menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9801  
Nieprzeczytane 17-06-2016, 21:26
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 877
Domyślnie

Zagadki Hotelu Grand, oglądałam na Kinomanie
Ta pokojówka ciężarna Belen, wywinie im numer

Krysiu, lubię takie stare zdjęcia, wracają wspomnienia
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9802  
Nieprzeczytane 17-06-2016, 21:45
czarna's Avatar
czarna czarna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Radom
Posty: 8 053
Domyślnie

Witajcie bardzo ciepło.
Wczoraj nie dokończyłam prezentacji bo internet się wyłączył..nawet Dobranoc nie powiedziałam...
Co tu dużo ćwierkać..pobyt był udany,zwłaszcza ze względu na odpowiednią pogodę...nie poleżałam na plaży,bo nie...ale co się naspacerowałam..tego mi nikt nie zabierze!
Dzisiaj pojechaliśmy rowerami na działkę sąsiadki i tam nas burza zastała..strach się bać..ojojoj......powrót przez kałuże i slalomem przez połamane konary drzew.....wiało cały dzień....bardzo.....
Koniec laby..szykuję się do wnuczków...właśnie gołąbki przygotowuję sobie w międzyczasie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9803  
Nieprzeczytane 17-06-2016, 21:50
czarna's Avatar
czarna czarna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Radom
Posty: 8 053
Domyślnie

Krysiula...fajne wspomnienie.... toż to czasy naszej mlodości...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9804  
Nieprzeczytane 17-06-2016, 22:14
czarna's Avatar
czarna czarna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Radom
Posty: 8 053
Domyślnie

Dobrej nocy......
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9805  
Nieprzeczytane 17-06-2016, 22:16
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 854
Domyślnie

Też już się pożegnam, jakoś mi matyjaśno zrobiło się.
Dobranoc! Przyjemnych snów!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9806  
Nieprzeczytane 18-06-2016, 07:05
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 854
Domyślnie

Dzień dobry! Ciepło i umiarkowanie słonecznie. Nie wiem, co robić. Zakupy, jakieś symboliczne sprzątanie, może coś ugotuję albo tylko podgrzeję z zamrażalnika - i koniec obowiązków. Pójdę odwiedzić rower w garażu, pewnie mu się nudzi na bezrobociu.
A teraz kawa:

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9807  
Nieprzeczytane 18-06-2016, 08:37
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 877
Domyślnie

Cześć wszystkim!
Zaraz do fryzjerki wybywam, poza tym nic mi się
nie chce, do fryzjerki też mi się nie chce, ale muszem,
jak mawia Lechu
Pogoda pochmurna, ale gdzieniegdzie, kawałek
nieba prześwituje
Dzisiaj czuje swoje lata
Życzę Wam dobrego samopoczucia i humorku!
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9808  
Nieprzeczytane 18-06-2016, 17:40
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 854
Domyślnie

Wpadłam robić frekwencję. Sobota już zbliża się do końca, a ja nic nie robię. Koleżanka przyniosła mi zakupy i obiad, trochę zdrzemnęłam się, a teraz zasiadłam do komputera. Jeszcze nie rozwiązałam dzisiaj żadnego sudoku - jakieś trudne mi się trafiają i zaraz kasuję. Chimerna zrobiłam się ostatnio.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9809  
Nieprzeczytane 18-06-2016, 18:20
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 854
Domyślnie

Rozmawiałam z Alą. Gości w Mechelinkach i stamtąd wszystkie nas pozdrawia.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9810  
Nieprzeczytane 18-06-2016, 21:41
mirellka's Avatar
mirellka mirellka jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5 697
Domyślnie

