia wnosił Witold Ziobro.Brat.
Nie dam głowy, być może śledztwo wykaże rację Ziobry. Wniósł sprawę brat bo nie pasowało aby prokurator generalny wnosił. Pan Ziobro prowadził przez całe lata postępowanie przeciwko swojemu koledze ze studiów, którego podglądał, podsłuchiwał i podejzewał o niecne czyny. Kolega był prawie zaszczuty aż kolejny sąd nie znalazł podstaw dla nękania przez pana Ziobrę i odstąpił od wniesionej przez Ziobrę sprawy. Kolega to napastowanie przeżył, nie pamiętam już czy żądał zadośćuczynienia. Wierz mi Lilu, ze osoba pana Ziobro jest w Krakowie znana, zwykle z tej gorszej strony. Nie daj Boże mieć z nim jakikolwiek kontakt o konflikcie nie wspomnę, bo to się może źle skończyć.
  #22  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 17:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Kraków jednak nie cały ma taką opinię.
O koledze słyszałam zupełnie coś innego.Zupełnie odwrotnego.
  #23  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 17:21
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Ale u nas w Polsce jest inne prawo. W takim przypadku należy zmienić prawo, zmienić prawa jazdy. A co z tymi co go nie mają? lub pieszymi?

W stanach prawo jazdy jest dowodem osobistym.. W Polsce moze to wiec byc wpisane w dowod osobisty.

Prawo mozna przeciez zmienic.
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
  #24  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 17:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
menda wychowana w duchu chrześcijańskim, hiena, gnidopodobna kreatura, kapuś, kanalia, załgana miernota, wesz w okularach, maminsynek w krawacie, dewot całą gębą, mały karierowicz, fałszywy-taka gnida, donosiciel, niezly pojebik z niego, i to od malego, mierny ale wierny, kaznodziej, niepoważny, fanatyk, nie dziwie sie że niszczy kraj, mściwy parszywiec, stary kawaler, krętacz, podły do granic wytrzymałości, kablownik i wszystko co najgorsze, obrzydliwy wyjątkowo odrażający, wsza pierońska, bolszewik, drań, parszywa zahukana biedaczyna, mały człowiek o dużych ambicjach, zakompleksiony dzieciak, paranoik, świetny UBek by był z niego, typowa buźka lizusa i donosiciela, mierny aplikacina, łajdak, hipokryta, brata w brukseli ustawił, przykład ludzkiego dna, zacietrzewiony żałosny człowieczek PiS’owskiej propagandy, obleśny typ, wzorcowa kariera pisowsczyka, konfident -współpracował świadomie z komunistycznym wymiarem sprawiedliwości, takie jest sumienie PiSu, nawet nie zero, Miller się na nim szybko poznał, pseudoprokuratorek, pseudosledczy, pseudoministerek, odnowa moralna, nieudolny prawnik i kolekcjoner wpadek, zakompleksiony mały człowieczek, beznadziejny pieniacz, zero autorytetu, zero kręgosłupa, obłudnik, nic nie wart leszczyk, prymityw, ludzkie zero, mały obłudnik, zdrajca, agent 007, typ człowieka, który własną matke by wsadził do paki, szpieg i kapuś, masakra, gwóźdż, psychopata, jest chory, każdy normalny człowiek to widzi, porażka życiowa, straszny człowiek, dorobkiewicz, on jest nikim, prawy człowiek, idol IVRP, biedne ziobro, sama prawda,

To co piszą o Ziobrze.

Ale z drugiej strony ....

http://fakty.interia.pl/polska/news/...a-g,1223851,,2
  #25  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 17:32
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Joasiu a co z tymi co mają zawieszone prawo prowadzenia pojazdów. Oczywiście chodzi i USA.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #26  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 17:38
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Joasiu a co z tymi co mają zawieszone prawo prowadzenia pojazdów. Oczywiście chodzi i USA.

No ci maja mimo tego sam dokument chyba tylko ze jak policja go sprawdza to w komputerze widac ze jest zawieszony..Nie jestem pewna ..

W prawej stronie plastikowego prawa jazdy jest wpisane na stale male czerwone serduszko. To oznacza dawce narzadow.
__________________
"Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy."
Leonardo DaVinci
  #27  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 18:04
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
To co piszą o Ziobrze.

Ale z drugiej strony ....

http://fakty.interia.pl/polska/news/...a-g,1223851,,2
Lilu, ten wykaz bezeceństw jest tak przesadzony, że aż śmieszny, w ten sposób ośmiesza równiez te prawdziwe przywary. Na szczęście, mówię moje zdanie, nie jest już ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym. Kraków ma na pewno różne opinię ale jedną ma prawie wspólną, Kraków szanuje swoich profesorów prawa i atak pana Ziobry na prof.Zolla zniechęcił do niego nawet wcześniej życzliwych. Kuda ci kundelku do Zolla.
Co do dr G to pisałam już wcześniej, że jestem za surowym wyrokiem jeżeli tak zadecyduje sąd, sąd Lilu, a nie pan Ziobro.
  #28  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 18:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Ooo na Zolla poszedł ?
Nie wiedziałam.Prof.Zoll to uwielbiany wykładowca z pierwszych lat studiów mojej córki.Później zastąpił go Fryderyk - syn.
Faktycznie - kudy.
  #29  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 18:41
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ooo na Zolla poszedł ?
Nie wiedziałam.Prof.Zoll to uwielbiany wykładowca z pierwszych lat studiów mojej córki.Później zastąpił go Fryderyk - syn.
Faktycznie - kudy.
Tak Lilu, poszedł na Zolla, publicznie twierdząc, w czasie gdy był prokuratorem generalnym, że Zoll nie zna się na prawie, musisz przyznać, że jest niespełna rozumu. Sama na własne uszy słyszałam jak to mówił na jednej z niezliczonych konferencji prasowych. Mówił tak z zawiści, która go niesie przez życie, z zawiści, że nie jest wart czyścić buty profesorowi. Zoll go skrytykował za niezgodne z prawem poczynania, nie pamiętam już jakie, tyle było tych konferencji.
  #30  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 21:11
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Jak to ,nie mozna Zolla krytykowac,to taki krysztalowy czlowiek ?
  #31  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 21:24
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Marylko

