menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #99761  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 17:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Bo dumny my naród
dumny ród...
Czyli ... jak orzekł jeden znawca kunia arabskiego - "Pierd of Poland."


Tak wygląda dobra zmiana i karuzela ...Jurgiela
No i zawsze te kunie co nie poszły można przerobić na ...konserwy i będzie SUKCES

Raczej nie. Tylko za rządów prostaków i parweniuszy
tak rasowe konie szły na rzeź;

http://www.newsweek.pl/biznes/polski...,348255,1.html

Za cenę mięsa można było mieć przepięknego araba.
Co nie sprzedali, to zarżnęli,
ale skąd buractwo mogło wiedzieć, czym dla człowieka staje się koń? Dla człowieka, podkreślam.
Miało ułanów w rodzinach, czy wiało przed nimi ile sił w rapaciach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99762  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 17:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Macierewicz odmówił pomocy podczas nawałnicy, gdy zginęły w Suszku dwie harcerki





http://www.tokfm.pl/blogi/hans-kloss...wie_harcerki/1


Jakaś wypowiedź o! Dostojna,
czy czkawka Sztoku? Bo znowu będą przepraszać,
a ty udasz zdziwko.

''Jeśli prawdą jest''.....i rzut błotem. Bo to relacja jednej paniusi z bajorka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99763  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 18:19
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Dwie lance, które obramują ten wielki pomnik Bitwy Warszawskiej będą wspaniałym wyrazem wielkości narodu polskiego,
który - liczę na to - TVN będzie kontemplował całą dobę,
cały czas, rano i wieczorem



Tymi słowami min. Macierewicz zaorał dziennikarzynę TVN kontestującego pomysł Muzeum Bitwy Warszawskiej.
W Ossowie, gdzie Sowietom wystawił pomnik Komorowski.

Z tym Antonim to totalniactwo ma zgryza;
- AM chce wojny z Rosją..o jejku, jejku!! nie doleciało,
więc następny pocisk z d...wyjęty;
- AM to szpieg Putina.
I dlatego sprowadził wojsko USA.

Psychiatra to zawód z przyszłością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99764  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 18:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Macierewicz odmówił pomocy podczas nawałnicy, gdy zginęły w Suszku dwie harcerki


http://www.tokfm.pl/blogi/hans-kloss...wie_harcerki/1

Amelio!
Przecie bojowe trupy dzielnych teraz w szyku marszowym zapierniczają w pielgrzymce jasnogórskiej, to co im tam kataklizmy.
A reszta kombinuje krok marszowy bo ....defilada jutro.

Kataklizm był w zeszłym tygodniu i od soboty rana w rejonach kataklizmu powinny działać jednostki wojskowe ze sprzętem. I to z lądu i z powietrza.

Ale w końcu skąd Macierewicz ma o tym wiedzieć. On jedynie potrafi pokazywać jak głęboko ma DUDĘ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99765  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 21:01
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Petrusie!
Czyś jakiś czas temu ubolewał na rozrostem biurokracji w RP? Tu masz dowód że zawsze na sukces trza pracować wytrwale i do oporu:
Pluto!
Nie mam czasu prowadzić licytacji, który rząd PO i PSL czy PiS był więcej rozrośnięty więc załączam stosowną lekturę:
Cytat:
Wiceministrów i pełnomocników w rządzie Tuska na pęczki
http://kuzmiuk.blog.onet.pl/2014/02/...ska-na-peczki/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99766  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 21:05
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I ty Czechu ???
[QUOTEQUOTE]

Czyli co? Zdrada z Wyszegrada? I nóż w plecy?
Daj se spocznij z Czechami, pomyśl co wyczynia totalna opozycja w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99767  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 21:12
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
hm, ekspert od czego? od historii paliw?
bo na pewno nie od ekonomii,
głownie praktykował jako doradca


https://pulaski.pl/byly-szef-agencji...ji-pulaskiego/


8,5 miliarda to jest zakup remont i modernizacja rafinerii
Mam wrażenie, że Ty jesteś ekspertem od rafinerii w Możejkach, więc podaj link dot. 8,5 miliarda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99768  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 21:31
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Po co masz się wymądrzać skoro ....wiadomo.
Ale policzyć straty się da.
Możesz nawet sam to zrobić, bo dodawać i odejmować chyba potrafisz.
Jeśli wg tego speca dopiero po 10 latach sprawny zakład wychodzi na plus, to cos tu nie gra.
Jeśli "dostawca ropy" od 11 lat remontuje ropociąg i ropę trzeba dowieźć statkiem i koleją, a na dodatek Litwini doją ceny w transporcie i jeszcze kombinują jak pokazać polaczkom wała, tzn, że kupiło się szajs i wpadło się w szambo.
I nic w tym dziwnego, że Sikorski szczuł Litwinów ruskimi.