Dobry wieczór
Nie dawno wróciłam z działki.Pogoda była dziś fajna 22 st.
Odwiedziła mnie koleżanka a że dawno się nie widziałysmy było o czym rozmawiać.Jej rodzinnych klopotów zwaliło sie na głowę to miała okazję się wyżalić.Pomóc jej nie mogę ale
choć podtrzymać na duchu i pokazać,że sprawy moga potoczyć się lepiej.Na koniec mi powiedziała,że czuła się jak na seansie terapeutycznym i to jej poprawiło humor.
Ktoś obcy jak z boku patrzy to trochę inaczej widzi.Jednak człowiek czasem musi wyrzucić z siebie problemy.
Jutro mam na działce rodzinnego grilla,będzie nas 9 osób i pies,więc będzie się działo.
Marta akumulatory naładowałaś to możesz szaleć z wnuczkami.Miłego pobytu ci zyczę.
Krysiu A ty już możesz jeździć na rowerku? nie za wcześnie?
Małgosiu masz ładną fryzurkę
to i dobre samopoczucie. Ja też w tygodniu byłam farbować i podcinać włosy.Mam kolor taki trochę w mahoń
i szybko mi widać odrosty.
Ide popatrzeć na politykę bo nic dziś nie słuchałam.
A dzieje się trochę.Jak Wlk.Brytania wyjdzie z Unii to może być wiele nie ciekawych konsekwencji.
Życzę wam kochane dobrej nocki.
Jadzie Ula gdzie jesteście.


[url=h
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9811  
Nieprzeczytane 19-06-2016, 07:21
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 854
Domyślnie

Witajcie w niedzielę! Wczoraj padłam wczesnym wieczorem i spałam ciurkiem 10 godz. A przecież ja nic nie robię, wałkonię się wzorcowo, więc na pewno nie byłam zmęczona.
Jadziu, nie jeżdżę na rowerze i pewnie jeszcze długo, długo nie, ale pomarzyć mogę, bo tylko to mi zostało.
Przyjemnej niedzieli życzę i zapraszam na kawę. Może nie wszystko wykipiało.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9812  
Nieprzeczytane 19-06-2016, 13:45
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 172
Domyślnie

Witajcie niedzielnie.
Rano jak wstałam był niesamowity upał i słoneczko jak żarówa, teraz już sa chmury i duchota okropna. Nie będę płakać gdyby padało, susza jest straszliwa. Mój milin

z ubiegłego roku



teraz

__________________
Grażyna

Moje ustronie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9813  
Nieprzeczytane 19-06-2016, 17:36
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 854
Domyślnie

Będziesz miała co sprzątać, Grażynko. Milin będzie potrzebował nowej podpory. Perukowiec też Ci bogato "owocuje".
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9814  
Nieprzeczytane 19-06-2016, 19:33
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 172
Domyślnie

Kaimko perukowiec mam naprawdę wielki, na zdjęciu jest częściowo osłonięty.
0bok miliny mam clematis i jak była wichura to obsypały sie wszystkie kwiatki został jeden.

Tak wyglądał

__________________
Grażyna

Moje ustronie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9815  
Nieprzeczytane 19-06-2016, 19:43
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 877
Domyślnie

Ale śliczny!
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9816  
Nieprzeczytane 19-06-2016, 22:03
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Uśmiech

Dobry wieczór,,,,widzę, że miło spędzacie czas,,,,Marta już po nadmorskim wypoczynku,,,,taka zmiana klimatu zawsze dobrze robi i dodaje energii,,,,teraz będziesz Martusiu miała nową werwę dla wnuczków,,,

Krysiu,,,dobrze, że wszystko się udało,,,już po szpitalnym leczeniu,,,teraz życzę dużo siły i zdrowia,,,ale przy Twoim optymizmie mam nadzieję, że szybko wrócisz do formy,,

Grażynko,,jak widzę silna wichura u Was przeszła,,,Wrocław jakoś na szczęście wszystkie nawałnice omijają, dopiero w piątek troszkę popadało,,,,ale burzy nie było,,,,sucho na działce i trzeba wszystko podlewać,,,
taka wyraźna zmiana klimatu,,,u nas jak na razie cały czas lato,,,gorąco i sucho,,

Małgosiu, podziwiam Cię, że tyle seriali oglądasz,,ja jakoś nie lubię niczego na kompie oglądać,,,ale i ostatnio TV nie oglądam,,wolę dobrą naukową prasę albo książki,,,,,
jeszcze na FB mam ulubione strony to czytam,,ale latem kochamy przyrodę i staram się być jak najwięcej blisko natury,