Cytat:
Napisał maja59
Pan Ziobro ma niestety spiskową teorię dziejów, jeżeli jego ojciec umiera na serce w uniwersyteckiej klinice w Krakowie to na 100% jest to po błędzie lekarzy. Ojciec pana Ziobro był starszym panem i ciężko chorym, gdyby nie był jego ojcem to nikt by nie oskarżał lekarzy o błąd. Moją Mamę ratowały dwa zespoły karetek pogotowia, najprawdopodobniej miała kolejno dwa zawały serca, nie udało się, lekarze zrobili co mogli, a ja po jakimś czasie jak doszłam do siebie pojechałam im podziękować za wszystko co zrobili, podziękować, a nie wnosić sprawę do sądu, że nie uratowali mojej Mamy.
popełniono błąd w leczeniu ojca Zbigniewa Ziobry i śledztwo jest wznowione.
http://www.wprost.pl/ar/137935/
  #32  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 21:33
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

To nie znaczy, że popełniono błąd, to znaczy, że postępowanie nie było przeprowadzone z właściwą starannością, poczekajmy na nowe postępowanie, uzupełnienie dowodów w sprawie i nowe orzeczenie sądu. Wznowienie nie równa się orzeczeniu o winie.
  #33  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 21:54
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Masz rację

Cytat:
Napisał maja59
To nie znaczy, że popełniono błąd, to znaczy, że postępowanie nie było przeprowadzone z właściwą starannością, poczekajmy na nowe postępowanie, uzupełnienie dowodów w sprawie i nowe orzeczenie sądu. Wznowienie nie równa się orzeczeniu o winie.
są ekspertyzy wybitnych kardiologów w tej sprawie, zobaczymy jakie będzie orzeczenie sądu.
  #34  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 21:57
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Jedni sie zgadzali na pobrania inni nie, tak bylo przed i po wypowiedzi Ziobry. Mysle ze ten lekarz to zwolennik PO, a byc moze rowniez zwolennik lapowek. Ziobro takim bardzo sie nie podobal. Dlaczego rodziny mialy by odmawiac, tylko dlatego ze uslyszeli wypowiedz Ziobry? Moze zeby dr G. znowu cos nie sknocil? Alez to bzdura-nie jeden kardiochirurg w Polsce. A kto tu wpisal ze zna taki przypadek-to moze nie dokonca zrozumial pytania, ktore bylo bledne. Ja tez slyszalem o takich przypadkach i nie tylko po wypowiedzi Ziobry, ale nawet od czasu przeprowadzenia pierwszego przeszczepu w RPA.
  #35  
Nieprzeczytane 21-12-2008, 22:14
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Kazik

zostawmy politykę, to są bardzo trudne i bolesne sprawy mało o nich wiemy bo nas nie dotyczą. Na szczęście nie mam nikogo w rodzinie i wśród znajomych oczekujących na przeszczep i życzę tego samego wszystkim użytkownikom forum.
  #36  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 12:55
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Pan Bog w zyciu czlowieka nie przewidzial przeszczepow zadnych organow ludzkich.
Do serc "przeszczepiajmy" milosc blizniego ,a pokoj nastanie na ziemi.
  #37  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 15:06
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Pan Bóg nie przewidział również: peniciliny, operacji w znieczuleniu, szczepionek itd. Czy masz jakieś jeszcze propozycje dla ludzkości?????
  #38  
Nieprzeczytane 24-12-2008, 09:25
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Pan Bog stworzyl medycyne naturalna bez chemi !
Selekcja naturalna jest forma odnowy srodowiska.
Kalekie organizmy sie rodza i kalekie umieraja.
Inwalidztwo wypadkowe chronic i otaczac opieka,w miare mozliwosci zatrudniac na wlasne utrzymanie bez opodatkowania.
Czlowiek sie rodzi z wlasnymi organami i z wlasnymi umiera,nikt nie ma prawa jego organow zabierac !
Taka byla i jest WOLA BOZA !
Nie waz sie poprawiac Boga lub go zastepowac w decyzjach,z pokora przyjmuj jego wole i stanowienie,nawet w cierpieniu.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Sami zobaczcie ile okropnosci moze wywołac głupi brak witaminy PP grazyna Profilaktyka i zdrowy styl życia 3 03-06-2009 20:37
Brak szczęścia do przyjaźni(prawdziwej) alinap Miłość, przyjaźń, związki, samotność 73 02-03-2009 13:10
Zmiana kryteriów czy brak wychowania? SKRZYNKA UWAG jolita Społeczeństwo - wątki archiwalne 29 02-08-2008 12:26
Wolna Polska - brak opozycji ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 0 11-01-2008 15:02
wiek twojego serca fionna Choroby, badania, terapie 32 26-11-2007 11:55

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:35.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.