No i może jeszcze cuś w temacie mitycznego bezpieczeństwa energetycznego:
Jakie to bezpieczeństwo jeśli obiekt jest na terenie generalnie wrogiego państwa i w zasięgu ruskich sprzętów bojowych? Wystarczy kilku sprytnych cichociemnych i ..... nieznanych. W razie potrzeby.

Amelio!
A utracone zyski? Bo chyba po to są zakłady, żeby zarabiać?
Pluto!
Przeczytaj co napisałeś. Straty generowały nie udolne zarządy w ORLEN za miłościwie panującego rządu Tuska. Obecnie po zmianie zarządu notuje się zysk. Podobnie jest w innych spółkach SP. Czy ty tego nie zauważasz? Nie będę takich prostych rzeczy tłumaczył. Masz internet i potrafisz przeszukiwać strony a w ostateczności możesz liczyć na pomoc amelii. Nie będę za ciebie odrabiał lekcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99769  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 21:51
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Pluto!
Przeczytaj co napisałeś. Straty generowały nie udolne zarządy w ORLEN za miłościwie panującego rządu Tuska. Obecnie po zmianie zarządu notuje się zysk. Podobnie jest w innych spółkach SP. Czy ty tego nie zauważasz? Nie będę takich prostych rzeczy tłumaczył. Masz internet i potrafisz przeszukiwać strony a w ostateczności możesz liczyć na pomoc amelii. Nie będę za ciebie odrabiał lekcji.

che, che, che

a może dzisiejsze zyski (po 10 latach strat) generuje niebywale tania ropa naftowa na światowych rynkach?
http://g8.forsal.pl/p/_wspolne/pliki...opy-wplywa.jpg

a co do tych 8,5 miliarda to zastosuj własną radę w praktyce i udowodnij, że było inaczej
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99770  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 22:02
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Amelio!
Przecie bojowe trupy dzielnych teraz w szyku marszowym zapierniczają w pielgrzymce jasnogórskiej, to co im tam kataklizmy.
A reszta kombinuje krok marszowy bo ....defilada jutro.

Kataklizm był w zeszłym tygodniu i od soboty rana w rejonach kataklizmu powinny działać jednostki wojskowe ze sprzętem. I to z lądu i z powietrza.

Ale w końcu skąd Macierewicz ma o tym wiedzieć. On jedynie potrafi pokazywać jak głęboko ma DUDĘ

no tak

Cytat:
POLSKA TO OBŁĄKANY KRAJ A ARMIA NASZA JEST ZWYCIĘSKA!
Polska, jaką znaliśmy i pamiętaliśmy, przechodzi do historii. To, z czym mamy w tej chwili do czynienia to jakiś koszmarne nieporozumienie i monstrualny wybryk dziejów. Gdyby powstała europejska encyklopedia głupoty, to połowę jej treści zajęłaby Polska głupotologia. Na przykład Wojsko Polskie. Tak bowiem wygląda polska armia, po roku rządów Antoniego Macierewicza: odeszło 31 generałów i 254 pułkowników. Odeszło także ponad 5 tys. żołnierzy zawodowych. Ciągle odchodzą kolejni. Nie mamy obiecywanych od dwóch lat helikopterów, zresztą co tu wyliczać, nie mamy NIC z wyjątkiem starych poniemieckich “Leopardów” i kompanii honorowej. Będziemy za to mieli pociąg pancerny, który był silną bronią w.... DZIEWIĘTNASTYM WIEKU.


I najnowsze zadanie MON to nowy pomnik w Warszawie
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99771  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 22:13
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Porażająca arogancja władzy…

PiS umywa ręce w sprawie katastrofy

Cytat:
Problem w tym, że po fazie demonstracji i zapowiedzi nastąpiła szara rzeczywistość, a tysiące poszkodowanych osób zostało pozostawionych samym sobie. Wojsko i chluba ministra Macierewicza czyli Obrona Terytorialna szykują się do swojego święta i propagandowej defilady w stolicy. W tym samym czasie w terenach dotkniętych kataklizmem pozostawieni zostali jedynie strażacy, których jest po prostu za mało. Szokujący przejaw abdykacji państwa polskiego od obowiązków, jakie nakłada na niego suweren. Owszem, nie od dziś wiadomo, że Pomorze to bastion wrogiej Platformy Obywatelskiej, jednak porzucenie obywateli przez państwo, gdy go najbardziej potrzebują jest karygodne. Państwo istniejące tylko teoretycznie oto pokazuje swoją prawdziwą twarz.
http://crowdmedia.pl/porazajaca-arog...ie-katastrofy/