Dzisiaj od południa spędziliśmy dzień na spacerze po Wrocławiu,,,nie mogłam wyjść z podziwu, że w przeciągu pół roku, gdzie nie byłam w niektórych miejscach tak wiele się zmieniło,,,budują na potęgę,,,wszystkie tzw, dziury powojenne prawie zabudowane,,,nad Odrą utworzono przepiękny bulwar spacerowy, a Odrę zagospodarowano turystycznie gdzie porobiono przystanie, pływają przeróżne stateczki, łódki, kajaki,,,w niedługim czasie planują gondole takie jak w Wenecji,,,,przypomina to teraz bulwary paryskie,,,jest cudnie,,,

Masa turystów, różnych imprez, kiermaszy,,,,na ulicach występy,,,,prawdziwie kulturalny kurort,,,
mamy czym się poszczycić jako ESK...jak przeczytałam program imprez na plakatach słupowych,,,to nie wiadomo gdzie iść, żeby coś zobaczyć , bo tak duży i urozmaicony program,

nie wzięłam aparatu fot,,,czego pożałowałam jak zobaczyliśmy dzisiejsze imprezy na Odrze,
codziennie słychać i widać sztuczne ognie,,z różnych dzielnic W-wia,,,gdzie zawsze coś się dzieje,
nie ma czasu na nudę i spędzanie czasu w samotności, bo nawet o seniorach samotnych nie zapomniano i są imprezy integracyjne, o czym zawiadamiają nas zawsze w klubie seniora młodzi ludzie- organizując różne tematyczne spotkania,,,ostatnio np., zorganizowano wieczór wspomnień lat 60-70,,,jak wtedy wyglądał Wrocław,,,
dzisiaj zapraszano na statek na rejs z operetką,,,o 21-ej
/bilety dla seniorów po 20 zł/

No i widzicie, że nie mam czasu na kompa,- moja ukochana działka,,,spotkania w klubie i plenerze z seniorami,,,do tego jakieś spotkania domowe i tak szybko czas ucieka, że nie mam czasu o niczym pomyśleć,,a już tygodnia nie ma,

Pozdrawiam Was WSZYSTKIE gorąco,

Mirellko, Ulu,,,,

__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #9817  
Nieprzeczytane 19-06-2016, 22:29
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 854
Domyślnie

Miałam dzisiaj wieczór telewizyjny. Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałam film. A dzisiaj zaserwowałam sobie "Tupot małych stóp". Pamiętam, że kiedyś zaśmiewałam się oglądając, a tym razem jakoś nie. Ale na dobranoc to dobry kawałek. I już się z Wami pożegnam do jutra. DOBRANOC!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9818  
Nieprzeczytane 19-06-2016, 23:29
czarna's Avatar
czarna czarna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Radom
Posty: 8 053
Domyślnie

Witam .
Ja teraz,nocką, przyszłam zrobić frekwencję....jak Krysia ....
Miałam dzisiaj dzień wyjazdowy..od rana do tej chwili trwała moja wyprawa do wnuczków.....musieliśmy się nimi zająć ,bo rodzice pracowali obydwoje....upał dokuczał,ale na lody,w cień dobrego drzewa ,udało się maluchy przespacerować.

Nocą ruch był w Radomiu ogromny, bo zakończył sie koncert upamiętniający wydarzenia radomskie 40 lat temu......tłoczno na ulicach,przystankach...miasto ożyło
chociaż na chwilę...
Jeszcze sporo wydarzeń w nadchodzącym tygodniu się szykuje...ale ja ponownie jadę na służbę i mnie ominie wszystko.......

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9819  
Nieprzeczytane 20-06-2016, 06:26
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 854
Domyślnie

Marta, wpadasz jak błyskawica, migniesz, i już Cię nie ma. Ale na kawę z nami przysiądziesz, chociaż na chwilkę, prawda?
Dzień dobry, zapomniałam przywitać się. Jest pochmurno, a prognozy wróżyły deszcz cały dzień. Ciekawe, czy się spełnią.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9820  
Nieprzeczytane 20-06-2016, 06:39
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 854
Domyślnie

Mój rower... biedny, opuszczony...

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.