Ch...dupa i kamieni kupa w ujęciu praktycznym.
by Hanna Lis
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99772  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 22:45
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
PiS umywa ręce w sprawie katastrofy


http://crowdmedia.pl/porazajaca-arog...ie-katastrofy/

Ch...dupa i kamieni kupa w ujęciu praktycznym.
by Hanna Lis


Powtórzę co już wielokrotnie pisałam;
-ambicja pisania na polityce jest wprost proporcjonalna do głupoty,
która nie bojąc się ośmieszenia, nawet nie sprawdzi tego stękania.
Ja bym się wstydziła puszczać bzdety bez sprawdzenia,
ale szanuję - wbrew pozorom- wątkowiczów
a także tych co czytają ten wątek.

Dostojna %$@#^,
nie chciałam cię niszczyć przy pierwszym kłamstwie,
postanawiając w niebie się zasłużyć,
ale skoro je powtarzasz, to nie chcę, ale muszę.

Wojsko z ciężkim sprzętem już jest na miejscu.
Wystarczyło wejść na stronę MON by przeczytać komunikat,
zamiast pleść bzdury.
I jeszcze raz zostawię tu przemyślenia prywatne;
-jakąż ścieżyną bieży myśl w głowach niektórych
i dlaczego tyle ma miejsca?

http://chojnice24.pl/artykul/25385/wojsko-udrozni-brde/

6 godzin wisi nawet na szczujni,
http://www.tvn24.pl/pomorze,42/rytel...dy,764518.html
-ale Dostojna ma autorytet, Lis Hannę w depresji aktualnie,
oderwaną od garów.
Ona też miała ambicje...
Cytat:
Ministerstwo Obrony‏
@MON_GOV_PL

Min. @Macierewicz_A podpisał dec. o użyciu żołnierzy
i sprzętu w celu usunięcia zatoru na rzece Brdzie w gm. Rytel #saperzy #pomoc

Ostatnio edytowane przez Lila : 14-08-2017 o 23:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99773  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 22:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Pluto!
Nie mam czasu prowadzić licytacji, który rząd PO i PSL czy PiS był więcej rozrośnięty więc załączam stosowną lekturę:

Jak to było z tym deszczem?
Chyba jednak jakieś kłopoty z odcyfrowywaniem danych liczbowych posiadasz.
91, to jednak nie jest wieksza liczba niż 92,93,94,95 itd. itp. und podobne.

Od kiedy to PiSowski przechrzta Kuźmiuk jest specem od cyferek?
Nie masz jakichś pierwszoklasistów w okolicy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99774  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 22:52
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
I najnowsze zadanie MON to nowy pomnik w Warszawie

Ma Trajan kolumnę w Romie, Berlin ma Victorię to i Antek też chce.
Kolumna MACIEREWICZA zobacz jak to przepienknie brzmi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99775  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 22:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Pluto!
Przeczytaj co napisałeś. Straty generowały nie udolne zarządy w ORLEN za miłościwie panującego rządu Tuska. Obecnie po zmianie zarządu notuje się zysk. Podobnie jest w innych spółkach SP. Czy ty tego nie zauważasz? Nie będę takich prostych rzeczy tłumaczył. Masz internet i potrafisz przeszukiwać strony a w ostateczności możesz liczyć na pomoc amelii. Nie będę za ciebie odrabiał lekcji.

Ja wiem, że jak wuc kazał, to NIKT nie wmówi ci że BIAŁE jest BIAŁE
I Petrusie!
Ty za mnie lekcje? Chyba z katechizmu wiary PiSowskiej bo z czegoż by innego?
Przecie nie z dodawania i odejmowania bo chyba miałbys kłopoty z lekcjami pierwszoklasity
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99776  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 23:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Petrus16]
Cytat:
Napisał pluto37
I ty Czechu ???

Daj se spocznij z Czechami, pomyśl co wyczynia totalna opozycja w tym temacie.

Petrusie!
totalna opozycja MYŚLI w przeciwieństwie do totalnego debilstwa KACZYŃSKIEGO, jego pomagierów i sfory podnieconych zaskorupiałych dziewic które szare komórki mają w zaniku.

Jeśli masz jakiś pomysł na to jak zmusić Niemcy do tych reparacji, to zdradź, bo to byłoby ciekawe.
Tylko bez wsparcia intelektualnego typu Koźmiuk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99777  
Nieprzeczytane 14-08-2017, 23:12
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Lila, Polak, ktory urodzil sie dlugo po wojnie jak pani Roza, ze “zlota” lyzeczka w ustach i nawet jezeli pelnil powazne funkcje w roznych organizacjach rzadowych i przy-rzadowych nie wyczuwa, delikatnosci sprawy odszkodowan Niemieckich za to co nam zgotowano w czasie II wojny swiatowej.
Mysle, ze ta “herbowa” kobieta zrobila wczoraj wiecej dla PiSu niz ktokolwiek inny. Dala im potezna bron do reki.


Święta racja...
Boże co się dzieje! Przed Rózią ciężkie dni.
Awansowała na hitlerowską bojowniczkę.
Platforma wściekła... bo wiadomo, że Rózia wskoczy do spotów wyborczych PiS.
Bożesz, jacy oni są głupi...Bronić Niemców w Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99778  
Nieprzeczytane 15-08-2017, 05:22
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie Lubicie sobie pogadać dziewczyny tylko po co?

Każdy Polak ma określone poglądy na to co się w Polsce dzieje. Ja mam zaufanie tylko do PIS które jeszcze nie miało okazji aby zawieźć Polaków .

PO już pokazała na co ją stać ale ma nadal swoich wielbicieli wśród ludzi z dawnymi "układami". Okazuje się, że bardzo wielu ludzi było "w układach". Oderwanie ich od dawnych przyzwyczajeń i korzyści jest bardzo bolesne.

Faktem jest totalna opozycja - każdy, przeciętny i dobrze wykształcony Polak to widzi. Obecnie widzę propagandę z obu stron ale wiem, że opozycja zaczęła tę walkę i jest bardziej bezkompromisowa, no i działająca tylko dla swojego dobra. PIS oferuje coś dla Polaków i nie chodzi tu o 500+. Jedynie PIS może sensownie zmienić nasz kraj. Jak nie PIS to kto?

Opozycja już pokazała na co ją stać. Działa bez sensu.

Ja, jeśli chodzi o wiarę w Boga to mam wiele wątpliwości, właściwie mogłabym się identyfikować z ateistami ale mam szacunek dla wierzących. Moim zdaniem trzeba szanować ludzkie przekonania jeśli nie kolidują z ludzkim istnieniem. W TV zobaczyłam jak jacyś popaprańcy poukładali się na plecach z nogami do nieba aby zakłócić modlitwę. Kurczę, o co tu chodzi? Komu może przeszkadzać fakt, że odprawia się msza za tragicznie zmarłych ludzi? Może ja jestem nienormalna ale dla mnie msze mogą odbywać się każdego dnia, we wszystkich polskich parafiach.

Jeśli chodzi o smoleńską tragedię to uważam , że wiele jest do wyjaśnienia. Każdy naród w takiej sytuacji chciałby aby prawda wyszła na jaw. Czy my - Polacy jesteśmy gorsi? Mój głupi kolega powiedział, że jesteśmy zbyt małym narodkiem aby się liczyć na świecie więc nie możemy mieć wymagań. PO chyba też tak uważa ale osoby związane z tą partią żyły sobie w dostatku i żyłyby tak dalej gdyby nie PIS. Między innymi dlatego jestem za PIS bo zawsze uczciwie pracowałam i wszelkie układy mierziły mnie

Jeśli opozycja uważa Polaków za głupków to suuuuperrr!

Musicie coś wymyślić - matoły, trzeba uruchomić główki bo już samo nic nie spadnie z nieba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99779  
Nieprzeczytane 15-08-2017, 09:13
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Tak działa prawicowy troll w internecie.

troll pytany, nie pytany czy ignorowany zawsze ma coś głupiego i nie na temat do powiedzenia


http://cdn.natemat.pl/20baaf92086d52...,780,0,0,0.jpg
więcej o Kamili można się dowiedzieć, jeśli do wyszukiwarki zdjęć Google po prostu wpiszecie hasło... "grzywka na bok na całe czoło". W ten sposób można znaleźć "jej" zdjęcie profilowe - które po prostu zostało ukradzione z sieci.

Cytat:
aż 1/3 polskich treści w popularnym serwisie społecznościowym pochodzi z fejkowych kont. Twitter jest polem walki, a żołnierzami są płatne trolle. Z badań wynika, że polskojęzyczni internauci do wynajęcia najczęściej wychwalają skrajną prawicę i realizują agendę Putina.

http://natemat.pl/214911,tak-dziala-...caly-mechanizm
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99780  
Nieprzeczytane 15-08-2017, 11:56
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barbara1956
Każdy Polak ma określone poglądy na to co się w Polsce dzieje. Ja mam zaufanie tylko do PIS które jeszcze nie miało okazji aby zawieźć Polaków .

PO już pokazała na co ją stać ale ma nadal swoich wielbicieli wśród ludzi z dawnymi "układami". Okazuje się, że bardzo wielu ludzi było "w układach". Oderwanie ich od dawnych przyzwyczajeń i korzyści jest bardzo bolesne.

Faktem jest totalna opozycja - każdy, przeciętny i dobrze wykształcony Polak to widzi. Obecnie widzę propagandę z obu stron ale wiem, że opozycja zaczęła tę walkę i jest bardziej bezkompromisowa, no i działająca tylko dla swojego dobra. PIS oferuje coś dla Polaków i nie chodzi tu o 500+. Jedynie PIS może sensownie zmienić nasz kraj. Jak nie PIS to kto?

Opozycja już pokazała na co ją stać. Działa bez sensu.

Ja, jeśli chodzi o wiarę w Boga to mam wiele wątpliwości, właściwie mogłabym się identyfikować z ateistami ale mam szacunek dla wierzących. Moim zdaniem trzeba szanować ludzkie przekonania jeśli nie kolidują z ludzkim istnieniem. W TV zobaczyłam jak jacyś popaprańcy poukładali się na plecach z nogami do nieba aby zakłócić modlitwę. Kurczę, o co tu chodzi? Komu może przeszkadzać fakt, że odprawia się msza za tragicznie zmarłych ludzi? Może ja jestem nienormalna ale dla mnie msze mogą odbywać się każdego dnia, we wszystkich polskich parafiach.

Jeśli chodzi o smoleńską tragedię to uważam , że wiele jest do wyjaśnienia. Każdy naród w takiej sytuacji chciałby aby prawda wyszła na jaw. Czy my - Polacy jesteśmy gorsi? Mój głupi kolega powiedział, że jesteśmy zbyt małym narodkiem aby się liczyć na świecie więc nie możemy mieć wymagań. PO chyba też tak uważa ale osoby związane z tą partią żyły sobie w dostatku i żyłyby tak dalej gdyby nie PIS. Między innymi dlatego jestem za PIS bo zawsze uczciwie pracowałam i wszelkie układy mierziły mnie

Jeśli opozycja uważa Polaków za głupków to suuuuperrr!

Musicie coś wymyślić - matoły, trzeba uruchomić główki bo już samo nic nie spadnie z nieba
Świetne. Naprawdę świetnie i trafnie ujęte zagadnienie.
W tak krótkim tekście tak pogłębiona analiza to ewenement.
Gdybyś tylko zechciała mnie doinformować, bo mam chyba jakieś luki w wiedzy, jaka to religia, której obrzędy są tak barbarzyńsko zakłócane ? Jak się nazywa i do jakiego boga się odwołuje, bo w niczym te nabożeństwa i modlitwy(sic!) o których piszesz że są zakłócane, nie przypominają tych w jakich uczestniczyłam w kościołach lub na wolnym powietrzu odprawianych, na przykład przez Jana Pawła II.
Będę ci bardzo wdzięczna jak mi to wyjaśnisz.
Poniżej kilka przykładów tych zakłócanych nabożeństw - tak dla jasności aby nie było wątpliwości o czym mówimy.
https://youtu.be/9nxHotIp-v8
https://youtu.be/Hxb0WwP5EJA
https://youtu.be/4FazneysxfIhttps://youtu.be/QlUw6ifpxPo
I na koniec jeszcze jedno pytanie, czy wiedziałaś kiedyś aby ludzie w kościele podczas mszy tak się zachowywali, jaki to bóg ich do tego skłania?
https://youtu.be/1OvW20CupZY
Stąd moje wątpliwości czy to na pewno są nabożeństwa, a jesli tak, to jakiemu bogu poświęcone, no bo zgodźmy się, że nie temu Bogu o którym jesteśmy uczeni od dziecka na lekcjach katechezy.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 15-08-2017 o 12:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.